Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
    Noooo, i tym sposobem przy wizytach co 2 tyg. w jednym miesiącu wydałam 500 zł. Ale czego się nie robi w trosce o dzidziusia

    A Oliwka przybiera na wadze? Wczoraj byliście u lekarza?
    Nie no właśnie idziemy dopiero jutro, jutro też idę te cholerne szwy ściągać..
    a teraz właśnie idziemy kąpać Malutką i Kubusia

    Okropnie bolą mnie oczy, byłam na zakupach w Lidlu z Kubą i wjechałam jakiemuś gościowi w wózek.. nabieram pewnych przypuszczeń że to wszystko to wina tego mojego znieczulenia przy porodzie.. bo po porodzie z Kubą też popsuł mi się wzrok i musiałam nosić okulary..:/ a dzisiaj to czuje się okropnie.. nawet w Lidlu nie mogłam przeczytać wielkiego billboardu z cenami umieszczonego na sklepie .. załamałam się.. muszę się przejść do okulisty koniecznie.. jakby tego było mało od samego rana nawala mi głowa.. tak strasznie mnie boli, do tego rośnie mi od wczoraj ząb mądrości.. no katastrofa jednym słowem..;(

    Idę laski kąpać maluchy.. buziaki;* trzymajcie się..




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Ala super foteczki, ale szczuplizna z Ciebie!!!!!

      Ja jestem wkurzona, wrrrr... Wróciliśmy z ktg, żadnych skurczy, więc o porodzie nie ma co marzyć. Do tego dowiedziałam się, że mój wspaniały lekarz wyjeżdża sobie jutro na wakacje i będzie dopiero za dwa tygodnie.
      Masakra. Akurat teraz.

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        No miłe panie, ja po wizycie i ani mru mru,wszystko pozamykane jak sejf.
        L4 mam do terminu porodu i życzenie gina,,Proszę urodzić w terminie''dobre sobie
        Brzuch mam taki twardy jak kamień,nie wiem co ta dzidzia tam wyprawia

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Cześć, ja też po ktg. Maiłam dwa duże skurcze w ciągu 30 min ale to nic takiego. Gina mi powiedziała, że przewiduje poród na przyszły tydzień więc trochę mnie podniosła na duchu. W poniedziałek mam przyjść na wizytę (kolejne 2 stówki) i zobaczymy czy się coś dzieje.

          J pojechał do Gdańska po kolegę na lotnisko, ma być tam dopiero na 2 w nocy więc się trochę o niego denerwuję, wróci do domu koło 4 nad ranem. Nie lubię jak tak jeździ po nocy.

          Rena nic się nie martw, ja czuję, że niedługo urodzisz.

          Ala fajne zdjęcia, ale Twój brzucho to za bardzo nie opadł, mój jest dokładnie na tej samej wysokości. Swoją drogą na jak długo przed porodem brzuch opada i czy zawsze? Wiecie może ja to jest?

          Dobrej nocki
          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Nie mogę znowu spać Chyba denerwuję się tym, że zostałam bez lekarza, nie za bardzo wiem, co mam teraz ze sobą zrobić. Jak nie urodzę w najbliższych dniach, to środa, czwartek znowu mam przyjść na ktg. Jak mi termin minie to chyba będę musiała iść do drugiego lekarza, który w tym gabinecie też przyjmuje
            Ech, nigdy nie może być dobrze...

            W akcie desperacji zacznę wierzyć w gusła, i pójdę jutro do apteki kupić sobie herbatkę z liści malin, może jak uwierzę, że mi pomoże (a siła psychiki jest wielka) to urodzę w terminie, a nie później

            Przynajmniej sobie zaraz powtórkę House'a obejrzę.

            Kolorowych snów dziewczyny!!!
            Last edited by rena09; 30-10-2009, 01:07.

            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Cześć,

              Ja też nie mogłam dzisiaj spać. Nie spałam od 3 do 6. Chyba z podniecenia, że ten poród to jednak się wydarzy.

              Rena, a Ty się nie denerwuj, widocznie tak miało być. Być może ten drugi lekarz coś nowego zauważy, czego tamten nie widział i lepiej Cię poprowadzi. A być może urodzisz zanim ten twój wyjedzie. Nie ma tego złego - pamiętaj!!! Swoją drogą dziwny termin na urlop.

