Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej dziewczynki
    bardzo spoznione zyczonka dla Kasir sto latek i duzo zdrowka
    renatka masz wiadomosc na priv
    cos ostatnio nie mam weny na pisanie jakas zdolinowana jestem,,,,







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Itka niemam zadnej wiadomosci
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Renatka-teraz poszla napewnocos tam zle kliknelam pewnie poprzednio
        jezuu jak mnie wszystko dzisiaj wku.....a no usiluje nie wybuchnac







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka Dzisiaj już 1500 strona na naszym wątku

          Od rana robota-pranie ,sprzątanie ,póżniej przyjechał mojego M brat ,więc dzieciaki do mamy starsze wysłałam ,bo ma zostać u nas do poniedziałkuA że mało miejsca do spania to innego wyjścia nie było .
          Poszli do sklepu i coś ich nie ma...

          A mnie się zachciało sałatki warzywnej,skończyłam kroic i chwila odpoczynku.Mały bajki ogląda.

          miłego weekendu
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć

            No i Julkę rozłożyło Pojechaliśmy do tej pani alergolog z tym jej kaszlem i wysypką, ona ją wybadała i mówi, że ma zapalenie oskrzeli A wygląda prawie na zdrową, czasami sobie pokaszle, ale juz mniej, żadnej gorączki nie ma. Mamy antybiotyk, a jak wyzdrowieje to idziemy na testy.

            A z dobrych wiadomości to zakupiliśmy na Mikołaja kuchnię Tefal Smoby z Biedronki. A niech ma, tyle się nagadała o tej kuchni. Podobno fajna, wyczytałam na ceneo opinie, ma same najlepsze

            Madzik
            widzę własnie tę stronę 500, przydałoby jakoś poświętować z tej okazji

            Aniusos mi też coraz bardziej podoba się Lenka, tylko jak przekonać Julię, jak ona mówi, że mamusia w brzuszku ma Milenkę? A tak ogólnie to Julcia zachwycona, że będzie miała rodzeństwo. Non stop głaszcze, całuje brzuszek, mówi do dzidziusia i uważa na brzuszek podczas zabawy. Fajnie jest...

            Ania2288 biedny Filipek, nacierpiał się, ale dobrze, że już wszystko ok.




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kasia no,no ,trzeba poświętować,ja właśnie drineczka popijama dla Ciebie mam sok pamarańczowy-jeśli lubisz.

              I zdrowka dla malutkiej,oby szyblo jej przeszło.

              A gdzie reszta???? Ma ktoś ochotę na drinka?
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                bry niedzielnie.. mnie wczoraj na waszej libacjii nie było.;D bo bylam na libacjii u mamusi.. urodziny miala wiec trzeba bylo tradycyjnie drinka se strzelic.. spalam w domu jak niemowle..

                @ sie zbliza..maaatko jak mi wszystko boli...
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dzień dobry!

                  dziś Amelia o 6 przyszła z płaczem do mnie i powiedziała, że mam jej umyć rączki

                  kasiar zdrówka dla Małej, ojej zapalenie oskrzeli? tego tez się zawsze obawiam gdy Amelia kaszle, nie wiem czy powinnam z nią też jechać na kontrolę, ale kurcze jak mam jechać w te wirusy... nie wiem, kaszel tylko rano, kataru już nie ma

                  u nas znów problem z kaloryferami, na dworze powyżej 5C no i oczywiście energetyka zmniejszyła ogrzewanie, kaloryfery niemal ciepłe a wiatr na dworze huczy i zimno w chacie, ja ogłupieję w tym mieszkaniu, co chwile coś
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej
                    u nas po staremu nic ciekawego
                    jutro jazda hehe bez trzymanka

                    zdrówka dla Julci duzo duzo i innych chorych dzieciaczków

                    mam ogromnego lenia i @ od wczoraj chyba cały dzień przeleżę
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka niedzielnie

                      U mnie też @ się zbliża,gościa mamy od wczoraj i jakoś mi tak głupio,bo obcy facet po chałupie sie kręci
                      Wypiłam dwa drineczki wczoraj i haha,jeszcze walkę Pudziana oglądałam.

