Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej kobitki Oli w przedszklu oki zadowolony jak dzisiaj przyszłam po niego to się rozpłakal i mówi tak bardzo chciałałem do Ciebie...Jade na 2 miesiące sama najdłuże zapewne w moim życiu dlatego też maluchy zotstają z babcią i z nianią i tez dlatego mały poszedł do przedszkole musimy urządzić mieszkanie i dopiero sciagniemy maluchy i babcie normalnie wyje juz od tygodnia serce mi pęknie jak będe miała wyjeżdzac,ale wiem że to jedyne wyjście do 15 pracuje wziełam dziekanke narazie.

    a co do kurteczki to kupilam Ali taką
    Last edited by Paulinchen23; 20-04-2011, 16:40.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Paulinchen jedziesz na 2 miesiące bez dzieci

      matko boska podziwiam !!!
      ja bym nie dała rady żeby nie wiem co,
      zwłaszcza jeśli chodzi o Polę bo Gabi ma 7 lat to można ewentualnie gadać przez telefon codziennie albo na skypie ale i nie wyobrażam sobie tego i tak

      a po za tym dla takich malutkich dzieci 2 miesiące to wieczność
      kurcze a mąż sam nie może mieszkania jako tako przygotować żebyście mogli jechać wszyscy razem ????
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no ja bym też rady nie dała dla mnie 3 dni to by był szok ja się z Hania ani na jedną noc nie rozstałam jeszcze

        dziewczyny powiem wam ze jestem w szoku papużka przyszła o 17 M miał wtedy poobiednią dżemkę i jak sięobudził to delikatnie go tak wybadałam czy będzie zły i pokazałam mu papużke i wiecie jak zakochany poszedł do niej i od razu zaczął gadać w szoku byłam ani słowa że się wkuża albo coś
        ninuniuś sobie teraz śpi stoi na moim biurku przy kompie więd większość czasu spędzi ze mną nawet jadł mi z ręki dzis

        jutro jadę do lekarza jak na razie nie jest źle mam tabletki na stan zapalny i silne przeciw bólowe bo plechy koło nerek mnie tak naparzały że chodzić nie mogłam teraz zrobie posiew i zobaczymy a za tydzień jadęjuz do endokrynologa i zobaczymy co z tą cholerna tarczycą
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Madziana wierzch wystarczą ci 2 kartoniki ja najpierw utrzepuje jeden i robie jak mi brakuje to drugi albo połowę drugiego żeby sie nie zmarnowało
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ja jutro robię na urodziny córki M brata puszke piwa chyba LECH zobaczymy co mi wyjdzie będzie miała niespodzianke bo to prezent i nikt o tym nie wie
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej Dziewuszki,

              czyżbym była pierwsza? Nie do wiary - pierwszy raz
              Mati dziś nie wstał w nocy! Hurrraaaa! Tyle że obudził się o 5.30 i od 6ej jesteśmy na nogach... No ale coś za coś

              Dzis u nas wreszcie słońce świeci - od kilku dni.

              Paulinchen, ja Matiego najdłużej na 2 noce zostawiłam i na dłużej nie zamierzam. A Mężulek sam lub z kolegą nie może tego załatwić?
              Lecę herbatkę zaparzyć.
              Mateuszek 30.04.2009

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc kobitki
                Pusto ostatnio cos.
                Wczoraj bylismy na "ogledzinach", lekara stwierdzila, ze baardzo ruchliwy z niego chlopak , zdrowy, dobrze sie rozwija, wazy 12910gram i mierzy 80,5 cm.
                Od urodzenia, czyli przez 1r. 4m. przybral 8865 g i urosl 28,5cm to taka ciekawostka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Paulinchen, trzymaj sie kochana, bo to wieeelka proba i kazda matka powie to samo, a, ze nie ma innego wyjscia? przy takim 'kroku', napewno wybraliscie najlepsze rozwiazanie wierze, ze ciagle chodzisz i ryczysz, bo sama, jak tylko pomysle, to lza sie w oku kreci
                  Trzymajcie sie

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witajcie

                    Paulinchen trzymaj sie kochana mam nadzieje ze przy tym remoncie czas szybko zleci i nie bedziesz miała czasu na łzy moze skończycie szybciej remoncik i wrócisz szybciej a dzieci zostawiasz pod dobrą opieką wiec nie ma się co martwić krzywda im się nie stanie najwyżej po powrocie nie odkleją się od ciebie na krok my będziemy trzymać kciuki za was oby szybko poszło
                    Hania z Mają nie mogą się odkleić od klatki nic nie mogę do papugi powiedzieć bo lecą na łeb na szyje zazdrosne jakieś czy co

                    spadam robić torta jak się szybko uwine to będe miała luz
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      witam!
                      Paulinchen trzymaj się! pewnie będzie ciężko, ale później już będziecie wszyscy razem w nowym mieszkanku! może uda się wszystko szybciej przygotować?

                      vini-miki ale masz synka-byczka Asia była jakieś 2 tygodnie temu ważona i wyszło 10,8kg i jakieś 86cm, ale chłopacy zawsze więksi są. ja nie narzekam, zawsze lżej nosić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć dziewczynki,

