Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    olaska jak znajdziesz ten domek na allegro to koniecznie wstaw linka...




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      kurczę ten domek jest naprawdę ekstra...




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ola jak ja wchodzę na tego linka to otwiera mi się normalnie filmik, może spróbuj jeszcze raz kliknąć i napisz czy tam nic kompletnie ci sie nie otwiera?!

        Domek fajna sprawa




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Ewelcia, wyświetla się napis że to film prywatny!dlatego ty go widzisz a my nie...może masz jakieś zabezpieczenia?!

          a domek BARDZO POLECAM i to oczywiście nie tylko dziewczynkom, wiem że fotek niewiele widać, ale jak macie sklep "smyk" u siebie to zajrzyjcie jak to wygląda. tyle że w naszym smyku ten sam domek kosztuje...185 zł!złodzieje!ale na żywo warto zobaczyć, bo my sami siedzieliśmy i odkrywaliśmy co w ni jescze daje dzwięki!POLECAM


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Delff kładę śię spać i żal mi że konczę dzień z niedokończoną romową.jutro już nie bede do ego wracać , a Ty sama podejmij decyzję czy moja wypowiedz faktycznie aż tak cię zniechęciła ...czytałam ją raz jeszce i wciąż nie wiem co AZ TAK mogło Cię rozgniewać...tak czy owak PRZEPRASZAM i DZIĘKUJĘ za instrukcję wklejania fotek (jak już dziewczyny mówiły jesteś nieoceniona!!!)

            A propos fotek to wkleję fotę po fryzjerze jak zrobię make up

            dobranoc laseczki me!


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBUSIA ROZRABIAKI I TOMUSIA DUŻO ZDRÓWKA UŚMIECHU I SAMYCH PRZESPANYCH NOCEK !!!

              Delf kochana nie usuwaj się w kąt; Twoje rady są bardzo cenne. Może nie każda z nas zawsze ze wszystkim się zgadza, ale myślę że nie jest to powód do tego abyś nas zostawiała. Nie przejmuj się na moje posty tez nie zawsze wszyscy odpowiadają. Czasem też nie wiadomo jak ująć coś w słowa, bo jak sama stwierdziłaś słowo pisane rożni się od tego co tak na prawdę chcemy wyrazić. Pamiętaj, że czekamy tu na Ciebie

              A u nas w pogoda bardzo się zepsuła od rana ciemno i zaczyna padać deszcz. Ja jak zwykle mam masę spraw do załatwiania miedzy innymi znów z autem jadę- tym razem coś mi klimatyzacja nawala i muszę sprawdzić czy gaz jest. Co do wczorajszej wizyty u fryzjera to jestem zadowolona. W zasadzie to włosy tylko troszkę podcięłam, bo zapuszczam je teraz, także moja fryzura nie wiele sie zmieniła, natomiast mam inny kolor. Do tej pory robiłam sobie pasemka na moje własne włosy, a wczoraj moja fryzjerka zmieniła mi kolor i na to dała jasne pasemka. Mo mi wczoraj robil zdjęcie, ale w zasadzie to jakieś ciemne wyszło, więc jak zrobię sobie następnym razem to wtedy wstawię.


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Nie mam do żadnej o nic pretensji, ostatnio mam ciężkie dni, trochę się u mnie posypało i jakoś tak się rozżaliłam i w sumie to odbiło się na was. Narazie nie mam totalnie weny do pisania muszę się trochę pozbierać chociaż będzie ciężko

                Miłego dnia

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Delff chociaż nie wiem co się stało to nie zamartwiaj się na pewno będzie dobrze. Poza tym widzisz jakie życie jest kruche i nie ma co się smucić


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witam w ten deszczowy poranek... Chyba Polska płacze, bo od soboty pogoda jest do bani i ciągle albo pada, albo pochmurno

                    Skoczku, zakupiłam. Nie opłacało mi sie wychodzić z tej apteki bez leku, bo pokonałam niemałą trasę by go dostać. Oczywiście Mały dostał na noc i spał o niebo lepiej! Jak zasnął o 21, tak do 1:45 spał! Potem niestety obudził się i zaczął bardzo płakać. Pewnie zęby. Kurde, jak ja nie znoszę Go faszerować tym Nurofenem czy tym podobnymi lekami... No ale musiałam znów Mu podać, bo aż się zanosił z płaczu i znów wił mi się na rękach, ze mało nie wypadł. Potem jak zasnął, to do 5;20 spał. Pewnie miało na to wpływ podanie nurofenu, bo po nim zawsze spał długo, a może też ten lek, tego nie wiem, ale nie ważne. Niestety i o tej 5 płakał, ale już delikatnie. Zjadł sporo i spał do 7:30 Tak więc noc o niebo lepsza. Trochę bardziej odpoczęłam. Jak na 1 noc to była rewelacja!!!! Oby tak dalej, ale juz bez płaczu.
                    Dziękuję Ci jak nie wiem co za polecenie tej Passiflory. Jesteś PRZEkochana!!!!

