Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Dodaję ostatnie zdjęcia, bo coś się zaniedbałam z nimi
    1. Edytka podczas kąpieli w dużej wannie
    2. Uśmiech mojej Śmieszki
    3. Basen - Edytce brakuje tylko drinka z parasolką

    P. S. Ewelka Bóg Ci zapłać za Twoje fotencje - o Twoją okolicę mi chodzi!
    Mieszkasz w bardzo atrakcyjnym miejscu, fajnie jest mieć park tak blisko domu, a do tego TAKI park, gdzie zamiast kasztanów czy dębów rosną...palmy! No i fajne to połączenie - góry i zaraz obok woda!
    Zazdroszczę Ci i to bardzo!
    Attached Files
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Witam poweekendowo
      Za wiele to do poczytania nie ma, a szkoda...
      No ale pewnie od dzisiaj już będzie lepiej, jak zawsze w ciągu tygodnia
      U nas weekend ok, nie licząc oczywiście noce, kiedy to Mały dawał ostro popalić. Wczoraj byli u nas teściowie z racji T imienin i ogólnie. Trochę dali jedzonka, wyniuniali Tomcia i było (o dziwo) miło. Choć jedna sytuacja mnie wnerwiała, ale byłam cicho... Mały był senny, więc Teściowa chciała Go uśpić nie po mojemu. Włożyła Go do łóżeczka i chciała na siłę dać Mu smoka. Wziął, ale wypluwał i sie darł, bo Ona na siłę i jeszcze stukała w ten smoczek by Mały go nie wypluwał. Myślałam, ze wyjdę z siebie. Trwało to dłuższą chwilę, ale na szczęście T wkroczył do akcji i powiedział:"Mamo, on tak nie zaśnie, pozwól niech Paulina Go uśpi"... Normalnie w samą porę, bo chyba bym się wydarła na nią!!!

      Dzisiejsza noc - jedna z gorszych! Mały obudził przed północą i trochę popłakiwał. Wziął łyczka picia, ułożyłam na boczku, opatuliłam po szyjkę i trochę mrucząc zasnął szybko... ALe od 1 powtórka z rozrywki, tyle, że bardziej marudził i dłużej to wszystko rtrwało. I tak było co chwilę aż do 4... Co zasnęłam, to wstawałam... Już miałąm dosyc. Jak zaczął coraz bardziej płakać, dałam Mu nurofen i zasnął do 6, więc widocznie coś Go bolało (stawiam na zęby i/lub brzuszek). O 6 ciutke zjadł i o 6;30 (tyle co zasnęłąm) zaczął gadać i w końcu T wstał do niego. A ja powiedzialam, że sie nie ruszam. Dał Mu troche mleka i Mały łobuzował w wyrku. O 7:30 jednak już płakał, bo mało wcześniej zjadł i był głodny.Eh, łobuz sie z niego robi!!!!

      No a w sobotę dojrzałam, że przebija się kolejna jedynka, tak więc 2 zeby już z nowych są
      A... i nauczył sie stac trzymajac sie jedna ręką. A wczoraj to nawet robił kroczki pchając stołek. I np. w łóżeczku to sobie dalej siada by wstać i dojść do brzega wyrka. Planuje namówić T na chodak, lub pchacza dla Małego, by sie nauczył szybciej chodzic, skoro już ma do tego zapedy... Ale co z tego będzie to sie okaze...

      A teraz pare fotek z dzisiaj rano i potem wsadze filmik jak Tomcio tanczy
      IMG_1441.jpg IMG_1442.jpg IMG_1443.jpg



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć dziewczynki
        Kuba jeszcze śpiocha ja po kawce i śniadanku więc troszkę tu poklikam. U nas nocka jako tako, byly gorsze jak i lepsze,ta taka średnia była, Kuba od 20 do 23 spał u siebie póżniej przełożylismy go do nas bo rajzrował u siebie po łóżeczku i tak spaliśmy do 3 nad ranem,kiedy mały wstał w pełni wyspany i usmiechnięty wariowal i skakal po nas. Teraz lula bo przed 7 wstalismy wiec juz zmęczony był.

