Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć dziewczynki


    No Nichol zakręciłaś nieźle Ja powiem Ci jedno zje.....bym siostre żeby się nie wpier......... gdzie nie trzeba, bo tak przez osoby trzecie można sobie tylko jeszcze bardziej spaprać sprawe, Twój M też powinien pomyśleć że to Ty jesteś jego najbliższą rodziną a nie szwagierka ale tak mu pewnie prościej i jak piszesz mysli że jest górą, ale Ty tez nie jesteś bez winy
    Ja bym nie umiałą wyjechać bez pożegnania nawet na jeden dzien niewiadomo jak bardzo bym się z moim M pokłóciła mam za straszne myśli że mogłabym go więcej nie zobaczyć nie darowałabym sobie że się z nim nie pożegnałam ale to taka moja osobiosta dygresja.
    Jak się kochacie to napewno sie dogadacie wczesnije czy pozniej, a takim niedojrzalstwem jak to nazwe sie nie przejmuj tak bardzo wiekszosc mezczyzn tak ma tak jest im prosciej

    Renatka popieram trzebna byc silnym i jak trzeba to wygarnac wszystko nawet przy tesciowej

    A u nas zle wiesci mały nie dostał sie do przedszkola jest na liście rezerwowej czyli nie ma szans
    A i dobre tez sa bylismy w piatejk u dentysty nie plakal ale dentystka za duzo nie zrobila bo zeby pokazal ale posmarowac sobie nie dal no i do 5 nam jeszcze daleko.
    A i wczoraj bylismy u mojej babci na urodzinowym grilu i maly tak sie wybiegal wyjezdzil w taczce ze spal praiwe do 8 dziisja]
    wrzuce wam zaraz jakies zdjecie a ze szklarskiej beda dopiero w tygodniu bo wiekszosc zdjec z nami jest na aparacie mojej kolezanki a na moim jej
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      jazda na taczce udana była a na ostatnim jak Bartoś karmił wszystkich pudrem z jabłecznika swoim paluszkiem
      Attached Files
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        megi Bartek śliczny chłopczyk a no i mamusia też niczego sobie

        nichol ja na twoim miejscu pogadałabym jednak z siostrą bo to chyba coś nie tak, że ona aż tak bardzo ingeruje w wasze sprawy

        i to nie o to chodzi po czyjej jest stronie tylko poprostu tak sie nie powinno robić bo tak jak sama napisałaś nie pomaga wam w tym momencie tylko jeszcze bardziej zamąca sprawę i działa na waszą jako pary niekorzyść !!!

        a ja mam tak jak megi nigdy nie wyjechałabym bez pożegnania i m tez bym na to nie pozwoliła, ala ja taka już jestem
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Nichol..zatluklabym siostre za takie informowanie co u mnie slychac. nooooz.. chce szanowny malzonek sie dowiedziec czy chociazby dziec zyje..to niech mnie zapyta.. a nie siostre moją. otwarcie bym jej powiedziala zeby sie poprostu nie wtrbiala, bo to moje malzenstwo, moje zycie..ona niech sie swoim chlopem zajmie i relacjami z nim. i co z tego ze razem mieszkacie teraz. Nie mozesz jej powiedziec ze nie zyczysz sobie aby ktokolwiek kogokolwiek informował o tym co u ciebie slychac? toż D ma twoj nr telefonu..?

          sory ze tak ostro..ale ja bym chyba rozszarpala za takią "pomoc "
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a ja jestem z tych wrednych..i jak ktopś mnie w********i..... oj zle jest wtedy..

