Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    sorry że sie wtrące , ale poruszyłyście temat wypadania włosów, który na moim wątku kwietniowo-marcowym był wałkowany kilka miesiecy temu

    tak więc , ja też myślałam że wyłysieje, tyle włosów mi wypadało że byłam w szoku
    ale mogę pocieszyć, ok 7 m-c po porodzie wypadanie ustało i teraz mam oprócz moich długich włosów pięknie odrastajacego jeża na głowie
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Mnie strasznie wypadają włosy ale ostatnio mój wspaniały fryzjer polecił mi szampon i tonic INDOLA na wzmocnienie włosów używam jakiś czas i efekty o dziwo są


      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Mmoje włosy narazie się trzymają, ale jak zaczną wypadać to moja fryzjerka chce mnie na krótko opitolić -nie wiem czy się dam

        Co do żłobków to u nas jest tylko jeden, też ciągle brakuje miejsc, ale ja bym tam małej nie oddała, teraz robię prawko i mała będzie z zostawała z moimi kolezankami albo kuzynką, a jakoś w maju chcę iść na staż do przedszkola i wtedy pomyślę o opiekunce.




        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Witamy! W sumie nie wiem co mam napisać Żyjemy sobie zdrowo, wesoło i hmm... Chodzimy na spacerki, mimo mrozów i śniegu jest fajnie jak na zimę przystało, pozdrawiam!

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Jednak musze stwierdzic, ze bycie mama dla mnie jest za trudne bardzo chcialam(i chce dzieci dalej), kocham coreczke, ale ... nie daje rady niestety, ona ma juz 4 miesiace i nie moze spac ciagiem wiecej niz... pol godziny, czasem godzine jesli mam szczescie. A pracuje i padam ze zmeczenia, pokarm stracilam juz od tygodnia(nie wiem czy przez stres czy nowa ciaza, bo wlasnie musze ten test zrobic jak przyjdzie odpowiedni dzien za kilka dni!).
            ehhh... trudno..
            pozdrawiam










            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
              Jednak musze stwierdzic, ze bycie mama dla mnie jest za trudne bardzo chcialam(i chce dzieci dalej), kocham coreczke, ale ... nie daje rady niestety, ona ma juz 4 miesiace i nie moze spac ciagiem wiecej niz... pol godziny, czasem godzine jesli mam szczescie. A pracuje i padam ze zmeczenia, pokarm stracilam juz od tygodnia(nie wiem czy przez stres czy nowa ciaza, bo wlasnie musze ten test zrobic jak przyjdzie odpowiedni dzien za kilka dni!).
              ehhh... trudno..
              pozdrawiam
              Laurunia pewniej przez stres. Ciąża do laktacji nic nie ma. A co do spania małe może poradź się pediatry, może coś jej dolega, albo przeszkadza i dlatego się wybudza.
              I zdecydowanie więcej jedz i pij, nawet jak już nie karmisz. Opieka nad tak małym dzieckiem to nie lada wyzwanie dla matki.I fizyczna i psychiczna. Mi już nieraz ręce odpadają od noszenia Julka, ale nie poddaje się, odkładam go na chwilkę, zagilgotam i od nowa.Ja mimo, że nie pracuje w domu, jestem ciągle w ruchu i też padam. Przy moich trzech panach roboty jest ciągle pełno. Dlatego mój mąż o mnie dba taskając torby z jabłkami, sokami i bananami i innymi rarytasami pilnuje by systematycznie wszystko znikało w moim brzuchu
              Dlatego dbaj o siebie i zobaczysz że będzie lepiej.Tylko ciut przystopuj.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                włąśnie jedzenie to podstawa -ja bm mogła ciągle coś jeść, a po świętach myślałąm że mi przybylo a tunic -wszystko się spala.
                a my kolejna noc z dwoma kupkami
                gardło mnie boli, byłam wczoraj z Mają u lekarza, bo się nałykała chyba na kuligu i też gardlo ma czerwone, nie mogła jeść ani pić, jak za 2 dni nie będzie poprawy to ma brać antybiotyk, ale na szczeście chyba już lepiej
                a nie wiecie czy można tantum verde jak się karmi? pozdrawiam




