Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Hej laseczki. Nie wiem co dzisiaj się stało z moim dzieckiem bo jak zasnęła o 21 to budziła się w nocy o 1,4,5,6,7 aż w końcu po 8 wstałyśmy bo już nie dałam rady. Oczy na zapałkach dzisiaj a do tego niedługo na uczelnię jadę Nie wiem jak tam wytrzymam tyle godzin I w ogóle kto mądry robi zjazd tuż przed świętami... Wczoraj robiłam masę na pierniczki i w poniedziałek z rańca będę je piec ciekawe jak mi wyjdą, bo przepis mam od koleżanki U nas dużo śniegu i -11, zimnicho jak cholera! Mała chyba wyjdzie dzisiaj tylko na krótki spacerek bo nie wiem jak zareaguje na taki mróz. Szkoda że jeszcze w tym roku sanki nie dla nas...
    Miłego dnia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Witam z rana A ja zaczelam dzien jak zwykle z praca. Ale los splata figle, myslalam, ze nie mam juz mleka a wczoraj znowu mi sie zwiekszyla laktacja, wiec dalam jesc i poszla spac, bardzo sie ciesze, bo tym cycem ja usypiam na dluzej jakos, zeby moc pracowac: dwa tygodnie po porodzie znowu zaczelam pracowac bo niestety narazie jako dzialalnosc jednoosobowa nie pozwalam sobie na urlop, nawet na porod)) Maz sie smial ze mnie, ze nastepnym razem pojdziemy z laptopem na porodowce i miedzy skurczami jeszcze troche popracuje)) Nie, ale tak na serio, to jestem tlumaczem, nauczycielem i specjalista od sales, czyli pozyskuje klientow itd, a, posrednikiem dla firm mozna powiedziec. No i pracuje wieczorem i po poludniu kiedy moze maz z mala byc, bo nie chce narazie dawac na opiekunke, chce troche zbierac, a poki jeszczy na cycu... korzystam. Plus, ze wkrotce planuje drugie, wiec kazdy grosz sie przydaje. Tylko mam nadzieje, ze bede miala porod taki bez komplikacji jak ten zeby wrocic szybciuszenko o pracy, na szczescie w moim zawodzie rzadko musze przemieszczac sie gdzies, chyba, ze spotkanie z kontrahentem jakims, no bo siedziba w moim domu jako jednoosobowa. Ale sie rozpisalam!
      Mysle tak na swieta co gotowac, jedziemy do tesciow, ale chce przygotowac cos fajnego zawiezc, sernik na pewno, bo jestem specem od tego, jeszcze salatke fajna!










      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hejka

        My właśnie powoli sprzątamy, bo wykorzystujemy moment jak Niunia śpi. Od wczoraj po szczepieniu cały czas sobie piusiulka. Hehe wczoraj o 23:30 zjadła 3 posiłek i poszła spać do 10 dzisiaj rano. Trochę się pośmialiśmy po ulewałyśmy, ale teraz to chyba po tych szczepieniach, bo nie gorączkowała.
        A co dotego ulewnia to mam nadzieję, że od lutego już minie, bo będziemy moglki wprowadzać kaszki ryżowe i różne jedzonka. Już nie mogę się doczekać jak Niunia będzie cała pomarańczowa od marchwewczki

        Dodatkowo teraz M do mnie zadzwonił, że ma najprawdopodobniej zapalenie oskrzeli. Ale cóż do lekarza i u teściów będzie się kurował. Mam nadzieję, ze na święta już wydobrzeje. Bo teraz po szczepieniach nie wolno i nie przy oskrzelach być z Małą.

        AMSW Powiedz jeszcze raz delikatnie rodzince, by używali z umiarem kosmetyków, bo to bardzo szkodzi na oskrzela.
        Tulipanek Dym z papierosów powoduje również kolki!! Niestety u Nas się pokazała po tym jak nie zauważyłam jak wujek męża zapalił w pokoju gdzie była Mała... Byłam tak zła na siebie i wujka.
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          hej Karolaina
          Uważam na dym papierosowy i jak schodze do teściów do najpierw ide wietrzyć. Ale jak oni palą u sibie to wszelkie smrody idą do Nas. Niestety ochrzany dają skutek na dzień, potem znowu to samo:/
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            ja te,ż muszę wziąśc się za sprzątanie, ale jakoś weny niemam. Licze, że jak mama przyjedzie to mi pomoże. Może już w poniedziałek będzie.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              hej,
              dzisiaj dostałam przesyłkę ze smoczkami (zamówiłam też klips do smoczka, nakładki i gryzaczek), następnym razem zamówię butelki
              My na święta jedziemy do rodzinki więc na szczęście nie muszę nic w domu robić, czas tak szybko mija że ledwie się wyrabiam z bieżącymi sprawami.
              Byłam dzisiaj u ginekologa (pierwszy raz od porodu) i wszystko ok, ten co prowadził moją ciąże był ok, ale dzisiaj byłam u kobiety która odbierała mi poród i po raz pierwszy spotkałam się z tak miłym przyjęciem i o dziwo badanie nic nie bolało
              Współczuję Wam teściowych, moja też aniołem nie jest ale na szczęście mieszka ok 50 km od nas
              Aniu ja też uważam że powinnaś powiedzieć gościom że tak intensywne zapachy są drażniące dla Juli (miałam podobnie z moja przyszłą bratową - normalnie jakby cały flakon perfum na Siebie wylała)
              Weronika 19-09-2009

