Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez netka35 Pokaż wiadomość
    i jak te fotki sie wkleja na forum czy któraś mi powie
    Netka ja Ci powiem . Jak piszesz posta u góry jest taka uśmiechnięta buzia, a zaraz obok niej spinacz. Kliknij na ten spinacz i dodaj zdjęcia. Później zamknij to okienko, mimo, że w poście nie będzie widać tych zdjęć wyświetlą się one na forum. Mam nadzieje, że dość zrozumiale napisałam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Dzięki


      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hejka

        My dzisiaj wylądowaliśmy u pediatry dyżurnego, bo w końcu zaczęłam się martwić tą kupą, a przecież u Nas w przychodni to każda mówi co innego.
        Dostałam nowe mleko- bebilon i lek osłonowy. Jak to już nie pomoże to mam skierowanie do szpitala. Już się boję i mam nadzieję, że ten bebilon nam pomoże. Chociaż jak patrzyłam na skład to różnica jest ogromna więcej chemii w nutramigenie niż w bebilonie.
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Karolaina ale to jakiś inny bebilon niż ten normalny co w sklepach ja z początku małej podawałam ale miała straszne kolki więc przeszłam na nan active

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Ewylynka Pepti jest tylko na recepte tak jak i nutramigen, bo to w sumie nie mleko tylko lek na bazie serwatki (pepti) i kazeiny (nutra). Co do nan to ja słyszałam, że bardzo uczula. Ale może Paula dobrze zareaguje i nic jej nie będzie. A mnie zostaje tylko modlitwa i czekanie by uniknąć szpitala.
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Kochana to będziemy trzymały kciuki żeby Antosia w końcu dobrze zareagowała! No najwidoczniej Pauli przypasował Nan

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Dziewczyny a jak wyglądają kupki po mieszance?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  hej Mamusie
                  Nareszcie po świętach! U Nas dzisiaj spokój, bo już większość gości pojechało, została moja chrzęśnica, rodzice i kuzyn. Po chrzcinach ok, mała była bardzo grzeczna, wogóle nie płakała. Alusia dostała przede wszystkim pieniądze noi łańcuszek od chrzestnej. Przez całe święta była dzielna, nie bała się nowych twarzy, grzecznie bawiła się. Cała wigilie przesiedziała w leżaczku i się rozglądała. Od gwiazdki Ala dostała mnóstwo ubranek, grzechotek, śliniaczek i takiego motyla, który gra i jeździ. Ja dostałam suszarke do włosów, kasę i takie ładne półmiski na wędline. Jestem padnięta po tych świętach, za dużo zamieszania i przygotowań.
                  Alusia jednej nocy przespała od 23 do 6 rano i byłam bardzo bardzo mile zaskoczona!!!
                  Moja Ala jeszcze nie próbowała żadnych potraw, karmie ją praktycznie tylko piersią( od czasu do czasu daje modyfikowane, jak jade na uczelnie) i uważam, że to za wcześnie podawać nowe potrawy. Ja w te świętav pościłam, niewiele jadłam bo niewiele mogłam.
                  Magda ja musiałam być na naukach dla rodziców.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Cze Dziewczyny

                    Święta, święta i po świętach...
                    mi zostały po nich dodatkowe kilogramy (chociaż nie sprawdzałam na wadze, ale pewnie coś tam się uchowało), bo mimo iż nie jadłąm wszystkiego to to co mogłam ciągle podjadałam

                    Ala dostała od nas leżaczek ten fishera na biegunach co AMSW ma, ale nie jestem zachwycona... tęsknię za tym kick&play co mieliśmy do Majki
                    A ja prawo jazdy -tylko szkoda, że sama je muszę jeszcze zrobić hehe

                    Carin ten aparat to oczywiście lustrzanka tak? jaki model. Ja zamierzam kupić nikona d5000, znasz się na obiektywach? bo w zestawie jest chyba 18-55, to dobry? pozdrawiam

                    aha ja też jeszcze nie daję małej nic innego, czasem trochę herbatki koperkowej

                    podobno do pól roczku starcza mleczko mamy




                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                      Cze Dziewczyny

                      Święta, święta i po świętach...
                      mi zostały po nich dodatkowe kilogramy (chociaż nie sprawdzałam na wadze, ale pewnie coś tam się uchowało), bo mimo iż nie jadłąm wszystkiego to to co mogłam ciągle podjadałam

                      Ala dostała od nas leżaczek ten fishera na biegunach co AMSW ma, ale nie jestem zachwycona... tęsknię za tym kick&play co mieliśmy do Majki
                      A ja prawo jazdy -tylko szkoda, że sama je muszę jeszcze zrobić hehe

                      Carin ten aparat to oczywiście lustrzanka tak? jaki model. Ja zamierzam kupić nikona d5000, znasz się na obiektywach? bo w zestawie jest chyba 18-55, to dobry? pozdrawiam
                      Arqo nie pytaj, bo pojęcia nie mam... Fujifilm FinePix S5700. Jakiś supernowoczesny nie jest, ale jestem zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Carin Ja mogę powiedzieć, że po mieszankach są a raczej powinny być jak jajeczniczka
                        U Nas po wielu próbach dopiero teraz widzę jajeczniczki... Pomaga zmiana Nutramigenu na bebilon Pepti nawet w ulewniu widzę poprawę a dopiero od wczoraj od 16 je to mleko.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          No to super, że Antosia zaakceptowała nowe mleko.

                          My dziś w nocy skończyliśmy 4 miesiące . Ale te czas leci.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hej! Carin wszystkiego dobrego dla Kubusia U nas mamy bunt, bo moje dziecko za cholerę nie chce leżeć ani pół leżeć o leżaczku mogę już zapomnieć Najlepiej jest gdy może sobie stać Siedzenie w krzesełku jeszcze ok ale nie na długo... A przy przebieraniu też już mam koszmar ten mój mały robal kręci się tak że pieluchy zapiąć nie mogę
                            Karolaina miejmy nadzieję że te mleko już na stałe pomoże Antosi!
                            Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, słyszałyście że od stycznia urlop macierzyński zwiększa się o 2 tyg, no i właśnie mam problem bo jedni mówią że obejmie wszystkie kobiety które są na tym urlopie albo dopiero będą, a inni mówią że nie i ja mam dylemat bo bardzo chciałabym mieć te 2 tyg + i nie wiem co z tym począć ani gdzie się udać po poradę może któraś z was coś wie na ten temat...??

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Witajcie po Świętach!

                              Widzę, że próbujecie nowych smaków! My jeszcze nic nowego nie jemy.Mam wrażenie, że to za wcześnie. Poczekamy do skończenia 5 m-ca.

                              Carin,
                              Kubuś to już poważny chłopak
                              Ewylynka, moja kadrowa powiedziała mi, że mnie obejmują nowe przepisy więc mamy urlop macierzyński dłuższy o 2 tyg.

                              Coyotek
                              , próbowałaś podawać Julkowi mleko modyfikowane? Pytam, bo Julek podobnie jak mój Tymek jest chyba wielbicielem mleczka mamusinego. Ja z Tymciem mam taki problem, że absolutnie nie chce połknać nawet kropli mleka modyfikowanego - nie smakuje mu. Próbowałam już chyba z 10 razy i nic! Pluje i krzywi się okrutnie. Muszę go zacząć przyzwyczajać, chociażby po to by później do kaszki glutenowej dodawać. Próbowałam mieszać modyfikowane z moim ale również bezskutecznie. Mały uparciuch
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                                Carin,[/B] Kubuś to już poważny chłopak
                                No ba hihi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X