                      Dzisiaj jakaś zgniła pogoda u nas ,wieje,coś siąpi,brrrr....

                      Majorka szerokiej drogi jutroJejciu,jak czytałam w necie ostatnio o zmianach w prawku to normalnie szok.Dobrze,że sobie teraz poszłaś ,ja chyba nie zdążę,kasy brak.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dobry!

                        Melduję się posłusznie Zaglądam codziennie, czytam, ale nie odpisuje bo jak zwykle- brak czasu, albo weny...
                        Straszny sajgon mam ostatnio- tony stresu w pracy itp.- kiedyś może Wam napisze o co lotto...

                        A! Ogłaszam wszem i wobec- KRYSTIANO ODPIELUSZKOWANY
                        Już od jakichś 3 tygodni woła dzielnie w ciągu dnia, a po drzemkach i nocach pielucha sucha (ale zapobiegawczo jeszcze zakładamy pampka w razie przezsennych wpadek)

                        Łącze się w @owym bólu.
                        Wczoraj odstawiliśmy z M Krisa do mojej mamy na noc i pojechaliśmy na "Listy do M", potem knajpka i do domu. Wieczór może skończyłby się ciekawiej, gdyby nie poprzedzające @ bóle brzucha

                        Majorka, chyba rozumiem Twoje zauroczenie To żaden wstyd, ani grzech- poprostu po iluśtam latach małżeństwa spotykasz kogoś, kto okazuje się Twoim ideałem i BAM! jak strzała Amora Fajnie chyba znów poczuć motyle w żołądku, he? Dobrze, że nie psuje to Twoich relacji z M...

                        A propos żołądka jeszcze- jakieś 1,5 roku temu leczyłam się na wrzody. Od roku żyję praktycznie dzień w dzień w stresie (praca) i aż nie chce myśleć o tym, co się tam dzieje w moich flaczkach. Coraz częściej dokucza mi ból i inne wrzodowe objawy, mam nadzieje że w końcu uda mi się dostać do mojej gastrolog i cucik zaradzi znów na to cholerstwo...

                        Koniec balu panno lalu- wracam do poprawek w planie miesięcznym
                        Kasiar, możesz jeszcze napisać jaką grupę wiekową prowadzisz teraz?


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Cześć i czołem

                          Nicholku ja mam cały czas grupę mieszaną 3-5 lat i łączę się z tobą w bólu z powodu planu miesięcznego, jeszcze nie zaczęłam.... Buuuu

                          Gratki dla Krystianka!!! My też na noc z pampersem, raz suchy, raz mokry.

                          U nas wieje strasznie, na szczęście nie musiałam wychylać nosa z domu.

                          Miłego wieczorka




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            heloo

                            my już po urodzinkach ale było super już dawno się tak nie uśmialiśmy
                            A wracając zajechaliśmy jeszcze do tesco i kupiliśmy dla młodego buty w Daichmanie (ceny porażka ) a dla nas dzbanek http://allegro.pl/dzbanek-brita-mare...939662529.html i w sumie taka sama promocja tzn. te 4 filtry tylko my zapłaciliśmy 79zł a na allegro 100 z przesyłką mam nadzieję że się sprawdzi wy takich używacie?
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka Aniu my mamy ten dzbanek , jest super, szczególnie przy wodzie jak u nas jest.... Tylko nie kupuj tych tańszych filtrów na all, są do kitu.




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka

                                Gratki dla Krisa za odpieluszkowanie-u nas ciągle pieluchaChyba na święta kupię mu nocnik grający bo juz mnie szlag trafia...

                                A u nas nic nowego ,M zaspał do pracy ,gośc nas wczoraj juz opuścił,więc wszystko w normie.

                                Prozę o głosiki,walczymy o sprzt do testowania

                                http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X