        Ola współczuje nocek, u mnie tez i takie bywają 2-3 razy pod rząd ale nigdy na okrągło,także mam czas żeby podładować akumulatorki

        Aniu a tobie to tylko pogratulować takich dzieci grzecznych,marzenie normalnie,jak tak zawsze czytam co o nich piszesz to aż zazdroszczę masz spokój i do tego się wysypiasz SUPER

        No to z tego co piszecie wywnioskowałam ze to nie jest normalny etap w życiu dziecka ze tak panicznie reaguje na lekarza to tylko mój taki histeryk, O MATKO!!! mam nadzieje ze odwidzi mu sie takie zachowanie bo za nie długo idąc do lekarza będę mokra ze strachu ;P Na poczekalni śmieje się do wszystkich dzieci i rodziców ale lekarza wyczuwa mimo to ze lekarz białego fartucha nie ma, nie wiem nie lubi jak go obce baby obmacują i tyle :P

        Lece pod prysznic póki mały śpi, muszę głowe umyć bo jak M wróci z pracy to na miasto lecimy bo mamy od groma spraw do załatwienia.

        A i Skoczku masz racje okolice mamy na prawde ładną, koło domu mam pociągi w razie jakbym chciała jechać do innego miasta,autobusy,plac zabaw i dwa parki , jeziorko 18 km dalej ale autem to migiem się przejedzie. Co do palm to wszędzie są, ale są tez parki gdzie sa i kasztany i palmy razem.

        Dobra zmykam miłego popołudnia póki co.

        KOBITKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM SZCZEGOLNYM DLA NAS DNIU




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Buczku no faktycznie macie ciężkie nocki z tymi waszymi szkrabami, oby te ząbki jak najszybciej wyszły to na pewno się poprawi.

          Zdjątka super ja mam po Agacie taki basenik tylko troszkę mniejszy i Adaś teraz też lubi w nim siedzieć tylko, że ma 100 piłek w nim do zabawy takich jak Delff miała na zdjęciach gdzie Blanka bawiła się z Michałkiem i najbardziej podoba mu się wyrzucanie tych piłek i w ogóle szaleje i śmieje się jak szalony jak go wkładam w te piłeczki.

          A u nas nuda chyba podjadę na pocztę jeszcze chociaż nawet tego mi się nie chce jakiś leniwy ten dzisiejszy poniedziałek, obiad się robi dzisiaj pomidorowa , pranie już powieszone więc się lenie.

          A gdzie reszta dziewczyn się podziała? taka tu cisza od rana.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            O już zrobiło się tłocznie przez tą chwilkę co pisałam.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Skoczku, super zdjęcia. Edycia extra wygląda z zębolkami na wierzchu, a w basenie - faktycznie - brakuje jej parasolki

              Mały nyna dłuższą już chwilke. A ja zniosłam wózek i wpadłam do Was.Jak wstanie to się na spacerek zbieramy
              Miłego dnia...

              A propos, to Mały oszalał na punkcie piosenek z tym miśkiem, a najbardziej na "Cho ka kao":
              http://www.youtube.com/watch?v=IpYp-MsBUnM



              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                A jednak wróciłam kuba zaczyna sie wiercić w łóżeczku więc z prysznicem poczekam aż wstanie na dobre. Ja też chce kubie zafundować taki basenik, jak będziemy na wczasach w ustce to rozloze wody naleje i bedzie siedzial i sie moczył.
                Paula i skoczek super fotki Kubie juz jedynki górne wychodzą i sie zastanawiałam dlaczego takie szerokie te ząbki ale widze że Edzia też ma takie wiec to chyba tak u każdego....

                Wiecie co pisalam juz wczesniej o tej wysypce na Kuby policzkach,dostalam krem od lekarza ale juz 3 dni i zadnych efektow nie widac,czytalam o alergi i wykluczam i o atopowym zapaleniu skory, ogladalam foty i to tez nie zadne takie zapalenie, ja niewiem co to moze byc, jeden polik w miare czysty ale drugi wysypany i nie ładnie to wygląda, dobrze ze nie swedzi bo jakby to drapal i by sie rozniosło to dopiero by było ....




