Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Pierwsza :-)

    wszystkiego dobrego w Nowym Roku.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      druga

      najlepszego w nowym roku
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Druga
        Dużo szczęścia i miłości w Nowym Roku, a dla chętnych - kolejnego bobaska

        (my z mężem ledwo dotrzymaliśmy do północy, tak się odzwyczailiśmy od późnego chodzenia spać,a Staś dziś po 7 wstał, ale za to tylko raz się budził w nocy)
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Ok Magda, wyprzedziłaś mnie,
          TRZECIA!!!!!!!
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            I ja piąta
            Mamy wolny poranek, bo Mały u babci... Jeszcze w łóżku leżymy... Wróciliśmy o 2:30. Obudziłam się po10:00 i byłam w szoku, ze tyle spałam. Teraz nie ma komu wstać w piecu rozpalić. Dzwoniłam do babci, Adaś poszedł spać o 10:00 i obudził się na mleko o 2:00, a tak jak mruczał to babcia go za rękę potrzymała i spał. Nie było źle. My fajnie się bawiliśmy, koleżanka była i w miarę dobrze się czuła.
            Życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Żeby nie było szósta

              Wszystkiego Najlepszego z Nowym Rokiem.

              Tola usnęła po 22 jak nigdy i z lekkimi przerwami w nocy koło 2:30 spała do 10:45. Ja usnęłam zaraz po północy. Niestety właśnie o 2:30 się obudziłąm, bo nie wiem czemu ale chyba czymś się zatrułam i w wc było mi najlepiej Niestety załapałam doła wczoraj i dzisiaj wyglądam jak wieprz. oczy same mi sie zamykają ehh ale nie ma co.
              Nowy Rok i to najważniejsze by był lepszy od poprzedniego (w moim przypadku mam nadzieje że tak będzie)

              Miłego dnia!
              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ja niestety dopiero siódma, ale za to 7 to szczęśliwa liczba:P
                Ja położyłam wczoraj Ale spać po 16 spała do 19.30, potem bawiła się z nami i usneła dopiero o 22.30 i spała do 9 z jedną przerwą na jedzenie. Ja spać położyłam się po 1. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy i popili. Ja mam kaca strasznego, ledwo żyje. Ala już prawie ok, krostki prawie znikneły, ciemieniucha też, ale jeszcze troche ją swędzi. Wczoraj posmarowałam jej włosy oliwką potem 2 razy myłam szamponem i nic to nie dało, włosy ma jakby na żelu, tłuste strasznie.
                Kochane wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!!!samych cudownych chwil!!!!!
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Jeszcze jedno.
                  Niechce już widzieć żadnych smutasków na forum!!!! Głowa do góry dziewczyny, nowy rok nadszedł i napewno będzie on lepszy od poprzedniego!!!! Trzymajcie się dziewczyny!!!!!
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Aga ja nakladam oliwke na wloski przed kapiela, po kilku minutach zaczynalam delikatnie wyczesywac i palcem naruszac, a potem tylko zmywalam te skorke woda z szamponem, tez wygladaly wloski paskudnie, ale od samego smarowania to to nie zniknie.

                    u nas Julek usnal wczoraj kolo 21 i obudzil sie dopiero jak my sie kladlismy kolo 2.
                    najpierw sluchalismy 3, a przed polnoca przerzucilismy sie na chwilke na polsta i roxete, a po polnocy lecial moj ulubiony film na hbo - kac las vegas, ale sie usmialam.
                    Upic sie nie upilam, bo ledwo umoczylam usta w szmpanie, za to przejadlam, kto to slyszal jesc tosty po polnocy ;-)
                    pospalismy z przerwami do 8.30, dopiero co wrocilismy ze spacerku i chlopaki sie pospaly, ja rozwiesz tylko pranie i zmykam do nich.


                    Milego dnia.

                    ewelynka my przy rozwolnieniu wsadzalismy Julka za kazdym razem do wanny na mycie, zero tych wilgotnych chusteczek, potem pupa suszona recznikiem i suszarka, potem puder w kazda zakamarke i sudocrem na gesto, jalk tylko zauwazylismy, ze znow zrobione to hop do wanny, raz krocej raz dluzej i jakos ostatnio udalo nam sie nie dopuscic do duzych odparzen, bo poprzedni, razem to byla masakra.
                    caluski dla Paulinki.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      To ja ostatnia z życzeniami:
                      Zdrowia, pomyslności i samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!!!!

