Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Hey! Dziękujemy za życzenia i składamy spóźnione małym jubilatom - Julkowi, Julii, Ali i Ali))) Wszystkiego najwspanialszego!!!
    My mieliśmy imprezkę w niedzielę. Adaś dostał ubrania, rowerek biegowy, pieniądze, gitarę, książeczki no i był mały mercedes od wujka-fana meroli Od nas puzzle i grę planszowa z Kubusiem Puchatkiem. Adaś był zadowolony, ale pewnie rower będzie stał tak jak inne, nie chce jeździć, jak już to oprowadza...
    Ja siedzę i piszę tą cholerną pracę mgr... Już chce mieć to z głowy! Mam nadzieję, że mi się uda, 1 października obrona!
    Pozdrawiam! Wrzucam zdjęcie jakieś, ale nie mam nawet z czego wybrać...
    Attached Files
    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Weroniki! Duzo zdrowia!
      i spoznionen zyczenia dla Alicji i Adama - wszystkiego co najlepsze zycza Wam
      julia, helena i ania



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Witajcie!

        Spóźnione życzenia dla Juliana, Julii, Alicji i Adama!!! Mnóstwo całusów od cioci Agaty i Tymoteusza!

        Agatko, Adaś ma uroczy uśmiech
        Indra, może płacz nocny i niespokojny sen to reakcja na przedszkole?
        Tymuś zawsze po emocjonującym dniu śpi niespokojnie a ostatnio nawet potrafi się zmoczyć. Swoją drogą muszę zrobić mu badanie moczu bo ciągle łapie się za siusiaka.
        U mnie sprawa przedszkola wyjaśniła się. Wójt zgodził się udostępnić lokal po interwencji rodziców ale podobno jest wściekły. zaproponował pomalowanie lokalu ale jego malarze nie mieli chyba wcześniej nic wspólnego z malowaniem. Rozchlapali nam farbę i pozostawiali zacieki. Nasi mężowie po pracy wpadają na 2,3 godz. i malują. Jutro jedziemy na zakupy do Ikei, zamawiamy też różne gadżety z Bambino. Może zdążymy do poniedziałku a jeśli nie to do środy już ostatecznie.

        Życzę zdrowia wszystkim chorowitkom.
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Spóźnione, ale gorące całusy dla Ali i Adasia!
          I oczywiście dla Weroni!
          Pięknych prezentów i uśmiechu na twarzy


          Agatti, ja też myślę, że to reakcja na przedszkole, ale idzie mu coraz lepiej, już ryku nie ma, tylko troszkę niepewnie wchodzi do sali, ale zostaje.
          Za to w domu zrobił się okropny, na wszystko co mu sie nie podoba wybucha płaczem. Wczoraj to myślałam, że go rozszarpię, tak mnie wkurzał. Ostatnio poszliśmy do sklepu, mierzyłam bluzkę, ale była na mnie za mała, więc ją odwiesiłam. A Staś w płacz, bo mam ją wziąć, a nie iść w tej, którą mam na sobie. Z pół godziny płakał i na nic były tłumaczenia.
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Wszystkiego najlepszego dla Weronisi!!! Dużo szczęścia i zdrówka!!!

            Agatka ale z Adasia elegancik. Fajna ta gitara. Moje chce na skrzypcach grać,ale to za trudne i myślalam,żeby kupić gitare,ale widziałam same zabawkowe,a ta Wasza to chyba prawdziwa tylko minitak? W sklepie muzycznym zakupiona?

            Kasiu głowa do góry,dzieciaki jeszcze będą troche płakac. Moja tydzien ma wolnego i juz zapowiedziała że nie wraca do przedszkola bo tam jest głupio i głośno

            Ala dalej chora,nic jej nie lepiej. Jutro chyba znowu sie do lekarza wybierzemy.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Dużo zdrowia dla Ali, daj Aga znać jak tam u lekarza.

