Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześc dziewczęta


    u mnie też brak weny i mam strasznego doła, ciągle kłócę się z M rano jak jechał na gielde o 4 rano zrobił mi awanture gdzie jego czapke schowałam a potem dzwonil i przepraszal bo w aucie zostawil dosłownie życ sie nie chce

    Magica przykro mi ale zobaczysz wszystko bedzie ok pojedziesz na wakacje odpoczniesz jestesmy z Toba.

    Czacza kiedys pislas o tarczycy ja neidawno robilam i chyba t3 i t4 moze ci wystawic skierowanie rodzinny a tsh endokrynolog ale ja za tsh placilam okolo 20 zl wiec chyba nie najgorzej

    Majorka idz porob badania moze rzeczywiscie cos ci jest nie rozsypuj sie nam jeszcze

    A my dzisija jedziemy do mojej kuzynki co w tamtym roku urodzila bliznikai i jeden zmarl i powiem wam ze za bardzo nie wiem jak z nia rozmawiac ale jede z babcia i ciocia i mam nadzieje ze jakos to bedzie

    Kala wstawiaj fotki my moze na majowke w gory sie wybierzemy jak bedzie kasa i nie bede w konflikcie z M
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      my już w domu, rozpakowałam nas trochę , druga pralka sie pierze

      a to kilka fotek (niespecjalnych ) z zakopanego i białki , bo tam jeździliśmy na nartach
      Attached Files
      Last edited by kala8; 12-03-2011, 17:28.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        i jeszcze 2 zdjęcia
        Attached Files
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czesc babeczki
          u nas dziś prawdziwa wiosna. ok 10 stopni, sl;oneczko dogrzewało. no chce sie zyc

          Megi.. klutnie z M to u nas norma, i tez wlasnie Ł coś gdzies wsadzi... mi zrobi awanture bo on znalezc nie moze, a potem "przeprasza " bo on juz znalazl. no a mnie ********ica taka strzela ze mam ochote go pobic. ale co zrobisz?? pozostaje tylko regularnie opierdalac i bic..

          Kala, zdiecia super.

          Ja wybieram sie w maju z F na turnus. i kurde..tyle tego w necie ze mi az glowa boli.. niewiem co wybrac, chcialabym jakis sprawdzony, polecony osrodek, ale zeby F sie w nim nie nudził, i zeby nie był on gdzies na peryferiach zabitej dechami wsi.. bo ja zdurnieje tam.


          znacie jakies osrodki urzadzające turnusy dla dzieci..? np nad morzem??moze znacie kogos kto zna??
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej laseczki

            co jest z wami pogoda dopisuje i wymyło was

            u nas wiosna normalnie bez kurtek można chodzić po obiadku na spacerek idziemy

            byliśmy wczoraj na urodzinkach 2 letniego Filipka bylo super Hania tak sie zakochała w piesku Bobim że nie chciała bez niego iść do domu więc mamusia jej dzis kupiła
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej co z wami gdzie sie podziewacie?!!!!!!!!

              piszcie coś co kolwiek bo bez was tu nudno
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Magica bardzo bardzo ci współczuję mam nadzieję że następnym razem się wam uda, trzeba się tylko modlić wiesz? Ja zawsze jestem tego zdania że "tak miało być" co jeśli dziecko miałoby się urodzić chore czy upośledzone Bóg miał taki plan ale napewno będzie miał dla was niespodziankę
                Megi ja też miałam takie kłótnie o byle co jeszcze kilkanaście dni temu, teraz jak jestem sama to tęsknię do tego zwyczajnego życia... ale nie daj się trzymaj krótko

                U nas smutno, przygnębiająco też mam dołki, tęsknimy bardzo za Damianem, dzwoni prawie codziennie a jak nie to pisze takie smsy że wysiadam.... Bardzo za nami tęskni, mówi że jak ogląda nasze zdjęcia w telefonie to mu siada i płacze, bardzo chciałby nas przytulić najbardziej przykro mu że Fifi mówi coraz więcej a on nie jest przy tym. Co z tego że mu mówię przez telefon co nowego się nauczył to jednak nie to samo.. na szczęście dużo pracuje przez cały tydzień to ma się jak oderwać.
                Filip jest na antybiotyku strasznie kaszle i smarka i jest NIE-ZNOŚ-NY!!!

                lecę szykować się do pracy do usłyszenia
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc dziewczeta


                  u nas z M juz lepiej
                  ale ja nadal mam doła nie wiem co jest chyba to siedzenie w domu mnie dobija mimo ze za oknem piekne slonce to mi sie nawet wyjsc nie chce.
                  I pytanie z innej beczki co kupujecie dzieciakom na urodzinki bo mnie sie wszyscy z rodziny pytaja a ja juz nie wiem co mowic , wiem tylko ze chrzestny kupil mu takiego malego quada na akumulator musial sie zrewanzowac bo na swieta nic nie dostal maly od niego, a od mojej chrzestnej dostanie puslo takich zwyklych drewnianych klockow bo ja jestesmu gdzies na sali zabaw to uwielbia sie nimi bawic
                  poradzcie


                  i wracac tu natychmiast bo ostatnio zaniedbujemy watek ja sie tez przyznaje bez bicia ale obiecalam sobie ze chociaz raz dziennie jakies zdanko wpisze

