Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Coyotku, ale wydoroślał ten Twój Julek Też ma niebieskie oczka
    U nas też furorę robią opakowania: pudełka, woreczki, itp.

    O, weekend się zbliża i cisza nastaje ....
    Tymoteusz - ur. 03.09.09

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Agatti to jak nie znajde to poproszę Cie o kupienie. Dzięki wielkie!!
      Coyotek fajny ten Twój Julek. Oczka ma śliczne.
      Ala dzisiaj pierwszy raz kupke zrobiła do nocnika.
      Aluśke też ostatnio nie interesują wogóle zabawki. Woli za to wszelkie pudełka, w które można uderzać.
      My właśnie wykąpaliśmy Aluśke i będziemy się bawić, bo do spania jej jeszcze daleko. Pewnie zaśnie między 22, a 23.
      Dobranoc!
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        tulixpanek zobacz w sklepi muznym, ja Majce kupowałam, były małe i wieksze bębenki

        coyotek czy daleko będę miałą ze stacji pkp do zoo? bo aem, chyba się nie odważę w tak daleką trasę jeszcze

        my wczoraj mieliśmy ciężki wieczór, Ala zasnęłą normalnie a po godzinie obudziłą z płaczem i nosiłąm ją,sadzałąm na nocnik, masowałąm brzuszek... płąkałą strasznie, w końcu poległąm razem z nią. rano zrobiłą kupkę
        ja cały czas ograniem po remoncie i przprowadzce, masakra




        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          nie mogę podglądnąć pierwszej fotki Julka
          śliczny jest, jak aniołek
          jak zgram to wstwię jak Alicja maltretuje karólika nie nie nic mu się nie stało -tylko głaskała

          Aniu super, że ćwiczysz, ja od porodu tylko jeden raz się zmobilizowałam, brzuch mam okropny, jak tu na plażę wyjść

          kurczę ostatnio łąpię się na tym, że noszę maleńką tylko na prawym boku, też tak macie???
          miłej nocy




          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Dzień dobry

            Argo, ja noszę Tymoteusza na prawej ręce, prawie zawsze. A tak w ogole to jak go troszkę ponoszę, to ból kręgosłupa murowany. Ach, ten mój kręgosłup...szkoda gadać.
            Tulixpanek, to ja zorientuje się czy jeszcze są, a Ty też poszukaj, bo wyszłoby Cię taniej bez przesyłki ale dla mnie żaden kłopot

            Tymcio, znowu zrobił dzisiaj kupkę do nocniczka. Wygląda na to, że nauczył się na serio.
            Dzisiaj jadłam pierwszy raz w tym sezonie truskawki. Tymek razem ze mną. Były troszkę kwaśne więc odrobinę krzywił się ale wcinał.
            Co do spotkania: mnie jak najbardziej pasuje W-wka. Mam do niej 50 km

            Miłego weekendu kobitki!
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Witam
              Agatti popatrze jeszcze w muzycznym sklepie jak radziła Marika i na allegro jak nie będzie to się uśmiechnę do Ciebie
              Gratulacje dla Tymcia nowej umiejętności! Zuch chłopak!]
              My dzisiaj pół dnia spędziłyśmy na polu. Teraz Ala się bawi, a ja zabieram się za sprzątanie i prasowanie. Na szczęście ugotowałam obiad na 2 dni więc jutro mam luz tzn będe mieć czas na nauke.
              Miłego wekendu
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Wpadłam się tylko pochwalić, że mamy pierwszego zęba)
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                  ....
                  coyotek czy daleko będę miałą ze stacji pkp do zoo? bo autem, chyba się nie odważę w tak daleką trasę jeszcze
                  ....

                  Arqo - najbliżej zoo jest stacja pkp zoo, ale z centralnego mozna dojechać 127 albo pewnie czymś innym. Zawsze będzie można sprawdzić




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Aga, gratulacje dla Ali.
                    Ciesz się tym pierwszym, bo jak wyjdą kolejne to twoje dziecko załapie że fajnie się nimi zgrzyta i wtedy masakra.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Witam w niedzielny poranek

                      My jak zawsze już od 8:30 na nogach. Mała teraz strzela małą drzemkę to ja mam trochę czasu dla siebie.
                      Dzisiaj może teściowa z mężem i siostrą przyjadą do Kielc na bazar i przy okazji chcą Małą odwiedzić i co ku mojemu zaskoczeniu może i mój (jeszcze) M :O przybędzie. Byłam troche beszczelna i wyciągnęłam od Niego trochę kasy, w końcu dzień dziecka się zbliża, a sam by nie pomyślał o tym. No cóż znalazł pracę to może dać więcej...

