Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki dziewczyny, że jesteście, już mi lepiej, najgorsze minęło.. teraz czekam na biopsję, mam w poniedziałek na 11, trochę się boję ale wierzę, że będzie wszystko OK..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      będzie bo musi być my nie takie liche i się nigdy nie dajemy hehe
      ja juz wszystko porobiłam teraz tylko póki mi Hania śpi (bo zasnęła hehe) to ja sobie testy porobie i czekam na weterynarza bo ma przyjechac Leoś był u fryca i fryzjerka goląc go nie zwróciła uwagi na maszynkę że się zagrzała poparzyła mu jąderka juz mu lepiej ale niech go wet zobaczy bo mówił że to się zbytnio samo nie goi tylko trzeba antybiotyk
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majorka wysłałam Ci wiad na pocztę.

        A my obiadek zajadamy,póżniej wyciągnę M na zakupy ,nie będę wszystkiego dżwigać

        Tak mnie przyblokował w tym miesiącu tą szafą ,że szokNo ale trudno...jakoś sie da radę.
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej hej ja znowu z pracy piszezepsula mi sie klawiatura wrr dopiero dzis wieczorem mi dostarcza bo zamowilam no jak bez reki sie czulam prawie,a i prace w trakcie pisania i musialam przerwaca tak dobrze mi szlo
          ania-to straszne taki cudny chlopczyk,bede sie za niego modlic...
          czacza-trzymam kciuki bedzie dobrze,musi byc
          ktoras o ekspress pytala,no my mamy2w sumie jeden taki zaparzacz bardziej na szybko na2filizanki malutki,a drugi no taki jak w kawiarniach maja cisnieniowy to sie chyba nazywa,duzy i skomplikowany he he







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Itka a jak ten ciśnieniowy się nazywa możesz mi powiedzieć albo na allegro znaleźć będę wdzięczna

            Majorka
            robisz prawko? kiedy egzamin jak ci idzie?

            Jutro idę na pobranie krwi z rana z młodym bo muszę mu cukier zbadać... Damian dziś był w przedszkolu zapłacić za obiady i się okazało że połowa grupy choruje na to samo wszyscy w kropeczkach Fifi to ma tylko na buzi i kilka na rączce ale podobno kilkoro ma na całym ciałku

            Jakiś ciężki dziś dzień całą kuchnię obleciałam łącznie z wymyciem szafek od środka, umyciem całej suszarki, porządkiem w przyprawach (w końcu!) i cała reszta duperel które się nazbierały od chyba 2-3 miesięcy
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka/
              U nas nudy,jakiegoś doła złapałąm
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka Madzik, dawaj szybko, bo jeszcze kawe mam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  U nas zrobilo sie bardzo cieplo, nooo w porownaniu do poprzednich dni oczywiscie, mgla masakryczna przy tym i wilgotno. zadna tam wiosna, ale w kurtce zimowej sie dzisiaj spocilam autentycznie, no fakt, ze troche z Maikiem powalczylam. Ja niewiem kiedy on przestanie te cyrki odstawiac, noz kuzwa nie zawsze jest czas zeby go np na srodku parkingu czy gdziekolwiek w terenie na karze posadzic, a o ochocie to nie wspomne, co za koziol z niego uparty i zawziety ma-sa-kra.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A u mnie zimno 0*

                    Byłam dziś na pobraniu krwi z Filipem ale okazało się że cukier w normie czyli poprostu mam takiego małego chlorka

                    Wiecie co dostałam wczoraj rachunek za neta którego miałam w sklepie 200zł niezapłacone tak jakby umowa nadal obowiązywała A zdejmowałam go trochę na przypał bo gość który przyjechał powiedział mi że jak mu dam 100zł to mi zrobi cesję na inną osobą i kuwaa obawiam się że mnie oszukał ehh dodzwoniłam na infolinie pan Darek jest na urlopie ale mają do niego zadzwonić i się dowiedzieć o co chodzi bo mi nie mogą udzielić info o jego telefonie ja pitole

                    Madzia skąd ten dół? przestań kobito!
                    gdzie reszta babolków?