                  Kala zdjecia super tzn wy na zdjeciach super

                  Renatka ja z turnusem ci nie pomoge bo nie znam nikogo kto by ci doradzil
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć kobietki,u nas wiosna

                    W soobotę poszliśmy sobie sami z M-bez dzieci-ale było fajnie no i nocka też udana była
                    Wczoraj praktycznie cały dzień na dworku byliśmy bo szkodaby było siedzieć w chałupie w taką pogodę.
                    Noooo...i jutro idę do pracy! Narazie tak bez niczego(bo nie mogę) Ehhh...na jedną zmianę od 6-15.Ale się cieszę!

                    I wiecie co,dzisiaj wracam ze szkoły rano.patrzę a tam robotnicy naprawiajją chodnik w tym miejscu gdzie nogę złamałam Może coś się ruszy w mojej sprawie

                    Do póżniej.

                    Magica trzymaj się kochana,będzie dobrze Następnym razem się uda.Widocznie tak miało być....
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ja chyba Kacperkowi kupię taką kuchnię i garnki...bo ostatnio lubi się bawić w gotowaniePichci mi na kuchni,w piekarniku i miesza w garach
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc baby

                        co do urodzin.. to polecam kuchnie.. ( mamy od swiąt ).Oskar parzy na niej kawe, gotuje obiadki no szał..

                        Sama niewiem co mlodemu kupic. planujemy chlopcom bramki do pilki noznej albo zestaw do hokeja na trawie. F lubi w to grac, a O lubi to co F lubi..

                        auto na akumulator mamy, roweryk mamy, klocki mamy, hustawke mamy, zabawek od ch.. mamy. nic innego wymyslic nie moge. jeszcze mi przemknelo przez mysl ze stół i krzesełka dzieciece ogrodowe F kiedys mial..ale sie polamało
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no kurcze ale tu pusto wymieramy czy co?
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dobranoc
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzien dobry
                              Bylo pieknie, wiosennie a teraz znow szaro-buro.
                              Wczoraj mialam dzien na poezje, zapomnialam, ze tak lubilam kiedys czytac wiersze...ze 3 godziny przed kompem sleczalam i dzisiaj chyba powtorka bedzie. Fajne zajecie na burze mozgow , zeby ci jeszcze ktos dom ogarnal w tym czasie .
                              Wyrzucilismy ostatnio piasek z chlopakow plastykowej piaskownicy, bo jakies takie wyobrazenie mielismy, ze to miliony zarazy tam siedzi, no a, ze piachu nie zastali zoltego...znalezli czarnoziem, a tutaj ziemia zyyyyyzna, podmokla, klei sie jak plastelina prawie. Chlopaki wrocili do domu jakby przez jaka bagnista dzungle sie przedzierali....musialam porozbierac przed drzwiami

                              Co do umierania watku, to to takie kolo zamkniete sie robi, bo jesli ja zagladam i widze, ze postow brak, to odruchowo klik i zamykam nic nie napiszac. Trzebaby to poprzestawiac

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cześć dziewczyny!
                                my spędziliśmy weekend na wsi było pięknie, choć był teść i jakoś strasznie był dokuczający, zaprosiliśmy na weekend znajomych z roczną Jagódka i laski szalały cały czas na dworze.. nareszcie ciepły wiosenny weekend, oby więcej takich było, choć u nas też od wczoraj szaro i buro ale dość ciepło..

                                magicka bardzo współczuję ale widocznie tak miało być, jeszcze wszystko się ułoży i utulisz niedługo małego bobaska..
                                a co do małych bobasków - z soboty na niedzielę urodził się synek mojej koleżanki z którą się zaprzyjaźniłam w piaskownicy w starym miejscu zamieszkania, dziś jadę ją odwiedzić do szpitala, już nie mogę się doczekać jak zobaczę tą słodką kruszynkę, aż mi się łezka w oku zakręciła i M powiedział, że jak już będziemy sami na mieszkaniu teściów to porozmawiamy o powiększeniu rodziny a to dlatego że na działce wszyscy suszyli nam głowę o rodzeństwie dla Amelki, była tam ciocia (siostra teścia) która ma jedynaka i namawia nas strasznie do tego by Amelia jednak nie była sama na świecie bo wie co Max miał w życiu..

                                majorka zrób sobie EKG, to nic nie kosztuje a przekonasz się czy z serduszkiem wszystko gra, ja tez miałam wtedy przy tej mojej awarii organizmu i na szczęście nic nie wyszło niepokojącego..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X