Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    DobryJest tu ktoś????
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dobry, ja jestem, może być

      Amelka dziś obudziła się o 7 dawno tak wcześnie nie wstała, śpi przeważnie do 8-8.30 ale wczoraj położyłam ją już o 19.30 bo od 6 na nogach..

      i szlag mnie trafia bo znów 3 dni nie załatwiała się dziś będzie 4 doba i chyba czopek musi pójść w ruch..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzięki dziewczyny dla przypomnienia bedę wrzucać link codziennie

        to ze s t r e e t c o m jest walczymy ze znajomymi o skrzynkę wojaka
        hehe

        a ja wczoraj miałam poczytac i ...zasnęłam cholera do rana do 8 spałam

        u nas z nowości to już normalne kupy są wiec pomalutku zaczynam rozszerzać diete lence
        z tym załatwianiem się
        Czacza szkoda ze mała musi się tak meczyc z tym załatwianiem się a jeśli chodzi o nózki to moja siostrzenica miała tak ze jej jedna noga strasznie się iksowała i w polsce to im kazali ćwiczenia, buty jakieś mega drogie specjalne itp itd, wyjechali do anglii poszli tam na kontrole to się lekarz za głowę złapał że takie dziadostwa każa zakładać dziecku i męczyć ćwiczeniami że do pewnego okresu u dzieci które nie mają nadwagi to jest zupełnie normalne i że z tego wyrastają

        ooo Madzik powróciła witamy
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hejka
          ja chora wiec Majcia dziś nie poszła do przedszkola bo nie miałam siły jej prowadzic biore antybiotyk

          butelki wrzucone a mi sie szykuje kampania z witaminkami dla dzieci czy wam też dali do wypełnienia ankiete(do tych co są w S t r e t k o m i e?)

          ja męczę sie z gratami układam myje wszystko w kuchni i końca nie widać kurcze tylko zaczać remont w kuchni to masakra wolałabym 2 pokoje zrobić

          MadzikWITAMY z powrotem

          CzaczaMai wada właśnie się pogłebia i to dość ostro no ale kiedyś w końcu stanie,a powiedz mi jak Amelce sie te nóżki krzywią bo moim od kolan się rozchodzą i stópki lekko jak na płaskostopie tak do środka się pochylają ale płaskostopia nie maja ja teraz muszę je zapisać do ortopedy ale u nas się sporo czeka
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Czaczuś na FB wysłałam ci zaproszenie do gry pomóż mi jak mozesz plissss
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              Czaczuś na FB wysłałam ci zaproszenie do gry pomóż mi jak mozesz plissss
              majorka tak, Amelia iksuje od kolan w dół no dosłownie ma X juz mniejszy ale ma nadal.. ja chodzę do ortopedy od urodzenia, najpierw ten lekarz badał bioderka, później mała jedną stópkę do środka stawiała a teraz właśnie z kolanami i tak co pół roku.. i tak jak ankasos mówi właśnie dziecko bez nadwagi wyrasta z tego no ale żeby jej pomóc trzeba troszkę poćwiczyć, teraz Amelia chodzi na piętach

              a co mam zrobić w tych Sims'ach? bo ja niegrowa na FB
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                my też chodziliśmy do naszego ortopedy od urodzenia Hania miała dwa najmniejsze paluszki podwinięte pod palce ale zaklejaliśmy i teraz juz lepiej sa roszke jeszcze podkulone ale stopkę stawia normalnie i teraz muszę iść z tymi xami i mam nadzieje ze z tego wyrosną

                Dzieki za pomoc
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a my chyba mamy nawrót choroby własnie lena już 4 razy miała biegunkę, kur...

                  a tyle co pisałam ze jest ok

                  teraz siedzi na kibelku i ciągle z niej leci


                  ja nie dostałam ankiety na str...com o witaminkach
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Bry paniom


                    Ankasos dziś tez wrzucilam butelczynke .

                    patrze problemy z kupą na tapecie. To ja sie dołącze. Sama mam problemy. od ok m-ca sraksa taka ze juz mnie odbyt boli. tydzien byl przerwy na normalną kupe.. a od poniedzialku znowu skurcze zołądka i od wczoraj biegunka. juz mam dosc.