                        u nas dzisiaj wielki sukces nasz Mały piewszy raz w ciągu dnia usąl sam , bo zawsze była potrzebna jakaś moja interwencja pobujanie itp a dzisiaj mówie sobie nie bedziesz tak długo chodził aż sam siepołożysz i udało się naszykowałam mu podusie jego pieluszke do przytulania i kocyk jak się zmęczyl polożyl sie tylko mnie zawołał żebym koło niego się połozyła i po minucie juz spał no po prostu cud

                        Paulinchen dzielna z Ciebie kobieta ja bym pewnie tyle nie wytrzymała, ale dacie radę szybko te dwa miesiące zlecą

                        Majorka a tak sie bałas że M Cie z domu wyrzuci a tutaj proszę wszyscy oszaleli na punkcie noego lokatora

                        Magda jak możesz to napisz jaki masz model tego swojego nowego
                        wózeczka

                        Grygorku Maik podobnie jak nasz taki duży tez ma 13kg tylko ma 82cm no ale miesiac starszy
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hello dziewoje moje
                          mam okres i jestem naładowana maksymalnie wrr dziś od rana już się pokłóciłam z Panem Mężem i nawet z Panem Synem ale pogoda dziś dopisuję, słoneczko choć trochę wieje ale jest git, ważne że ludzie już po wypłatach i ruch lepszy
                          Sikora gratulację dla Radka pewnie stresówa konkretna była teraz będziecie śmigać, a i zdrówka życzę, łyknij jakieś witaminki i do roboty
                          Paulichen bardzo bardzo ci współczuję ale jednocześnie się cieszę że dokonaliście jakiegoś wyboru, jakość waszego życia automatycznie się polepszy a dzieciaczki zapomną, z resztą kto się nimi lepiej nie zajmie jak własna "babi" jak to mówi Filip my będziemy trzymać za was kciuki a jeśli ci będzie smutno i ciężko to pisz na forum, każda z nas cię wesprze!
                          Majorka to wstaw zdjęcie tego swojego 4 dziecka najważniejsze że małżon zaakceptował
                          Grygorek mój to dopiero byczek ma 14kg a ubranka nosi na 92-98 ale wygląda szczuplutko bo wysoki.
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez sikornik
                            Moich wynurzeń ciąg dalszy...

                            Dzień dobry Aniu
                            ja tez dostałam wczoraj @ i wyjątkowo sie ciesze z tego powodu hihihi
                            Ania mam pyt: czy Ty masz narzucone że muszisz w tym i tym mies. sprzedać za tyle i tyle od tej marki ciuszkowej?
                            No mam plan do zrobienia np. 30 tysięcy miesięcznie jak zrobię to jest świetnie ale jak nie zrobię to trudno, nie ma to jakiegoś większego wpływu. Też się cieszę że mam okres ale brzuchol mnie boli strasznie buuu
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ja sie jeszcze ciesze spokojem, bo rogate moje spia juz 2 godziny, ale obiadek juz przygotowany to zaraz i tak ich obudze, do sklepu zreszta musimy jeszcze isc, a piiiiiiiiiiiiizga niemilosiernie, tzn. taki wicher jest

                              Sikornik no cos mi sie o uszy obilo z ta masa miesniowa, ale ja na serio kuzwa znow mam manie na slodkosci i wogole na zarcie, no wczoraj np. ledwo co przybieglam i zaraz do lodowki po pierogi bach na patelnie i zadowolona, kurczaki noo to przez ta pogode tez wiecej chce sie jesc (tak to sobie tlumacze).....
                              baaardzo ladny kombinezonik, buciki tez wypas, no i cena ok.


                              A moj licytowany komplet przepadl, nie skapnelam sie, jak mnie babka jakas przelicytowala, no a ta sprzedajaca dlugo widac sie nie zastanawiala i teraz juz po ptakach jak to sie mowi, ale szukam dalej..a ta kurtka caly czas mnie swierzbi i jeszcze nie sprzedana hehe, ale dzisiaj tez znalazlam kilkanascie ofert to moze cos z mezusiem wybierzemy wieczorkiem, bo on to na mus musi widziec, hehe nie wybaczylby, jakbym sama kupila...no a po drugie to tez takie zdrowe lejce na mnie, bo nie raz nie dwa korcilo mnie, zeby cos niestandardowego kupic, w sensie bardziej dziewczecego, haha....mezus mnie zczail i teraz pilnuje


                              megi no to prawie identyko chlopakow mamy
                              Ania2288 no Filip skubany wysokiii, no ale ma po kim, co nie? Ja to z tych karlowatych bardziej

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez sikornik
                                Musiałam się cofnąć do 3-go...

                                [Kala i jak Gabi z ta szkołą tańca?
                                ja swojego Jonatana na pewno wkręcam w narciarstwo (po mnie) i w Aikido (po Radku) zobaczymy gdzie złapie bakcyla hahahaha

                                Magda my tez mamy tę zastawę z Ikei, zieloną taką, a Wy?
                                Sikornik niestety beznadziejnie było za*****iście dużo dzieci , hałas okrutny i zamieszanie, i Gabi spanikowała i nie chciała ani zostać ani tańczyć

                                za to na nartach Gabi jeździ od dwóch lat i nieźle jej szło już wym roku, ma swój sprzęt i bierzemy jej instruktora i jest ok, do tego lubi rower i rolki

                                a ja licytuje na allegro kurtkę dla Poli z h&m , no zobaczymy co z tego wyjdze
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X