Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Yoenne wszystkie są śliczne ale te różowe są boskie ja stawiam na 4,1,3 ale drogie jak nie wiem i zastanów się czy da rade je znosić bo ja to chce kupić pantofelki i adidaski a Mai pantofelki i trampki
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Yoenne w deichmanie z tej seri elefanten ze słonikiem są takie jak w bartku, ja kupiłam lenie ostatnio za 79zł przecenione i one sa skórzane, maja jakies specjalne strefy do nauki chodzenia, raczkowania itp itd wyprofilowane ale z tego co oglądałam to chyba tylko te elefanten tak miały

      Widzę ze lena to tu raczej do tej wagi ciężkiej się zalicza czasem bym chciała żeby mniej ważyła bo mi kręgosłup siada a waży ponad 11 kilo już

      ja ją na spacery ubieram tak: rajstopki, body z krotkim, bluza, kurteczka wiosenna, spodnie lub sukienka, butki i czapeczka. Jak wieje lub chłodniej to body z długim zamiast z krótkim i szaliczek

      Madzik grartulacje wiesz już jaką będziesz miała sukienkę??? no to się zaczną przygotowania
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        No drogie Majorka swoją drogą to myślę, że przesadzają z tymi cenami. Chciałam jej kupić 2 pary 20 i 2 pary 22. Ale może w sumie powinnam wziąć jedne jakieś na próbę i potem najwyżej jej dokupię.
        Ach kurde, żeby tak w totka wygrać, to bym jej wszystkie modele wzięła choć to bez sensu to jednak bym chciała - to Moja Królowa
        Dzięki Ankasos cenna informacja, bo butki ładne
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześc no niestety nie obyło się bez szpitala właśnie wróciliśmy z kroplówek niunia miała strasznie niski cukier ale jest oki waży już 8700g.Moja mała bidulka ale na szczęście nie wymiotuje i nie ma już biegunki właśnie zasnęla też sie klade buziolki




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Paulinchen przykro mi ze biedna Alunia tak sie nacierpiała dobrze ze już jest ok

            Yoenne ja z Elefanta miałam dla Mai i wszystkie były ze skórki i miały wkładki te buciki sa naprawde świetne i nie do zdarcia o ile się o nie dba

            Hania śpi choć trochę się kręci ale chyba jej za goraco bo M rozpalił,przykreciłam grzejnik i otworzyłam okno na dworze u nas 13 stopni
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              widzę ze pouciekałyście

              no to ja też spadam do wyrka pa buziolki na dobranoc
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a co ja widzę jeszcze nikogo nie ma?

                Hej kobietki dawać na forum

                my się wyspaliśmy bo Hania wstała o 4 na mleczko i o 7,30 za zwyczaj o 6 na nogach a dzis normalnie szok pewnie te podwórko swoje robi i dobrze wywietrzony pokój bo zapomniałam zamknąć okna i dopiero jak się kładłam to mi sie przypomniało no ale bardzo zimno nie było bo na podwórku ciepło
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc kobiety Ależ sie dziś wyspałam Oskar wstał tylko dwa razy na wode jescze to do mnie nie dotarło hyhy t eraz lata jak szalony i udaje samochodzik..ja niewiem skąd on tak rano siły bierze na wygłupy...
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    u nas od rana słoneczko Maja zaraz idzie do taty na dwór a my z Hania do sasiadki na kawe moze już wypijemy na podwórku mam nadzieje że sąsiadka wyniosła już stół i ławeczki

                    Renatko a próbowałaś moze dać zamiast wody mleko może on głodny w nocy i dla tego ci nie przesypia lekarze twierdza żeby nie dawać ale moja nie da rady bez ona wtedy własnie budzi sie co chwila a jak wypije o 23 to śpi do 4
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wydaje mi sie ze nie jest on w nocy głodny. na kolacje ok 20 zjada miche kaszki i butle mleka..wiec kolacja jest spooora jak na jego wiek ( bo o gabarytach wole sie nie wupowadać ).A zresztą postanowiłąm go odstawić od jedzenia w nocy bo było tak ze potrafił wypić na raz 3 butle mleka po 240 ml a potem był problem ze sniadaniem.ok 13 pierwszy poziłek jadł..wiec to troche chyba ne bardzo jak na takiego brzdąca.Mi sie wydaje ze to przez te jego uzebienie.wychodzą wychodzą i wyjsc nie mogą..;/
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witamy w ten piękny słoneczny piątek

                        Wyspałam się dziś nawet. I nawet nie sprzątam choć piątek mamy ale teraz w tyg. mam zamiar porządki świąteczne porobić więc sobie dziś sprzątanie odpuściłam, żeby Syzyfowej Roboty nie wykonywać niepotrzebnie.
                        Kupiłam Mojej Królewnie buty - 2 pary.
                        Jedne na dworek:
                        http://www.eobuwie.com.pl/product-po...177-CHINA.html
                        Wzięłam z ciemnymi czubkami pokrytymi taką cienką warstwą gumy, bo ma teraz jasne i całe czubki po 2 spacerach zdarte.

                        I sandałki jako kapcie po domku - to już mi ortopeda dał namiary
                        http://www.eobuwie.com.pl/product-po...ARANCZOWY.html

                        A jakie wy brałyście rozmiary bo mi doktor kazał o 2 numery większe.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czesc dziewczyny

                          która ma może do sprzedania wózek 3 w 1 ?????
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            u nas normalnie lato 22 stopnie w cieniu zaraz kładę Hanie spać i jak sie wyśpi to na zakupki jedziemy
                            co do wózka to nie mam takiego

                            Yoennebuciki super ale ja numeracja to jedynie numer większe biore bo w tych 2 num. większych to by chodzić nie mogła
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No to ufff, Majorka Ja właśnie te na dworek wzięłam o 1 numer większe, bo pewnie i tak długo nie pochodzi tylko raz dwa zedrze
                              A kapciuchy sandałki o 2 numery większe i mam jej zakładać na cienką skarpeteczkę, żeby paluszkiem sobie je podtrzymywał i ćwiczyła mięśnie.

                              No ciut tak ogarnęłam, łazienkę tylko umyłam lekkuchno i zaraz paluszki rybne zrobię na obiados. A jeszcze kawki nie piłam dzisiaj
                              Ankasos ja też nie mam wózka i w sumie nawet nie znam nikogo kto chce odsprzedać. Ja zostawiam sobie swój na następną dzidzię

                              Dobra lecę dokończyć ogarnianko i kawkę sobie zaparzyć póki mój Czorcik śpi
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Czesc dziewczyny!
                                Czytam Was, ale nie pisze nic, bo moje dziecie to jeszcze ma daleko do Waszych. Wasze juz chodza a moja to nawet sie jeszcze na brzuch nie przekreca. Lekarz ja ogladal i powiedzial, ze wszystko jest ok i ze jej gabaryty i jej lenistwo w obracaniu przeszkadzaja Julia ma 8150 gr i 68 cm. A! I wczoraj przebil nam sie pierwszy zab
                                U nas wczoraj bylo pieknie, mielismy 27 stopni a dzisiaj kiszka. Pada deszcz i sie ochlodzilo do 11 stopni Cieplo poszlo do Polski, wiec korzystajcie ze slonca
                                pozdrawiamy Was serdecznie



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X