Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej laski

    Ja dziś musiałam pojechać do Olsztyna pozbierać papiery z Urzedu Skarbowego i ZUSu jaka lipa tak na piechote wszystko załatwiać bo nikt nie mógł mi pożyczyć samochodu wykończył mnie ten dzień nie dość że się nałaziłam jak głupia to jeszcze autobus i śmierdzący ludzie mnie dobili łee
    na pocieszenie kupiłam sobie kurtkę dwustronną w diverse są za*****iste przeceny dobrze że nie miałam więcej gotówki przy sobie

    jestem padnięta pffff

    Grygorku ja aktualnie jestem samotną matką ale szczerze mówiąc nawet jak jest facet "widmo" że tak się wyrażę to i tak łatwiej niż jak go nie ma wcale, Damian jak pobył przez te 2 tyg to mogłam wreszcie sama zejść na dół do kibelka albo zrobić sobie kanapkę... a jak jest w domu to mimo że gra na kompie to i tak się młodym zajmie jak trzeba także ja to mam teraz szkołę życia samej

    Aniasos
    a z kubeczka zwykłego nie chce pić? Fifi mi ostatnio piję z butelki po wodzie Kubuś ona jest niekapkiem wiedziałyście? za*****ista sprawa..
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      a ja mam na obiad parówki tzn dla mnie i m, bo dziewczynki u babci jadły pulpeciki z kluseczkami

      matko przed tym urlopem to mam w pracy zapieprz, musze wszysko pokończyć i przygotować na dwa tyg do przodu,

      no i jeszcze ma swoje sprawy np . dzisiaj byłam na uzupełanianiu paznokci, w cztwartek mam pedicure i depilacje , no i do tego organizacja wyjazdu, pranie, prasowanie , pakowanie itd

      ale zapowiadają piękną i gorącą pogodę od piątku oby !!!! może nam sie uda ten urlop nad bałtykiem
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        KALUŚ
        Sukcesów w życiu, szczęcia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
        Attached Files
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          laski co myślicie o tej torebce
          http://moda.allegro.pl/duza-jedyna-n...681287689.html
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            albo taka
            http://allegro.pl/td206-bardzo-pojem...684422440.html
            albo
            http://allegro.pl/1050-uroczy-worek-...688077426.html
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Torebka fajna.. ale jak dla mnie za droga. za tą cene to ja na rynku 2 kupie ale ja to ja.. lubie miec duzo


              tak wogole to bry

              Kala, wszystkiego najlepszego
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no i HEJKA z rana
                jeszcze taką znalazłam kurcze nie mogę sie zdecydować
                http://moda.allegro.pl/nowa-torebka-...697251817.html
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  no i HEJKA z rana
                  jeszcze taką znalazłam kurcze nie mogę sie zdecydować
                  http://moda.allegro.pl/nowa-torebka-...697251817.html
                  hej!
                  te torebki nie w moim guście (lubię duże takie bardziej sportowe z materiału) ale wydaje mi się że ta właśnie ostatnia jest oryginalna i najfajniejsza

                  czyżbyś Kala miała dziś urodzinki? w takim razie składam Ci najserdeczniejsze życzenia, dużo uśmiechu, szczęścia i radości

                  Amelia te pogryzienia ma coraz brzydsze, na nogach podrapała się aż do krwi a na dłoniach ma mega wielkie bąble a do tego od wczoraj jest taka oryczana, męcząca i wszystko na nie że wykończyła mnie, dziś idziemy do przedszkola więc mam nadzieję, że trochę się wyżyje i będzie miała lepszy humor..

                  miłego dnia dziewczynki..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cze
                    Majorka mnie sie pierwsza podoba

                    Kala sto lat!!! zdrowia!! milosci i szczescia!! no i zajefajnego urlopu

                    Czacza, moj Vini tez tak reaguje na ukaszenia komarow, jakbyl troche mlodszy to bable potrafily do 2 tygodni schodzic i byly ogromne, no jak ospa doslownie. U Maika juz to calkiem inaczej wyglada, nie sa takie duze.
                    Strasznie te france gryza , no a u dzieci skorka taka delikatna to tylko dotknac i juz babel

                    Dziewczyny zapomnialam Wam powiedziec, ze juz nie jestem blondynka moze jakas fotke pstrykne, ale nie obiecuje.

                    Ania, ja pamietam jak my z Pawlem zakladalismy a pozniej likwidowalismy sklep..to pierwsze bez samochodu, a zamkniecie juz z autem, no to masakra....caly dzien trzeba poswiecic, bo to odsylaja z jednego urzedu do drugiego i po calym miescie zapieprzac z buta ... jednak auto to wygoda i napewno zaoszczedzenie czasu

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czacza, Amelka chodzi teraz 2 x do przedszkola, czy dzien poprostu zmieniliscie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        zrobilam kamerka fotki
                        voila
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dziewczynki bardzoooooooo dziękuje za życzenia no to 20 lat temu miałam 18

                          grygor laska jesteś to ci w każdym kolorku pięknie
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejo
                            to tak moze
                            Majorka-mi1iostatnia sie podoba,ale liczylam ostatnio moje torebki i bez szans na kolejna,miejsca brak heeh
                            Ania fotki super i wygladasz super i wyglądasz extra
                            ale ladnemu we wszystkim ladnie
                            pakuje sie powoli ale bez werwy narazie...
                            Kala-sto lat kochana buziole
                            skrobne cos póżniej pa pa







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć laseczki

                              Aniu no fakt, w każdym kolorku ślicznie wyglądasz A to jest brązik?

                              Majorka jak dla mnie ostatnia najładniejsza, ale fakt faktem, drogie są strasznie. U mnie w pewnym miejscu to i ze 3 bym kupiła za tą cenę :P
                              Ja z racji pracy musze mieć torebkę na długim pasku, żeby na spacerze z dzieciakami mieć obie ręce wolne I takie ostatnio tylko kupuję.

                              Majoreczko zdjęcia z nad morza cudne ! Obejrzałam wszystkie na NK, no i całą twoją familię mogłam podziwiać tzn. mężusia i synka, bo dziewczynki to często pokazujesz

                              Kaluś
                              100 latek kochana!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Spełnienia marzeń, duuużo zdrówka i udanego, słonecznego urlopu




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                grygor nie, chodzi raz w tygodniu tylko we wakacje połączyli i przenieśli na wtorek, ale dziś był taki rozgardiasz, przyszło 15 dzieciaków i babeczki nie mogły sobie dać rady więc myślę, że znów zrobią dwie grupy..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X