Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam się z ranaJest tu kto?????
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      czesc dziewczynki
      dzieki za komplementy ale ja tak tylko wygladam po wizycie u fryzjera i w dobrym makijazu bo na co dzien to uuuuuuuuuuu
      Grygorku ja mam tylko 166 i daleko mi do TOP MODEL

      Nichol dasz rade najgorzej jest na pocatku potem wszystko sie unormuje i bedzie lepiej

      A co do buntu to jak nasz mały juz jest nie do zniesienia to wkładam go do łózeczka żeby sie troche uspokoil no i do tej pory działało ale od poniedziałku jak jest na nie to wkłada sobie raczki do buzi i zmusza sie do wymiotów jak mówie mu ze nie wolno to jest jesczez gorzej a jka nie zwracam uwagi to i tak wkłada juz kilka razy zwymiotował i nie wiem co mam robic zabawiam go czyms innym ale on szybko sobie o tym przypomina i tak conajmniej dwa razy dziennie sie zmusza i to jeszcze z usmiechem na twazrzy
      Last edited by megi84; 22-09-2010, 09:31.
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        oj ,to niedobrze.... A to mój Paniczyk
        Attached Files
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Na tym ostatnim zdjęciu to umorusany bo jadł cukierki
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            helloł z rana..

            ja dziś jakas wczorajsza.

            Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
            A co do buntu to jak nasz mały juz jest nie do zniesienia to wkładam go do łózeczka żeby sie troche uspokoil no i do tej pory działało ale od poniedziałku jak jest na nie to wkłada sobie raczki do buzi i zmusza sie do wymiotów jak mówie mu ze nie wolno to jest jesczez gorzej a jka nie zwracam uwagi to i tak wkłada juz kilka razy zwymiotowałam i nie wiem co mam robic zabawiam go czyms innym ale on szybko sobie o tym przypomina i tak conajmniej dwa razy dziennie sie zmusza i to jeszcze z usmiechem na twazrzy
            Oskar tez zmusza sie do wymiotów jak nie reaguje na jego hsterie. a i craz czesciej jak np nie dammu czegoś lub na spacerze nie wyjme z wózka to zaczyna na głos bekac.. tak p swinsku.. jak dorosły facet.;/ wstyd czasami...
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              to i ja sie pochwale swoim potworkiem.
              Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:41.
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                HEJ,

                tak się rozpisałam i mi Mati wszystko skasował bbbbbbbuuuuuuuuuu
                Więc po krótce. Mati płacze cały czas i katar w związku z tym nie mija. Noce kompletnie do d... Wstaje kilkanaście razy pomimo viburcolu i nurofenu. W dzień jest nakręcony i nie chce spać a potem wcześnie odpada. Ogólnie marnie. Wczoraj miał imieniny i zrobiłem lasagne dla babć. Od nas konika na biegunach, który rży i macha ogonem. Mati oszalał.

                Ogólnie mało je. Pije straszne ilości, więc jestem za zębami.

                DZIECIACZKI SUPER I TAKIE JUŻ DUŻE!!!
                Jak ten czas leci!

                Przerażacie mnie tymi wymiotami mam nadzieję, że Mati na to nie wpadnie

                Miłego dzionka
                Mateuszek 30.04.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć Dziewczynki. Wróciłam .Madzik ściągnęła mnie na ziemie. Musze dodać nowe zdjęcia opowiedzieć wam co działo się ostatnio itd. Do najważniejszych należy to że w niedziele wróciliśmy ze szpitala .Mateusz miał zapalenie napletka. Coś okropnego. Ale to juz później opisze wam jak to się zaczęło.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    witam
                    Grygorku te moje pindzie ciągle sie ściskaja,całują,włażą na siebie Czasem sie kłóca o zabawki ale to tyle.Jedna za druga łazi całe dnie,małpuja po sobie rózne zachowania więc mam ubaw jak na nie patrzę.Madzik widze że macie przezroczystego smoka,ja go znajdujesz jak się zgubi..?Bo ja też mam takiego i czasem się naszukam z pół dnia
                    No i ja jak zwykle na chwilę,Izulek mi wstał więc idę posadzić ją na nocnik.Miłego dnia życzę,buziolaski.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      [B]Zosiu[/B witaj !!!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć

                        no ja też jestem w szoku z tym wymuszaniem wymiotów mam nadzieje że Pola na to nie wpadnie nigdy !!!

                        madzik , megi baba z allegro nie odpowiedziała na mojego maila więc myślę że zdaje sobie sprawę o co mi chodzi i co mi sprzedała , wstawiłam jej negatywny komentarz, ale co to da , kasy nie odzyskam

                        u nas też noc do doopy ale ja to zwalam na pełnię księżyca
                        Polka całą noc ze mną w łóżku i i tak sie rzucała, wrzeszczała przez sen i popłakiwała
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dziewczyny kiedys was prosilam o wierszyk "mam 3 latka,3 i pół",kurde wtedy go nie spisałam,nie pamietam która z was mi go podawała,myślałam że katarzyna ale przejrzałam jej posty i nie znalazłam... Gdyby któraś jeszcze raz mi go napisała... Dzieki.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Chudzinko tutaj jest wierszyk, prosze
                            http://czasdzieci.pl/czytanki/id,139...irena_mam.html

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              chuda w google były
                              http://czasdzieci.pl/czytanki/id,139...irena_mam.html

                              zosia wreszcie jesteś! opowiadaj co z maluchem, miał operację?
                              madzik śliczny brudasek Fifi też tak je słodycze

                              mnie też przeraziły te opowieści o wymiotach, mój Fifi jak mocno płaczę to z czasem zaczyna walić głową np o podłogę albo o ścianę dostaje normalnie szału... może jakiegoś psychologa dziecięcego trzeba się poradzić.
                              u mnie spoko, Filip wczoraj pożarł z nami na kolację pizzę i taki najedzony spał od 21 do prawie 8 jak nigdy ale mogliśmy trochę pobroić z tatuśkiem z rana przynajmniej
                              a ja pozamawiałam dla małego wczoraj zabawki z allegro, zestaw Boba budowniczego, klocki, bączka i instrumenty ale będzie zabawa
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Grygor ściągaro!
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X