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                mojej małej też sie ulewa dosyć często, nawet godzine po posiłku potrafi zwrócić
                u nas dzisiaj -15, byłyśmy na dworze 2 godzinki z przerwami bo chodziłam troche po sklepach -ugrzac się
                ale coś mnie glowa zaczyna boleć...

                ewelynka oni zawsze tak ze studiami robią, ja w zeszłym roku miałam w grudniu 3 zjazdy pod rząd, dobrze że zrobiłam teraz nprzerwę, bo by mi się nie chcialo




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                  Coyotek: w srode przyszly Twoje rzeczy. Butelki 330 ml sa w wersji przezroczystej z niebieskimi i zielonymi dodatkami.
                  Są bardzo ładne Są nawet bardziej kolorowe niż myślałam.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                    Coyotek: przepraszam, ze wczoraj ucieklam. Taka dupa ze mnie, ze nie zauwazylam, ze jestes
                    Nie przejmuj się. Ja też tak nieraz mam. Coś napisze, otwieram w nowym oknie, potem nie wracam i przelatuje mi że ktoś jest.A potem a to dziecko się obudzi, a to mąż zawoła i hibernuje kompa na szybko i tyle jestem




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Hej dziewczynki, my już na nogach. Mieszkanko mam wysprzątane, tylko Bartka pokój został.
                      Tylko zakupów i prezentów jeszcze nie ma.
                      Odebraliśmy wczoraj moje autko od lakiernika, ale popsuło sie autko Grześka jak jechaliśmy po mój i w ten mróz dygałam na piechotkę do serwisu, potem po linkę holowniczą i 10km/h holowałam Grześka z Julkiem do domu.
                      Zmarzłam przeokropnie, ale na szczęście Julek przespał całą tą przygodę.A w aucie męża poprostu nagle przestało działać sprzęgło i zaczęło coś z dołu wyciekać. Dodajesz gazu, a opony się nie kręcą.Dobrze, że silnik pracował, bo by nam Julek zamarł. Dwie godziny ponad nam to zajęło, a na dworzu -14C. Porażka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Jedno autko jest sprawne (ponad 13letnie - moje , a drugie stoi pod domem i czeka na odholowanie do warsztatu, bo warsztat jest od nas ponad 30km, a nie uśmiecha mi się w taką zimnicę ciągnąć go z Julkiem. Jeszcze ten drugi padnie.
                      Z wczorajszej przygody dostałam w podarunku katar. Chodze w maseczce, a Julek się cieszy, bo już kiedyś Bartek w takiej chodził.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Hejka

                        Dzisiaj zapowiada sie marudny dzień, bo od 10 już nie śpi i ciągle płacze. Na rękach nie, leżeć też nie. Chyba sama już nie wie czego chce...

                        Coyotek to miałaś niezłą przygodę
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                          Hejka

                          Dzisiaj zapowiada sie marudny dzień, bo od 10 już nie śpi i ciągle płacze. Na rękach nie, leżeć też nie. Chyba sama już nie wie czego chce...
                          U Nas dzisiaj to samo. Ala ciągle płacze, jak zasypia to budzi się po 10 min i znowu płacze. U Nas też na rękach źle, na łóżku też źle. Ale w nocy też tak było, budziła się co godzine i płakała. Jestem wykończona. Na dodatek chróbsko mnie jakieś złapało. Byłam wczoraj na zakupach pokupować wkońcu prezenty i na tej konferencji przedchrzcielnej i było strasznie zimno i pewnie mnie zawiało.
                          Zmykam,
                          Miłego wekendu!
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Aga to faktycznie miałaś przygode! Dobrze, że Julek zniósł to dzielnie!! Zuch z Niego chłopak!!
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              To ulubiony strój do leżenia dumnej przebieraczki- nie ma to jak w samych gatkach i brzuchol jak patelnia
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                                To ulubiony strój do leżenia dumnej przebieraczki- nie ma to jak w samych gatkach i brzuchol jak patelnia
                                hehe jaka świetna
                                Moja Weroniczka też lubi leżeć baz niczego (nawet pieluszka przeszkadza w "rowerku"
                                A ja się pochwalę że mój Andrzej dzisiaj cały dzień zajmował się Małą (z przerwą na karmienie) i dzielnie się spisał ani razu nie zapłakała, a teraz już grzecznie śpi (tak ją tatuś wymęczył - normalnie zasypia ok 21:30). Ja przynajmniej miałam trochę posprzątać
                                Kupiliśmy dzisiaj choinkę i już stoi ubrana, a jaka fajna minę miała Weronika jak ją zobaczyła (oczy jak 5 złoty)
                                coyotek74 to miałaś dzień z przygodami.

                                Czy któraś z Was karmi przez nakładki??
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X