                      Mnie już powoli choróbsko odpuszcza. Ale jeszcze zatoki dają się we znaki... ehh

                      Arqo Ja jak zdam to prawko, ale nie wiem kiedy to będzie, bo dopiero 7 czerwca mam teorie (a w piątek na praktykę były terminy dopiero na 22-23czerwaca) i może podjadę autkiem. A jak nie to pociągiem też, chociaż dla mnie Wawa to nie straszna, ale jeszcze na Praskiej części nigdy sama nie byłam, ale wiem jak dojechać do ZOO, to jak coś to pewnie spotkamy się na dworcu , A Ty skąd będziesz jechać? Bo z tego co pamiętam, to chyba nie z mojego kierunku

                      Tosia to mnie zadziwia, wczoraj kupiłam nową butelkę z Canpola z dziurką do chwytania i tam był w zestawie ustnik, to zastosowałam go do kaszki i cwaniara trochę upiła, a z nie kapka ani kropli. A le później zaczaiła, że to nie ten sam smoczek co zwykle i musiałam jej przywrócić starocia. Ważne, że już coś próbuje. Dzisiaj robię kolejne podejście do podania kremu dyniowego z żółtkiem, bo wcześniej nie chciała jeść, ale teraz podam jej z kurczaczkiem, może w ten sposób zje.
                      Do raczkowania nam nie śpieszno, to jest mała cwaniara i woli siedzieć i być na rękach. Ostatnio pytałyście na której stronie nosimy maluchy to też ja tylko na prawym biodrze. Nie wygodnie mi na lewym,bo zaraz mi w dól zjeżdża.
                      Nocnik służy u nas za bębenek do siedzenia a nie do sikania i kupkania, ehh nie ma to jak w pampki pierdzieć. Bębenkiem są również u nas garnki i drewniana łyżka.

                      Tulipanek i Agatti brawo za kupkę w nocniczku !
                      Tulipanek brawo również za ząbka i Coyotek ma rację, ciesz się póki możesz, my i tak mamy dwa na razie, ale już się boję co to będzie, bo ja zgrzytania to nie znoszę, już wole piszczenie styropianem...

                      Ale się rozpisałam
                      MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANE!
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Ale pustki,
                        Marcin cały dzień z Alą był na polu, ja się ucze. Teraz Ala śpi, a ja sobie zrobiłam króciutką przerwe.
                        Jak już pisałam, mamy ząbka, dolną jedynke.
                        Ala dzisiaj też zrobiła kupke i siku do nocnika. Ale jestem z Niej dumna
                        My za jakąś godzine mamy mieć gości, przyjeżdża Marcina brat z żoną i dzieckiem ( tym co ugryzł Ale). Mikołaj ma zakaz zbliżania się do Ali, zobaczymy czy będzie go kusiło.
                        Karolina wykorzystuje męża puki się da. Niech chociaż tyle zrobi dla Tosiulki. Jak tam po wizycie teściowej i męża?
                        Agatti na allegro okazało się, że jest dużo bębenków. Więc pewnie zamówię Ali, ale dziękuje za propozycje

                        Trzymajcie się dziewczyny!
                        Last edited by tuliXpanek; 30-05-2010, 17:38.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Tulipanek przyszli... ta miesiąc temu na chrzciny... ehh teściowa wymigała się tym, że niby to nagle teść w pracy jest No cóż...

                          A tak a propos pokazują nam się górne jedynki, tzn widać takie szare kreseczki i baloniki z dziąseł są.

                          Aaa i zapomniałam się pochwalić, Tosia dopełzała do zabawki!! Jestem z Niej dumna, bo bardzo późno zaczęła, ale są już postępy... Ehh
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hej, w końcu mam chwilkę żeby napisać, a więc z nowości mamy już drugą dolną jedynkę i kolejne już w drodze (tak maltretuje smoka że aż go żal), podciąga się sama do stania i udaje jej się dłuższą chwilę utrzymać (ale ja asekurujemy), mamy kaszelek ale lekarka powiedziała że gardło ma czyste i osłuchowo też ok więc mamy się nie przejmować(ale słabo mi to idzie).

                            Ja nosze Małą na lewym boku, albo na brzuchu -dzięki nosidłu się tak przyzwyczaiłam.

                            A gdzie się podziała Ewelina i Ania??
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Ja jestem podczytuję prawie codziennie tylko nie piszę bo i tak moje posty pozostają bez echa więc nie ma sensu.
                              u nas zębów brak, czy oprócz Pauli jest jeszcze jakiś dzidziuś co ząbków nie ma?

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Hej

                                My dzisiaj po 13 idziemy na przegląd techniczny i po recepty na mleczko. A przy okazji osłuchać bo coś kaszle i mam nadzieję, że się nie zaraziła ode mnie.

                                Magda gratulacje ząbka!

                                U Tośki też patrzeć jak już się wybiją bo coraz bardziej widać je. teraz się zacznie zgrzytanie

                                Ostatnio zaczęłam się rozglądać za krzesełkiem do karmienia, bo do tej pory radziłyśmy sobie w leżaczku, ale ostatnio cwaniara zaczyna mi się sama podnosić i musiałabym ją karmić leżąc na podłodze, bo tak się wygina do przodu. Mam na myśli takie coś: http://allegro.pl/item1055426233_krz...e_z_sosny.html tyle, że musze poszukać na mieście, może cos taniej znajdę

                                No nic ja uciekam, a Wam życzę miłego dnia!
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X