Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ale jestem wnerwiona!!
    hej dziewczyny ostatnie dni mnie wykańczają psychicznie za*****ałabym wszystkie babska siedzące w urzędach ********a łby bym pourywała wczoraj pół dnia straciłam jeżdżąc tu i z powrotem załatwiając *****ane papiery a dziś poszłam po UP i sie okazało że przemiła pani z US wystawiła mi w zaświadczeniu złą datę i muszę jeszcze raz jutro jechać i od nowa załatwiać (opłata skarbowa 20zł) więc się w********iłam zadzwoniłam do tej pani ze Skarbówki i mało uprzejmie poinformowałam ją że jutro mój teść odbierze to zaświadczenie za mnie bo mi nie po drodze do Olsztyna *************iła ale się zgodziła mam nadzieję tylko że nie będzie trzeba drugi raz płacić za jej błąd to ********icy dostanę... ohhhh Boże....

    Kaluś spełnienia marzeń samych słonecznych dni !!

    Grygorek ładnemu we wszystkim ładnie !

    Majorka 1 torebka ładna
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no mam nadzieję ze do wieczorka się zdecyduje na którąś bo jeszcze znalazłam pare u mnie też bym kupiła ze 3 za ta cene ale nie aż takie są ale mi jakoś w oko nie wpadają a ze to prezent urodzinowy wiec moge sobie pozwolić

      Kasiorkujak wstawilam swoje foty ale bez mężusia to mi każdy pisał że kogoś zgubiłam no więc uzupełniłam fotka on nie za bardzo lubi się fotografować a już wstawiać na nk to wogóle nie lubi więc nie za często go tam umieszczam

      Aniato nie za wesoło masz z tymi babai
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majoreczko ja już ze wszystkim próbowałam, mamy kubki w ustnikami twardymi miękkimi, bidony, jakieś kubki, butelki z ustnikiem itp itd no już chyba z każdego rodzaju, już jej podstawiam zwykły kubek, kubek zwykly ze słomką no poprostu wszystko jest beeeeeeeeeeee i to aż na wymioty ją ciągnie jak próbuje albo wcale nie próbuje

        a dziś szok, siedzi sobie siedzi i nagle krzyczy "mamooo sikuuuu" i leci do łazienki więc szybka akcja i siadła normalnie na kibelek wysikała się zebrała pieluchę i poszła do pokoju

        wzięłabym te sandałki ale ch.. wie jaką stopę będzie miała za rok

        majorka torebki fajne ja lubie takie duże i mi najbardziej ta trzecia się podoba

        Kaluś 100 LAT kochana :*

        Czacza ja bym poszła do lekarza bo moze ma uczulenie, moją mamę jak coś ugryzie w sensie komar to kończy się to krwiakiem na pół nogi na przykład i zastrzykami a jej jeśli się to takie brzydkie robi to moze powinna dostać coś

        Grygor tyś to śliczna dziołcha kurcze w każdym kolorze Ci do twarzy
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Chuda wszystkiego najlepszego
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            chuda wszystkiego naj z okazji urodzin

            to ty jesteś raczek tak jak ja i to dzień po dniu tylko roczniki inne
            Last edited by kala8; 06-07-2011, 10:35.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej..

              chuda 100 lat z okazji Twojego święta..

              a tak w ogóle, Amelka ma stan podgorączkowy tzn raz ma 37C za chwile ma 37.5 znów po paru minutach 37C czy może to być od tych ugryzień od komara? chyba nie, co? nie wiem skąd ta nagła temperatura
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka
                CHUDZIEŃKA 100 LATEK KOCHANIUTKA

                Czaczamożliwe ze i od tych ukaszeń ja to bym do lekaza poszła bo to nie wiadomo co ja ugryzło i jak to sie teraz bedzie paprać to jeszcze czegoś sobie narobisz wiec zasówaj kochana bo szkoda dziecka

                my z podwórka dopiero przyszliśmy i Hania poszła spać dosć późno jak na nią wiec wieczorkiem szybko też nie padnie

                wczoraj byłam u koleżanki na porzeczkach i nazrywałam całe wiadro no i musze je dziś obrobić tak mi się nie chce
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniusosno to super że Lenka w końcu sie przełamała i sika na kibelek mówiłam ze trzeba odpuścić i sama zacznie teraz to już z górki wam pójdzie

                  a ja w koncu kupiłam sobie torebke znalazłam inną i tak mi się spodobała ze sobie wczoraj zamówiłam i mam nadzieje ze przyjdzie jutro bo wziełam za pobraniem
                  http://allegro.pl/mtm-castella-luksu...689688089.html
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    CHUDA sto latek kochana
                    u nas pakowania ciąg dalszy,ech byle do soboty i laba







