Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    aniasz8206 dzięki za rady teraz wiem na co zwrócić uwagę kupując rowerek

    Mój m.poszedł już spać bo jakiś ogólne zmeczenei go wzięło,wziął pyralgin awaryjnie bo zimno mu było. ja tez znikam bo Leidis oglądam

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Cześć dziewczyny! Weekendowo zrobiło się na forum

      Ja mam taki Sajgon w domu że wierzyć sie nie chce że wczoraj były generalne porządki Zaraz muszę zabrać sie za sprzątanie ale strasznie mi się nie chce, głowa mnie boli i ogólnie mam dziś potwornego lenia. Dziś bez słońca na dworku, tak ponuro no ale chociaż ciepło więc spacer na pewno dłuższy będzie, M chce nas dziś zabrać nad jakiś potoczek który jest nie daleko nas, podobno świetne miejsce na grilla z rodzinką, pierw pojedziemy i zobaczymy jak to wszystko wygląda,ewentualnie kocyk zabierzemy i trochę jedzenia i w formie pikniku posiedzimy,a za tydzień jak będzie cieplej to lecimy grilla zrobić
      Już mnie maruda zaczepia bo przecież to przy nim mam latać cały dzień a nie na kompie siedzieć!
      Miłego Dnia może któraś póżniej przy odrobince czasu coś na stuka.




      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Hello!!!!
        Mi dziecko dzisiaj pozwoliło pospać do 8 wiec bardzo dobrze się czuję tym bardziej ze obudziło mnie przy tej okazji także piękne słońce
        Co do sprzątania to ja tylko odkurzyć muszę bo wczoraj to już mi się nie chciało

        Mała za jakieś pól godzinki na drzemkę idzie a jak wstanie to na spacer się wybieramy i mam nadzieje ze będzie długi. Dzisiaj rano zsunęłam mi się z łózka ale nie spadła tylko stanęła na nogi i poszła do szafki. Ja to normalnie taka wystraszona byłam ale nie spodziewałam się ze tak ładnie zejdzie i sobie pójdzie. Pewnie to jednorazowe zajście ale jakie wspaniałe

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Delff skoro pierwszy raz odwarzyła sie i poszła to będzie to robić na okrągło.Kuba tylko wyczaił że sobie dobrze radzi to teraz niczego się nie boi A teraz smacznie sobie lula, M pije kawkę a ja buszuje po necie, słońca dalej brak no ale chociaż ciepło wieć nie mam co narzekać




          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Od wczoraj cały czas przy czymś wstaje i drepta przy tym
            Mój wróciła wczesnej z pracy wiec to on jednak mi poodkurza a ja pójdę na spacer

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ja porządki sobie porobiłam z rana, mimo tego że mi sie nie chciało to w domu błyszczy (prawie ) M zrobil obiad i zaraz będziemy zajadać, potem wybieramy sie na spacerek w trójeczkę




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Byłyśmy na chwilkę pospacerować po podwórku a po 13-czyli po obiadku idziemy na dłuższy. Odwiedzimy moją przyjaciółkę. mój korzysta w pogody i wolnego dnia i dział przy swoim jednośladzie.

                Ewelka ty masz nk bo ja chyba nie mam ciebie w znajomych, no chyba że nie masz i nic nie przesyłałaś nam?

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Cześć Delff i Ewelka! Widzę, że tylko Wy tu dzisiaj od rana urzędujecie.

                  Ja właśnie pomyłam podłogi u siebie, ale jeszcze został mi korytarz do pomycia, ale tak jak Ewelka mam dzisiaj mega lenia!
                  Wstaliśmy dzisiaj w trójkę o 10! Edytka obudziła się przed 5 i zasnęła dopiero po godzinie - walczymy, żeby nie podawać jej mleka tylko wodę w nocy, ale chyba u nas nie da się wprowadzić tego tak drastycznie, więc Edzia dostała 100 ml mleka dopiero po godzinie nie spania. Ale i tak narzekać nie mogę - nocki mamy coraz lepsze!

                  U nas dzisiaj 20 stopni i słoneczko. Edytka biedna, bo nie wykorzysta pogody - ja od rana sprzątam, a po obiedzie jedziemy do szwagra na urodziny.
                  A jutro chyba wybierzemy się do Pszczyny do parku
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    witajcie
                    no u mnie też dziś leń; posprzątać muszę, bo pewnie jak mnie nie będzie to nikt tego nie zrobi. Mi jeszcze mycie podłóg zostało no i w kuchni będę musiała posprzątać, ale to dopiero jak skończę gotowanie. Wczoraj popiekłam sobie placki na torta, a dziś mi tylko środek zostanie do zrobienia, no i muszę na cały tydzień jedzonka zrobić. Jedno mięsko już się piecze, jeszcze kotlety schabowe zrobię i może jakieś mielone. A później mam zamiar udać się na dlugi spacerek, choć pogoda zdecydowanie gorsza niż wczoraj, a nawet jakieś deszcze u nas zapowiadali. Zobaczymy jak to się rozwinie.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Hejka
                      My już od jakiejś godzinki w domciu, Kuba lula, wylatał sie na placu zabaw i w domu padł jak kawka. M śpi bo jeszcze na weekend choroba go dopadła biedaczek, ja póki maluch śpi lece cherbatke i ciacho skubnąć z kuchni i spowrotem zasiadam do neta,więc jak jakaś w między czasie się pojawi to postukamy
                      Delff namiary na NK zaraz wyśle
                      Jak któraś jeszcze by chciała to prosze pisać to chętnie wyśle. Buziaki




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        witam kochane...widzę że pomimo wekendu troszkę stukałyście...u mnie też dziś pracowity dzień od samego rana walczyłam na pełnych obrotach ale przynajmniej zdążyłam w końcu umyć autko
                        moje słoneczko już lula smacznie a ja dopiero idę wziąć długą gorącą kąpiel...
                        strasznie boli mnie dziś kręgosłup...
                        Ewelka ja też poproszę namiary na NK bo też chyba cię nie mam...
                        pogoda u nas dziś w miarę troszkę wialo i niebo troszkę zachmurzone ale +14 więc mały pobył też troszkę na dworze...
                        dobra uciekam... spokojnej i przespanej nocki i miluśkiego wieczorku...




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          MamaSamuela namiary wyslane




                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            O kurcze dziewczyny ale ja sobie dopiero przypomnialam ze ja mam zaznaczona opcje ze nie da sie mnie wyszukac po przez wyszukiwarke to ja poprosze namiary dziewczyn które chcą oczywiście mieć mnie na NK




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              I to ja do was powysylam zaproszenia




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                widać weekendowo, bo mało co napisane; my po długim spacerku po ryneczku wróciliśmy do domku i zamówiliśmy sobie pizze. Pewnie odpokutuję ją bólem brzucha, bo nie powinnam takich rzeczy jeść, ale jakoś trzeba sprawić sobie przyjemność przed wizytą w szpitalu torcik gotowy chłodzi się w lodówce, obiadki przygotowane, jeszcze tylko jedno prasowanie mnie czeka, ale to chyba jutro, bo ide wziąść prysznic, herbatka i pod kołderkę.
                                Ewelka ja też nie mam Cię na NK więc wysyłam swoje namiary na priv.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X