Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    i jeszcze jedno ktore mi sie strasznie podoba mimo iz jest troche zamazane
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Fajne fotki słoneczko te gry które polecasz są fajne zwlaszcza ta pierwsza Giggle Wiggle tylko ona jest od 5 lat nie wiem czy jeszcze Martynka na nią nie jest za mała?
      Ciastolinę ostatnio dostała z maszynką do robienia makaronu i ciastek i jest z niej zadowolona tylko tam są dwa kolory chyba muszę jej jeszcze jakieś dokupić.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        jak dla mnie to jesli chodzi o oliwie to jest pojetna wiec nie patrze zbytnio na wiek, i chyba ta gra nie jest jakos skaplikowana a jeszcze mi sie przypomnialo ze na mojej liscie jest tez gra skaczace malpki

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej!

          Wypad do ZOO się udał. Pogoda dopisała. Spędziliśmy miło czas.

          Zdjęcia:

          https://picasaweb.google.com/1173932...MA&feat=email#

          marzenia U nas też pojawiają się pytania, co Nadii kupić na urodzinki.
          Już powiedziałam, że żadnych zabawek, bo Nadia ma tego za dużo.Dostała ostatnio lalkę, przepiękna...można ją przebierać za wróżkę, księżniczkę, baletnicę...i nawet na nią nie spojrzała tzn. tylko jak ją dostała to się pobawila i teraz leży. Ciekawe jak będzie z tym nowym wózkiem. Póki co tylko raz go chciała na spacer zabrać.Martwi mnie trochę to, że chrzestni tak ją obsypują prezentami, właściwie przy każdej okazji. Kiedy tylko się widzimy, coś dla niej mają. Nie wiem, jak powiedzieć, że wolałabym, żeby moje dziewczę dostawało mniej prezentów i tylko z jakiś konkretnych okazji- urodziny, święta.
          Gdzie te czasy, że dziecko miało 2-3 zabawki, ale za to jak je szanowało, jaki miało sentyment. Wiem, te czasy nie wrócą, ale ja naprawdę nie jestem zwolenniczką zasypywania dziecka zabawkami, wszystkimi nowościami, wytworami marketingu i osób które za tym stoją i poprzez reklamy wbijają nam do głów, że ''nasze dziecko to potrzebuje'' ''naszemu dziecku to niezbędne do życia, do szczęścia''.
          Widzę, czym Nadia najwięcej się bawi: malowanie, kolorowanie, wszelkie wycinanki, bardzo lubi książki, naklejanie. Sporo się bobasami bawi i uwielbia budować z klocków lego.
          Chciałabym dla Nadusi na urodzinki jakieś ciuchy dla niej, kurteczka na jesień, albo nawet na zimę, jakieś fajne spodnie, sweterek. Przynajmniej wynosi.
          Jedyne co jej kupimy, to łóżeczko dla jej bobasów
          http://allegro.pl/lozeczko-z-mozliwo...812308396.html ( takie jej się podoba, bo sama ma łóżko z drabinką), no i może lego, bo lubi budować i mówiła, że potrzebuje więcej klocków.

          Słoneczkofajne te gry, warto się zastanowić
          Last edited by jaka_ja; 12-09-2011, 09:18.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            witam z rana ah wczoraj bylo tak super cieplo a dzisiaj sloneczko za chmurami i chyba dosc chlodno.

