Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
    Julii woda leci do uszu i nic jej nie jest, bo uszy maluszkow sa zabezpieczone przed woda jeszcze z czasow "mieszkania" w brzuchu i bycia ciagle w wodzie.
    Polozna mi powiedziala, ze mozna dziecku moczyc uszy
    Julia uwielbia kapiele w duzej ilosci wody! Polecam Wam dziewczyny - wyprobujcie a nie bedziecie zalowac
    Ewylynka: sliczna ta Twoja Paulinka!
    A z tym spaniem z rekami do gory, to moja siostra tez o tym mowila. Ja zauwazylam, ze jak Julia o czyms sni to ma rece wzdluz tulowia albo na bokach (wyglada wtedy jak ukrzyzowana). A jak spi odprezona i nie sni to spi z rekami do gory.
    Milej niedzieli!
    Mojemu też sie nie raz uszy zalały. A wczoraj to nawet oko. Ale nawet nie zamruczał .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Hejka mamcie
      ja dopiero teraz znalazłam czas by posiedzieć przy kompie.
      Mała ostatnio coraz mniej śpi. Teraz dopiero usnęła, a wstała o 9:30.
      Nie wiem czy to normalne, ale jak przychodzą wieczory- kąpiel i karmienie to Tosia nie chce za żadne skarby zasnąć... Płacz niesamowity, aż zanosi się. Zasypia po 3-4godz ale na moim brzuchu, broń boże ją w łóżeczku położyć. I czekam tak do 12-1 w nocy i ją przenoszę. Bo nad ranem jak się budzi na jedzenie jest ok, położę ją i usypia bez niczego. Śmieję się, że to może być spowodowane tym, że w tym czasie akurat się urodziła. Ale dzieje się tak od 3 dni. Już nie wiem co robić.
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Kobiety tak z ciekawosci sie zapytam - jak duze stopy maja Wasze dzieci? Julia miala przy porodzie (przy swoich marnych 51 cm wzrostu) osmio centymentrowe stopy. Teraz ma 9,5 cm.
        Karolaina: moze Tosia lubi czulosc i bliskosc przed zasnieciem i dlatego tak chetnie zasypia na Twoim brzuchu? A moze kapiel i karmienie ja tak wymecza, ze jest przemeczona i sama nie potrafi zasnac?
        Mi polozna radzila, zebym Julie zostawiala u nas w lozku jak zasnie po karmieniu, bo maluszki lubia czuc mame. Ja tam wolalam nie eksperymentowac z tym spaniem z nami i po paru razach wlozylam jej moja koszulke do lozeczka (zeby mnie czula) i zasypiala w lozeczku (ze smoczkiem w buzi i trzymajac mnie za palec) bez problemu.
        Teraz wieczorem po kapieli i karmieniu klade ja w lozeczku, przygaszam swiatlo, puszczam jej dziecieca muzyke i glaskam jej czolo - tez zasypia.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
          Kobiety tak z ciekawosci sie zapytam - jak duze stopy maja Wasze dzieci? Julia miala przy porodzie (przy swoich marnych 51 cm wzrostu) osmio centymentrowe stopy. Teraz ma 9,5 cm.
          ja tam nt stóp nie wiem, ale za to kość udową miała na 8cm, a teraz ma już 9,5cm... chyba wzrost po Tacie będzie miała.

          Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
          Karolaina: moze Tosia lubi czulosc i bliskosc przed zasnieciem i dlatego tak chetnie zasypia na Twoim brzuchu? A moze kapiel i karmienie ja tak wymecza, ze jest przemeczona i sama nie potrafi zasnac?
          Mi polozna radzila, zebym Julie zostawiala u nas w lozku jak zasnie po karmieniu, bo maluszki lubia czuc mame. Ja tam wolalam nie eksperymentowac z tym spaniem z nami i po paru razach wlozylam jej moja koszulke do lozeczka (zeby mnie czula) i zasypiala w lozeczku (ze smoczkiem w buzi i trzymajac mnie za palec) bez problemu.
          Teraz wieczorem po kapieli i karmieniu klade ja w lozeczku, przygaszam swiatlo, puszczam jej dziecieca muzyke i glaskam jej czolo - tez zasypia.
          Może i ja spróbuje z koszulką , bo wczoraj to bite 2,5 godz trzymałam ją na rękach i jakoś z problemami usnęła. Bo teraz to biodro mi się "cofa" i mi jest ciężko wstawać z pozycji leżącej, ale rąk to ja nie czułam...
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            AMSW, moj Tymcio mial 52 cm i stope 8 cm!!! teraz ma 9! Ma takie chude nozki a stopa wielka! Dlonie tez ma duze w porownaniu z reszta ciala. Smiesznie to wyglada Tymus tak jak Twoja Julia zasypia w lozeczku. Tez musze go glaskac i zasypia ze smoczkiem zazwyczaj. Muzyka niestety przeszkadza mu. Musi miec bardzo cicho.
            Karolaina, dzieci gdy spia rosna dlatego sen jest bardzo wazny. Tez mialam kilka dni ze Tymcio nie chcial spac i bardzo wtedy meczyl siebie i nas. Moze "przegapiasz" moment gdy ma ochote zasnac (zaczyna ziewac) a potem juz jest tak zmeczona ze nie spi (tak to dziala: duze zmeczenie nie pozwala dziecku zasnac).
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ewylynka, Paulinka fajniutka A wagowo jak moj Tymcio.
              AMSW, jaka duza ta Twoja corcia! Alez te maluszki nasze sa urocze
              Ja to czasami na Tymcia napatrzec sie nie moge.
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                AMSW, moj Tymcio mial 52 cm i stope 8 cm!!! teraz ma 9! Ma takie chude nozki a stopa wielka! Dlonie tez ma duze w porownaniu z reszta ciala. Smiesznie to wyglada Tymus tak jak Twoja Julia zasypia w lozeczku. Tez musze go glaskac i zasypia ze smoczkiem zazwyczaj. Muzyka niestety przeszkadza mu. Musi miec bardzo cicho.
                Karolaina, dzieci gdy spia rosna dlatego sen jest bardzo wazny. Tez mialam kilka dni ze Tymcio nie chcial spac i bardzo wtedy meczyl siebie i nas. Moze "przegapiasz" moment gdy ma ochote zasnac (zaczyna ziewac) a potem juz jest tak zmeczona ze nie spi (tak to dziala: duze zmeczenie nie pozwala dziecku zasnac).
                Moja też ma długie i chude nóżki
                Smok też u Nas obowiązkowy, ale co do ciszy to na szczęście nie wymaga idealnej, normalnie tv lub radio gra i mała zasypia.
                Zaraz po jedzeniu, tzn jak już jej się odbije to jeszcze chwilę czekam i już w pionie mi śpi (a trzymam dłużej bo ulewa jej się strasznie). I jak tylko położę ją do łóżeczka to oczka jak 5zł i koniec ze spaniem.
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Hej! W końcu po zjazdach już jestem, ufff.... Mam dość to chyba nie na moje nerwy, póki co mam spokój na 3 tyg I Jestem happy bo znowu mam swoją córeczkę dzień i noc i nikt mi jej już nie zabierze

