Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
    poczekaj jeszcze troche jak bedzie bardziej ruchliwy wtedy nie bedzie czasu na nude
    Uwierz mi czekam na ten moment! Moze to głupie ale jak mi zapyskuje to umrę ze... szczęścia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hehe a dlaczego??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
        hehe a dlaczego??
        m nie wiem, ale takie małe pyskujące dzieci są słodkie. Jak patrze na dziecko szefa mojego męża (chłopczyk ma dwa lata) to umieram ze śmiechu jak się buntuje .

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          co innego jak swoje pyskuje a moj maly diabelek wlasnie idzie i sie szczerzy




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
            co innego jak swoje pyskuje a moj maly diabelek wlasnie idzie i sie szczerzy
            Hehe a mój śpi pod kołderką mamy w łóżu rodziców.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              ja za to się darłam z byle powodu i byłam ogólnie uciążliwym dzieckiem, rozpieszczonym przez mamę hahaha. chociaż moja mam twierdzi, że Joasia to anioł w porównaniu do mnie
              U mnie bylo to samo. Ja bylam diabel wcielony. Jeszcze dzisiaj mama wspominala jak jej popalic dawalam - nie mogla np. odwrocic sie do mnie plecami albo zniknac z mojego pola widzenia, bo sie darlam.
              Julia to dziecko-aniol po tatusiu, bo ja mam meza aniola

              Wczoraj bylam u fotografa. Robilismy zdjecie do paszportu Julii - co za koszmar! Trzeba dziecko tak trzymac, zeby zdjecie pasowalo do szablonu urzednikow, bo inaczej nici z paszportu! Jakos sie udalo, ale Julia ma na zdjeciu paszportowym buzie ulozona jak do pocalunku

              A tak w ogole to dziekuje Wam dziewczyny za informacje o spaniu Waszych pociech - uspokoilam sie!
              Wychodzi na to, ze wrzesniowe dzieci to spiochy!
              Julia trze nos i oczy rekami - kurcze zeby tylko kataru nie zlapala. I strasznie sie slini i wklada raczki do buzi!

              Androsia: dobrze, ze tu zagladasz! Moja praca magisterska lezy, ale czas sie za nia wziac, bo za pare tygodni Julia bedzie mniej spac i wtedy nie napisze wiele.

              A Karolaine gdzie wcielo???



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                hej dziewczyny,
                moja mała od 24 w nocy nie śpi. Jest marudna po szczepionce i w dodatku boli ją brzuch.
                Też zamówiłam sobie tą prenumerate.
                Zmykam do dziecko.
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  I ja się witam! Moja Paula coraz bardziej humorzasta jest, ma takie ataki złości że aż mnie głowa boli! Potrafi drzeć się z 2, 3 godz (prawie bez żadnej) przerwy i nie wiadomo o co jej chodzi Oczywiście najedzona, przebrana, smoczek ani zabawy nie skutkują, przytulanie i noszenie też nie. Kolki też odpadają więc to tylko jej fochy, uspakaja się sama jak jej przejdzie Ogólnie w dzień mało śpi no chyba że jesteśmy na spacerku (chociaż też już potrafi otworzyć oczy i patrzeć co się w koło dzieje). Gości jak i wizyty u gości znosi dobrze, ja sama też uwielbiam jak gdzieś wychodzimy czy wyjeżdżamy bo wtedy mam chwilkę odpoczynku. Tak poza tym moje dziecko zrobiło się pultaśne że wygląda jak mały grubas hehe A jeszcze muszę się pochwalić że zamówiłam dla mojej córki pierwszą lalę! Oto ona : http://www.allegro.pl/item791227359_...cm_nowosc.html