                      My nie balowaliśmy w tym roku.
                      Ja wczoraj wieczorem bylam na kuligu z Mają i osobami z klubu jeździeckiego
                      a przedwczoraj zorganizowałam kulig dla znajomych z dziećmi, ale z planowanych 20 osób było 9...

                      U Nas nic nowego. Dzisiaj poszliśmy do Kościoła na kolędowanie.
                      Ala też mi się ostatnio odparzyła, ale sudocrem nam pomógł.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Dzień Dobry,
                        Coyotek ja wyczesywałam Ali włosy po posmarowaniu oliwką i po umyciu włosó szamponem. Już prawie śladu niema.
                        Ewelina jak Paula?
                        Aniu ja jednak wyśle to co mam Ci wysłać na adres niemicki bo do rodziców już nie dojdzie.
                        U Nas już ok, Alusia od 2 dni ładnie przesypia noce, budzi się tylko raz nad ranem na jedzenie. Pochwale się, że od rodziców na gwiazdke dostała torbe ubranek( sweterki, bluzeczki, spodnie) takie na 1,5- 2 lata, pampersy i deserki więc narazie jesteśmy zaopatrzeni dobrze. Ja musze jej kupić teraz body i piżame do spania. Ja dostałam 500zł od swojego dziadka, ale niestety pójdzie to na moją uczelnie bo musze zapłacić 1000zł za reaktywacje studiów. Rodzice obiecali mi dać, ale się wycofali:/
                        Miłej niedzieli!
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Witam moje Panie!
                          Co tu taka cisza? Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi? Odezwijcie się koleżanki... Proszę się meldować po kolei...
                          Dla Pauli i Tymka najsłodsze życzenia z okazji ukończenia 16 miesiąca
                          Pozdrawiam!
                          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hejka

                            Mam wiadomość od Eweliny (sms): "Hej co tam u Was? My wylądowałyśmy w szpitalu, Paula się odwodniła. Wymiotuje ma biegunke i gorączkę, robią wszystkie badania ale jeszcze nic nie wiadomo"

                            Miejmy nadzieję, że to tylko wirus i szybko minie.
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Biedna Paulinka, pewnie podlacza jej kroplowke i zaczna nawadniac.
                              trzymaj sie Ewelynka, bedzie dobrze, zobaczysz.

                              my sie meldujemy, Julek chodzi do zlobka, wrzuce wam wiecozrkiem zdjecia urwisa przed i ipopostrzyzynach. W jedna chwile urosl mi chlopak.

                              wczoraj wyszlam z domu wieczorem z kolezankami i chlopaki same zostaly, ale juz o 21 bylam w domku. Okazalo sie, ze swietnie dawali sobie rade, a potem moj lobuziak jeszcze z godzinke szalal.

                              no ni niechcacy nauczylam go czegos czego lepiej jakby nie umial - wlaczac i wylaczac dlugopis, no i teraz trzeba wszystkie przed nim chowac, niech sciany pozostana czyste




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej,
                                mam w końcu wolna chwilę więc nadrobię zaległości
                                nas sylwester minął bardzo spokojnie, Weroni podobały się petardy ale jak zaczęli strzelać o północy to się biedna wybudziła z płaczem i 40 minut ją usypiałam.
                                Ja mam teraz urlop i się kuruje oprócz przeziębienia mam jeszcze zapalenie spojówek i moje oczy wyglądają jak pomalowane czerwoną kredką.
                                Weronia rośnie nam na małą tancerkę jak tylko usłyszy rytm to od razu tańczy, a jak nie może to rusza główka i nóżkami na siedząco, nawet zabrała mi mp 4 i z nią chodzi (nauczyła się włączać).

                                Aga czekamy na zdjęcia Weronia nie umie włączać długopisu ale uwielbia się nimi bawić staje przy biurku pokazuje że chce usiąść i pierwsze za co łapie to długopisy, ołówki itp.

                                Aniu jak powrót do domku??

                                Marika od kiedy można zacząć zaznajamianie dzieci z koniem i jak to zrobić żeby się nie wystraszyła??

                                Biedna Paulinka, może złapała jakiś wirus, wracaj szybko do zdrowia i do domku!!!
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X