Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej hej babeczki

    ale mam dziś leeenia masakra jakaś
    kupiłam sobie wczoraj kubek termiczny i dziś z samego rańca do autobusu z kubasem ulubionej kawusi ooo jaka ja była szczęśliwa hehe

    ale w pracy jakiś leń mnie dopadł no myślałam ze nie wysiedzę do końca

    lenka poszła na noc do ukochanej cioci Asi bo M jutro o 5 do pracy ja znowu na popołudnie do końca wiec ona będzie miała spokój i moja mama nie bedzie musiała przyjeżdżać na parę godzin i dobrze bo muszą wynieść z pokoju i przedpokoju wszystkie rzeczy bo po wielu latach walk beda im podłogę robić z administracji...w dwóch już była w takim stanie że już sami na własny koszt zrobili bo nie dało się z nią żyć

    my mamy zakupione prezenty na mikołaja 4 place zabaw bo piątego nie ma w hurtowniach niestety dokupi się z czasem kubek do picia taki normalny ale piękny różowy z peppą i zestaw puzzli oczywiście z czym?? ze świnką PEPPA tym razem postawiłam na same zabawki a niech ma dziecko coś z dzieciństwa hehe
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej baboszki
      ja dzis padnieta byłam w Gorzowie na jeździe 6 godzin kurcze ale było zajefajnie normalnie super objeżdziłam wszystkie ronda po 5 razy chyba i do MC Donalda zajechaliśmy i na kawie byliśmy ach jak przyjemnie a jeszcze lepiej ze jutro znowu jadę miałam nie jechac bo miejsca nie było i dopiero w piątek ale zadzwonił do mnie i powiedział że miejsce znalazł więc mnie zabiera kurcze tylko o 7 rano wyjazd i do tego z centrum wiec z buta z 4km musze dawać i o 6 wyjść no ale czego sie nie robi hehe

      Madziku a co to za dołek cie dopadł pisz tu zaraz

      Chudato mogła być wirusówka a to ze parówka wymiotowały to tylko dla tego że nie zdążyły jej strawić jeszcze,przeważnie sie wymiotuje resztkami niestrawionego jedzeniea a są takie wirósówki jednodniowe u nas dość częste szczególnie w nocy łapią nie wiem czemu

      Aniujeszcze nie wiem kiedy mam egzaminy ale wiem że są 6 na mikołajki tylko że ja na pewno nie zdążę wyjeździć godzin
      a dziewczyny sie nie odzywały a ta od Hani to Yoenne oj ciekawa jestem jak teraz Haneczka wygląda

      Czaczate misie sa do ssania albo gryzienia bez róznicy to jak czekolada daje sie od 1 do2 tabletek dziennie
      co do gazu to ja bym sie obawiała on nawet w małych ilościach jest szkodliwy mimo że nie zatruje od razu ale moze podtruwać jak się go będzie wdychać przez cały czas

      zdrówka dla dzieciaczków oby tych chorób było jak najmniej moim po zyrteku przechodzi już dużo lepiej jest

      ja z prezentami poczekam do premii i jak pojedziemy na większe zakupy to sobie coś wybiore albo po prostu zamówię na allegro

      no ale sie napisałam spadam posiedzę na grach i ide lulu bo o 5 muszę wstać
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ajjj,mówie Wam,to chyba brak pracy na mnie tak działa

        Nie wiem jak to dalej będzie,tu idą święta,mój M ma przestój w robocie bo zamówień nie mają i dooopa Prezentów też chyba nie będzie,bo za co?
        Kurcze,,jeszcze jak słyszę w tv na czym nasz rząd chce zaoszczędzic to nic i usiąść i płakaćSame podwyżki i jeszcze zabierają....


        To nasmęciłam....

        Majorka powodzenia na jeżdzie w wielkim mieście

        Chuda kacper też kiedyś wymiotował mi po parówkach(dobrze nie pogryzł i o!)Zdrówka dla dziewczynek.

        Grygorek czekaj na mnie z kawą rano

        Aaaa robiłyście kiedyś paellę?Może macie jakiś sprawdzony przepis?
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Madziku no tak to właśnie jest ze niestety kasa a raczej jej brak to odrazu człowiek zdołowany my też odkąd tylko ja pracowałam kuźwa nie umiemy sie pozbierać i chwała bogu, ze ma nam kto pomóc bo już dawno byśmy nic nie mieli i chyba pod mostem żyli. Jestem wdzieczna strasznie rodzicom że nam pomogli i dopiero teraz przy dwóch normalnych pensjach można powiedzieć ze jakoś dajemy radę tak więc wiem jak się czujesz bo przechodziłam to samo...no jedyne co mogę to życzyc znalezienia za*********istej pracy :*


          a ja sobie też sprawiłam prezent na mikołaja bo w zeszłym roku to chyba niegrzeczna byłam co prawda nie podobają mi się takie buty w stylu mukluki czy jak im tam ale te mi się strasznie spodobaly w wersji czarnej

          http://allegro.pl/mukluki-z-babelkam...939499868.html
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Bry,..