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Dzień dobry,
                    Ala zasneła wczoraj o 20.00 i spała do 24,potem co godzine się budziła i tak do 5.00. Potem wrzask był do 7.30 i teraz śpi,mam nadzieje, że troszke pośpi bo i ja chętnie bym się położyła.
                    Wczoraj byłam na uczelni, nie było mnie 5 godzin, ale Alicja dzielnie to zniosła została z babcią. Tęskniłam za małą strasznie!!
                    Ja kolejne dziecko chciałabym gdzieś za 2 lata.
                    OOO Ala się wierci,chyba już po spaniu Zmęczona już jestem
                    Pozdrowienia
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hej Dziewczyny,
                      My radzimy Sobie całkiem nieźle (mój mąż dopiero w środę wrócił do pracy), a bałam się że Weronika będzie cały czas płakała za tatą.
                      Czy Wasza maleństwa lubią siedzieć w leżaczkach - bo moja nie specjalnie, grzechotki też ją nie interesują najlepiej jak coś gra lub jak my rozmawiamy, albo jak jej czytam. W ogóle w szpitalu to dziwnie na mnie patrzyli jak siedziałam i czytałam jej (przyznaje nie zawsze książeczki dla dzieci)
                      Jeżeli chodzi o sen to teraz zaczyna jej się normować i o dziwo więcej śpi niż przez pierwszy miesiąc. Zasypia o 20 i budzi się dwa razy na jedzenie ok 24 i 4-5, wstajemy o 6:30 (jedzonko, zabawa lekkie przysypianie) i oo 11 do 14 znowu sen, później jedzonko spacer jedzonko i sen, a o 19 kąpiel. Nasza sąsiadka to się wczoraj zdziwiła że jesteśmy już w domu bo nie słyszała jak mała płacze
                      My o kolejne dziecko chyba postaramy się w przyszłym roku (choć boje się powtórki, szczerze mówiąc nie wiem czy dałabym rade wytrzymać to wszystko jeszcze raz). Ja w dzieciństwie byłam aniołem jak tylko miałam butle przy sobie
                      No to się napisałam,
                      Pozdrawiam
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Hejka, mój na leżaczku da się posadzić, ale tylko jak jest dobrze obudzony i ma dobry humor.
                        Właśnie na nim poleguje z czkawką w tle .
                        Do naszego leżaczka jest dokładany pałąk z grzechotkami lusterkiem, ale wkładamy ten pałąk tylko co jakiś czas i tylko na kilka minut. Jemu wystarcza samo siedzenie i bujanie. On ma jeszcze jakąś funkcję na baterią, ale narazie baterii nie kupiliśmy......nie wszystko naraz

                        Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Zniósł Julian je w miarę dzielnie.
                        Zaszczepiłam dodatkowo na rotawirusy.
                        Po szczepieniach nakarmiłam i usnął....i spal dobre kilka godzin, przespał moją wizytę u ginekologa (wszystko w porządku, ale nie spytałam się czy mogę już współżyć...więc narazie jeszcze nic tego...to nic za tydzień idę z wynikami krwi to się dowiem) i obudził się dopiero w domu.
                        Julek przytył i waży już 5500g.W 1.5miesiąca - 1.5kg.
                        Służy mu mleczko mamusi
                        Zmykam sprzątać, bo niedługo przychodzą goście.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Julia lubi lezaczek. A tak w ogole to Julia ma lekki katar Bylam u lekarza i zalecili spray z sola morska, podwyzszyc materacyk w lozeczku i pare razy dziennie zakrapaic nos mlekiem mamy. Poki nie ma temperatury wyzszej niz 38,5 i normalnie je to nic sie strasznego nie dzieje.
                          A tak sie smieje moje dziecko Ciezko ja bestie uchwycic z rozesmiana buzia, mimo ze mam ciagle aparat w gotowosci.
                          Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:28.



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            AMSW piękny śmieszek z Twojej Julki
                            My nie mamy leżaczka, ale jak byliśmy w gościach to jakoś niechętnie leżała na leżaczku. Alicja woli ręce, straszny z niej pieszczoch.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              a to moja Alicja
                              Attached Files
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Piękniutkie te Wasze Panienki ...nic tylko zazdrościć córeczek , ale ja jutro umieszczę moje maleństwo, to same zobaczycie, że mimo że chłopak to też przecudne dziecię




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X