                    Ja tez w street comie ale zadnej ankiety nie dostalam o witaminach..
                    a szkoda..
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                      dobry, ja jestem, może być

                      i szlag mnie trafia bo znów 3 dni nie załatwiała się dziś będzie 4 doba i chyba czopek musi pójść w ruch..
                      czacza no to u nas identyczna sytuacjia dzisiaj 4 doba bez kupy , ale jakoś nie narzeka, tylko ja się zaczęłam stresować , od wczoraj daję laktuloze a dzisiaj dałam płynną parafinę

                      a już myślałam że jest ok bo Pola od prawie dłużeszego czasu robi bez problemu co drugi dzień, woła i robi na nocnik lub kibelek

                      no nie wiem co to się znowu zrobiło
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        http://www.skrzynkawojaka.pl/skrzynk...d2ba2082b.html

                        a my bylismy na urodzinkach u mojej przyjaciółki bylo bardzo miło, lenka się wyszalała, dałam jej smecte i niby przeszło, no zobaczymy jak bedziew jutro

                        a jutro wychodzimy ze znajomymi wieczorkiem
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Cześć dziewczynki

                          wybaczcie że Was zaniedbuje ale u nas ostatnio dużo się dzieje troche choruje po weselu kuzyna, ja mam problemy z kregoslupem no tragedia 5 minut nie mogę normalnie usiedziec bo mi plecy pekaja a najgorsze jest to że byliśmy ostatnio u okulistki(Kala i Madzik polecam babka z Łodzi super) no i powiedziała że na okularki jeszcze za wcześnie ale ma zapchany kanalik łzowy i trzeba mu go poszerzyć ale moje dziecko jest tak ruchliwe że w grę wchodzi tylko znieczulenie ogólne no i tego się boję naczytałam się o powikłaniach i jakoś mam stracha no ale sie zgodziliśmy i czekamy aż zadzwoni jak będzie wolny termin

                          A ja mam wszystkiego dość , mały zrobił się straszny , jak się denerwuje i nie umie powiedzieć o co mu chodzi to zaczyna bić głównie mnie i to z taką złością że nie wiem co mam nieraz robić ostatnio mi taką akcję u lekarza odstawił a przed samym wejściem do gabinetu jak już się uspokoił to mi usnął na rękach, chyba mam dosyć ciągłego siedzenia w domu M cały czas pracuje i wszystko na mojej głowie chce wakacji

                          sorki że tam nasmęciłam ale nie mam się komu wygadać
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka
                            Megiwitaj w klubie ja też mam dość siedzenia w domu ale ja mam tak ze nie usiedze caego dnia i zawsze m wrobię w pilnowanie jak nie w domu to u mamy bierze dzieci a ja idę w długą ale i tak większosć czasu ja z nimi siedzę i wszystko robię a co do złoszczenia się to jak tak robi spróbuj go złapać i chwilę przytrzymać może się uspokoi raz drugi tak zrobisz i moze zrozumie dzieci w różny sposób okazują złość jak sobie z emocjami nie radza jedne walą w ścianę drugie gryza róznie
                            jeśli chodzi o znieczulenie ogólne to ja już to przechodziam Maja miała 5 miesięcy byłam przerażona niby komplikacji nie było wszystko ok ale pielęgniarki były głupie ogólnie w szpitalu było do bani żadnego porządku i nie wspominam tego najlepiej bo przez te pielęgniary moje dziecko dużo gorzej to przezyło musi być o pustym żołądku pare godzin przed juz nie mozna karmić mi kazali nie karmić od 24 bo miała mieć robiony rezonans wcześnie rano (trudno utrzymać niemowlaka na głodzie)okazało się rano ze przesuneli nam badanie i będzie o 12 w południe więc mija już 12 godzin a moje dziecko na głodzie potem zanim się za nią zabrali spłakała się tak ze sie zanosiła więc dowalili jej usypiacza zeby przestała i tak z 15 minut drzemki zrobiło się 1.5 godz po wybudzeniu nie mogła złapać cyca więc męczyiśmy sie aż do 16 i tak to moje dziecie nie jadło 16 godz ale jak tylko doszła do siebie zwinełam manatki i pojechałam do domu bo chcieli mnie zostawić jeszcze jedną noc bo wypisów juz nie było ale sie nie dałam po tygodniu przysłali list ze mam się pojawić znowu bo badanie bo tamto nie wyszło byłam zrozpaczona ale pojechałam lekarz jak mnie zobaczył to stwierdził ze jakis idiota do mnie wysłał to pismo bo badanie jest czytelne i tak zakończyiśmy nasza przygodę z tym szpitalem u ciebie będzie na tyle lepiej że to jest chwilka uśpią przeczyszczą i spokój on jest juz dużym chłopcem i szybko dojdzie do siebie nie martw sie na zapas jak coś leży ci na sercu to porozmawiaj z lekarzem i tak jeszcze będziesz rozmawiać przed zabiegiem z anastezjologiem co będzie go usypiać bynajmniej powinnaś bo trzeba podpisać rózne papierki czy zdrowy itd będzie dobrze

