Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Monia wreszcie !!!!
    Witaj kochana!!!
    Ja się skupiłam na pisaniu postów a tu ty zajrzałaś cudnie!!!
    Gratuluję z całego serducha drugiego synka jest śliczniutki , Karolek też już duży kawaler bardzo się zmienił widziałam na nk.
    Przesyłam buziaka!!




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      ale sie rozpisalyscie ja zajrze tutaj w tygodniu poczytam co tam u was bo ja jeszcze troche chora jestem moze jutro mi sie uda my juz od dzisiaj w domu i mam nadzieje ze juz nam sie to nie przytrafi teraz bede pewnie za mala chodzi i sprawdzac czy nie ma temperatury

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        BGKM tak tylko looknelam co napisalas i widze ze mialaysmy to samo mniej wiecej

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Aha i właśnie bo nie napisałam u nas z siusianiem też jest średnio ale widzę mały postęp. Gabi dorosła do tego że komunikuje nam rozpoczęcie siusianaia-czyli jest całkiem nieżle. Co prawda końcy się to zsiusianiem pampersa, ale ważna jest świadomość tego że wie co robi postanowiłąm dać Gabrysi czas. Napierałam na nią nie przyniosło to rezultatu. Chodziłam i ciągle pytałam czy siusiu-słyszałąm tylko ,, nie nie " a za minute było upsss. Przestałam pytać i zwracać uwagę tylko pokazywać jak ja to robie i tłumaczyć i efekt osiągneliśmy póki co zpokazywaniem że coś się zaczyna. Mam nadzieję że Gabi zrozumie o co chodzi i zacznie reagować nieco wcześniej żebym zdązyła ja wysadzić na nocnik czy kibelek.




          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            sloneczko kochana to bardzo współczuję jeśli to coś podobnego! Jak już wydobrzejecie to napisz co sie przydarzyło. Biedne maleństwo trzymam kciuki żeby szybko Oliwcia wydobrzała. A ty bądz silna!!!




            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Cieszę się, że to forum znowu żyje

              BGKMnawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co musiałaś czuć widząc swoje dziecko w takim stanie, nic dziwnego, że nie pamiętałaś numeru na pogotowie...miałabym tak samo...Zwariować można.
              Co to za straszna infekcja..., aż się boję na samą myśl, że Nadusię mogłoby spotkać coś takiego. Współczuję tego, co przeżyłyście.
              Dobrze, że macie to już za sobą.

              Moniawspaniale, że zajrzałaś. Mam nadzieję, że będziesz zaglądała częściej. Jeszcze raz gratuluję drugiego syneczka...
              Widzę, że poród ekspresowy, spisałaś się na medal!
              Twój mąż musi być z Ciebie dumny!...no i nie tylko on
              Zazdroszczę Ci podwójna mamusiutakich dwóch wspaniałych chłopaków.
              Napewno jesteś szczęśliwa. Musisz też być bardzo czujna, żeby miłość dzielić po połowie, żeby Karolek nie był zazdrosny, to pewnie nie jest łatwe...

              Słoneczkowracaj szybko do zdrowia.

              Dzisiaj zabrałam córcię na zakupy z zamiarem kupienia jej butów na zimę. Biegałyśmy 3 h po mieście i nic!!! Masakra jakaś. Buty albo strasznie drogie, albo jakieś takie tandetne i brzydkie.
              Kupiłyście już zimowe buty dla dzieciaków? Tak w ogóle jakie rozmiary mają wasze maluchy???

              Pozdrawiam wszystkie Mamusie.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hey

                O tak jestem szczęśliwa!!! Mam dwóch wspaniałych chłopców
                I częściej słysze, że Konrad podobny do mnie...to bardzo mile uczucie.
                Zgadza sie teraz musimy obojgu poswiecac tyle samo uwagi. Codziennie mamy z Karolem godzine tylko dla siebie bawimy sie, idziemy na spacer albo jedziemy gdzies Karol uwielbia jezdzic samochodem.

                My jestesmy przed zakupem bucikow. Teraz nosi 25 zimowe kupimy pewnie wieksze.
                Zaraz wychodze na zakupy z Konradem. Musze mu kupic ubranko na Chrzest.
                Robimy 24 pazdziernika. Msze maja wspolna i imprezke tez. Fajnie nam trafilo.