              Staś w przedszkolu to nawet ok, wczoraj roboli pierwsze prace z wycinanek, filharmonia bardzo mu się podobała, ale w domu zrobił się taki nerwowy, na wszystko wybucha płaczem, rzuca zabawkami, nawet czasem kopnie. Mam ochotę wyjść i już nie wrócić. Mam nadzieję, że to przejściowe i zaciskam zęby i staram się wszystko tłumaczyć i zachować spokój, ale trudno jest.
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                A jak tak z zupełnie innej beczki. Czy wasze maluchy znają i używają brzydkich słów?
                Nie dalej jak wczoraj rano u mojej sąsiadki na balkonie pojawił sie damski szkrab w wieku ok. 2,5roku. Szkrab posiada jeszcze siostre w wieku ok. 4lat przebywająca w ciągu dnia w przedszkolu. Szkrab został porzucony na chwilę przez inna sąsiadkę gdy ta odprowadzala swoje starsze do przedszkola.No i siedzę u siebie, posiadam orzechy by w domu nie brudzic i nagle widze szkraba pochylajacego sie z uśmiechem nad psiakiem i mowi do niego ,,a ty wiesz, że jesteś głupi, naprawdę, głupi jesteś,,.
                pomine, że powiedziała to super wyraźnie, ale zastanowiło mnie, ze tak to podlapala. Mój mówi, mało, bo mało, nieraz to nawet nie wiem o co mu chodzi, choć coraz rzadziej, ale takich słów nie mówi. To nawet nie chodzi o bierne powtarzanie jak sie gdzieś usłyszy, ale o użycie słów w konkretnym momencie.

                Indra, współczuję humorkow Stasia, mojemu sie to na szczęście nie zdaza, nieraz na dworzu ma fazę na ,,nie,, ale do domu mu to mija.
                Aga dużo zdrówka dla córeczki, a potem wytrwałości by powrócić do przedszkola.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Wszystkiego co najlepsze dla Weronisi!!!!

                  My dziękujemy z a życzenia
                  Ala wymarzonego Kopciuszka, książkę, ręcznik z imieniem, pidżamkę i pieniążki, jeszcze wuja chrzestny niedługo przyjeżdża z Holandii to pewnie coś dorzuci, bo nie kazałąm już wysyłać, nie było sensu.

                  Moja Ala płącze popłakuje w drodze do przedszkola i w szatnni. niech to jak najszybciej mija...

                  Tulipanek jak prawko??? -ale skoro się nie pochwaliłaś to pewnie kiepsko???

                  Ala ma z kogo brać przykład, bo Maja zna takie słowo jak "głupi" ale nie papuguje. Ostatnio zdarzyło sie coś takiego: była obrażona o coś na cały świat i zaczęła, coś mówic. Moja mama jej się pyta "co?", czy jakoś tak, bo nie usłyszałą, a ona do niej "Nie mówiłam do Ciebie tylko do Maji!" ...

                  Zmykam powiesić pranko, odebrać Maję a póxniej Alkę

                  Pozdrowionka!!!!




                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Marika oblalam za to,że pasy nie obniżyłam na regulacji przy drzwiach. Nawet nie wiedzialłam,że się reguluje. Wściekła jestem,bo dupek chciał sie przyczypiĆ i sie przyczepił. Jak Majka w szkole sobie radzi?

                    Aga moja Ala ma starsze kuzynostwo w NS i tutaj i niestety również zma takie słowa jak głupi itp. Ostatnio przyszła do domu i mówi ja *************************e zapomnialam butów z przedszkola. Byłam w szoku i pytam skąd zna takie słowa a ona taka dumna,że w przedszkolu się nauczyła. Powie kilka razy i zapomina bo my takich słów w domu nie używamy.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Kasiu nie bylam z Alą u lekarza bo numerków już nie było. Ale w dzień lepiej,w nocy kryzys miała bo wymiotowała od kaszlu.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Halooooo jest tu kto?
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          My jesteśmy, zimno u nas okropnie. Wyszliśmy tylko na chwilę pozałatwiać parę spraw i wróciliśmy do domu. Mój M jeszcze w pracy, a po 16 lecimy oglądać do moich rodziców zdjecia z wakacji w Hiszpanii.
                          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszej solenizantki Antoniny!
                            Sto lat, duzo zdrowia i spelnienia marzen Ci zyczymy!



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              dziękujemy wszystkim za życzenia oraz
                              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANTOSI, DUŻO ZDROWIA, UŚMIECHU I SPEŁNIENIA MARZEŃ
                              Weronika 19-09-2009

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Dużo zdrowia dla Antosi
                                pięknych zabawek, pogody ducha i zawsze uśmiechu na twarzy!!!
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X