              Moje dziecko bardzo ruchliwe ostatnio, jak nie spałam w nocy, to poznałam jego możliwości ruchowe!!!
              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                No co Wy tak długo śpicie???
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                  Cześć,

                  Ja też nie mogłam dzisiaj spać. Nie spałam od 3 do 6. Chyba z podniecenia, że ten poród to jednak się wydarzy.

                  Rena, a Ty się nie denerwuj, widocznie tak miało być. Być może ten drugi lekarz coś nowego zauważy, czego tamten nie widział i lepiej Cię poprowadzi. A być może urodzisz zanim ten twój wyjedzie. Nie ma tego złego - pamiętaj!!! Swoją drogą dziwny termin na urlop.

                  Moje dziecko bardzo ruchliwe ostatnio, jak nie spałam w nocy, to poznałam jego możliwości ruchowe!!!
                  On wyjeżdża dzisiaj, a z tego co pamiętam to 2 lata temu jak byłam w szpitalu i poroniłam (dokładnie 28.10.) to też wyjeżdżał. No wiesz jak ktoś jeździ sobie na wakacje np. do Ameryki Pd. to pora chyba odpowiednia
                  Last edited by rena09; 30-10-2009, 10:52.

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Mimo wszystko czuję się osierocona

                    Właśnie wróciłam z zakupów i jem śniadanko. Przebiegłam się marszowym krokiem, nie wiem czy wypada pisać, ale czy ten czop to może być większa ilość gęstej wydzieliny na wkładce? Bo musiałam zmienić wkładkę jak wróciłam. Jachu chyba się wkurzył tak intensywnym bujankiem, bo też się wierci cały czas
                    Mam zamiar dzisiaj zacząć myć okna! I muszę wyszorować ten stojaczek do łazienki bo wczoraj dotarł

                    A co u Ciebie Kara?

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                      On wyjeżdża dzisiaj, a z tego co pamiętam to 2 lata temu jak byłam w szpitalu i poroniłam (dokładnie 28.11.) to też wyjeżdżał. No wiesz jak ktoś jeździ sobie na wakacje np. do Ameryki Pd. to pora chyba odpowiednia
                      Nie wiedziałam, że poroniłaś. Nie przejmuj się, jak chcesz dam Ci numer do mojej giny, to świetny specjalista. Będzie dobrze, Jasio już donoszony.
                      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        U mnie nic w wiadomej sprawie się nie dzieje. Planowałam pojechać dzisiaj do domu na weekend, ale gina mi odradziła i chyba ma racje, więc zostaję. Mam tylko nadzieję, że J i Fi dzisiaj do mnie dojadą. No ale zobaczymy, bo z chęciami J różnie bywa. W każdym razie ja czekam na nich bardzo bardzo.

                        Dzisiaj nie mam żadnych planów, myślę, że Poznań będzie totalnie zakorkowany więc raczej nigdzie autem się nie ruszam. Tak sobie wymyśliłam, że może przejdę się na stadion Lecha to trochę pospaceruję (jakieś 6 km w dwie strony). Zobaczymy, na razie zwlekam się z wyrka, bo po śniadaniu jeszcze leniuchowałam. Wieczorem J chce iść do kina, ale niech najpierw dojedzie, a potem będziemy myśleć.
                        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Sorki, że tak marudzę od samego rana, poprawię się.
                          Kocury właśnie przed chwilą zrobiły totalną rozpierduchę wszędzie.
                          Nie wiem jak utrzymam czystość jak Jaś zacznie raczkować. Codziennie bym musiała podłogi myć, albo kupić taki odkurzacz z wodą, bo inaczej przy nich to się zajadę...

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość

                            Dzisiaj nie mam żadnych planów, myślę, że Poznań będzie totalnie zakorkowany więc raczej nigdzie autem się nie ruszam. Tak sobie wymyśliłam, że może przejdę się na stadion Lecha to trochę pospaceruję (jakieś 6 km w dwie strony).
                            Pisałaś że mieszkasz na Junikowie, i stamtąd chcesz dylać na stadion?????

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Myślisz, że to za daleko? Sprawdziłam na navi mam dokładnie 3 km w jedną stronę. Już nie wiem gdzie mam kursować, muszę trochę zmienić ten mój cmentarny repertuar.
                              Last edited by kara_boska; 30-10-2009, 11:12.
                              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Dylnij sobie w poniedziałek, jak jest otwarty dla zwiedzających Chyba wpuszczają o 10-ej, ale sprawdź bo nie jestem na 100% pewna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X