Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam
    Moja Emilka od wczoraj u mojej mamy jest Tak bardzo chciala do niej jechac więc ja puścilam,a tęsknie jak cholera....Ona za to wcale
    aniusos te pierwsze wyrko fajne,tylko wiesz ja widzialam na alegro takie że pod wyrkiem jest i biurko i szafka hmmm,ciekawe czy cos takiego znajde....
    Majorka ty diablico Niedługo mój mężuś wraca,też będzie miło...
    Narazie to jestem w stresie bo @ nie mam nadal...Miałam 23 sierpnia jeszcze po anty,powinnam dostać 20 wrzesnia juz bez hormonów a tu d********************************pa. Raczej nie zaciążyłam.Okres miałam od 23 do 26,mężus pojechał tydzien później więc chyba nic nie zostawił....
    spadam,do jutra babeczki kochane moje,pa.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Renatka dawaj przepis na te udziaki w miodzie. Ja zawsze robię udka w przyprawie gyros pod majonezem i ketchupem w piekarniku. Pycha ale już mam dość. A z miodzikiem chętnie kiedyś spróbuję.

      Kala widzę, że z tym spaniem to taka jak u nas, też pół nocy w naszej sypialni

      Czacza współczuję choróbska. Trzymajcie się!




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Przepis.

        udka,skrzydełka, cwiartki kurczaka.Co kto ma.. lub np zeberka swinskie.. bo tez dobre umyć, wyczyscic zalać zalewą.

        zalewa.

        2 łyzki, duze łyzki,miodu płynnego
        4-5 ząbki czosnku( takie wieksze ząbki) pokroić w drobniutenką kostke
        jarzynka, pieprz, moze być papryka slodka.tak na oko po ok łyzce stolowej.
        2 lyzki wody.
        wszystko wymieszac, zalac mieso i odstawić do lodowki na ok 3 godziny zeby sie przegryzło.
        potem ulozyc w blaszce i zalac zalewą w ktorej dojrzewalo, troche oleju i ok 2 godzin piec. Mozna i piec w rekawie to wtedy tak zapach po chacie sie nie roznosi.


        jezu az mi slina leci po brodzie..



        a dziś zrobilam udka w kapuscie.. noooooz jakie kurde dobre..
        nie moge sie odgonić od blachy.. mniam..


        Kasia napisz mi ten przepis na kurczaka z majonezem..jak ty to robisz..
        takie dietetyczne..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka hejka
          ale dziewczyny smaka robicie

          Aniusosłóżeczko super też bym takie chciała ale ja muszę piętrowe bo dziewuszki będą miałay mały pokój chyba że mama zrezygnuje ze swojej sypialni i zamieni sie pokojami wtedy one będa miały luz a ja nie hehe

          Czacza współczuję biedna Amelka
          Madzikjak masz zamiar robić prawko to się decyduj teraz bo od lutego wchodzą naprawdę walniete przepisy i będzie dużo duzo gorzej zdać a i po zdaniu jest fatalniebo trzeba będzie jeździć oznakowanym samochodem i zdawać jakis egzamin po 4 miesiącach masakra ja jak zdam będę w 7 niebie nie jest łatwo zapamiętać tyle rzeczy na raz

          jesli chodzi o spanie to ja muszę swoja błagać by do mnie przyszła rano i dospała bo ona nie chce do naszego łoza tylko w łóżeczku u nas żadne dziecko po ukończeniu roku nie spało z nami i nadal tak jest Maja nigdy nie przyjdzie do łóżka zawsze zawoła do siebie i to przeważnie chce tate hehe tak więc mama ostatnio się wysypia

          ja tez prosze o kurczaczka z majonezem
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka

            moje księżniczki dzis o 6 powstawały niby nic nowego bo co rano tak wstają ale chociaż w niedziele by pospały dłużej

            dziś sie umówiłam z dziewczynami na piwko ale nie wiem czy wypali bo m dziś w nocy miał temp i cos go łapło więc nie wiem czy mu dzieci zostawie

            no i od jutra zacznie sie znowu bieganie do przedszkola a tu pogoda ma sie popsuć juz czuje jak biegam w deszczu z dwója masakra nic tylko sie pociąć

            miłej niedzielki dziewczyny
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cześć dziewuszki ja też od 6 nie spie
              mój syneczek nie daje mi się wyspać prawie nigdy
              wczoraj troche zabalowaliśmy byliśmy ze znajomymi w konie a potem na pizzy i na piwku fajnie było ale byłam tak zmęczona że cały czas ziewałam
              A poza tym z moim kregoslupem bylam u super lekarza nastawil mnie i nawet po zdjeciach stwierdzil ze w dziecinstwie miałam dużo angin bo od nich zdeformowany odcinek piersiowy no i się nie mylił teraz trochę lepiej z plecami bolą ale już inaczej.
              No i jeszcze jedna wieść idę na studia podyplomowe na technologie farmaceutyczna troche sie boje i nie wiem czy dam rade ale musze cos zaczac robic bo pracy ani widu ani słychiu

