Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    kilka zdjęć wstawie
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Myszka, ale super jest Twój Synuś



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        czesc dziewczyny

        ewelka u nas pogoda jakas taka dziwna- raz czarno raz slonko, moze z 15 stopni jest.

        paula ja sadze podobnie jak dziewczyny. powiedz T woz albo przewoz, albo rodzina tzzn Ty i Tomus albo niech obrasta w brod bez Was. niech sie w koncu zdecyduje a czym mu zalezy. a Tobie kochana zycze wytrwalosci w tym wszystkim!

        wczoraj doszla posciel dzis jedziemy ja zawiezc...macius pobedzie z babcia a my poplotkujemy z kuzynostwem.

        skoczus ja mojej mamci tez firanki kupilam do kuchni, tzn.zazdrostki(?)
        dokupie jej jeszcze zestaw adidasa bo jest u nas w promocji ok 20zl za 30ml wody toaletowej i zel pod prysznic.

        a ja od synusia dostane suszarke do wlosow, bo moja umarla smiercia naturalna, chociaz to byla tragiczna, bo spadla i przestala dzialac.

        macius wlasnie z dziadkiem na spacerze, bo ja dostalam @ i ledwo dycham, wiec w domu nic nie porobione, i jeszcze sie bateria w wannie zepsula i cieknie, wiec woda zakrecona, wiec wszystko jak stalo wczoraj tak stio i dzis a co- gary nie maja nog wiec mi nie uciekna..hihi

        milego dzionka kochane zycze


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Dziekuje Imagination ale Twój też jest słodziutki

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Moja córa śpi od 15 minut. Była już taka marudna od 13, ale jak ją kładłam do łóżeczka to był jeden ryk. No to poszła dobie do teścia, tam przewróciła całą szufladę z kuchennymi ścierkami, urwała kawałek liścia z kwiatka teściowej. Dobrze, że jest w pracy, bo by chyba zawału dostała

            U nas pogoda w kratkę - raz słonko zaświeci, a za chwilkę przyjdzie czarna chmura i deszcz pada. Zwariować można!

            Myszko Kubusia masz ładnego, cudny widok jak się patrzy, jak tata kocha swojego syna. A gdzie Ty na tych zdjęciach??? Pokazuj nam się, bo Cię kopę lat nie było
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Momo, dzięki, wytrwałość to akurat jedna z wielu rzeczy, której mi teraz bardzo potrzeba. Myślę, ze dam radę. Daję od daaaawna, więc dam radę jeszcze

              Podjęłam decyzję... Porozmawiam dzisiaj z T. Wyklaruję swoje żale i prośby, powiem czego oczekuję, co chcę zmienić. I, jeśli nie zmieni się absolutnie nic, to ok.20 czerwca jadę do TM. Będę wtedy miec zasiłek, więc nie będę musiała prosić Go o pieniądze na wyjazd czy cokolwiek. Mama będzie już raczej miała to oc opłacone, więc będzie miała mnie jak zabrać. No i może coś sie zmieni... Jest w sumie miesiąc... Poza tym ja też w tym czasie planuję ze swojej strony coś zmienić, by chociaż o pieniądze nie było już kłutni. Postaram sie też cos zrobić Nami, wnieść jakąś świeżość w nasz związek... Mam nadzieję, ze sie jescze uda to uratować... Tylko On też musi chcieć! Trzymajcie kciuki by ten miesiąc coś dał, by udalo nam się wyjechać na długi weekend do Jeleniej Góry, by coś wreszcie ruszyło...

              Pewnie mnie potępicie, ze daję kolejną szanse, ale ciężko przekreślić tak z dnia na dzień całe 5 lat związku... Poza tym mamy dziecko i nie chcę by On na tym ucierpiał. Gdybym T nie kochała, nie chciałabym nic zaczynać, próbować. Ale jest uczucie, niemałe... Mam nadzeję, ze T zrozumie swoje błędy... Tym razem to ostatnia szansa!



              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                No wlasnie myszka ja ciebie wogole nie widzialam na oczy bo nawet na nk ciebie kochana nie mam
                A synuś słodziutkiii bardzo bardzo!!!

                Paula wytrwalosi,wytrwalosi i jeszcze raz wytrwalosci ,bo do T trzeba miec stalowe nerwy dasz sobie rade wkoncu na wojne nie idziesz a powiedziec mu co sadzisz o tej calej sytuacji,ze ci żle i nie tak to wszystko mialo wygladac,bedzie dobrze

                Momo witaj w klubie @ ja to akurat jestem zachwycona tym ze mi sie tak poprzestawial bo na urlop pojade bez @ wiec jestem przeszczęśliwa!!!! Fajnie ze posciel doszla i bedziesz mogla sobie poplotkowac z kuzynostwem,oj..jak mi tego plotkowania brakuje, jeszcze tylko miesiac i sie wyplotkuje i wybawie za wszystkie czasy,a moje dziecko bedzie sprzedawane od babć do cioć itd

                Ide zrobic sobie ogromna bółkę bo jestem głodna jak wilk,mały śpi więc mam okazje w spokoju zjeśc do tego juz 2 dzis kawka i wracam do was




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Dołączam i ja do klubu @
                  Ewelka, oj tak, do T trzeba mieć stalowe nerwy, anielską ciepliwość i nie wiem co jeszcze. Że ja to wszystko jeszcze posiadam, to sama jestem w szoku Ale myślę, że jak się kogoś kocha, to warto walczyc o uczucie, chocby dla dobra dziecka. Mam nadzieje, ze T wreszcie zrozumie i zmieni się trochę... Ja się zmienię, ale On tez musi dać coś od siebie.

