Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    A ja mam wieczorek wolny czyli i bez Julii (śpi, nie spała dziś cały dzionek) i bez męża, bo pojechał odwieźdź naszego majstra. Także chyba sobie zafunduję dłuuugą kąpiel

    Co do odpieluchowania to ja czekam na lato, boję się zalania nowego narożnika Chyba, że Julia zechce wcześniej, ale jak widzę to ona kocha swoje pampersiki miłością bezgraniczną.

    Jeśli chodzi o nadopiekuńczość to ja w pracy wogóle nie myślę o małej,wiem, że ma super opiekę i nic się jej nie stanie. Ale potem to już chcę być z nią Jeśli trzeba to zostawiamy ją u teściów i jedziemy na zakupki

    Zmykam do wanny.

    Leci dziś coś fajnego w tv?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no właśnie.. do tych które pracują - Wam jest o wiele łatwiej, ja siedzę jednak od początku ciąży w domu więc coraz trudniej mi jest z Małą się rozstać, jutro zadecydowałam że M zostanie z Amelką a ja pojadę z rodzicami do bratanka na tę 18-tkę, po pierwsze: muszę zacząć sama wychodzić (bez Amelki) a po drugie nie chcę jej narażać na jakąś chorobę, skoro ma temperaturę cały czas to jest osłabiona a ma być jakieś dziecko w jej wieku i kto wie czy jest zdrowe, no i bez szaleństwa się nie obejdzie.. nie powiem - M nie zostawał nigdy na dłużej niż ok 2h sam z Małą więc.. trochę się będę denerwowała - oj głupiaś TY!!! no trudno, taka już jestem
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Czacza a jak wysoką ma Amelka temperaturę? Ni chcę cię straszyć ale temperatura u mojej Julci zawsze oznaczała zapelenie gardła Może lepiej iść sprawdzić do lekarza?




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza nie przejmuj się mój na dłużej też nigdy nie zostawał ale jak wróciłam to pampersa miała po kolana a on twierdził, że suchy jeszcze




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
            Czacza a jak wysoką ma Amelka temperaturę? Ni chcę cię straszyć ale temperatura u mojej Julci zawsze oznaczała zapelenie gardła Może lepiej iść sprawdzić do lekarza?
            a Twoja Mała miała jeszcze jakieś inne objawy? Amelka kompletnie nic, gorączkuje tak różnie, nie cały czas. rano daje jej panadol na cały dzień jej "wystarcza" a na noc dostaje nurofen, widzę że męczy ją ta 5-tka bo językiem cały czas jeździ w buzi.. trochę mnie wystraszyłaś, jeśli do poniedziałku nie przejdzie definitywnie to pojedziemy do lekarza, ale mam nadzieje, że nie wyzwie mnie jak kiedyś że "w najgorszy syf" Małą przywiozłam, skoro nie ma żadnych dodatkowych objawów
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a wiecie nad czym zaczęłam się zastanawiać? Mała od jakichś 2 m-cy nie spała mi już w dzień, teraz od tej temperatury śpi od ok 14 do 15.30-16 i o 20 jest już zmęczona, dawniej żeby położyć ją o 20 graniczyło z cudem.. czy ja sobie znów coś wymyślam?!
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                a wiecie nad czym zaczęłam się zastanawiać? Mała od jakichś 2 m-cy nie spała mi już w dzień, teraz od tej temperatury śpi od ok 14 do 15.30-16 i o 20 jest już zmęczona, dawniej żeby położyć ją o 20 graniczyło z cudem.. czy ja sobie znów coś wymyślam?!
                no przy temperaturze to chyba normalne, jest osłabiona, tylko ja już bym dawno wezwała lekarza do domu żeby małą obejrzał, ale ja jestem panikara i jak Pola zagorączkuje to nasza lekarka już jest tego samego dnia u nas

                czasami to mi mówi z uśmiechem że mogłam poczekac a nie ją wzywać i płacić 100 zł za wizytę jak małej za bardzo nic nie jest, ale ja sie za bardzo martwie więc nie umiem spokojnie czekać
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Te karteluszki kupuję bo ja pełen professional buahahahahahaha
                  ja zamawiam wszystko w jednym sklepie, robię je tylko i wyłącznie ze srebrnych części i mam zamiar je sprzedawać po 15-18 zł zależy od użytych materiałów no chyba że svarowski to czasem i drożej. Choć teraz jedne svarowskiego też puściłam po 15zeta. a sklep to www.qnszt.pl nasza Ania też robiła z tego sklepu zdaje się.