              Czacza współczuję oby Amelce szybko przeszło
              Renatka przepis super ale ochoty mi narobiłyście tymi kurczakami ale u mnie to ciężko bo mój M nie lubi obierac jakby mu zrobic i obrac z kosci i skorek to zje a jak nie to popaprze i tyle

              Majorka mój tez nie przychodzi do nas w nocy na szczescie tylko rano jak wstaje to nas budzi mimo ze mamy duze łóżko to jak jest z nami w łózku to się nigdy nie wyśpimy

              Chuda ja zaszłą w ciążę zaraz po odstawieniu anty a lekarz zapewniał że na pewno od razu się nie uda i się mylił
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej

                Renatka mój kurczak na kapuście własnie siedzi w piekarniku. Do tego będą ziemniaki w kawałkach pieczone w piekarniku. Mniam

                A w majonezie udziaki są proste: udka obdzieram ze skóry, posypuję przyprawą kebab gyros dosyć dużo i do lodówki na chwilę. Do brytfanki troszkę oleju na dno, na to udka i każde udo smaruję majonezem i ketchupem i do zapiekania. Polecam!

                Renatka twój przepis wypróbuję na kolejną niedzielę




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no to i ja sie przyłączam do wstających o 6 tej rano
                  Pola mnie budzi regularnie o 5 30 - 6 stej rano i nie uznaje weekendów

                  ale ona odkąd nie śpi w dzień to mi pada o 19-19 30 więc cos za coś, wieczór wolny ale pobudka wcześnie rano
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobry.U mnie też pobudka wcześnie rano więc też się przyłączam

                    Ja też piekę kurczaka na kapuście-zobaczymy jak smakuje.Tylko zastanawiam się czy odwróciś te udka w trakcie pieczenia


                    Zimno dzisaj,brrrr,dobrze,że jeszcze nie pada.....
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hahahaha.. i tak o to pierwszy łuykend pazdziernika bedzie jako dni kurczaka w kapuscie.. hahahahahahaa...




                      Kala. Oskar zasypia o 21-22 zazwyczaj i tak wstaje punkt 6.. czesto przed 6.
                      ja juz zapomnialam co to znaczy sie wyspac.

                      Potrafi moj paNICZ SIE OBUDZIĆ OK 4.30.. I MA SILE SZALEC DO 13.. albo do samego wieczora..
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kurczak zrobiony-bardzo dobry

                        Czyli dzień 2 pażdziernika obchodzimy jako dzięń kurczaka w kapuście
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          He he no mój kurczak smakował bardzo męskiej części rodziny - ale dla mnie też dobry, tylko kapustę wypłuczę następnym razem dwa ray, żeby była mniej kwaśna Pozatym uwielbiam dania, które praktycznie robią się same

                          Julia wstaje zazwyczaj przed 8.00 a chodzi spać koło 21.00. W dzień bez spania.

                          A jutro do pracy... Koniec laby... Buuu




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kurcze a u nas cieplutko że normanie lato w pełni tylko nocki chłodne ale od wtorku ma się troszke popsuc pogoda no i zacząć padać deszcz nie wiem jak ja na pieszko będę latać z dziećmi do tego przedszkola

                            ja dzis rybę z ziemniaczkami pieczonymi miałam ale kurczaka na bank spróbuje w tygodniu no smaka mi narobiłyście tylko zmówiliście sie czy co na ten dzisiejszy dzień hehe

                            z piwka nic nie wypaliło bo koleżanki powyjeżdżały za granice jedna na wczasy druga jakąś wycieczke a trzecia do roboty i dupka zimna z piweczka ale za to byłam u mojej koleżanki i piłam winko francuskie rózowe w nazwie miało róże i kosztowało 200 ale powiem wam że nasze im nie dorówna no smak za*********************************isty nic kwasu super pyszne obaliłyśmy we dwie butelke i mogłabym drugą pić jak by była

                            ide powoli do wyrka bo jutro muszę zasuwać z rana dobrze ze to juz poniedziałek bo kaska będzie a tak bida normalnie nawet dziecku na rogalika do przedszkola nie mam będzie na krechę hehe
                            dobranoc
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka
                              Ja dzisiaj do urzędu pracy muszę zasuwać ,bo termin daliAż mi się nie chce iść normalnie,ciekawe co będą proponować???
                              Ja w tym tyg kaskę będę miała,też pustki w portfelu a tyle by się chciało kupićOby dali jak najszybciej....
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ja też chętnie ym gdzieś sobie wyszła na "plotki" ale wszystkie zajęte i zapracowane

                                Majorka do Ciebie na kawkę wpadnę,Ty zawsze masz czas
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X