            jaka ja fajne fotki macie widze fajne zoo u nas nie ma takich zwierzat jak u was jak bedziemy miec autko musimy sie tam wybrac hehe musze tez wymyslic jakas rozrywke na za 2 tyg na weekend.
            co do chrzestnych i prezentow to powiedz to wprost i tyle albo zawsze mozesz powiedziec zeby ludzie dawali pieniazki zamiast prezentow i np te pieniadze wplacac malej na konto na przyszlosc, tymbardziej ze macie male mieszkanie i 2 dzieci i pewnie niedlugo zostaniecie zasypani milionami autek.
            zgadzam sie z tymi wymyslami producentow ile juz razy slyszalam od oliwi chce to chce tamto ja jej kupuje rzeczy tylko takie jakimi lubi sie bawic albo mysle ze przypadna jej do gustu i lubie jak ludzie pytaja co by chciala.
            lozeczko super jesli sie lubi tak bawic to pezent jak najbardziej trafiony. moja oliwia na lalki nie spojrzy na dwor do sklepu w wozku nosi tylko pluszaki psy ma na tym punkcie bzika dostala taka fajna lala "szmacianke" ze tak powiem to nawet na nia nie spojrzy.
            Oliwia uwielbia za to malowanie (kolorowanie gorzej jak juz woli sama rysowac), ksiazki, swoje psy heh, puzzle, zabawki typu polly pocket kucyki little pet shop, wszelkie gry (polecam zwykla gre Piotrusia ) ciastoline klocki tez ale juz zwykle lego ale czesto trzeba jej wynajdowac zajecie np wyciagne jej kregle czy autka i bawi sie nimi jak szalona podobaja jej sie tez instrumenty wiec tak mysle chyba w biedronce jakos znowu beda takie drewniane instrumenty za 6zl i chyba jej kupie.

            o matko sie rozpisalam lece ukladac puzzle a potem sie edukowac milego dnia. a reszta dziewczyn moglaby sie zameldowac a nie tak nas zaniedbuje
            Last edited by Sunny87; 12-09-2011, 10:47.

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Słoneczkopytanie z innej beczki...Ty z angielskim za pan brat, jesteś w stanie polecić mi jakiś dobry program do nauki?


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                program do nauki hmm raczej nie bo sie z takich rzeczy nigdy nie uczylam jako dziecko zaczelam z bajek potem byla oczywiscie szkola filmy muzyka jakos tak szybko ten jezyk bez wiekszych problemow zalapalam nigdy nie chodzilam na dodatkowe zajecia ale mam mase ebookow znam tez pare str i mam dwie ksiazki po polsku i zeby miec wszystko w jednym miejscu to siedze i pisze najwazniejsze rzeczy z jednej i z drugiej zeby miec wszystko razem. wiem ze ty nie lubisz ebookow wiec nie wiem czy w ogole proponowac zeby ci przeslac a co planujesz sie zabrac za nauke tak??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Tak, któreś podejście do nauki Nie wiem, czy znajdę czas, ale muszę się oswoić z tym angielskim bardziej.
                  Właśnie nie mogę znaleźć nic sensownego, co pomogłoby mi przyswoić ten jęzek w takim stopniu w jakim chciałabym.
                  Nie lubię ebooków, ale możesz mi przesłać na maila, zobaczę sobie( sylwiia@gmail.com)Będę wdzięczna.
                  Poleć mi też te strony, o których mówisz...a książki jakie masz?


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    hmm ksiazki mam : http://www.lideria.pl/Gramatyka-jezy.../opis?nr=21816
                    http://www.aktyka.pl/shop.php?tytul=...&categorie=840
                    potem mam mase ale po ang z tych drugich mam tez cw obie w wersji ebookowej
                    przesle ci wszystko co mam po polsku przejrzysz sobie co ci odpowiada zawsze mozesz sobie wydrukowac ja tak robie duzo mnie to nie kosztuje bo mam tani tusz podobaja mi sie tez ksiazki z tego wydawnictwa :
                    http://www.empik.com/czasowniki-fraz...0287,ksiazka-p

                    str wysle ci razem z ksiazkami a jak bedziesz miec jakies pytania pisz czy tu czy na facebooku chetnie pomoge

                    z innej beczki polecam cos takiego : http://allegro.pl/zestaw-uzupelniaja...777712405.html cena wg mnie jesli chodzi o allegro czyli z przesyka troche spora jak na cos takiego ale oliwia w zeszlym roku na mikolaja dostala od mojej siostry to i fajnie sie dzisiaj tym bawilysmy ze stwierdzilam ze kupie jej taki zestaw na mikolaja : http://allegro.pl/cobi-paperoni-wzor...767429583.html zostalo nam tez troche tego paperoni i oliwia stworzyla laurki dla taty i dziadkow na dole fotki wstawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      jaka ja a twoj m zna angielski?? jesli tak to napewno on by ci duzo pomogl lub moze ktoras siostra?? zawsze to lepiej jak ktos nad toba stoi i cie pilnuje a przynajmniej wg mnie no i teraz fotki
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Słoneczko Dzięki za materiały, które przesłałaś.
                        U mnie z angielskim to jest tak, że ja praktycznie wszystko rozumiem, mam tylko blokadę, jeśli chodzi o mowę.
                        Jak to mówił mój nauczyciel angielskiego "żeby dobrze mówić po angielsku trzeba zacząć myśleć po angielsku''....więc...ja nie umiem myśleć po angielsku, myślę po polsku.

