Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kasiur to znowu pytania do RENATKI,to chyba ty mnie z nia ostatnio tez pomyliłaś,co..?
    Renatka a długo czekałaś na @..? Mi się spóznia 6 dni A czytalam własnie w internecie ze duzo kobiet stosujących anty ma spóznione @ (jesli je odstawia).Wkurzam sie juz bo chciałabym w końcu WYZDROWIEĆ Odkad zaczęłam miesiaczkowac to mam z tym problem....Ciażę wykluczam oczywiście.
    Łykaj nospe,pomaga choć okropna w smaku,nie daj boże utknie w gardle to az na wymioty bierze...Mi pomaga.
    A gdzie reszta ?????????
    Zmykam bo o 20:00 ma byc na tvn style "całe życie z wariatami'',kto ma ten program niech popatrzy co za zakręceni ludzie sa na tym świecie Leci co tydzień.
    Dobranoc,moje laski już w wyrku,więc mamuska ma wolne.
    Pa.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      buteleczkę poprosimy

      http://www.skrzynkawojaka.pl/skrzynk...d2ba2082b.html
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chyda.. okres przyszedł mi wyjątkow nie spozniony ( bo wczesniej przed tabletami to roznie bywało.
        No i bolesny..jak przed tabletami. i nawet jak okresu niemam to mnie boli wszystko. Czuje sie jakbym balona w c...e miala..
        Kasia to ja mialam do szprzeedania butki i plaszczyk. Tzn nadal mam.
        plaszczyk jest taki jesienny.. Ale ja mam z takiego samego materiału i chodze w swoim nawet w cieplą zime.
        na Julke powinien być dobry,mierzylam go na Oskara jak wielkosciowo wyglada i moge mu rekawy podchylić a on tez z tych wyzszych..
        Attached Files
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a butki rozm. 27. W srodku puszek jest...
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzień dobry
            Renatka ależ z ciebie ranny ptaszek Co do @ to mnie tez ciągle boli,ale nadal czekam.Chyba zarejestruje sie do ginka,niewiem ile jeszcze czekac....
            My ostatnio spimy do 7-7:30,przeważnie Emilka pierwsza wstaje i do mnie przychodzi a Izulek spi nawet i do 9.W dzień już nie spi ze 2 tygodnie tak pod rząd.A wasze spia jeszcze..?
            Robiłyscie kopytka takie ze odrazu na patelnie a nie do wody...?Podobno smaczne,dzis bedę robiła.
            Pisać spiochy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniusos butla wrzucona

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam ,my już dawno nie śpimy-chłopaków do szkoły wyprawić trzeba było

                Oj fajne te ciuszki dla dziewczynekMy już myślimy o zimie,kupiłam chłopakom kurtki i kombinezon dla Kacperosa(tym razem jednoczęściowy )z Cocodrillo.W przyszłym miesiącu buty i czapki-ja to muszę rozplanować wydatki dla całej trójeczki,bo od razu to bym nie wydołała taką sumkę.

                AAA dzisiaj 50.000.000 w totka do wygrania,Kurczę .nawet nie można sobie wyobrazić takiej sumy,ale wysłałam kupon.Pomarzyć można,a co.!!


                Ja nie mam z chłopakami ostatnio problemów zdrowotnych i oby tak dalej
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Chuda ja wstaje codziennie o 6, czasami przed.. Efa do szkoly musze oddelegowac a do stanu uzywalnosci musze doprowadzić swoją gebe i Oskara calego dodatkowo.

                  A co do spania w dzien. Roznie to bywa./ Czasami Oskar wytrzymuje i nie kladzie sie spac na zadną drzemke a czasami tak jak wczoraj zasypia przy obiedzie z widelcem w reku i niepogryzionym kotletem w buzi
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                    Czasami Oskar wytrzymuje i nie kladzie sie spac na zadną drzemke a czasami tak jak wczoraj zasypia przy obiedzie z widelcem w reku i niepogryzionym kotletem w buzi

                    Hehehe, Miki tez czasem tak zaskakiwal, raz mu niedogryzia bulke z buzi wyciagalam, ale teraz nie spi wogole w dzien, no chybaze (bo wyjatkowe sytuacje sie zdarzaja) sama chce zeby sie przespal np przed jakas impreza, jak ostatnio przed urodzinami babci, no i byl do zycia do baaardzo poznego wieczora. Ale wtedy to juz tylko ululac go musze, no i musi byc tez zmeczony inaczej ni huhu

                    Dzwonila wlasnie babka ze szkoly i odwolalysmy jeszcze ten piatek, takze Vincent od poniedzialku zacznie dopiero, ale juz pewnosc przynajmniej, ze wszystkie krostki zasuszone beda

                    Chuda, ja nie robilam takich kopytek jeszcze, zdaj relacje czy dobre , bo w sumie takie podsmazane zawsze najlepiej mi smakowaly, ale bomba kaloryczna, eeee w sumie tak czy siak jest bomba

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewczynki!

                      wiecie co Wam powiem, ja nadal tracę na wadze, w niedziele ważyłam się u mojego brata i znów było mniej o 3 kg, naprawdę zaczynam się dziwić i martwić chyba, bo jem za trzech a tracę kilogramy czekają mnie chyba jakieś badania..