            Z ł kiedys tez sie podarlam przed jego wyjazdem.. i na do widzenia..kazalam mu "spierdalac jak najdalej..i najlepiej zeby sie do mnie nie odzywal telefonicznie, bo mam go serdecznie dosc " i wiecie co moj malzonek zrobił..? trzasnął drzwiami i pojechal.... nie odzywał sie pare godzin.. myslalam ze jest juz w drodze.. i nagle patrze.. a auto na podworku stoi.. se mysle co jest?? wrocił..? po jakiego ? a on biedny nocowal w tym aucie.. bo stwierdzil ze nie pojedzie puki sie nie pogodzimy.. no i jakos sie pogodzilismy..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Megi cudne zdiecia.. a z Bartka maly przystojniak rosnie

              to i ja sie pochwale zdiecia z wczoraj
              Attached Files
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Renatka, ja mam jej powiedzieć, że szperałam jej w telefonie i wiem że po kryjomu trzyma sztame z D? Wątpie że zrozumie, że poprostu chciałąm wiedzieć czy żyje i czy dojechał, i podejrzewałam że właśnie z nią sie kontaktował zamiast ze mną... Rozpiepsza mnie to wszystko. Chciałabym wyjaśnić z nim to wszystko - od początku do konca, ale jak mam to zrobić, skoro sie do mnie nie odzywa? No i bez sensu tak- pisać w skrócie co sie myśli, żeby tylko zmieścić się chociaż w trzech wiadomościach smsowych na raz. Nie wiem kiedy będzie miał dostęp do Skype'a i wreszcie bedziemy mogli normalnie porozmawiać...
                No nic dziewczyny, zobaczymy jak to sie wszystko poukłada...
                Renatka, mi sie właśnie podoba to Twoje walenie z grubej rury Wyobraź sobie, że do niedawna też taka byłam. Zawasze waliłam prosto z mostu co mi lezy na serduchu, nigdy nie pozostawiałam spraw niedokończonych, nie dopuszczałam do niedomówień... To ciąża mnie zmieniła- już od pierwszych jej dni stałam się miękka, przezstałam sie wkurzać, mówić co myśle, a kiedy coś było nie tak- rezygnowałam, zamykałam sie w sobie i nie potrafiłam powiedzieć słowa bo zaczynałam płakać jak dziecko. Niestety po narodzinach Krystiania to się nie zmieniło. Nie umiem być już taka jak kiedyś. Nie wiem, czy sama ciąża mnie zmieniła, czy macierzyństwo, czy co wogóle się ze mną podziało...


                A tak z innej beki- świetne zdjęcia wrzuciłyście!!! musze sie postarać żeby ktoś w koncu popstrykał mi troche fotek z Krystianem, bo na palcach jednej ręki moge policzyć ile ich mam...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  A sama siostra nie powie ci np ze kontaktuje sie z twoim M..? nie chwali sie ze z nią kontakt utrzymuje a z tobą nie? jejku..dziwne to jakies.. ja bym chyba przelamala sie.i zadzwonila do malzonka.. i powiedzial..ze jesli chce wiedziec co u mnie..to niech mnie zapyta.. bo jak ma tak szykac informatorow po rodzinie..to jak wroci niech z nimi zyje.. moze to by podzialo..i wtedy problemy z toba by rozwiązywal..a nie poprzez twoją siostre..

                  kiedys tak do Ł powiedzialam.. ze jak chce coś o mnie mowic..to tylko do mnie.. nie do matki, nie do tesciowej, nie do moich kolezanek, czy rodzenstwa.. bo moze byc tak ze z nimi bedzie zycie ukladał.. a jak mu bzykac sie zachce..to do mamusi, tesciowej lub do siostry go wysle.;d niech i wtedy go wspomogą

                  ale jestem swinia nie..?
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No właśnie z godzine temu tak mu napisałam- że co będzie jak Młoda wyjedzie? Kogo w tedy wciągnie w taki układ? Moją mame? No i nie odpisał oczywiście...
                    A młoda póki co pisała głównie o Krystianie. Z resztą D sam mi potwierdził że ja o to prosił. No ręce opadają. Gierki ********a jakbyśmy jeszcze w gimnazjum byli i nie znali dojrzalszych metod załatwiania spraw.
                    Mam już dość tego wszystkiego. Nie chce- niech nie pisze. Za*****iście, jeśli tak mają wyglądać kolejne 3 miesiące... Przyjedzie, pogadamy i zobaczymy co dalej, ale ja to wszystko widze już raczej w czarnych barwach.