                        Nie spotkałaś się z tym paperoni wcześniej, fajne
                        Piękne prace Oliwii


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          hmm wydaje mi sie ze trzeba po prostu trenowac ale niestety jak nie ma z kim po ang porozmawiac to potem moze byc blokada to dosc zakrecony jezyk i pewnie wiekszosc ludzi sie bardziej skupia na tym zeby mowic super poprawnie niz zeby w ogole mowic moze wybierz sie na jakis kurs?? ja strasznie zaluje ze moi rodzice o jakies kursy dla mnie nie zadbali :/

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej!

                            My już po pracy i po przedszkolu.Martynka dziś rano chyba z 5 razy pytała "Czy już idziemy do przedszkola"Cieszę się że tak chce chodzić.
                            Pani pochwaliła ją że tylko dwoje dzieci ona i taka Wiktoria wogóle nie płaczą,że jest dzielna i chętna do zabawy.

                            JUż trcohę lepiej się czujemy ale jeszcze nie jest całkiem dobrze.Mam nadzieję,że szybko nam przejdzie.

                            Jaka_ja Świetne fotki z zoo,bardzo ładnie u was,coś podobnego co w Warszawie.My nie mamy u nas zoo,szkoda.
                            Fajny pomysł z tym łożeczkiem.Martynka ma podobne tylko nie dwupiętrowe.Bardzo często się nim bawi,ukłąda swoje bobaski do snu i je karmi.
                            Ja też nie chcę zabawek na prezenty bo ona ma tego mnóstwo(aż za dużo)no ale co zrobić jak ją każdy obdarowuje.Też wolałabym czasem pieniądze bo można je inaczej zagospodarować.

                            Słoneczko Super prace Oliwki,naprawdę bardzo mi się podobają.Zdolniacha z niej.No i te peperoni są super też nie wiedziałam o czymś takim.

                            U nas pogoda teraz się pogorszyła,chyba bedzie coś padać.Zapowiadali burze.

                            W sobotę jak bedziemy już całkiem zdrowi wybieramy się w odwiedzinki do malutkiej Dominiczki.Ma 3tygodnie.Męza kuzynka urodziła.Martynka już się nie może doczekać keidy pojdziemy.
                            A 24 wrzesnia mamy kolejne wesele,ale takie malutkie na 30 osób.Jeszcze nie wiem czy pojedziemy.
                            Last edited by marzeni; 12-09-2011, 17:22.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              helloo a tu co znowu cisza??
                              u nas dzisiaj mily dzien w towarzystwie krzycha siostry tymbardziej ze on ma 2 zmianie dzisiaj wyjatkowo, agata przywiozla mi dzisiaj koraliki wiec mam zajeciecie na wieczor do tego zapowiedziala ze 15 pazdziernika jest impreza ich mamy w koncu raz sie konczy 50lat bede mogla zadebiutowac w mojej darmowej sukience musze tylko kupic jakas kopertowke. i kurcze teraz nie mam sie w co ubrac na ur Oliwi hehe

                              marzeni widze ty wesela i wesela ja za przepadam za takimi imprezami ale sama bym chetnie na takie poszla.
                              jaka ja i jak tam idzie nauka jak nie zapomne to ci dzisiaj przesle ten ostatni plik bo wczoraj zapomnialam.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej!

                                Dzisiaj mąż jechał na 2 dni do W-wy w delegację, więc o pierwsza noc kiedy jestem sama z dzieciaczkami. Jakoś mi dziwnie...

                                Słoneczko nauka nie idzie, bo nie ma czasu wolnego.Jak nie jedno to drugie dziecko coś ode mnie chce Nadia chce się bawić, Ignaś chce cycusia Posprzątać trza, wyjść na spacer. Ojjjj...ciężko u mnie o czas wolny, a wieczorem, to już padam na twarz...Mam nadzieję, że wkrótce znajdę trochę czasu.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X