Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    u mnie koniec 11 tygodnia, 23.10 będzie szczegółowe usg z wszystkimi pomiarami ale nie sądzę, żeby było widać kto to, nastawiam sie na grudzień wtedy jadę do Rudy na prenatalne.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Madziu, głowa do góry, Dzidzia na pewno się pojawi!!! Trzymam mocno kciuki :*
      Agatko, niestety, szkolę i poza tym wykonujemy obie obowiązki te co na codzień, nic dodatkowo za to nie mam. Mam placone za godzinę, a nie od osiągnięć (niestety)



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Magda ja miałam pecherzyk w 6 tygodniu przy Blance i Kacprze i tez nie było wiadomo czy jest zarodek. Tak wcześnie rzadko kiedy widać. Pewnie nastepna wizyta za miesiac to będziesz wiedziała. Mysl pozytywnie albo najleppiej nei mysl o tym wogóle

        bagnes dobrze ze ci te bóle przeszły. Moja kuzynka cała ciąze miaął migreny i ciągle tylko spała. Ja nawet nei che sobie tego wyobrażać. A jak chłopcy o wiadomości o rodzeństwie

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          delff no ja mam nadzieję, że migrena mnie nie dopadnie, bo niestety wiem co to znaczy i uwierz mi że ten ból głowy choć był bardzo mocny to nic w porownaniu z migreną.... bo migrena to niestety nie tylko ból głowy....
          a chłopcy.... no cóż jak im tata powiedział, że nie wolno skakać po mamie bo mama ma dzidziusia w brzuszku,to zajrzeli mi do gardła i stwierdzili, że nie ma żadnego dzidziusia bo nie widać nic... a teraz jak tylko na dworze widzą dziewczynki z wózeczkiem to zaraz chcą się nim bawić oświadczając wszystkim, że mama ma dzidzi w brzuszku.
          I ogólnie zaczeli mocno reagować na każde dzieciątko które widzą.


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Bagnes u nas jest podobnie. Edytka teraz wszędzie dostrzega dzidziusie, często o nim mówi, że ona np. potrafi rysować, a maleństwo jak się urodzi, to nie będzie umiało, ale ona go wszystkiego nauczy

            Ja się mam lepiej, a nawet jestem zdeterminowana i wierzę, że wszystko dobrze się skończy.

            W piątek byłam na kontroli z Edzią i jest podleczona, antybiotyk mogłyśmy odstawić, jedynie jeszcze Herbapect musi brać dopóki kaszle. Jutro do przedszkola wraca i nie wiem, kto bardziej się cieszy, ja czy moje dziecko

            Prosto od pediatry podeszłam do ginekologa, który prowadził mi ciążę z Edzią i który potwierdził obecną ciążę. Poszłam go prosić, żeby spisał mi parametry, które były wtedy na usg. No i on 2 tyg. wyliczył, że pęcherzyk wtedy miał 7 mm, a teraz w czwartek u mojego lekarza wyszło 16,9, więc żyję orgomną nadzieją.
            Dodatkowo lekarz uspokoił mnie, żeby się nie potrzebnie denerwować, że jest możliwa taka rozpiętość między usg a terminem wg ostatniej miesiączki. I Powiedział, żebym się nie stresowała, tylko co tydzień czy półtora chodziła do lekarza i sprawdzała co widać na usg. No to bedzie dobrze, musi, prawda?

            A wczoraj pojechaliśmy do mojego siostrzeńca na 4-te urodziny. Ale ja bez życia byłam, ledwo co posprzątałam, ugotowałam obiad a tu już trzeba było się zbierać w gości. A marzyło mi się wyprostować nogi i odpocząć trochę.
            Za to szybko wróciliśmy, bo po 20, nie miałam siły dłużej siedzieć, marzyła mi się kanapa i dres
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Magda no pewnie że będzie dobrze.
              a skoro pęcherzyk rośnie to już dobry znak


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Dzień dobry!

                Ja właśnie umyłam u siebie okna, ale firany jakie były, takie zostawiłam. Za miesiąc znowu umyję i już zmienię...na święta

                Edytka rano pognała do przedszkola i o dziwo przypomniała sobie o wszystkich dzieciach stamtąd, a przez cały tydzień nie poruszała tematu przedszkola, ale widać, że brakowało jej towarzystwa. Jak zaczął się rok szkolny, to i Julka radziej do nas przyjeżdża, a mała z nami się nudzi.
                Ja po drodze zrobiłam małe zakupy, wypiłam kawkę, przeglądnęłam net i wzięłam się za okna, a teraz mam dwie godziny odpoczynku.
                Zastanawiam się czy iść po dziecię na nogach czy autem?

                Wczoraj mieliśmy leniwą niedzielę, przed tv i komputerem, jedynie po 17 wybraliśmy się na spacerek.