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Witam,
                  Laurunia jeśli jesteś zmęczona, poproś męża, żeby zajął się dzieckiem godzine a ty w tym czasie zrelaksuj się: pójdź na spacer, weź gorącą kąpiel czy poprostu poczytaj książke czy obejrzyj film. Zobaczysz, że humor zaraz Ci się poprawi Każda z Nas jest zmęczona i czasem nie ma siły. Ja gdy już padam, kłade się z Alą na łóżku i sobie rozmawiamy, albo przytulamy i po chwili mam już mnóstwo energi
                  Ja dzisiaj wieczorem muszę pojechać do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej bo muszę prace na uczelnie napisać. Może dzisiaj wybierzemy się na spacer,tylko muszę popatrzeć na temperature za oknem. Nie wychodziliśmy kilka dni bo mąż chory i bałam się, żeby Ali jakieś choróbsko nie złapało.
                  Od kilku dni czytam Alusi bajki i bardzo jej się to podoba, czasem tylko słucha, a czasem to się smieje i próbuje ze mną opowiadać!
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                    włąśnie jedzenie to podstawa -ja bm mogła ciągle coś jeść, a po świętach myślałąm że mi przybylo a tunic -wszystko się spala.
                    a my kolejna noc z dwoma kupkami
                    gardło mnie boli, byłam wczoraj z Mają u lekarza, bo się nałykała chyba na kuligu i też gardlo ma czerwone, nie mogła jeść ani pić, jak za 2 dni nie będzie poprawy to ma brać antybiotyk, ale na szczeście chyba już lepiej
                    a nie wiecie czy można tantum verde jak się karmi? pozdrawiam
                    Hej, już któryś raz piszemy posty w tym samym momencie
                    Jak gdzieś czytałam, że można tantum verde jak się karmi, ale najlepiej zapytaj w aptece. Mi pomaga płukanie gardła wodą utlenioną(na szkolanke wody 10 kropli wody utlenionej)
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      witam z rana!
                      dzieki wielkie za rady, dziewczyny ona jeszcze uzywa cyca jako smoczka tak w nocy sprobuje robic jak mowilyscie, moze cos wyjdzie po prostu sie natloczylo ostatnio, bo oprocz malej i pracy jeszcze dokumenty do zalatwiania, no i ta zima, bo wiadomo, zima uciazliwa tez jest...










                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cześć dziewczyny!
                        Ja tylko na chwilę, bo moje dziecię nie che spać... . A ostatnio lubi głośno i stanowczo domagać się uwagi...
                        Też nie lubię zimy... Bleee
                        A tu mój synek pozuje do zdjęcia .

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Carin super ten Twój Kubuś Chyba powiem Ali, żeby spróbowała poderwać tego przystojniaka
                          Ja też nie lubie zimy, ale za to uwielbiam wiosne!! Jak świat zaczyna się zielenić, jest wtedy ciepło,ale nie upalnie.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                            Carin super ten Twój Kubuś Chyba powiem Ali, żeby spróbowała poderwać tego przystojniaka
                            Ja też nie lubie zimy, ale za to uwielbiam wiosne!! Jak świat zaczyna się zielenić, jest wtedy ciepło,ale nie upalnie.
                            Nie ma sprawy. Śliczną bym miała synową!

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              dziękuje w imieniu Ali
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Witam dziewczynki! Mały zasnął troszkę. W ogóle w dzień to on ucina sobie tylko drzemki, takie do godziny, od święta zaśnie w dzień na kilka godz.
                                Tulipanku, pisałaś niedawno, że w nocy karmisz Alę na śpiocha, to wtedy nie bierzesz jej do odbicia? Ja w nocy jak Adaś się obudzi pierwszy raz biorę go do nas i karmię na leżąco, oboje zasypiamy i tak do rana śpi z nami, ale boję się, że jak mu się spodoba to go nie odzwyczaję. On tak dużo ulewa, teraz ten katar i on często się zachłyśnie mlekiem albo śliną i aż powietrze łapie, pediatra powiedziała, że to też przez tą wiotkość krtani... Się boje go zostawić na chwilę samego...
                                Pozdrawiam serdecznie!
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X