                Buzki przesylam.



                ps. dziekuje, ze tak milo mnie przyjelyscie po tak dlugiej nieobecnosci....
                jagodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  To będziecie mieli podwójną imprezkę, super się złożyło!
                  ...ano właśnie, przecież Karolek z tego samego dnia, co moja Nadusia, czyli 23 października

                  25???!!!!!Jaka wielka stopa!!!Kawał chłopa!
                  Nadia nosi 22-23, ale na zimę to pewnie 24. Chociaż rozmiar rozmiarowi równy nie jest, trzeba mierzyć.
                  Jeszcze dzisiaj jedno podejście do zakupu butów robimy, wyciągnę męża jak wróci z pracy do jakiegoś centrum.

                  Monia udanych zakupów z Konradem.

                  Pa!


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    no to jestem i ja
                    Anetyslaw fajnie ze zajrzalas pokazuj nam fotki swojej malej bo dawno jej nie widzialysmy
                    Marzeni fajne fotki !! zazdroszcze wlasnego kata i widze ze podobna ilosc gosci na imprezie bedziemy miec , powiekszenie rodziny mowisz?? fajnie mi sie marzy synek ale jeszcze musimy na niego poczekac moze nam sie lepiej ulozy jak maz zmieni prace bota firma w ktorej teraz pracuje dlugo nie pociagnie ale naszczescie po nowym roku ma miec nowa u nas niestety Oliwia woli mowic po sowjemu niestety juz sie nie moge doczekac az zacznie mowic
                    jagodzianka super ze do nas zajrzlas zapraszamy czesciej i jeszcze raz gratulluje teraz czas na dziewczynke
                    jaka ja ja widzialam fajne butki w ccc na zime kupilam juz Oliwi jedna pare taka jesienno/zimowa i mam jeszcze upatrzona jedna pare moze looknij tam?

                    BGKM co u nas bylo otoz w srode (6.10) mala zaczela goraczkowac myslalam ze to na zeby bo wczesniej tak miala podawalam nurofen wszystko bylo ok a wieczorem kolo 19 znowu zaczela jej rosnac goraczka a ze byl juz czas na kolejna dawke leku to jej podalam i po jakis 30 min Oliwia siedzi sobie kolo mnie na kanapie nagle chwyta sie za glowke zaczyna plakac przerazliwie przewraca sie na bok i dostaje strasznych drgawek normalnie mnie zamurowalo nie wiedzialam co robic po jakis 5 min jej przeszlo uspokoila sie ale nie bylo z nia kontaktu miala dziwny oddech wezwalismy pogotowie i w tym czasie dostala piany z ust znowu zaczela plakac i sie wyginac no cos strasznego dobrze ze nie bylam sama bo nie wiem co bym zrobila rowniez myslalam ze moje dziecko mi tu umiera zaczynala mi odplywac a ja nie wiedzialam czy wolno jej spac czy nie wiec tylko ja co chwile ja budzilam w szpitalu bylysmy 4 dni a raczej Oliwia bo ja z nia tylko 2 bo pozniej chlopiec z oddzialu mnie zarazil jelitowka i nie tylko mnie w kazdym razie te drgawki tez byly spowodowane za wys goraczka powiedziano mi rowniez ze moze sie to powtorzyc i juz mi wypisali leki dorazne i wytlumaczyli jak ich uzywac tobie tez cos zapisali w razie czego?? i do tego jak mala bedzie miala 37,5 mam jej juz cos podawac przeciwgoraczkowego a w wypadku powtornego napadu bedziemy musieli ja przebadac neurologicznie

                    a mam pytanko co kupujecie dzieciakom na 2 urodziny?? bo ja dzisiaj nabylam dla niej maly zestaw ciastoliny tak na probe czy jej sie spodoba i pewnie dokupie puzzle bo to maniaczka

