Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    pochwale sie tylko ze mamy takie domowe butki http://www.allegro.pl/item921452931_...4.html#gallery reszte pokaze po weekendzie moze dojdzie cos nowego tylko masz mi cos pisac w weekend




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej

      Butki fajne.My też mamy z Befado.A jaki rozmiarek kupilas,bo moja miala 20 a teraz kupilam 21.

      Aa to wyjezdzacie w weekendzik???

      My jak dobrze pojdzie jutro bedziemy mieli gosci
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        tak wyjezdzamy do tesciow jedziemy dzisiaj wracamy w niedziele wiec zagladac nie bede
        Mamy rozmiar 20 ale np tych adidasow ... 24 nie rozumiem tych rozmiarowek




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          tak w ogole moje dziecko dzisiaj budzilo sie 3 razy w nocy na jedzenie + dwa razy bez powodu ale nie mialam sily do niej wstac powiedzialam ze ma isc spac nakrylam koldra i o dziwo malo sie polozyla i zasnela mialam na dzisiaj takie plany ze wszystko posprzatam... a mi sie nie chce nie mam sily przez @ nawet sie nie spakowalam jeszcze




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            no to fajnie ze sobie jedziecie.
            Powodzenia na zakupkach w ciuchlandzie

            Tak te rozmiary to różne są co firma inaczej robią bez sensu.Zrobilabys zdjecie tych adidaskow,a one sa takie na wiosne na dworek?

            Martynka ostatnio spi dobrze,czasem placze na zęby.A czy Oliwka tez tak sie odkrywa moja non stop sie przewala z jednej strony na druga lozeczka i spi na koldrze zamiast pod.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              http://www.allegro.pl/item945760857_...22_okazja.html ja nad takimi sie zastanawiam
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                zrobie ci fotki jak wroce ok?? oliwia ma tak samo ze spaniem ostatnio to nawet nie pozwolila sie przez cala noc przykryc odrazu sie budzila




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej kochane!

                  Ostatnio mało mam czasu by tutaj zajrzeć, poczytać co u Was...
                  Właśnie mój mąż odwozi mojego tatę, ktory przez 2 tygodnie zajmował się dzielnie naszym dziewczątkiem
                  Od poniedziałku Nadusią będzie znowu zajmowała się teściowa.

                  U nas wszystko ok. Nadusi wyszedł 8 ząbek.
                  Ostatnio jest grzeczna, nie sprawia większych problemów.
                  Jej ulubiona zabawa to ostatnimi czasy śpiewanie i tańczenie
                  Bierze swoją starą grzechotkę, którą traktuje jak mikrofon i śpiewa do niej "lalalaala...nananana" itp
                  Pociesznie to wygląda.

                  Mi się szykuje wyjazd w góry firmowy. Mój mąż zazdrosny, nie podoba mu się ten pomysł, ale ja mam ochotę i pojadę.Wszystko sponsoruje firma- przejazd, wypożyczenie sprzętu, hotel, jakieś dodatkowe atrakcje, więc dlaczego mam nie skorzystać z takiej okazji?Pokłóciliśmy się ostatnio dość mocno o ten wypad.
                  Muszę sobie jeszcze tylko zamówić spodnie narciarskie, bo nie mam.
                  Mam nadzieję, że śnieg jeszcze będzie i wypad się uda.

                  Szykuje nam się 18-stka mojej siostry, wyprawia w Święta.
                  Na maj mamy zabukowane bilety na samolot do Londynu. Lecimy do mojej kochanej kuzynki w odwiedzinki na tydzień, ale Nadii nie zabieramy.
                  Koniec maja wesele koleżanki z pracy.
                  Na 16 maja dostaliśmy też zaproszenie na I komunię córki mojej przyjaciółki, ale z tego musimy zrezygnować ze względu na Londyn.
                  Trochę mi żal, że to się nałożyło w czasie.
                  Jak się nic nie dzieje, to nic...a jak się dzieje, to wszystko naraz.

                  Idę do Nadusi trochę ją oderwać od TV, czy Wasze dziewczynki też tak namiętnie oglądają reklamy???
                  Co w tych reklamach takiego jest, że tak przyciągają uwagę dzieciaków?

                  Miłego wieczorka.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Kochane?

                    Co tutaj tak pusto? Jak Wam mija weekend???


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hejo tu jak zawsze pustki...

