Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
    Ja tez stosuje sposob z dociskaniem nozek do brzuszka. Tymciowi to pomaga, zwlaszcza gdy poplakuje rano przed zrobieniem kupki. Ja dodatkowo na gazy stosowalam kropelki Esputikon (1 kropla rano i wieczorem) i juz teraz nie napina sie.
    Mimo ze maly rano troszke podokuczal to dzien zapowiada sie dobrze bo dostalam pieniazki za urlop macierzynski za 2 m-ce

    Dziewczyny, czy Wy tez jestescie takie zmeczone nieprzespanymi nockami? Moj synek budzi sie 2 razy w nocy tylko na karmienie ale mimo tego czuje sie taka niedospana i "kołowata".
    Antosia to znowu bardzo się pręży przy robieniu kupy, że aż cała mokra po tym jest.

    Co do nieprzespanych nocy to ja też jestem wykończona... teraz już postanowiliśmy, że mąż w nocy zajmuje się Małą... Mam nadzieję, że Tosia nie będzie protestować.
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Tez czułam sie wyjatkowo gdy moj synus pierwszy raz usmiechnal sie do mnie. Teraz robi to codziennie a mi za kazdym razem serducho sciska
      Tymoteusz - ur. 03.09.09

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Karolinko, my juz kilka razy podchodzilismy do tego zeby maz chociaz kilka razy w nocy zajal sie malym. Niestety, zawsze gdy juz do niego wstawal ja stwierdzalam ze moje piersi nie wytrzymaja i w koncu ja zajelam sie nim. Ale moj maz rewelacyjnie zajmuje sie synkiem! Jestem z niego bardzo zadowolona
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          A ja tam czuje sie po nocy super. A jak nie moge sie dobudzic to Kube "pod pache" i na spacer. Swieze powietrze swoje robi .

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
            Mimo ze maly rano troszke podokuczal to dzien zapowiada sie dobrze bo dostalam pieniazki za urlop macierzynski za 2 m-ce
            Przepraszam,że się wtrącam,ale chciałam się zapytać jak to jest z pieniążkami z macierzyńskiego...Bo myślałam,że dostaje się je normalnie tak jak wypłatę,ale z tego co widzę to chyba jednak niezupełnie...
            Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

            Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez Kamim Pokaż wiadomość
              Przepraszam,że się wtrącam,ale chciałam się zapytać jak to jest z pieniążkami z macierzyńskiego...Bo myślałam,że dostaje się je normalnie tak jak wypłatę,ale z tego co widzę to chyba jednak niezupełnie...
              tzn o co konkretnie ci chodzi??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Chodzi mi o termin wypłacenia tych pieniązków...
                Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  ja dostawalam zawsze na poczatku miesiaca




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    ja macierzyński dostaje w terminie wypłaty.
                    A to moje słoneczko (jeszcze jak byłyśmy w szpitalu z 27/09/09)
                    Attached Files
                    Weronika 19-09-2009

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      a jeszcze się pochwale
                      Attached Files
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Madzia śliczna ta Twoja Weronika! Jakie ma duże oczka i te ciemne włoski ahh tylko ją schrupać Kamim ja też macierzyński dostaję w terminie swojej wypłaty i kwota jest ta sama co na L4. Ja dzisiaj po całym dniu z moją córeczką ale ją wycałowałam hehe chyba już miała dość A u mnie po nocce to jest tak że jak krócej śpię i wstanę wcześnie tak 7, 8 to jest ok ale jak będę spać do 10 to tragedia chodzę jak jakiś wamp. Jutro idziemy w końcu na szczepienie Boję się chyba bardziej niż moje dziecko. Tak poza tym jestem zła bo byłam w carfourze i były pampersy za 45 zł i głupia kupiłam tylko jedną paczkę

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Magda: Weronika to cala Ty! Piekna dziewczyna z niej a oczy ... Marzenie!
                          Coyotek: co u Was? Jak tam postepy na kursie fotograficznym?

                          Ja na wzdecia polecam krople sab simplex. Wiem, ze one sa dostepne bez recepty w Niemczech ale czerwcowe i majowe mamy pisaly swego czasu, ze w Pl tez je gdzies mozna dostac. Jak zafundowalam Julii (przez moje jedzenie) sluzowe kupki to te krople mi zycie uratowaly, bo one zmniejszaja ilosc gazow w jelitach i dzieci sie tak nie mecza. Mozna je podawac przed kazdym karmieniem, bo nie sa szkodliwe dla maluchow. Poza tym - tak jak juz inne mamy pisaly - podciaganie nozek, cos cieplego na brzuch, masaz brzucha cala dlonia lub dwoma palcami (lekko uciskajac) i noszenie dziecka w pozycjii "latam"
                          Tak to wyglada:
                          http://de.wikipedia.org/w/index.php?...20070810173740

                          Milej nocy Wam zycze.
                          Julia zasnela wczoraj o 21.15 i obudzila sie dopiero o 4.45! Zobaczymy czy tak juz na stale bedzie miec, czy tylko jej sie zapomnialo obudzic o 1.30



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Madziu, sliczna ta Twoja corcia! Naprawde urocza!
                            AMSW, a jak Julia tak dlugo spi to nie m pozniej odparzen? Tymoteusz wczoraj spał w nocy prawie 5 godzin i odparzenie mu sie zrobilo w pupce. Na szczescie juz wyleczone.
                            Pisalyscie tez o kapieli - moj synek uwielbia gdy jest duzo wody

                            Mam do Was pytanie: czy rano tez Wasze malenstwa tak stekaja jak na kupke? Moj Tymcio to steka i steka jakby mu cos bylo, codziennie rano ok. 6-tej. Steka tak przez sen. Musze go wtedy nakarmic, przytulic i jeszcze zasypia.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                              Mam do Was pytanie: czy rano tez Wasze malenstwa tak stekaja jak na kupke? Moj Tymcio to steka i steka jakby mu cos bylo, codziennie rano ok. 6-tej. Steka tak przez sen. Musze go wtedy nakarmic, przytulic i jeszcze zasypia.
                              Moja to po porannym karmieniu tak stęka... właśnie jest w trakcie i też oczka otworzy postęka i za chwilę znowu śpi.
                              A wczoraj byłam z Nią u lekarza... Waży już 4,060 jak na 4 tyg. Ale też niestety dostaliśmy lek na to ulewanie i maść robioną na odparzenia. Mam nadzieję, że to niuni pomoże.
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                                Madziu, sliczna ta Twoja corcia! Naprawde urocza!
                                AMSW, a jak Julia tak dlugo spi to nie m pozniej odparzen? Tymoteusz wczoraj spał w nocy prawie 5 godzin i odparzenie mu sie zrobilo w pupce. Na szczescie juz wyleczone.
                                Pisalyscie tez o kapieli - moj synek uwielbia gdy jest duzo wody

                                Mam do Was pytanie: czy rano tez Wasze malenstwa tak stekaja jak na kupke? Moj Tymcio to steka i steka jakby mu cos bylo, codziennie rano ok. 6-tej. Steka tak przez sen. Musze go wtedy nakarmic, przytulic i jeszcze zasypia.
                                Kuba też. Nawet jak nie robi kupy. Macha sobie głową lub rękami (nierzadko jednym i drugim) i stęka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X