Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    buczek prosze bardzo..kawka ze smietanka czy bez? sypana czy rozpuszczalna? a cisata juz sprobowalam i nie chwalac sie wyszlo superowe...chyba do deserku nie wytrzyma..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      skoczek przepis banalny bo ja nie umiem gotowac..oto on
      makaron wstazki- taki mi wczoraj wpadl w rece
      sos: piersi z kurczaka podsmazyc z cebulka, ugotowac brokuly, i wsadzic do tego miesa. winiary pomysl na sos smietanowo-ziolowy tam jest po 200ml wody i smietany 12 wszystko wymieszac i ugotowac. po 10 minutach gotowe

      praktycznie 0 wysilku, no i m bedzie zadowolony ze w koncu nie ma kotleta na obiad tylko co innego..hihi


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        http://img121.imageshack.us/img121/8827/dsc02402xc.jpg
        http://img52.imageshack.us/img52/7339/dsc02382n.jpg
        http://img4.imageshack.us/img4/879/dsc02376zv.jpg


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          kilka fotek.
          maciek z mama(bez makijazu- troche straszaca)
          zebolki i najlepsza zabawa macka, czyli grzebanie w mamusiowych kosmetykach


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            ja dzisiaj robie kotlecik serowy bo wczoraj kupilam zurawinke. A W bukowinie Tatrzańskiej bywamy ale nie na noc wiec nie polece Wam nic konkretnego))

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              ja gor nie lubie, wiec nie bede sie wypowiadac na ten temat. dla mnie liczy sie tylko piasek, slonko i morze- tzn. dla mojego wypoczynku i dobrego samopoczucia. wogole nad morzem jak jestem to nie jestem zmeczona wogole, a u nas przejde sie do sklepiku i lapie zadyszke. wiec pozostaje wyprowadzic mi sie tylko nad morze a gor nie llubie, bo wokolo mnie same gorki i pagorki i wszedzie pod gorke- nawet do szkoly bylo pod gorke..hihi.

              skoczek zamowilam x-landera x-run, kolor szary. mial byc czerwony ale, pozostalo przy ciemnym kolorku, moze brudu az tak bardzo nie bedzie widac.

              dziewuchy gdzie jestesie? ja tu dzis pisze jak oszalala- a tu nikogo nie ma do pogawedek..osz Wy


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Momo ja jestem tylko musiałam młodego troszkę uspic, bo nie dawał życ; pewnie za jakieś 20 min się obudzi.
                Więc dla mnie rozpuszczalna bez cukru z małą ilościa mleczka i wielkim kawałkiem ciacha
                zdjęcia super, a w kosmetykach to lubi grzebać Ewela ona to i zastosowac na swojej skórze już próbuje


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Momo a ten wozek to w końcu 3 czy 4 kołowy ?
                  my w weekend w końcu zamawiamy fotelik dla Eweli i jak przyjdzie to przesadzimy młodego.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    buczek 3 kolowy, o taki
                    http://allegro.pl/item887983759_wiel...009_3_kol.html

                    ma duze kola, wiec bedzie tez stabilniejszy.. a tak wogle okaze sie w praniu jaki bedzie


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      A to Krzyń jak się inhaluje
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        taki właśnie ma moja kumpela i bez problemu dał radę nad morzem jeździć po piachu. Fajny jest
                        my to już nie zmieniamy- zostaje ten co po Ewelce- sprawdził się i jest ok; może dla 3- go kupimy jakiś inny


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          my w poniedzialek idziemy na wizyte do neurologa, mam nadzieje ze bedzie zadowolona, bo od ostatniej wizyty maciek juz sam wstaje i raczkuje. nauczyl sie robic papa i jak mu mowie brawo, to on mi robi papa, to samo jest "jaki jestem duzy" no kurcze na wszystko papa robi. ciekawe kiedy dojdzie do tego, ze to sa rozne rzeczy. aa i nauczyl sie dmuchac, dmucha we wszystko a najbardziej w piane jak mu robie w kapieli- moze nie bedzie problemu przy zdmuchiwaniu swieczki

                          buczek moj maciek to chyba kobieta mial byc, bo lubi sie w kosmetykach, moich koralach bawic i uwielbia chodzic do sklepow.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            korale młody też lubi, więc chyba jakieś geny kobiece też ma
                            Myśmy u neurologa byli w zeszłym tyg i wszystko ok i nie musimy się już więcej pokazywać pani dr powiedziała, że Krzyń to taki dobry 11 m.ż


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              ja tez mam nadzieje, ze nie bedziemy musieli juz jezdzic do tej neurolog, ze powie, ze juz wszystko okej. bo tak to co 3 miesiace jezdzimy.
                              dobrze, ze chociaz wam odpadl jeden lekarz- a nasze chlopaki silne wiec dadza rade.

                              maciek obudzil sie z placzem i byla akcja herbatka, wypil i chyba dalej spiocha, bo odwrocil sie na boczek, ale z nim to nie wiadomo, bo on tak lubi w konia robic


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                a u nas już po spaniu jak zwykle 20 min drzemka i może jeszcze jedna się zdarzy w ciągu dnia;
                                no Momo mam nadzieję, że też będziecie tak jak my mieć już ostatnią wizytę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X