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                      CHUDA sto latek kochana
                      u nas pakowania ciąg dalszy,ech byle do soboty i laba
                      u mnie tylko walizki wyjęte, a w nich jedynie ręczniki spakowane , ale lista zrobiona więc mam nadzieje że o niczym nie zapomnę

                      w piątek wieczorem będziemy sie pakować tak ostatecznie i w sobotę rano ruszamy
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala
                        my tez w sobotę rano ruszamy,juz sie nie moge doczekać.
                        a ja dopiero usiadlam,zawór wody mi trzasnąl przy umywalce jestem padnięta,mój na wyjezdzie sama robilam.ale dalam radęwoda juz nie zaleje lazienki







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka

                          no to życzę wam pogody dużo słoneczka i super dobrego wypoczynku

                          a ja juz po śniadanku zasówam na kawke bo do sasiadki przyleciała córka z dziećmi z Irlandi i muszę sie nagadać za wszystkie czasy

                          dziewczynki udzielać tu się wakacje moze i sa ale luzu od forum to wy nie macie

                          szkoda tylko że opuściły nas Jamirka Zosia AMSW no i Katrienna
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Ja Was drogie Panie od czasu do czasu podczytuje, ale czuje sie od paru tygodni koszmarnie i na nic nie mam sily ani ochoty
                            Przeprowadzilismy sie do domu pod koniec lutego i ciagle jeszcze nie wszystko jest gotowe.
                            Julia rosnie i jest grzeczna. Podjelam ostatnio probe odpieluchowania i wynik byl taki, ze raz zesikala sie w ogrodku, raz na tarasie a trzeci raz na dywanie w duzym pokoju (dywan wyczyscilam specjalna pianka dzien wczesniej, bo byl okropnie brudny)
                            Poki co mokre majtki jej przeszkadzaja, bo jak sie zesikala to mowila "o! majtki mokre!", ale nie na tyle przeszkadzaja, zeby odpowiednio wczesniej usiasc na nocnik. Kupe robi od bardzo dawna do nocnika, tylko nad sikaniem jeszcze nie panujemy - ale i na to przyjdzie czas

                            Kala i Itka: zycze Wam wspanialych urlopow! Wypocznijcie, opalcie sie i naladujcie bateryjki
                            My wybieramy sie na urlop w sierpniu. Mialo byc w tym roku bez urlopu z uwagi na zakup domu, ale moj maz zdecydowal, ze dom nie moze nas dominowac i za miesiac bedziemy sie pocic, bo slonca na urlopie u nas nie zabraknie.

                            Pozdrawiam
                            amsw



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dzięki AMSW mam nadzieje że pogoda nam dopisze bo niestety w tym kraju to nic pewnego

                              a jak ty sie czujesz ?? bo to już koniec pierwszego trymestru , na kiedy masz termin ?? chyba już na 2012 co


                              a u mnie dzisiaj do jednego z przedszkoli zadzwoniła baba z ZUSu że chce sie umówić na kontrole
                              kuźwa nie mają kiedy tylko w wakacje ale mnie nie było więc ma zadzwonić jeszcze raz jutro i sie ze mną umówić na jakiś termin, ciekawe co zaproponuje bo ja wyjeżdżam i mam to gdzieś !!!!

                              k u r w a jeszcze mi kontrola z ZUSu potzrebna teraz, a po urlopie to ja zazwyczaj nie wiem w co ręce włożyć więc też mi to nie na rękę

                              ale cóż nie mam na to wpływu
                              Last edited by kala8; 07-07-2011, 17:52.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                AMSW-dziękinadal sie nie spakowalam,ale uszykowane mam wszystko heh byle do jutra wieczór
                                padam po calym dniu dobrej nocy dziewczynki







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X