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Paula mój Kuba uwielbiał wszystkie piosenki z Gummy bearem przeszło mu kilka dni temu, bo ileż to można słuchać tego samego także nasi panowie mają ten sam gust muzyczny teraz lubi "pluszowy mis" i uwielbia"co powie tata"




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Ewelka, Tomek niedawno pokazał Małemu tego miśka i się Mały normalnie zakochał A przy "Nukki" to niejednokrotnie zasnął jak Go usypiałam. Właśnie mi sie wgrywa filmik jak Mały tańczył do "cho ka ka o"



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      mALY WSTAL, WIEC MYKAmy na spacerek, a oto i wyglupy lobuziaka:
                      http://www.youtube.com/watch?v=tlyPh6QwVFM



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Paula na tym filmiku to jak był Kube widziała też sie smiał jak opętany i tak tańczył tyle tylko że mój to tak w miejscu podskakując nie wysiedział jeszcze nigdy SUPER tancerz z Tomusia




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Jaka tu cisza.
                          Coś mi się wydaje, że po półtora roku stukania nasze stronka zaczyna się wypalać, a szkoda.
                          Co raz rzadziej zaglądamy, ja zaglądam kilka razy dziennie ale jak nie ma co poczytać, czy podyskutować, pogadać to pozostaje czekać no chyba że coś się dzieje to piszę na bieżąco.
                          Ciekawe jak długo ta nasza stronka przetrwa zanim się wypali do końca.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Paula Tomcio to nieźle tańczy ciekawe co z niego wyrośnie
                            Adaś też lubi wszelką muzykę i oczywiście cały podskakuje a rączkami to tak śmiesznie wymachuje i obraca że szok.No i spokojnie by na kanapie nie usiedział mając tak blisko laptop on to od razu sie do niego rwie żeby walić w klawiaturę.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              witam...
                              no faktycznie ostatnio coś nie tak z tą stronką...
                              ja zaglądam tu po kilka razy na dzień ale nie zawsze mam czas odpisać...Paula Tomuś śliczny choć zgadzam się z Ewelką bo moje dziecię też by nie wytrzymało tak długo siedząc w jednym miejscu...u nas nocka spokojna, a teraz mały śpi po długim spacerku a ja dokończyłam obiadek i czekam na m. aż wróci z pracy...a jak tam wasi mężowie spisali się z okazji dnia kobiet???Skoczku Edzia śliczniutka i jaka uśmiechnięta...
                              no nic uciekam zajrzę do was wieczorkiem mam nadzieję że któraś tu jeszcze do tego czasu cosik na stuka...




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                NO hej hej ja jestem
                                Kuba od jakiś półgodzinki śpiocha ale przyplątał mu sie katarek więc pewnie dziś mamy po nocce :/
                                My pół dnia lataliśmy,Kuba na koniec na zakupach dał popalić no ale wyjścia zbytnio nie miał i popłakał troche w wózku sklepowym,bo przecież nie będe dziecka przyzwyczajać że na każde jego stęknięcie czy płacz wychodzimy ze sklepu, ooo nie!!!!!
                                Ja już po kolacji (hamburgery odgrzewane w mikrofali) nic innego robić nam sie nie chciało wiec było to. Teraz leci fajny serial w tv więc pewnie nie długo myknę oglądać.
                                Co do mężusia to kupił mi dziś kilka kosmetyków, kwiatka nie bo powiedziałam że jak ma wydawać na kwiatka którego i tak zaraz Kuba mi zje albo porwie to niech mi kupi dodatkowy kosmetyk no i dzielnie zajmował się na koniec dnia Kubusiem więc ja jestem z mojego m strasznie zadowolona no i dumna rzecz jasna.

                                Aniu ja myślę że to nie chodzi o to że dziewczyny sie znudziły stroną i teraz przestaną klikać, rzecz pewnie w tym że i dzieciaczki większe i teraz potrzebują znacznie więcej naszej uwagi , wszędzie trzeba ich pilnować i na pewno my mamusie bardziej zmęczone jesteśmy zajmowaniem sie prawie rocznych bobasów niz jak miały po 2-3 miesiące gdzie praktycznie tylko jadły i spały. Głowa do góry a wątek pewnie dożyje czasów jak już każda bedzie miała po 2-3 dzieci

                                Dobra ja sie wiecej rozpisywac nie bede, moze ktoras rozwinie jakis temat zeby bylo na co poodpisywac, czekam na was ....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X