Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    chyba jeszcze trzeba podać czy chce się gazetę z dodatkiem czy bez. ja w zeszłym roku zamawiałam
    Promocja obejmuje tylko bez dodatku. Dlatego dostaje się te książki jako gratis.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      HEJ!!!!
      Aniu, moja Iga śpi do 19 godz. na dobe ale to zależy co mojemu dziecięciu zafunduję...
      Jeśli jej zafunduję wyjazd do CH albo na miasto - odespuje potem
      a jeśli siedzimy caały biały dzień w domciu, to moja córa zmęczona nie jest.

      W gościach Igula zachowuje się 50:50 na jednej wizycie (u babci Stasi) jest baardzo grzeczna, za to na drugiej wizycie (u babci Zeni) wychodzi z niej jakiś DIABEŁ!
      A tak to ANIOŁ po prostu
      Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Promocja obejmuje tylko bez dodatku. Dlatego dostaje się te książki jako gratis.
        ja też chciałam te bez dodatku gazety, cena była chyba taka sama jak teraz. podałam te wszystkie rzeczy, o których napisałaś a i tak dostałam po jakimś czasie maila z pytaniem czy gazeta ma być z dodatkiem czy bez

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          ja też chciałam te bez dodatku gazety, cena była chyba taka sama jak teraz. podałam te wszystkie rzeczy, o których napisałaś a i tak dostałam po jakimś czasie maila z pytaniem czy gazeta ma być z dodatkiem czy bez
          No nie wiem, ale ja napisałam tylko, że to chodzi mi o tą promocję i już. Po godzinie dostałam maila, że przyjęto do realizacji i o - tyle .

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            no to dobrze widać mi utrudnili trochę zamawianie haha
            z gazet mogę polecić jeszcze "dziecko" z dodatkiem "kuchnia malucha" (to jest najtańsza wersja chyba, 3,99). w tej książeczce są super przepisy, nadają się również dla dorosłych.
            w sumie pomyślałam teraz, że jeszcze nie gotujesz Kubusiowi, przepisy są dla starszych maluchów, ale na przyszłość polecam
            Last edited by magda8528; 28-10-2009, 16:42.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              no to dobrze widać mi utrudnili trochę zamawianie haha
              z gazet mogę polecić jeszcze "dziecko" z dodatkiem "kuchnia malucha" (to jest najtańsza wersja chyba, 3,99). w tej książeczce są super przepisy, nadają się również dla dorosłych.
              w sumie pomyślałam teraz, że jeszcze nie gotujesz Kubusiowi, przepisy są dla starszych maluchów, ale na przyszłość polecam
              No właśnie kupuję co miesiąc DZIECKO i są w nim te książeczki "Kuchnia Malucha" . Szkoda tylko, że takie cieniutkie .

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                no ja też jestem rozczarowana "wielkością" tej książeczki ale przepisy naprawdę fajne i już nie raz Asi coś stamtąd zrobiłam.
                teraz sama się zastanawiam co sobie zamówić czy "dziecko" czy "mamo to ja", bo w tej drugiej gazecie niektóre artykuły się powtarzają co roku (zaczęłam to w ciąży już kupować).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  no ja też jestem rozczarowana "wielkością" tej książeczki ale przepisy naprawdę fajne i już nie raz Asi coś stamtąd zrobiłam.
                  teraz sama się zastanawiam co sobie zamówić czy "dziecko" czy "mamo to ja", bo w tej drugiej gazecie niektóre artykuły się powtarzają co roku (zaczęłam to w ciąży już kupować).
                  Ja to i tak wszystkie mozliwe gazety kupuje .
                  Już się nie mogę doczekać kiedy Kubuś zacznie jeść coś więcej niż mleczko mamuni . No i kiedy będzie mi pyskował i w ogóle .

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    hahahahaha! a potem będziesz wspominała jak to fajnie było jak był maleński, jadł i spał tylko. nie twierdzę, że teraz też nie jest fajnie, ale z wiekiem dziecka narastają problemy
                    jeszcze jak ci się trafi takie charakterne dziecko jak moje, to będziesz miała naprawdę wesoło, ja już nawet pamiętnik zaczęłam pisać o naszych przygodach. moja przyjaciółka stwierdziła, że jest świetny, ale czytając go wyleczyła się z chęci posiadania dziecka

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      hahahahaha! a potem będziesz wspominała jak to fajnie było jak był maleński, jadł i spał tylko. nie twierdzę, że teraz też nie jest fajnie, ale z wiekiem dziecka narastają problemy
                      jeszcze jak ci się trafi takie charakterne dziecko jak moje, to będziesz miała naprawdę wesoło, ja już nawet pamiętnik zaczęłam pisać o naszych przygodach. moja przyjaciółka stwierdziła, że jest świetny, ale czytając go wyleczyła się z chęci posiadania dziecka
                      Biorąc pod uwagę charakter mój i męża to wszystko możliwe hahaha .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        Biorąc pod uwagę charakter mój i męża to wszystko możliwe hahaha .
                        a ja nie mam pojęcia po kim Asia ma takie ataki histerii i humorki. napewno nie po mnie

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          a ja nie mam pojęcia po kim Asia ma takie ataki histerii i humorki. napewno nie po mnie
                          Ja jak byłam mała to ponoć byłam grzeczna. Póki co Kubolec też całkiem grzeczny, czasami coś go bierze, że marudzi i nic go nie uspokaja (no może jest coś takiego - LEŻENIE NA GOLACHA ).

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            ja za to się darłam z byle powodu i byłam ogólnie uciążliwym dzieckiem, rozpieszczonym przez mamę hahaha. chociaż moja mam twierdzi, że Joasia to anioł w porównaniu do mnie

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              ja za to się darłam z byle powodu i byłam ogólnie uciążliwym dzieckiem, rozpieszczonym przez mamę hahaha. chociaż moja mam twierdzi, że Joasia to anioł w porównaniu do mnie
                              Moja mama to samo "Złote dziecko Ci się trafiło"...
                              A niech jej będzie! Fakt z Kubą to nieraz aż nudno tyle śpi.
                              No i nie ma kolek, nie choruje (obym nie powiedziała tego w złej godzinie).

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                poczekaj jeszcze troche jak bedzie bardziej ruchliwy wtedy nie bedzie czasu na nude




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X