                    Zmiana tematu- jaką macie pogode dziewczynki? Jak wczoraj oglądałam prognozy, to wyszło na to, że w moich okolicach jest najzimniej. Niby słonko świeci, a wiatr wszystko psuje. Tak bym chciała już na lajciku spędzać z Krisem czas na świeżym powietrzu...


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć

                      Nichol dziewczyny już wszystko napisały, więc nie mam już żadnych "dobrych rad". Trzymaj się kobieto!

                      U nas też różowo nie jest - ciągle jakieś problemy, ale to chyba u każdego Ostatnio nie możemy się dogadać na temat kasy... Eh szkoda słów.

                      U nas też zimno, niby słonko świeci ale wiatr wieje i siedzimy w domu.

                      Czekam na fociaki ślubne od wszystkich dziewczyn, które nam tu nie wkleiły :P




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        W Dźwirzynie slonecznie.choc wietrznie. a mi caly dzien glowa napindala. ledwie soiedze.. i plecy moje.. no te 4 pietro to ja bede przeklinac..

                        i dzieci dzis tak w********iajace..ze niewyrobie z nimi..
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          w Łodzi słonecznie ale nie za ciepło no i wieje , kuźwa kiedy ta pogoda sie poprawi i będzie naprawdę ciepło

                          nichol ja bym spytała siostre czy ma może jakiś kontakt z twoim m bo do ciebie on sie nie oddzywa i nie wiesz za bardzo co o tym myśleć, czy dojechał czy ma pracę i sie zastanawiasz czemu nie dzwoni i o Krystiana nie pyta, trochę ją podpuść i zobaczysz co ci odpowie , jak powie że ma z nim kontakt to jej wtedy powiedz co myślisz i juz,

                          renatka fajnie masz z tym pobytem nad morzem

                          my jedziemy do Rewala na 2 tyg w lipcu, zarezerwowałam apartament dwupoziomowy , w takim ogorodzonym ośrodku w lesie, no zobaczymy jak bedzie ja nigdy nie byłam w tamtych okolicach, zawsze jeździliśmy na Hel

                          no miała byc Turcja ale doopaaa kasy aż tyle nie mamy, ale może za rok sie uda zobaczymy
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dosyc znosnie tu jest.okolica piekna, jest gdzie spacerowac ale miasteczko w remoncie. glowną ( najciekawsza ) droge remontują, chodniki tez, takze spacer z wozkiem to wyzwanie. ale ja ze wsi to chodze srodkiem drogi a jak kierowcy trąbią to sie szczerze jak szurnieta zeby tylko chlopcy sie bardziej spolecznie zachowywali. czasami sie tak za nich wstydze, ze mam ochote ich zostawić.
                            pogoda w miare ok. najgorszy jest wiatr..;/ nastepnym razem pojade latem, pogoda wtedy pewniejsza.
                            i najgorzej ze F terapii jaką mial miec niema.No a;le nie tylko ja sie zawiodlam. kilka matek tez, kazdy tu jechal z mysla ze bedzie to turnus dla dzieci..a tu sie dziadkow babciow nazjezdzalo i sanatorium mają..;/
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Renatka czekamy więc na mnóstwo fotek Oprócz tych ślubnych oczywiście! Zazdroszczę pogody.

                              U nas słońce świeci, byliśmy ze znajomymi na pizzy ale zimno okropnie

                              Oglądam X factora z colą i Julią, która chce mi go wylać ....
                              Attached Files




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                                Renatka czekamy więc na mnóstwo fotek Oprócz tych ślubnych oczywiście! Zazdroszczę pogody.

                                U nas słońce świeci, byliśmy ze znajomymi na pizzy ale zimno okropnie

                                Oglądam X factora z colą i Julią, która chce mi go wylać ....
                                ja też oglądam x factora ale moje dziewuchy już śpią

                                ja jestem za grupą Kuby , a najbardziej za tą Adą

                                ale Julka duża dziewczynka
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X