                      wczoraj przeżyłam horror komunikacyjny, ja wiedziałam że w Poznaniu jest katastrofa, bo jakieś debile co chwile coś innego oddają do remontu, teraz to już są takie korki i objazdy że w centrum można stracić parę godzin by dojechać z jednego pkt do drugiego..
                      sama wczoraj właśnie jechałam autobusem do kardiologa z Małą, w sumie nie daleko, bo ok 25 min jazdy no i jechałam ok 35 min ale w powrotną stronę na przystanku czekałam równiutkie 43 min na autobus, już mnie ****************ica brała, Amelia na szczęscie była grzeczna ale gdybym miała wózek na pewno bym dawno doszła do domu pieszo po drodze by odreagować pojechałyśmy do cioci M do tego fotografa, wypiłyśmy kawkę, pośmiałyśmy się trochę, zjadłyśmy wielką drożdżówkę i poprawił mi się humor, później poszłam do koleżanki która pracuje obok w banku i jakoś minął dzień
                      a u kardiologa - Mała ma lekkie szmery fizjologiczne, babeczka powiedziała, że to nic niepokojącego, bo raz one są raz ich nie ma, ale trzeba kontrolować więc za 2 lata musimy się pokazać..

                      nareszcie wczoraj zamówiliśmy rolety do sypialni, rany ale to drogie no ale teraz jesienią i wiosną prosto w okno nam świeci a M jak śpi po nockach to dzięki, zasłonki nie dają rady..

                      płaszczyk super ale brak sianka na dodatkowe zakupki, ja już też mam dla Amelii kurtkę na zimę, buty na jesień, ale na zimę jeszcze troszkę czasu..

                      teraz czekam za ile sprzedadzą mi się zeszłoroczne buty, licytacja idzie i się strasznie cieszę
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        aha co do spania, to już pewnie nie raz pisałam, Amelia to ta z tych nieśpiących, wystarcza jej nocne 11-12h i nie śpi już od około pół roku.. nieraz oczywiście zdarza się że ok 16 zaśnie w samochodzie ale w domu nie ma szans..

                        teraz w Dzień dobry TVN mówią o handlu mlekiem matki
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czacza to udanej sprzedaży życzęNam się udało sprzedać kombinezon małego z zeszłego roku wraz z kozaczkami.
                          Kacperos to z tych "nieśpiących" w dzień dzieci ,ale przed 20.00 już haha(śpi).Ale problem z pieluchami jestNie chce na nocnik i już.Pewnie jako jedyny z forumowych dzieciaczków jeszcze w pieluchach biega....wrrrrr....

                          No i za godz. do szkoły po małego - i tak coś można zrobić do południa.Jedynie pogarnąć po chałupie,zakupki i obiad.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzięki madzik, licytacja idzie dobrze, że mi przypomniałaś - ja też muszę jeszcze kombinezon sprzedać z zeszłego roku.. przecież Amelia jeszcze pieluchowa i to na 100%, ja już ciśnienia jej nie robię, kompletnie zapomniała o mówieniu i nawet kupka (jeśli jest raz na jakiś czas) to ja wiem lepiej od niej na razie zrezygnowałam z sadzania bo na nakładkę już patrzeć nie może za to polubiła bardziej nocnik..

                            wczoraj była akcja u cioci właśnie, w pewnym momencie Amelka podeszła do mnie taka miła, przytuliła się do moich kolan, powiedziała "kocham Cię" i spojrzała mi prosto w oczy i blada się zrobiła więc zapytałam czy chce kupkę a ona nic nie powiedziała, więc wzięłam ją na ręce, posadziłam na ustęp i poszło bez problemu gdyby powiedziała "nie" to wiem ze jej się nie chce, ale nic oznaczało "tak" haha
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No widzisz.Ja swojemu tłumaczę,że pójdzie do przedzkola do dzieci jak zdejmie pieluszkę i sam tak powtarza,widać,że rozumie ale na tym się kończyA kombinezon też możesz wystawić,chyba,że sobie zostawisz dl drugiego dzieciaczka,bo ja to nie mam komu wydać i dlatego sprzedałam.Kupiłam taki:

                              http://allegro.pl/coccodrillo-kombin...829951266.html

                              Mój to duuuży chłop się zrobił,wszyscy mówią,że jak na dwa lata to jest wysoki.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka

                                u nas coraz gorzej Maja sie rozłożyła kaszle i ma katar u mnie gardło szkoda gadać

                                Czaczadla tego ja w Poznaniu szłam pieszo ale nie było źle

                                moja już od 2 tyg nie śpi w dzień ona to by chętnie spała ale jak zaśnie to potrafi po 3-4 godz spać a potem siedzę z nią godzine i usypiam więc przestałam ja kłaść chyba ze w samochodzie uśnie jak jedzie do babci

                                Madzik kombinezon fajniutki ja jeszcze nie sprawdzałam ale chyba z tamtego roku kurteczka będzie dobra a jak nie to cos sobie kupimy
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X