Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dzięki dziewczyny no to startujemy i zobaczymy a może mi też się spodoba i sobie walnę
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka jak ja ci zazdroszczę tych farb!!!! Jasne, że bierz!!!! Moja łepetyna nie malowana ze 3 miesiące, ale by mi się przydały takie farby... Ten ***************** o mnie zupełnie zapomniał... uuuu....

      A tak wogóle cześć dziewczyny

      U nas po staremu, w sumie żadnych nowości, więc podczytuję was i siedzę cicho.

      Buziole




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        zararaz jadę na rehabilitacje i na zakupki więc do potem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześć dziewczyny u mnie kocioł grrr...remont wyklady dzieciaki wpadam czasem i Was sobie podglądam ale nie jestem w stanie nadrobić zaległości grrr..Ala czolga sie po całym domuśmiesznie to wygląda.
          Majorka nie ma milości bez zazdrości,ale co za dużo to nie zdrowo!!!




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            O to najaktualniejsza foteczka Aluni
            Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:24.




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cześć kobitki

              też jakoś ostatnio nie mam czasu zajrzeć, a do tego strasznie mnie gardło boli i zimno u mnie brrr

              co do spacerów to ja wychodzę nawet jak Ala ma katar, zauważyłam że po spacerze mniej z noska leci, właśnie wyslałam ją z tatusiem, bo ja się dziś nie nadaję

              paulina Twoja Alunia jest śliczna, czy ona stoi? niesamowita

              ja też muszę pochwalić moją małą - siedzi sama trochę jeszcze się chwieje na boki, ale nieźle łapie równowagę wymachując rączkami, komiczny widok, postaram się wkleić później fotkę

              dziewczyny ja też straszna zazdrośnica jestem, próbuję z tym walczyć, ale taką mam naturę
              naszczęście nie mam za bardzo powodów - narazie

              uciekam troszkę pod kocyk, póki spokój w domku

              do potem
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Byłam na spacerku, ale tylko pół godzinki, bo tak wiej, że masakra jakaś! I do tego tak mroźne powietrze... brrrr!
                Śliczniusio wyglada Alunia!

                Ja z zazdrości musiałam się wyleczyć, bo mój męzek czesto wyjezdza i zostaje na noc w hotelach, a do tego w pracy często chodzi po pubach, dyskotekach i knajpkach, a do tego restauracje... i wszędzie kelnerki, barmanki... a latem i zimą ma takie akcje, ze jest poza domem nawet 2 miesiace (z małymi przerwami, 2-3 dni w domku na opranie się) i do tego mieszka na kwaterach z hostessami... no więc gdybym się na tym mocno skupiała to pewnie bym zwariowała.

                Nic, lecę obiadek podać memu panu, bo wrócił. Synus w końcu usnął... myślałam, że zwariuję, bo taka moja bidna marudka ostatnio przez to chorubsko
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  NEGRI stoi nawet jak ją posadzę to ona od razu hop na nożki ostatnio została z babcią i babcia przez godzine jak mnie nie bylo trzymała ją pod paszki a ona hopsała bo nie chciala usiąść na kolanach mała niedobrota




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    NEGRI MAJORKA pomocy doświadczone w sprawach nocniczka mamy powiedzcie jak mam namówić tego mojego stwora do nocniczka???




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      paula a synek siada trochę na nocnik, udaje się coś zrobić, czy zupełnie nic?

                      moja Amelka bała się nocnika, nie było sposobu żeby ją przekonać, w końcu okazało się że chciala robić jak my - na sedes
                      zakupiliśmy nakładkę i w przeciągu 3 dni się nauczyła - a jak była dumna z siebie (miala 2 lata i 3 mce)
                      w sumie to się cieszę, że mnie etap nocnika ominął i od razu na sedes, tylko trzeba się za dzieckiem nachodzić
                      Last edited by Negri1; 03-11-2009, 20:06.
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dziewczyny zastanawiam się nad szczepieniem p/grypie dla dziewczynek
                        co myślicie, warto?

                        ale mnie gardło boli mam nadzieję że to nie angina
                        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          moja Luśka urządziła bunt i nie chce jeść zupek, dziś było ostatnie podejście no i przechodzimy na domowe - zobaczymy
                          a jeszcze kilka dni temu się zajadała - o co tu chodzi?

                          no widzę że gadam do siebie, zajrzę później jak się pojawicie
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Negri Oliver siada na nocnik kupiliśmy mu taki tron fisher price z nakladką bo nocnik nosil na głowie ma 2 latka i miesiąc wiec może do świąt nam się uda nawet Ali pokazuje że tam się robi siusiu.A poźniej biega i siusia gdzie popadnie a propo szczepionki też się zastanawiam w czwartek Oli ma bilans a Ala szczepienie więc zapytam pediatry
                            Ps.NEGRI ILE WAŻY ALA?




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              wiecie co juz dawno filip nie dal mi tak w kosc jak dzis... jestem wyzuta z wszelkich nerwow, spokoju i sily. nie dosc ze mam potworny bol brzucha to jeszcze moje dziecko bylo dzis OKROPNE! wrzeszczal, ryczal, nic mu sie nie podobalo jedynie lazenie z nim na rekach po domu. do zasypiania to 5 razy podchodzilismy....
                              padam na ryj a macice to chyba zaraz wysram...

                              boze jaki ciezki dzien
                              sorka za smety ale jakos dobrze sie tym z kims podzielic

                              mam nadzieje ze noc bedzie za rowno i dla was i dla mnie spokojna
                              ryczec mi sie chce buuuuuuu
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dobry

                                Syrwunia, my po ślubie tylko obiad i tort wiec tam płacimy 58zł za osobę a osób będzie 37 a tydzień później robimy imprezę dla znajomych, będzie osób ok 30 i tam już całonocne wiec obiad plus zimna płyta plus drugie ciepłe danie alkohol i soki itp wychodzi 105zł za osobę.

                                Byliśmy dziś do spowiedzi, pierwszej przedślubnej ale się nasłuchałam

                                Majorka ja wypełniałam tą ankietę i myslałam ze moze mnie wezmą do farb no ale nie zaprosili, ja bym na to poszła bo oni dostosowują do twojego koloru włosów.
                                ja póki co nadal jestem w kampanii wedla i zaprosili mnie do brise sense & spray

                                Negri ja bym nie szczepiła bo jak się raz zaszczepi to potem pewnie trzeba cały czas, no nie wiem tak mi się wydaje
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X