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      hej kochane!
                      sloneczko my mamy przepisane leki na to tj. w momencie pojawienia się jakiejkolwiek gorączki mam jej zbijać ją u samego źródła (czyli nawet jak ma 37 to mam jej już coś podać) lekami przeciwgorączkowymi i podawać co 4h relanium po 5mg ...gdyby natomiast to nie pomogło i dostałaby drgawek to mam jej nie ruszać tj. nie podnosić trzeba dać się dziecku wydrgać ale równocześnie natychmiast zadzwonić na pogotowie i podać relsed-lek przeciwdrgawkowy, żeby nie doszło do drgawek wtórnych które podobno kończą się jeszcze gorzej. Też jestem poinstruowana co robić ale obym już nie musiała wyglądało to tragicznie
                      monia oglądałam na nk zdjęcia i musze powiedzieć że masz naprawdse świetnych chłopaczków i chyba bardzo różnych, mam właśnie wrażenie że Konradek bardziej do ciebie podobny. Karolek ma faktycznie sporą stópkę ale Gabi też ma dużą nosi już 23 rozmiar a jest młodsza troche od waszych pociech.
                      A teraz się doczytałam kurde świetny poród, tak szybko to można rodzić
                      jaka _ja to życzę powodzenia w zakupach, ja też muszę Gabrysi kupić butki. Wyczaiłąm w Deichmanie fajną firmę tj.Baren-Schuhe(tak się chyba pisze)-firma niemiecka co robi świetne buciki dla dzieci ja Gabi je kupuję od wakacji bo bardzo jej sie stópki pociły a w tych nic-nóżki oddychają, bardzo jestem zadowolona...cenową są nieco tańsze niż elephant ale myślę że jakościowo porównywalne
                      Buziaki pa




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Cześć

                        Jak miło zobaczyć,że tyle tu jest napisane,normalnie jak za dawnych czasów!

                        Jagodzianka Jak super,że się w końcu odezwałaś.Gratuluję z całego serca,masz dwóch ślicznych chłopczyków.No i porod faktycznie ekspresowy podobny czasowo jak mój

                        BGKMTo co przeżyłyście to aż trudno sobie wyobraźić,ja nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji,pewnie bym spanikowała.Po prostu szok!!!Mam nadzieję,że teraz już bedzie wszystko dobrze.Zyczę Gabrysi dużoo zdrówka i przesyłamy buziaki:*

                        SłoneczkoU Was też było nieciekawie,straszne co musiałyście przejśc.Czy już jest epiej z Oliwką?

                        Jaka_ja I jak tam kupiłyście buciki.Ja już Martynce kupiłam fajne na kozuszku,rozmiar 25.Normalnie nosi teraz 23.24 na zime byly takie na styk wiec kupiłam jej 25.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          marzeni pewnie ze juz lepiej roznosi ja energia dostala maly zestaw ciastoliny i teraz ma sie czym bawic
                          a i jeszcze musze pomarudzic na nasza sluzbe zdrowia przy wypisie Oliwia dostala zle wypisane recepty wiec pani farmaceutka doradzila zebysmy sie przeszli do lekarza rodzinnego bo on moze ja przepisac wiec po co latac no to dzisiaj dzwonie umowic sie normalnie do dzieci zdrowych a tu pani w rejestracji wrogim tonem mi mowi ze mam zadzwonic do lekarza miedzy 14-18 i sie dowiedziec co i jak poczym rzucila sluchawka wiec poszlam do Pani dr przed 18 poczekalam az wszystkich przyjmie weszlam do gabinetu uprzejmie sie pyt czy moge jej chwile zajac to na wstepie uslyszalam "ale co Pani chce ja juz wiecej nikogo nie mam umowionego" jak wytlumaczylam o co mi chodzi to mnie z*****ala ze o ktora to juz godz ze powinnam sie umowic i nawet mnie do slowa nie dopuscila grrr miala szczescie ze na jutro mi wypisze te recepty a najlepsze jest to ze dla umowianych pacjentow byla do rany przyloz grrrr
                          moze jutro mi sie uda dodac jakies fotki

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej kochane!

                            Bardzo się ucieszyłam, bo jednak mam urlop do końca tygodnia!
                            Pojutrze już wraca koleżanka ze zwolnienia, więc moje dziewczyny powiedziały, że jeszcze jeden dzień dadzą sobie same radę
                            Mogę jeszcze trochę nacieszyć się moją Dziewczynką.

                            Butów dla Nadii jeszcze nie kupiłam
                            Pecha mam jakiegoś, bo jak już mi się podobają, to nie ma rozmiaru.

                            Miłego wieczorka.

                            Miło, że tak się ruszyło na naszym forum. Bardzo ten fakt cieszy.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              http://www.bilansdwulatka.pl/

                              Nie wiem, czy już zaglądałyście na tą stronkę...ale jeszcze trochę i będzie nas to dotyczyło...


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                O tak tak już niedługo bilans dwulatka
                                A ja widzę Jaka_jaże pojawiły się nowe ząbki u Nadii i nawet nas już przegoniłaNam ostatnio pojawiła się piątka ale bardzo długo wychodziła.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X