Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Nasza Igula :-)
    Attached Files
    Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
      Magda, ja mam uszczelki do tego kubka 360, a nie używam go. Podaj adres, to Ci wyślę, po co mają leżeć.
      naprawdę?? było by super
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        i jeszcze dla porównania :P
        Iga kilka dni po porodzie i teraz
        Attached Files
        Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Czesc! ja dzisiaj krotko bo przez tel pisze.

          ktoras z was pytala o uszczelki do 360, ja kupilam bez problemu w eclercu.

          u nas ok, Tola coraz wiecej gada po normalnemu, wczoraj zobaczyla samolot dla spadochroniarzy to z okna wyjsc nie chciala. ostatnio nauczyla sie wchodzi na parapet a mnie az mrozi. dobrze ze lozko stoi pod oknem ale sam fakt juz jest szokujacy. probujemy jej to wybic z glowy ale sie nie udaje....
          z "m" ok jak na razie idzie po mojej mysli, tola wrecz szaleje za Nim a on za nia. czasem mam wrazenie ze to sen z ktorego nie chce sie obudzic.

          milej niedzieli :*
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
            z "m" ok jak na razie idzie po mojej mysli, tola wrecz szaleje za Nim a on za nia. czasem mam wrazenie ze to sen z ktorego nie chce sie obudzic.

            milej niedzieli :*
            oby tak dalej

            i wzajemnie
            Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Aniu życzymy miłego pobytu w Singapurze

              a oto Iga ze swoją naturalną fryzurką - czyli loczkami :P
              Attached Files
              Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                cze!!!
                kurczę u nas dzisiaj cały dzień zbierało się na burzę i był taki upał, że nie miałam na nic sił

                ale znalałam wreszcie polski Kościół i niedaleko fajny plac zabaw

                Karolina powodzenia w poszukiwaniu mieszkania




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Iga ale ma długie włoski, super

                  Aha a jeszcze dzisiaj poznałam na placu zabaw polkę z synkiem urodzonym tego samego dnia co Ala, jest trochę mniejszy bo wazył przy urodzeniu o połowę mniej 2200 (wcześniak)




                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                    Iga ale ma długie włoski, super

                    Aha a jeszcze dzisiaj poznałam na placu zabaw polkę z synkiem urodzonym tego samego dnia co Ala, jest trochę mniejszy bo wazył przy urodzeniu o połowę mniej 2200 (wcześniak)
                    aj no ma ma, loczki po tacie :P ale długie po mamie

                    fajnie, że znaleźliście polaków w DE a mogłabyś mi napisać, w jakim mieście mieszkacie? jeżeli to nie tajemnica oczywiście :P
                    Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Cześć dziewczynki

                      Zapomniałam wam napisać -> IGI prawdopodobnie 03 października będzie mieć braciszka
                      Last edited by magda197666; 22-08-2011, 14:10.
                      Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        cześć Dziewczyny,
                        My wczoraj wróciliśmy z NS, Ala była dzielna. Chętnie została z babcia, dopiero wczoraj troszke marudziła, ale przez piatek i sobote była dzielna. Wesele super, wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Później zdjęcia dodam. Aluśka już zdrowa, dzisiaj była pierwszy raz w przedszkolu. Pani Dyrektor doradziła nam, żebyśmy od razu wyszli(byliśmy całą trójką) i Ala po jakichś 10min zaczeła płakać. A jak poszliśmy do Niej to już było lepiej,ale niechciała się bawić z dziećmi w sali. Bawiła się w kącie zabawkami. Na placu zabaw podeszła do Niej super ciocia i zaczeła się z Alusią bawić i Ala na dłuższą chwile zapomniała o Nas. Okazało się, że ta ciocia jest Ali Panią więc super. Ta ciocia mówiła, że Ala jest dzialna i że powinna się szybko zaklimatyzować. Jutro też idziemy tylko już we dwie. Marcin już do pracy.
                        Magda 197666 Igusia super i gratulacje kolejnego dzidziusia!!!
                        Karolcia super, że Wam się układa i że wkońcu jesteś szczęśliwa!
                        Marika zawsze to razniej jak się znajdzie w obcym kraju koleżanke ze swojego kraju. Fajnie, że dzieci są w tym samym wieku.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez magda197666 Pokaż wiadomość
                          Cześć dziewczynki

                          Zapomniałam wam napisać -> IGI prawdopodobnie 03 października będzie mieć braciszka
                          Widze, że ciąża już zaawansowana skoro poród przewidziany jest na październik. Fajnie, że będzie parka. Jak się czujesz w ciąży?
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                            Widze, że ciąża już zaawansowana skoro poród przewidziany jest na październik. Fajnie, że będzie parka. Jak się czujesz w ciąży?
                            Aga oj zaawansowana :P gin. mi mówił, że mam się oszczędzać, bo mogę go nie donosić do października, tylko urodzić na początku września, oby nie był tak duży jak Iga - ginekolog straszył mnie, że może być pięciokilowa :P
                            Tylko do imienia się nie zgadzamy. M. się ze mną droczy, że zamiast Stasia ma być Julian, ja nie wiem, bo na początku miała być dziewczynka, i jedyne imię, które spodobało się M, gdyż w tej kwestii jest baaardzo wybredny to była Nela. A czuję się tak dobrze jak nigdy. Najgorzej było w pierwszym trymestrze, wymioty, mdłości itp.
                            Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              aa, dziewczyny mogłybyście napisać mi na priv swój numer telefonu? tak w razie porodu przed terminem (tfu, odpukać) :P
                              Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Carin indra83 dziewczyny, wasze nr. tel. nadal aktualne? bo znalazłam w skrzynce odbiorczej tutaj i nie wiem czy wpisać do telefonu czy nie :P
                                Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X