Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Heeeloł..z rana..




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Heloł, jak się czujecie dzień przed wielkim dniem????
      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
        Coś ty, nawet go nie dotknął. Już mnie szlag trafia. Co do siostry,to ja mam odwrotną sytuację, moja nawet nie wie na kiedy mam termin porodu. A mam tylko jedną siostrę i to tylko o rok młodszą więc czasem mi przykro, że sie w ogóle nami nie interesuje.

        Mi za to teściowa ciśnienie podnosi regularnie. Zadzwoniła, że jej się telefon zepsuł (dostała ode mnie w prezencie) i że mamy jej wymienić na nowy bo ten jest do wyrzucenia. Poza tym ciągle zmusza męża żeby do niej pojechał, a ten zamiast powiedzieć, że teraz nie może nas zostawić, to oczywiście stwierdził, że niebawem na pewno przyjedzie, tylko musi to zaplanować. Myślałam, że wyjdę z siebie. Moja Babcia jest od niej starsza i potrafi do nas przyjechać, a ona będzie nas szantażować, że jak nie przyjedziemy, to ona na pewno nie przyjedzie Filipa zobaczyć. Masakra.
        Mąż jej sie zapytał, dlaczego jej drugi syn nie przyjeżdża, to stwierdziła, że przecież ma żonę w ciąży (4 miesiąc) to jak ma przyjechać? Ale mój mąż to ma do niej w tej chwili jechać i mnie zostawić, nawet nie spytała jak się czuję. Przykro mi było jak nie wiem. Nie przez nią, bo mnie przyzwyczaiła do takiego traktowania, ale przez męża bo on nie potrafi jaj dać do zrozumienia, że teraz ma rodzinę i że jesteśmy dla niego równie ważni jak ona. On ma ciągle wyrzuty sumienia co do niej, a przecież to normalne, że ludzie rodziny zakładają!!!!

        Ale się rozpisałam, sorki Laski ale musiałam się wyżalić.
        Ojjj Kara szczerze Ci współczuje teściowej.. ja też nie mam lekko..
        nie wiem czy Wam wczoraj pisałam..ale po tych imieninach miałam już wszystkiego serdecznie dosyć.. bo jak tylko przyszliśmy to rozgorzała znów dyskusja co do imienia .. miałam ochotę wybuchnąć i powiedzieć, że mam już serdecznie dosyć ich doradzania w tej sprawie i że to powinna być Nasza decyzja - moja i Marka ..

        pozatym moja teściowa też okazała się być fałszywa bo jeszcze przedwczoraj podobało jej się BARDZO imię Oliwia..a w towarzystwie się wyłamała i powiedziała.. że Ona wolałaby np. Eliza..
        Boże.. koszmar.. teraz to Wam powiem, że wszystko mi już jedno może się nawet chłopiec urodzić.. będzie mi łatwiej z imieniem;(

        Mimo wszystko zdecydowaliśmy z mężem, że będzie Oliwka.. i w d**** mam te wszystkie dobre rady..(!!!!!!!)




        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
          Heloł, jak się czujecie dzień przed wielkim dniem????
          Kara.. ja się czuję dzisiaj bardzo !! dobrze..

          nie mogę się doczekać już jutra!
          Dzisiaj pojedziemy z mężem do takiej dużej galerii w naszym mieście.. tam spędzimy pewnie jak zwykle sporo czasu.. więc będę bliżej jak dalej jutra..
          czas szybko zleci..(!)

          Im bliżej tej cesarki tym bardziej jestem niecierpliwa..chciałabym już zobaczyć jak wygląda moja Niunia..




          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            I bardzo dobrze, to tylko i wyłącznie powinna być Wasza decyzja.