                    a jak mnie nie było to pojawiały się inne dziewczyny? nie pamiętam już ników ale Asia co miała Hanię taka czarnulka? albo Nator od Kacperka? Sylwia od Nikoli? Paulinchen? nie pamiętam kto tam jeszcze był
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      No to ja sie grzecznie melduję
                      Jutro mamy z mężem "wolne" od dziewczynek i jedziemy na miasto poszaleć
                      Troche odreaguje od codziennośći.
                      A teściowa nadal sie nie odzywa do mnie buuuuu (oczywiscie te buuuu to żart).
                      Dwie nocki temu miałam nieprzespane,obie moje skarbeczki wymiotowały,na kolacje zjadły po parówce takiej grubej-ja tez,no i o 1 w nocy Emka zaczeła źle sie czuc i wymiotowała niestrawiona parówką,o 4 nad ranem Iza-tez parówką... Ja tamtej nocy tez sie źle czułam,miałam wibracje w żołądku,mdłości ale napiłam sie coca coli i mi przeszło... Niewiem co było tym parówkom,z wyglądu nadawały sie do spożycia..... Dodam że jadłysmy ja bez skórki.
                      Madzik nie czas na smuty,niedługo Święta Także głowa do góry bo... Mikołaj patrzy hi hi hi.
                      Ide pakować moje wczasowiczki,"dozobaczenia''.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        http://allegro.pl/cisnieniowy-ekspre...926399295.html
                        ania taki mamy,jesli to cos pomoze proszeja w pracy siedze i prace pisze jutro muuuuusze oddac zeby nie wiem co,pomocy a m zjechal na weekend i zamiast poszalec bede ryc do nocy
                        lece baboszki do uslyszonka







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć dziewczyny!

                          jak nie urok to sraczka, Amelka obudziła się dziś z taki wewnętrznym katarem, ma 37.1 dałam jej od razu Pyrosal, Rutinacea junior i zobaczymy czy się coś rozwinie.. kupiłam jej dziś też te probiotyki acidolac junior (misie czekoladowe) pamiętam, że chyba majorka je podawałaś swoim pociechom, nie? jak je dawać, one są do ssania czy do pogryzienia, bo nawet nie wiem

                          do tego wszystkiego był dziś facet do gazu i niestety ale cale rury mamy nieszczelne zbladłam jak nam to zakomunikował, niestety nie denerwowałabym się tak gdyby to był "normalny" blok ale on jest od parunastu lat zakwalifikowany do rozbiórki i w dupie każdy go ma, nie robią od paru lat nic kompletnie w tym bloku i tylko jeszcze nasrać na sam środek i tak by nikt tego nie zauważył, poprosiłam tego faceta by w tym protokole dopisał, że są masakryczne warunki do mieszkania no i że jest małe dziecko i podwójnie się denerwuję, nie wiem co zrobimy gdy nie wymienią tych rur..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Uuu Itka super ekspres ale póki co nie moją kieszeń heh

                            Chuda twoje dziewczynki chyba mają wrażliwe żołądeczki co? pamiętam że często wymiotowały... A może faktycznie jakieś nieświeże te parówki skoro was wszystkich zmogło....

                            Czacza skoro przeznaczony do rozbiórki to dlaczego nie rozbierają? powinni wam zapewnić jakieś lokum zastępcze może... strach z takimi nieszczelnymi rurami! kup koniecznie jakiś czujnik gazu bo się nie daj Boże potrujecie

                            Damian ściągnął dla młodego trzy części Króla Lwa i akurat kiedy Mufasa umarł to musiałam wleźć do pokoju boszzz
                            a breszke mamy bo Filip nie potrafi mówić Simba tylko mówi Cymbał buahahahaha


                            Stygnie mi drożdżówka ale pachnie słuchajcie
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              aniu to niestety jest na tej zasadzie, że w miejscu tego bloku w którym obecnie mieszkamy ma być wybudowana nowa ulica, nie ma w budżecie miasta na nią znów pieniędzy, to jest masakrycznie wielka inwestycja i prezydent nasz wspaniały oświadczył że w przyszłym roku na pewno nie będą się za nią zabierali, korki są masakryczne, wszystkim potrzeba jest nowa trasa, no ale niestety, spółdzielnia oddała ten blok miastu i teraz jesteśmy pod komunalne mieszkania no i wiadomo jak to jest, mają Cię w dupie...
                              mój tato się trochę zaniepokoił ale uspokoił też zarazem że nie jest aż tak to groźne dopóki dobrze wentylowane jest mieszkanie, a to że nie mamy aż tak szczelnych okien to nawet jak nie jest wietrzone to i tak przepływ powietrza jest, więc mi trochę ulżyło, ale nie zmienia to faktu że trzeba będzie trochę z tymi debilami powalczyć o swoje..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Bylam dzis na zakupach.. dla F prezent swiąteczny kupiony. Tak bardzo chcial robota ze jak zobaczył wielkie lego w biedronce zmienilo mu sie marzenie swiąteczne.. Oczywiscie wyszedł zawiedziony ze to Mikolaj ma mu kupić nie mama..ale juz list napisał.. a lego schowane w chlewku lezą. Tak kupilam ze F nie zobaczył ich wcale

                                O takie same dostanie od chrzestnej z tym tylko ze F ma straz pozarną, akcje przybrzezną a O statek piracki


                                juz nie moge doczekac sie tych klocuszkow porowalanych po mieszkaniu..;/

                                jeszcze tylko dla F jakąs planszonwą gre dokupie lub puzzle i z glowy prezenty. W takich chwilach ciesze sie ze chrzesniaków z Ł nie mamy ile pieniedzy w kieszeni zostaje
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X