Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kubus juz po sniadanku i zabki tez"umyte" (czyt. przetarte silikonowa szczoteczka). a wiec troszke o nas: kubus jak byl maly byl strasznie niespokojny duzo plakal i malo spal. na szczescie dawno to mamy za soba. pierwszy zabek( wyszedl w 5 mcu a drudi dwa dni pozniej. 3 mamy juz 2 tyg i zaraz bedie 4 jak dotad jest bez problemow, typowo zabkowych, wychodzi i juz. wspolczuje mamom i dzieciaczkom ktore musza sie meczyc. od 4 mca jemy zupki i deserki i kaszki lyzeczka raz lepiej raz gorzej a ostatnio zupki przez butle z lyzeczki nie zje nie wiem co go odmienilo a tak kaszke deserek i nawet herbatke bez problemu z lyzeczki. bardzo szybko (5mc)chcial chodzic tak pod paszki, wiem ze to zle ale prowadzam go tak jest naprawde silnym chlopcem i oczywiscie najslodszym i najukochanszym dzieciatkiem na swiecie jak kazde dziecko dla swojej mamy. ostatnio mielismy trzydniowke i myslalam ze zwariuje a tak to narazie problemy zdrowotne nas omijaja i oby tak dalej. cc bylo bo maly owina sie pepowina i wogole juz bylo tydz po terminie i wdomu zalaly mnie (doslownie) zielone wody plodowe. a mialam wszystko pieknie zaplanowane rodzinny porod w wodzie i wszystko pieknie a tu zonk. po cc czulam sie fatalnie. przez tydzien lazilam i ryczalam i jeszcze maly nie chcial piersi a ja tak chcialam karmic. i jestesmy na butli prawie od poczatku. dzieciatko wlasnie sie bawi obok na macie edukacyjnej ciekawe jak dlugo ale pewnie niedlugo. kurcze ale sie rozpisalam, mam nadzieje ze nie przynudzam. jestesmy z malopolski- nowy sacz. a wczesniej 2 ,5 roku mieszkalam w krak ale ostanio wrosilam w rodzinne strony. kurcze to chyba tyle jak cos to pytac. i mam na imie kaska i mam 23 lata. no juz pa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no to pozywne mial sniadanko i jakie egzotyczne a u nas byla marna kaszka morelowa swietne zdjecie

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Katrienna miło że jesteś zawsze to więcej osób do pogadania (chociaż dziś dziwnie że jeszcze żadnej laski nie ma)

        A Kubuś już siedzi albo raczkuje?
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          h'''//o/[url=hl;mpojoi9 ,kjujujt et c ' =dfc vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a to post od kubusia na przywitanie

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ależ z niego informatyk
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka ja już jestem
                Witam nową mamusię
                u nas wstawiaja piec do centralnego WKOŃCU dobrze że zimno nie jest
                właśnie upiekłam krówkę tylko polewe i krem zrobić

                Aniu a Fifi już raczkuje?
                Hania już też próbuje a i z raczka udaje jej się usiąść z podpartą rączka
                Teraz siedzi sobie w krzesełku i się bawi,a ja próbuje posprzątać ale coś mi nie wychodzi bo mi się nie chce
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dziekuje za mile slowa tak, siedzi juz od ok 2 mcy stabilnie bez poduszek. niestety nie raczkuje jeszcze ale jak jest na brzuchu to kreci sie w kolko i czolga sie do tylu i przodu. podnosi pupe do gory i jest w pozycji do raczkowania ale tylko stoi w miejscu. chyba jeszcze nie kuma o co chodzi a jak u was?

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    zmykam wkoncu na jakies sniadanko, teraz moja kolej a pozniej chyba prasowanie

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witka,
                      Witajcie Kaśka i Kubuś. Super, że sobie przypomniałaś o forum - ale fajnie, że jest nas więcej. A data urodzenia to chyba taka sama jak u Kali i Polki??? (chyba, że coś mylę)
                      Aniu, niesamowicie Fifi wygląda tak na raczka. Kacper miał moment, ze podciągal nogi pod pupke, ale mu się odwidziało i teraz tylko na brzuchu się czołga, kręci i obraca. A jak próbuję mu podciągnąć nóżki pod pupę to się śmiecha, ale zgina rączki i chowa główkę w podłogę i tak z wypieta pupą się śmieje.
                      Majoreczka, to będziesz miała cieplusio. A ja też się zbierałam na sprzątanie 2 dni, ale dziś w końcu się wzięłam i odkurzyłam dół i pomyłam podłogi, bo koty dosłownie się walały po katach. Ale umieram dalej przez @ i śniło mi się dziś że krwotoku dostałam i do szpitala trafiłam a ja juz leżałam na upacianym prześcieradle - masakra! Chyba zacznę pieluche na noc sobie zakładać, bo te maxi podpaski nie daja rady wogóle.
                      A i zapomniałam się pochwalić, że wczoraj podpisaliśmy z mężkiem ten kredyt na ocieplania. Mam ciut spokojniejszą głowę. I polecam BOŚ na takie akcje właśnie jak piec, dach, ocieplanie, oczyszczalnie itp bo kredyt tylko 1% oprocentowany.
                      I dziś chyba pojadę do Bydgoszczy na groby, bo 1 listopada to aż strach na ulicę wyjeżdzać, jak taki ruch i do tego mnostwo ludzi z innych miast się mota, a i ruch zdezorganizowany przy cmentarzach.
                      I też zamuliłam co tam jeszcze ja chciałam...
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                        A, Syrwunia, Krystiano nadal budzi mie sie w nocy co 2 godziny, więc jestem z Tobą. Ciekawe o co kurka chodzi tym naszym małym nocnym terrorystom
                        chodzi pewnie o cyca takie małe uzależnienie
                        moja dzisiaj w nocy obudziła mnie raz o 4 tej bo chciała już butle z mlekiem zjadała i poszła spac do 6 tej , normalnie luksus jakiś oby tak dalej

                        a wogóle to cześć
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez katrienna13 Pokaż wiadomość
                          Czesc dziewczyny, czy mogłabym do was dolaczys? Na poczatku ciazy troszke sie pokazywalam na forum ale pozniej zniklam. Moje dzieciatko urodzilo sie 27.03.2009 przez cc. wiec chyba moge nalezec do tego watku? mam nadzieje ze mnie nie przegonicie narazie zmykam bo Kubalek sie obudzil i trzeba dac jesc
                          witamy
                          ale jaja moje też sie urodziło 27 marca przez cc
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                            Witka,
                            Witajcie Kaśka i Kubuś. Super, że sobie przypomniałaś o forum - ale fajnie, że jest nas więcej. A data urodzenia to chyba taka sama jak u Kali i Polki??? (chyba, że coś mylę)
                            nic nie mylisz ,nator ale jesteś spostrzegawcza babka chociaż ja też pamietam kiedy sie twój Kacperek urodził, może dlatego że w marcu
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              no nie mogę sie ostatnio z wami zgrać jak ja jestem i coś pisze to tu cisza okrutna i nikt nie chce ze mną gadać
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                kala8 to fajnie ze mamy dzieciaczki z tego samego dnia. tylko twoja pola to faktycznie kruszynka byla bo moj to 3620 zywej wagi i 56 dlugi ale dla mnie i tak byl malenstwem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X