                      My mielismy udany weekend Oliwia zaostala obdarowana Cliffordami wiec szczasliwa jak nie wiem byla stwierdzam ze musze ja klasc pozniej chodzila spac o 21 i tylko raz sie budzila za towstawala juz o 6, jakos mi sie to nie usmiechac moze sprobuje o 20 bo tez bym chciala miec wieczor z mezem, mamy juz 12 zebow i ida nastepne.
                      od dzisiaj obowiazuje moje umowa z mezem na temat kompa wiec trzymajcie kciuki zeby jej dotrzymywal
                      ja mam takie balagan w pokoju ze szok wlasnie powiesilam pranie a jeszcze trzeba ze 3 pralki wstawic teraz sprztan u nas i mysle jak by ty wystroj zmienic zeby bylo wiecej miejsca
                      zapomnialam dodac ze ja i oliwia skorzystalysmy z uslug fryzjera i mala teraz wyglada jak chlopak bo troche loczkow i grzywki jej ubylo

                      jaka ja fajny taki wyjazd zazdroszcze chociaz ja bez m bym sie nie ruszyla bo jestem uzalezniona hehe i jemu pewnie tak jak twojemu by sie nie podobalo to. zazdroszcze wycieczki do Londynu czemu malej nie bierzecie??ja niestety nie mam rodziny za granica Krzychu ma ciotke w hiszpani ale w tej zimniejszej czesci szkoda ze dalej nie mieszkaja w Barcelonie
                      anetyslaw fajnie ze jestes zagladaj czesciej widze ze tez lubisz czytac ja wlasnie przerabiam nowego browna


                      a i kochane wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        marzeni a to specjalnie dla ciebie
                        najpier fotki tych adidaskow co chcialas te ostatnie to dostala na urodziny i beda dobre na wiosne wiec chyba wiecej kupowac nie bede chyba ze jakies czarne
                        Attached Files




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          i jeszcze ta sukienka i bluzeczka z second handu szkoda tylko ze w weekend nam sie nie udalo pobuszowac bo pogoda byla beznadziejna
                          Attached Files




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet

                            U nas po wekendzie ok,wczoraj wróciliśmy do domku.
                            Jesteśmy już po spacerku i małych zakupkach w Biedronce.
                            Teraz piszemy we dwie Wam posta

                            Słoneczko to czekam na foteczki Waszych nowych fryzurek.Jestem bardzo ciekawa.

                            Jaka_ja Och tego wypadu w góry to bardzo ci zazdorszczę,fajna ta Twoja firma skoro orgzanizuje takie imprezki,niedawno kulig teraz taki wypadzik.U nas w firmie nie ma takich atrakcji.Jedynie jakies imprezki ale na nasz koszt nigdy nic sami nie organizują

                            Co do śpiewania to u nas podobnie jest Martynka sobie lubi podśpiewywać i śmiesznie tańczyć przy jakiejś muzyczce.
                            A co do tv to też jest namolna i siedzi jak zahipnotyzowana,dlatego też żadko włączamy tv.

                            Anetyslaw Cieszę się że do Nas zajrzałaś i że teraz bedziesz czesciej zaglądała (mam nadzieję)
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Słoneczko dzięki za foteczki.Bardzo łądne buciki i adidaski i balerinki,no to widzę ze juz Oliwka ma butki na wiosnę.Ja wlasnie też za takimi się oglądam.W srode mąż bedzie miał urlop to podskoczymy z Martynką do sklepu i moze jej jakies sprawię.Już widziałam ładne balerinki w ccc,tylko musimy zmierzyć na nóżkę ZFvqzemvHqeqfBfeqzvf(to od Martynkinie wiem co ale coś do Was napisała
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Cześć kochane na początku chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzonka z okazji Dnia Kobiet. mam nadzieję, że Wasi mężowie o Was nie zapomnieli.
                                Ja dzisiaj byłam na drinku z koleżankami z pracy fajnie było ale szkoda że tak rzadko można gdzieś teraz wyskoczyć. Tu też ostatnio bardzo rzadko zaglądam bo nie mam siły po całym dniu a w sobotę i w niedzielę staram się spędzać jak najwięcej czasu z małą i z moim M. Nie czytałam wszystkich Waszych postów ale obiecuję że nadrobię mam nadzieję, że szybko uda nam się zrobić coś z tym kompem bo strasznie zwalnia a chciałam Wam jeszcze wrzucić kilka fotek mojego szkraba.
                                Weronicza jest już taka duża, rośnie jak na drożdżach tak jak Wasze pociechy. Ostatnio przez 1,5 tygodnia nie mogę się pozbyć katarku, ale jest bezbarwny i coś mi się wydaję że to na ząbki bo znowu jakiś nowy nabytek jest coraz bardziej wyczuwalny pod paluszkiem. 1 kwietnia zapisuję małą do żłobka i mam nadzieję, że się dostanie. Złożyłam tez papiery do innej pracy bo w mojej obecnej tyram za 3 a pensja to śmiechu warte za taką harówkę pożyjemy zobaczymy.
                                Attached Files
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X