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Carin, Słoneczko dzięki za podpowiedź. To jednak kolka....






                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hej dziewczyny,
                      moja Ala zrobiła się straszny grubasek,ma już drugą brode i strasznie grube uda.
                      Byłam skontrolować bioderka małej u drugiego ortopedy i ten powiedział, że stawy biodrowe są bez zarzutów i niepotrzebna jest pielucha ortopedyczna. Temu bardziej wierze,bo z opini wyczytanych na necie wynika, że to dobry lekarz. Jutron idziemy na bilans,Alicja będzie warzona i mierzona.
                      Mojej małej dokuczają gazy i wtedy strasznie się napina i płacze,znacie jakieś sposoby na to?? masowanie brzuszka i kladzenie na brzuchu nie wiele pomaga, a esppumisan pomaga ale na krótko.
                      Pozdrowienia
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                        hej dziewczyny,
                        moja Ala zrobiła się straszny grubasek,ma już drugą brode i strasznie grube uda.
                        Byłam skontrolować bioderka małej u drugiego ortopedy i ten powiedział, że stawy biodrowe są bez zarzutów i niepotrzebna jest pielucha ortopedyczna. Temu bardziej wierze,bo z opini wyczytanych na necie wynika, że to dobry lekarz. Jutron idziemy na bilans,Alicja będzie warzona i mierzona.
                        Mojej małej dokuczają gazy i wtedy strasznie się napina i płacze,znacie jakieś sposoby na to?? masowanie brzuszka i kladzenie na brzuchu nie wiele pomaga, a esppumisan pomaga ale na krótko.
                        Pozdrowienia
                        Uginaj jej nozki i dociskaj do brzuszka. Zdarzalo sie zeby przy zmianie pieluchy pierdziala? To wlasnie ten sposob, mojemu pomaga.
                        Albo kapiel (jesli lubi sie kapac!) a pozniej masowanie oliwka. Byleby byla rozluzniona.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Uginaj jej nozki i dociskaj do brzuszka. Zdarzalo sie zeby przy zmianie pieluchy pierdziala? To wlasnie ten sposob, mojemu pomaga.
                          Albo kapiel (jesli lubi sie kapac!) a pozniej masowanie oliwka. Byleby byla rozluzniona.
                          ztak,podczas przebierania pieluchy też pierdi. Musze spróbować z tym masowaniem. Dzięki za porade
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                            ztak,podczas przebierania pieluchy też pierdi. Musze spróbować z tym masowaniem. Dzięki za porade
                            W takim razie to dociskanie nozek do brzuszka powinno jej pomoc. Kuba to bardzo lubi. Uspokaja sie.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Ja tez stosuje sposob z dociskaniem nozek do brzuszka. Tymciowi to pomaga, zwlaszcza gdy poplakuje rano przed zrobieniem kupki. Ja dodatkowo na gazy stosowalam kropelki Esputikon (1 kropla rano i wieczorem) i juz teraz nie napina sie.
                              Mimo ze maly rano troszke podokuczal to dzien zapowiada sie dobrze bo dostalam pieniazki za urlop macierzynski za 2 m-ce

                              Dziewczyny, czy Wy tez jestescie takie zmeczone nieprzespanymi nockami? Moj synek budzi sie 2 razy w nocy tylko na karmienie ale mimo tego czuje sie taka niedospana i "kołowata".
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                cze. my właśnie idziemy po siostrzyczkę do przedszkola i na spacer do lasu. wreszcie jakaś sensowna pogoda

                                Alicja się od wczoraj do mnie śmieje. Czekałam na te chwile -są najpiękniejsze w życiu

                                miłęgo dzionka!!!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X