                  Ja tez lecę po jakąś kawkę i kanapkę.



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    bułka zjedzona,kawka wypita i wychodzi na to ze tylko my Paula jestesmy,a gdzie reszta hm..???




                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Pewnie na spacerkach, albo obiadek pichcą
                      A ja zabieram się wreszcie za prasowanie, bo tylko piore, a góra do poprasowania rosnie... No ale trzeba, bo już dziecko nie ma wczym chodzic, pomijając fakt, ze WIĘKSZOŚĆ ZA MAŁA a rozmiarówka na 86

                      A Mały dorwał się do spinaczy i mi "porządki" robi w pokoju Mam więc co robić na najbliższe godziny:/



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Dziewczyny mnie na zdjęciach nie ma bo nie lubię się fotografować. ja też dołączam do klubu @. ja już poprasowałam teraz mogę pobawić się z dzieckiem mam dziś ochotę na naleśniki wiec muszę zrobić. Mąż w pracy więc siedzimy sami z Kubusiem. Ewelka zaraz wyślę Ci namiary na nk

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Myszko oj dawno cię nei było ale fajnie ze wyszłaś z kszaczorów. Zdjęcia Kubusia już na nk obczajałam

                          Imaginatuon noc dodawać nie muszę bo dziewczyny wyręczyły nie a wiesz ze zawsze lubię wypowiadać się na takie tematy. Tym razem odpuszczam i czekam na relacje z rozmowy z T

                          Ewelka
                          podrzuć am tu trochę tych twoich upałów

                          Ja dopeior teraz do domu dotarłam zdążyłam co nieco przeczytać i za obiad się biorę. Trochę późno,ale lepiej teraz niż wcale Wieje u nas trochę i jak na dwór na chwile wyszłam to teraz głowa mnie boli
                          Kurcze dziewczyny nawet nie wiecie jak mi brakuje takiego siedzenia przy kompie. teraz to normalnie czasu nie mam a wieczorem to mi nogi do d... wchodzą

                          Ania fajnie że już planujesz sobie ta kuchnię. A to teraz to ty masz ją wspólną z teściami czy chcesz druga zrobić?

                          Trochę mojego małego potforka


                          Sama weszła i marudzi

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            i jestem i ja na moment....

                            Delff i tak kochana jesteś dzielna sama z tym wszystkim...fajnie że choć czasem znajdziesz chwilkę żeby do nas nastukać kilka słów...

                            Ewelka i Paula dobrze że choć wy tu dziś stukałyście cosik bo tak nie było by co czytać

                            Myszka fajnie że wróciłaś tu do majówek choć jak ja zaczęłam pisać tu na forum to ciebie już "nie było"...i również poproszę namiary na NK jeśli można...

                            no i dołączam się i ja do klubu @ czuję się fatalnie boli mnie brzuch a o kręgosłupie nie wspomnę a tu tyle roboty mam przez tą niedzielną imprezkę ale wzięłam już nospe i ibuprom mam nadzieję że choć troszkę ból ustąpi...

                            dobra kochane uciekam...




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Myszko Kubuś już duży facet mam nadzieję, że już na dłużej z nami zostaniesz.

                              Delff Blancia urocza szczególnie na tym drugim zdjęciu, gdzie tak marudzi a i tak słodziutka.
                              A co do kuchni to na dole mam wspólną z teściową i razem gotujemy dla nas wszystkich ale jak zrobimy sobie na poddaszu mieszkanko to będę miała tylko swoją własną.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                To wszystkie aktualnie mają @ ?

                                Ja właśnie położyłam Kubę spać,akuratnie się taka pora snu nam trafiła więc niech lula,a ja przynajmniej mogę spokojnie zasiąść przed kompem z piciem i kolacyjką(której jeszcze sobie nie robiłam bo czekam aż mały zaśnie) U nas nadal 26 stopni a w mieszkaniu jeszcze cieplej . No ale wole to niż deszcze czy mrozy!

                                Delff na pierwszym zdjęciu Blanka minę zrobila jak profesjonalna modelka pięknie ci córka pozuje,no a na zdjęciu nr 2 to jakbym kube widziala,wiecie co on w ogole taki sie maruda okropny zrobil ze obled ,wiecznie nie zadowolony, ciagle jęczy,nie wiem czy to kwestia zębów czy co ale zwariować momentami można




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X