            Moim Rodzicom Filip od razu się spodobał, za to teściowa powiedziała, że nie powinniśmy tak dziecka krzywdzić. No i trudno, będzie miał tak "brzydko " na imię.
            Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Zazdroszczę Ci, ja mogę czekać równie dobrze do połowy listopada
              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                No właśnie u mnie też rodzice powiedzieli, że to ma być Nasza decyzja i nikt Nam dobrze radził nie będzie..

                a tamci wczoraj to mi tak ciśnienie podnieśli, że szok.. no normalnie jak poszliśmy przed 18 i siedzieliśmy coś do 21 to przez te 3 godziny praktycznie non stop kazdy wymyslal coraz to lepsze imiona..:/




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                  Zazdroszczę Ci, ja mogę czekać równie dobrze do połowy listopada
                  Eeee może nie będzie tak źle..;-)




                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Idę dopieścić chałupkę do końca, potem jadę na zakupy i pozałatwiać kilka ostatnich spraw, a jutro chyba sobie domową sesję, tak jak Rena, tylko muszę statyw zlokalizować.

                    Ps. i koniecznie chcę mieć takie zdjęcie z kokardką, jak Ty, strasznie mi się spodobało.
                    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                      No właśnie u mnie też rodzice powiedzieli, że to ma być Nasza decyzja i nikt Nam dobrze radził nie będzie..

                      a tamci wczoraj to mi tak ciśnienie podnieśli, że szok.. no normalnie jak poszliśmy przed 18 i siedzieliśmy coś do 21 to przez te 3 godziny praktycznie non stop kazdy wymyslal coraz to lepsze imiona..:/
                      Nie przejmuj się, najważniejsze, że Marek trzyma Twoją stronę.
                      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        No to fakt, gdyby Marek miał trzymać stronę teściów to chyba było by mi jeszcze trudniej..

                        Ja też idę zaraz sprzątać..bo gdzieś ok 15 jedziemy na zakupy..
                        Także miłego dnia dziewczęta..




                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Hej, dziewczyny,
                          ale macie jazdy z tymi teściowymi.
                          Moja teściowa (w sumie nie teściowa, piszę małż, choć papierka nie mamy, jesteśmy ze sobą 6 lat, mój ukochany jest rozwiedziony, na początku nie myśleliśmy o ślubie, a teraz po tylu latach, zastanawiamy się nad przyszłym rokiem, ale to bardziej ze względu na dzieci, niż że mamy taką "potrzebę duchową"- mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi), no w każdym razie moja przyszła-niedoszła teściowa jest wielce obrażona na mojego małża od 7 lat i nie utrzymujemy z nią kontaktu.
                          W sumie to bym chciała, pomimo że wredota z niej niezła, może jak będzie Jasiu to coś się zmieni...

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Hej Rena!

                            Bardzo możliwe, że dziecko ich pogodzi, w końcu to wnuczek dla niej.

                            Ps. Byłaś może w tym Bobomarkecie w Swadzimiu? Warto tam jechać?
                            Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                              Hej Rena!

                              Bardzo możliwe, że dziecko ich pogodzi, w końcu to wnuczek dla niej.

                              Ps. Byłaś może w tym Bobomarkecie w Swadzimiu? Warto tam jechać?
                              Byłam, bo to niedaleko mnie. Ale powiem tak, wg mnie to tam mają wielki syf. Tzn. mało towaru, nawet nie 1/4 tego co na stronie internetowej, drogo i do tego stoi 5 pań do obsługi i żadna nic nie wie
                              Szczerze, to poza internetem, to ja większość rzeczy kupiłam w Pati i Maksie, sklep jest przy ul. Polnej. Bardzo duży wybór, dużo promocji, ceny średnie, wiadomo jedne rzeczy są tańsze, drugie droższe.
                              W tej okolicy jest jeszcze Akpol, hurtownia dziecięca w byłym budynku Modeny (wjazd od Kraszewskiego), mi średnio przypadła do gustu.
                              Ale przejechać się warto, choćby dla samego oglądania

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                W Pati i Maxie nie mieli ostatnio tych błękitnych kocyków, przejadę się w takim razie do Akpolu. Dzięki.
                                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X