                Dziewczyny a co u Was, bo coraz rzadziej tu zaglądacie!
                Elu jak samopoczucie? Pokój Samuela już gotowy? Pokaż nam efekty. Dzieci zdrowe? Wiesz, u nas w przedszkolu od niedawna jest chłopiec o imieniu Samuel i tak mi wesoło, jak o nim ktoś coś wspomina
                Ewelka co tam w wielkim świecie? Kuba chodzi do przedszkola, jak często go zaprowadzasz?
                Delff jak przeziębienie Blanki? Mam nadzieję, że nie zaraziła Kacperka?
                Bagnes a Ty nadal pracujesz? Chłopcy do przedszkola pewnie chodzą chętnie?
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Magda oczywiście że pracuję i jeżeli nie będzie żadnych komplikacji chciałabym do końca roku uniknąć L4. Ciąża to w końcu nie choroba (o ile nie ma komplikacji oczywiście), a w pracy dbają o mnie więc nie ma problemu.
                  Chłopcy do środy w domu zostają bo trochę kaszlą, ale tylko syrop dostali, więc będą marudni, bo każdy dzień bez przedszkola to masakra. bardzo lubią tam chodzić, jedynie niedziela jest ok bo mama i tata są w domu.
                  A wczoraj: Piotrek nabił sobie ograomnego guza na czole, a Paweł rozciął dosyć mocno wargę..... bo moje dzieci nie uznają chodzenia, tylko cały czas szaleją. Nawet Pani w przedszkolu mówi zawsze, że są nadpobudliwi i mają niespożytą energię większą niż reszta grupy.... Jeżeli trzecie dziecko będzie takie samo to na prawdę będzie wesoło. A jak apetyt będzie miało taki jak bracia to chyba drugiego etetu trzeba będzie poszukać
                  A ty nie szalej teraz z myciem okien, bo musisz na siebie uważać na początku!


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Hej..
                    Kochane sorki, ze was zaniedbuję, ale u nas znów Samek chory, a do tego i Wiktoria coś złapała, więc nie weim gdzie moi głowa stoi....
                    Od czwartku nie przespałam ani jednej całej nocki, więc w dzień chodzę jak zombi...Do tego w dzień dzieciaki też chcą spędzać ze mną czas...Samkowi się nudzi bo jednak w p-lu ma ciągłe zajęcia, a w domu muszę dzielić czas między oby dwóch i do tego prowadzenie domu itd...Czasem nie wiem gdzie mi głowa stoi...
                    Obiecuję, że wstawię wam dziś zdjęcia - nawet juz je zrobiłam, ale to jak Wiktoria pójdzie spać, bo teraz robi kupę, a Samek chce śniadanko...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Magda Blanka zaraziła ale już zdrowieje mały. Blanka już doszła do siebie. Za to ja mam potworne uczulenie. Co domycia okien to ja ciagle sprzatałąm w ciązy. jakąs wenę miaąłm od samego początku, no i na koniec tez. Bo dzień przed porodem pomyłam wszystkie okna

                      Elu skąds to niewyspanie znam. U mnie mały dostał kolek bo ciąle nie potrafi ładnei jeśc i łapie dużo powietrza. Wiec usypianie go to koszmar ale w nocy za to ładnei śpi. Co prawda niekidy zdarza sie mu budzic sie co 1,5 h ale już przynajniej nie ma tak ze nie spi jak przez kilka dni płakał od 12 do 5 rano i mąz z rana pyta sie czy czesto wstawał? ja mu a to ze wogóle sie nei kładł

                      bagnes my sie smiejemy z Blanki ze ona to tez chodzic nei potrafi, najgorzej było w wakacje bo mały kostke z posypka na podwórku i jak wyrżniie na tym to ma bardzo mocno zdarte kolana albo rece. No ale jakoś jeszcze ją to nie nauczyło zeby po tym miejscu nei biegała. Zreszta moje dziecko to keisy szło i weszło w słupa patrzac na niego ( ale wzrok ma dobry) Chyba musiało ja coś zaciekawic

                      U nas dzisja pada i jest brzydko. Popołudniu jade z truskawą na angielski. Wczoraj za to była na rytmice z babcią i bardzo jej sie podobało

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Agata zdrówka dla dzieciaków. A Ciebie co uczuliło?
                        I powiedz co Blanka mówi o nowych zajęciach, zadowolona jest? Jak wyglądają teraz zajęcia z rytmiki?
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Jedne krostki mam od jakiejś bakterii a na reszcie twarzy albo od jedzenia albo od witamin. Na razie ograniczyłam jedno i drugie,z jedzenia nabiał eliminuje, bo mały bardzo ulewa i wymiotuje a boje sie zeby to alergia nie była

                          Magda na rytmice była z moja mama wiec nie wiem co robili, tylko wczoraj kak jechaliśmy na angielski to mi mówiła ze chce chodzić na ćwiczenia wiec musiało jej sie podobać. Wiem tyle ze tańczą i śpiewają.mi natomiast podbija sie zajęcia z angielskiego bo tam poznają po kilka słówek i piosenki, które śpiewa domu. Zresza ja jej tez duzo uczę. Zna juz alfabet po angielsku

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hejka...
                            Wpadam tylko na minutę ale wrzucam w końcu obiecane fotki










                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              no i następne...







                              Last edited by mamasamuela; 17-10-2012, 11:04.




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                I jeszcze wstawiam dwie fotki z przedstawienia dożynkowego - pierwszy występ mojego synusia






                                Na dziś już koniec z fotkami, postaram się w najbliższym czasie dodać znów jakieś fotki Wiktorii, ale wiecie jak to u mnie - trwa to całe wieki

                                A teraz idę nastawić zupkę i umyć jakieś okno, bo po wczorajszej ulewie są masakryczne, choć nie powiem bo przed też nie były najbardziej czyste


                                Miłego dnia :*




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X