                  a ja kupiłam sobie strój kąpielowy i spodnie fitness i zaczynam od lutego chodzić na aquaaerobic, pilates i inne takie tam lato się zbliża to trza się zabrać za siebie
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    czacza no ja też cały czas jestem z Szymonem, bo ja akurat mama niepracująca zawodowo. ale jakoś tak nigdy specjalnie nie miałam oporów żeby go zostawić z dziadkami. Nie powiem, na początku dzwoniłam co chwila, pytałam co i jak, czy sobie radzą itp. ale czasu dla siebie też potrzebuję. Może to wynika z tego że jestem jedynaczką i trochę tego egoizmu mi jeszcze zostało mimo zostania mamą... przyznam, się jednak że jak Młodego nie ma tak już 2 dni to mi się za nim tęskni strasznie,a i widzę że po dłuższej rozłace i on stęskniony do mamy. co się dziwić-w końcu ma mnie no co dzien to nie ma kiedy zatęsknić tak na dobre
                    a, i nie wiem czy już wspominałam ale u nas jak jest tylko temperatura i dość ciężko ją zbić to też na bank gardło

                    ankasosfajne kolczyki chyba też zajrzę na tą stronke bo ja przed świętami zabrałam się za bransoletki ale potem to i czasu brakło i fundusze też się skończyły. bo ja też raczej na sreberku działam.(póki co bardzo skromnie, bo tylko dla siebie)


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      jśli chodzi o zostawianie u dziadków (ale tylko moich rodziców teściowa się boi malych dzieci z Mają zostanie ale nie z Hania)ja jeśli tylko mogę to zostawię
                      jak chcę na ryneczek wyskoczyc na małe zakupki albo do koleżanki poplotkować a jak już gdzuieś jedziemy czy do lekarza to obowiązkowo nawet z samym dziedkiem one sobie z nim poradzą Hania jest tak zakochana w dziadku że na krok go nie odstępuje

                      kolczyki super muszę poczekać na kaske i też sobie zamówie ale na własny użytek tak samo te łańcuszki na rękę z wisiorkami klapki i kozaczki super ale korci mnie zamówić taką w Avonie

                      dobra lece lulu jutro mnie nie będzie chyba ze uda mi się wieczorkiem bo do mamci suniemy

                      pa pa
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czesc dziewczyny,
                        troche mnie nie było ale mama w szpitalu cały tydzien sie meczy a jutro zabieraja ja na operacje kregoslupa do innego szpitala bo stwierdzili ze nic innego nie pomoze na dodatek moja siostra robi mi awantury ze powinam sie wstydzić że tak blisko szpitala miszkam a nie moge rano do mamy przyjsc ( ale ona nie rozumie ze ja mam dziecko) kaze mojemu M zostawac z nim w domu bo ona uwazam ze handel to nie praca i jak zrobi tydzien wolnego to nic sie nie stanie tylko ona na koniec miesiaca ma wyplate a u n as jka nic sie nie sprzeda to kto nam da- no jaka ona durna jest az mi plakac sie chce i nie mam sily sie klocic powiedzialam jej tylko ze bede przychodzila jak bede mogla a nie wtedy kiedy ona chce niech ona sobie urlop wezmie jak taka kochana coreczka jest.

                        Ankasos ja bym chciala u ciebie cos zakupic bo kolczyki suyper sama kiedys chcialam robic ale nie mam jakos checi , mozesz mi wysl;ac wiecej zdjec na maila wysle ci na priva

                        co do nocnikowania to u nas jest tak ze ja malego sadzam srednio co pol godzinki jak sie nie buntuje oczywiscie ale posiedzi 10 minut nic nie zrobi a POTEM idzoe sie bawic i za 2 minuty przychodzi pokazac ze sie zesikal i tak w kolko chyba jeszcze musze poczekac bo po 2 godzinach wyczerpuja mi sie majtki i spodnie
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          megi dużo zdrowia dla Twojej mamy i nie przejmuj się siostrą, dużo niepotrzebnych rzeczy mówi się w nerwach moja kuzynka kiedyś mi powiedziała, że babcia przeze mnie odeszła bo... jej nie odwiedzałam, a jeździłam do szpitala codziennie po pracy.. także.. szkoda gadać
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej

                            Co tu takie pustki??? Zaglądam od czasu do czasu i żadnych postów!

                            Megi nie przejmuj się siostrą! Zdrówka dla mamy!

                            Dziewczyny pamiętacie *****************? Wypełniam od czasu do czasu ankiety i dostałam meila, że zakwalifikowałam się do nowej akcji i dostanę paczkę z pieluszkami Pampers Sleep & Play. ciekawe tylko ile sztuk, Nator kiedyś dostała całą pakę a ja innym razem 1 sztukę

                            A sowją drogą Nator chyba nas całkiem zapomniała. Szkoda, bo obiecała wkleić aktualne fotki i na obietnicy się skończyło.A Kacperek chyba był najstarszy z naszych maluszków, ciekawe jak wygląda?

                            Ja dalej kaszlę, jutro idę do lekarza, żeby mi przedłużył wolne.

                            Miłego wieczorku




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              W miejscu tych kropek miał być adres do tej stronki na której wypełniałyśmy ankiety, Majorka i niektóre dziewczyny chyba wiecie o co chodzi? Nie można wpisywać adresu, wyskoczyły mi kropki




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                                W miejscu tych kropek miał być adres do tej stronki na której wypełniałyśmy ankiety, Majorka i niektóre dziewczyny chyba wiecie o co chodzi? Nie można wpisywać adresu, wyskoczyły mi kropki
                                Raz zamowilam te pieluszki .. tzn wypelnilam ankiete.. i czekam na paczke.. ale kurde.. drugi raz nie moge...:/
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X