            Ankasos mam takie buty tylko bez tych kulek doczepionych czarne, bezowe i szare ze skarpetą.cieple są bardzo.. ale i troche sliskie. albo to ja taka slepa jestem ze sie o nogi wlasne potykam
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej

              co do pracy to ja się wczoraj też zestresowałam, bo odkąd wprowadzono ten system opłat godzinowy za przedszkola i 5 godz darmowych to przedszkola za czesne zbierają o połowe mniej kasy niż wcześniej , bo dużo rodziców uruchomiło babcie, ciciocie itp i zabierają dzieci po 5 darmowych godzinach

              więc do kas samorządowych wpływa dużo mniej kasy i zaczynają kombinować jak zaoszczędzić, więc najpierw zabrali godziny ponadwymiarowe nauczycielom a teraz kombinują dalej i np

              we Wrocławiu i chyba w poznaniu wymyślili żeby zwolnić księgowych z przedszkoli i stworzyć tzw zespoły księgowe czyli zatrudnić tylko część tych zwolnionych księgowych i to za o wiele mniejszą kasę a reszta na bruk

              te kobity mają protestować ale nie wiem czy inne miasta nie podłapią tego genialnego pomysłu mam nadzieje że nie!!!!!!!!!!!1

              ach nic pewnego nie ma w tych czasach

              a ja dzisiaj idę z Polą do tego klubu malucha po raz pierwszy , no zobaczymy ja sie moja córcia zachowa
              Last edited by kala8; 19-11-2011, 08:28.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dziewczyny widzicie moje suwaczki ???????

                bo ja nie !!!!!!!!!!!!! co to za cholera ??? jak edytuje podpis to tam są a tu ich nie ma
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala ja twoje suwaki widze..
                  a powiedzcie mi.. te 5 godzin darmowych w p-lu to dla wszystkich dzieci czy tylko tych objętych obowiązkiem szkolnym?
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala ja też widzę.
                    Renatka wszystkie dzieci tak mają w publicznych przedszkolach w prywatnych można sobie robić co się chce, ja też daję na 5 godzin bo za 2 godziny które by w przedszkolu przespał musiałabym dopłacić 100zł więcej więc Fifi śpi w domu za darmola...

                    Ja sie dopiero odgruzowałam i to dosłownie!
                    z rana byliśmy na mieście po żarcie mięcho i bzdury a potem D wstawiał okno nowe w łazience i musiał kuć więc miałam piekło do sprzątnięcia
                    obiad dochodzi, młody kima...
                    marny humor dziś ehhh
                    może wyskoczymy gdzieś ze znajomymi wieczorem potańcowałabym albo popiła czy coś
                    póki co chyba poprasuję....
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Renatka dla wszystkich dzieci , jako rodzicowi to mi pasuje jako pracownikowi nie bo jak widac jest teaz zagrozenie straty pracy. Choc mam nadzieje ze te pomysly upadna
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala ja też widzę Twoje suwaczki.Myślę,że u nas tego nie wprowadzą,więc się nie martw zawczasu.

                        a tak to witam

                        Ja byłam dzisiaj z młodym na zakupach i wracając przewróciłam sięSkończyło się na stłuczonym kolanie,i znów w tych kozakach co rok temu.Chyba je wyrzucę bo nie chccę znów nogi złamać przed świętami.


                        Biorę się zaraz za przygotowanie składników do Paelli-pierwszy raz będę robić-na "świętą"kolację (jak mawia mój syn).Do tego po piwku się wypije,może humor mi się poprawi.

                        Miłego popołudnia.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej babeczki,jestem w domku,dziewczynki juz u mamy a ja się stroje do wyjścia - Dziś mamy z mężem 6 rocznice ślubu A co... Ja też chce życzonka hahaha
                          Miłego wekenda,pa.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            chuda no to oczywiście spełnienia marzeń i żyjcie 100 lat w super kochającym się związku.. miłego wieczorku..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hejka,

                              Amelka już bez stanu podgorączkowego, ma tylko katar, noc była troszkę nieprzespana, budziła się biedaczka bo katar jej przeszkadzał, niestety następny minus tego wspaniałego bloku to maksymalnie odkręcone kaloryfery ale 18-19 stopni w domu więc nie za fajnie, codziennie dogrzewamy się grzejnikiem, chuj mnie strzela jak sobie pomyślę, jakie czekają nas faktury rozliczeniowe w przyszłym roku no ale na cieple nie będę oszczędzała, już na świetle i na prądzie staram się oszczędzać..
                              niestety jedna wypłata tez pomału nam nie wystarcza ale staram się nie załamywać.. nie ma szans na dodatkową pracę więc trza znaleźć oszczędności na wszystkim.. Gwiazdka też pewnie będzie taka se w tym roku, ważne żeby Amelka była szczęśliwa, właśnie dla rodziców zakupiliśmy na DVD koncert MoCarta za 35 zł jedna więc nie za drogo, w mediamarkt były chyba coś po 40, mamuśkom dokupimy może po jakimś kremiku i rodziców mamy z głowy, jeszcze coś dla babć i dzieci mojego brata (w sumie dorośli już są i jak zwykle będą chcieli pieniądze )

                              praleczka cudna, dziś pierwsze pranie już zrobione, jest cichutka, przy wirowaniu wcale nie trzęsie i jest naprawdę super, najlepsze jest TimeManager w którym sama ustalam sobie poziom zabrudzenia i czas prania, w poprzednich tego nie miałam no i pranie trwało i trwało..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Pola dzisisiaj w klubie malucha zachowywała sie rewelacyjnie byłam z niej dumna

                                była pierwszy raz w takim miejscu , a była skupiona na pani i zainteresowana wszytskimi zabawami i zadaniami, do tego jak pani pytała kto chce coś zrobić pierwszy to ona wyciągała rączkę i krzyczała ja ja ja wogóle sie nie wstydziła , odpowiadałą na pytania i słuchała wszystkich poleceń pani

                                no mówie wam jest bardzo pozytywnie zaskoczona, za 2 tyg idziemy znowu bo za tydz ja nie mogę

                                no to sie pochwaliłam
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X