                            moje juz od 6 nie śpią masakra wstają tak wcześnie i Hania jak tylko oczy otworzy to złóżeczka od razu do nas do łóżka idzie poprzytulać sie z piesiem bo z nami śpi i on wtedy taki kochany nie wariuje tylko daje jej sie przytulać widok normalnie za*********isty jak oni tak się turlaja razem w wyrku
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczyny

                              a u nas pierwsze poważne wymioty z piątku na sobotę Amelka zaczęła pokaszliwać w nocy, pomyślałam, noż cholera wyszła z jednego kaszlu a tu drugi się zaczyna poszłam do niej z butlą ciepłej wody i usnęła, nie minęło parę minut i znów mega kaszel i pierwszy chlust na całą pościel wodą, pomyślałam, że jakiś papruch lub włos miała i ją podrażniło, szybka akcja z przenoszeniem Małej do naszego łózka no i znów jej dałam picie ale herbatkę rumiankową, zasnęła, ale po 20 minutach znów wymioty i tak z 4 razy do 7 rano co pół godziny ja tylko zakaszlała to ja ją nad podłogę i trzymałam by wymiotowała a M od razu sprzątał, Amelka była wykończona, trzęsła się i tuż przed wymiotami miała mega skurcz żołądka bo płakała i mówiła "mamusiu, boli, boli pępek, posmarujesz"? zadzwoniłam oczywiście na pomoc doraźną i pani doradziła mi że żadne ziołowe herbaty tylko woda i to łyżeczkami pomalutku podawać, miałam jej rozpuścić jakieś bakterie, dzięki Bogu przeszło jej już dość szybko, od 7-9 ładnie spała i obudziła się nawet w świetnym humorze, przez cały dzień jadła tylko sucharki, wafle ryżowe i piła wodę.. w sumie nie wiemy co to mogło być, czy faktycznie coś stało jej na gardełku czy to wirusówka, gdyby było to drugie to pewnie trwało by to dłużej, nie dziewczyny? mogłaby dojść biegunka pewnie jeszcze???

                              ach strachu się najadłam, bo to pierwsza taka akcja
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                http://www.skrzynkawojaka.pl/skrzynk...d2ba2082b.html

                                dobryyy


                                wrzucam linka dla przypomnienia

                                my wczoraj byliśmy w pubie ale nie długo a dzis się tak wyspałam ze szok

                                Megi tak jak majorka mówi porozmawiaj z lekarzem popytaj itp niech trochę rozwqieją twoje watpliwości bo napewno wszystko będzie ok

                                czacza no to miałyscie nocke

                                idę porobić biżuterię póki nie ma leny to mi grzebać w koralikach nie bedzie hehe bo bardzo to lubi i mówi mamusia zobacz nenusia(czyt lenusia) robi koliki( czyt. kolczyki)
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X