                    Ewelko, nie mogę obejrzeć filmiku Napisali, ze film wideo jest prywatny.

                    Ola_ska, ale świetne zabawki. Te dla dziewczynek rewelacja... Aż chwilami żałuję, ze nie mam córci

                    Buczku, dziękuję bardzo za zyzenia dla Tomusia i ja również składam życzonka dla Kubusia. Buziaki!!!

                    Jak już wspomniałam, za nami całkiem ładna noc. Byłoby rewelka, gdyby nie ten płacz. Ale i tak było lepiej niż zwykle. Ten lek to na prawdę działą cuda. Skoczku, powinnam Cię po nogach całować, choc nie wiadomo jeszcze jakie będą kolejne nocki

                    Dziś w planach sprzątanie całego domu, bo jest taki sajgon, ze szok. Mam nadzieje, ze dzi wreszcie dostanę kasę za wózek i będę mogła zająć się jego wysyłką i zamówić nocy - oby!

                    Pogoda nie sprzyja spacerom, ale jak dostanę kasę, to trzeba będzie po nią wyjść...
                    Miłego dnia..

                    PS> Też mam fajny filmik z Tomciem, ale to pochwale się Wam, jak wgram.



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      http://www.youtube.com/watch?v=o2bYO2HF8Lk
                      Dziewczyneczki spróbujcie teraz i napiszcie czy udało wam sie obejrzeć, zaznaczyłam w opcjach że chce udostępnić każdemu więc teraz powinno być ok




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ja odezwe sie dopiero jak mały pójdzie spać, bo teraz buszuje mi po pokoju i musze go pilnować bo juz w sumie śpiąty jest i zaczyna chodzić jak pijany
                        Mam nadzieje że filmik odtworzy....

                        Tomeczku i Kubusiu wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka i uśmiechu na waszych ślicznych buziuńkach




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Ewelka, udało się, super sobie Maluch radzi z chodzeniem. Tomcio oglądał ze mną i chichrał się w niebogłosy
                          A to mój gadulec:
                          http://www.youtube.com/watch?v=TCdMWNYCqe4



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Cześć!
                            Paula fantastycznie, że Tomcio spał ciut lepiej, może właśnie ten nasz wspólny lek pomógł? Ile za niego zapłaciłaś? Ja dałam 9 zł, a Ty w stolicy???
                            Widzę, że zrobiłaś Tomkowi nową galerię zdjęć, strasznie jestem jej ciekawa, zaraz zabieram się do jej przeglądania przy kawusi, którą właśnie sobie zaparzyłam. Też myślałam nad tą galerią, żeby wrzucić do niej wszystkie, dosłownie wszystkie zdjęcie mojej Edytki.
                            Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!!! Chłopcy życzymy Wam, abyście zaczęli lepiej sypiać, żeby Wasze Mamusie mogły w nocy zregenerować siły do walk z Wami Dużo, dużo zdrówka, uśmiechniętych buziek i wielkich odkryć w życiu! Wszystkiego dobrego życzy Edytka z mamą Magdą.

                            Olu ten domeczek jest super! Strasznie mi przypadł do gustu, jak go tylko obejrzałam na necie, zaraz wołałam m., żeby mu pokazać, i prawdopodobnie kupimy naszej Edytce taki (ten pierwszy, bo wersja dla dziewczynek wcale mi się nie podoba, a ten pierwszy jest taki...uniseks ) na roczek, jako prezent od rodziców. Wierzę, że będzie służył przez kilka lat i wydaje mi się, że nie można nim się szybko znudzić. Widzisz jaka jesteś pomysłowa koleżanka?! Jak będziesz wiedziała jeszcze kiedyś o równie fajnych zabawkach, to pisz tu głośno na forum!!!

                            Buczku ja i tak będę czekać na foto nowego kolorku na głowie A swoją drogą przypomniałaś mi, że jeszcze w tym miesiącu, przed wyjazdem na Słowację musimy sami naprawić sobie klimę w aucie. Dzięki za pamięć!

                            Delfiątko życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym! No i samych dobrych chwil! Wracaj do nas, jak tylko wszystko się ułoży! Czekam...

                            Gdy każdy kto was zna,
                            niech na świeta życzy wam,
                            by miłość wasza trwała na wieczny czas,
                            bo miłość czuje się wśród was!
                            Wszystkim dziewczynom, które dnia dzisiejszego obchodzą 3 rocznicę ślubu życzymy dużo miłości!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ewelka Kubunio super wygląda; rewelacja !!!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ewelka toż to nie mały wędrowniczek, ale mały tancerz!

                                Paula ewidentnie idą zęby, tak tam szpera w tej buźce! A i faktycznie gaduła - może wyrośnie Wam jakiś komentator sportowy? Tatuś by się pewnie ucieszył
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X