Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ale to jest o oliwce do smarowania sie czy co? kieeeeedy to było jeny... chuda masz gg?
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Aniu tak to jest o oliwce,temat pt "Oliwa-sposób na ciążowe rozstępy".Nie mam gg,wiesz,ja jestem nie z tej planety,a tak dokladniej to nie znam sie na kompie,umiem wejść na n/k,mama cafe i cos tam jeszcze.I to tyle..
      Last edited by chudagleba; 10-08-2010, 17:45.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kurczę właśnie spojrzałam na konkurs "dziecko babyonline",tam są moje dziewczynki w okularkach,sonda juz zakończona,nie wygrały....szkoda że wczesniej nie zajrzałam i wam nie wspomniałam,może wtedy oddałybyście głosik..zła jestem...

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Chuda ja lece na modyfikowanym nawet Maja jeszcze pije 4 i nie mam zamiaru na razie przechodzić na zwykłe bo modyfikowane ma dużo witamin i prebiotyki

          No na pewno byśmy głosowały na nasze księżniczki
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            helloł dziewczynki. :
            Chuda ja od daaaaawna daje Oskarowi zwykle mleko.najpierw mieszalam z modyfikowanym po po samym zwykłym pryszcze mial. a po smietanie tez ma pryszcze i rzadsze kupy ale smietana badziej uczula niz mleko..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              chuda ja daje Poli modyfikowane mleko nadal tzn Enfamil premium 3 i nie zamierzam narazie zmieniać na zwykłe, ono ma bardzo dobry, wzbogacony skład, tylko jest niestety drogie
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Chuda ja daje Weronice też modyfikowane Bebilon 3 dla Juniorów.
                Kala Enfamil może i drogie ale bardzo dobre też piłyśmy przez 2 miesiące także wiem
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                  Chuda ja daje Weronice też modyfikowane Bebilon 3 dla Juniorów.
                  Kala Enfamil może i drogie ale bardzo dobre też piłyśmy przez 2 miesiące także wiem
                  no wiem Jamirka Pola je pije od 2 mc życia , nasza pediatra mówi że to mleko z górnej półki
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no MIki tez jeszcze pije modyfikowane, fakt, ze moze juz takie zwykle konserwowane ale to to dostaje 2-3 razy w tygodniu max. przy okazji robienia kakaa, bo na tym modyfikowanym to mnie samej kakao tokowo wykonane nie smakuje, dlatego i dzieciu smaku oszczedze
                    Vincent moj gieeniusz maly jak kiedys jeszcze probowalam te pierwsze razy podawania kako dla Maika, sprobowal przez przypadek z butelki Maika, bo staly dwie obok siebie, i jak to oczywiscie Vincent..odrazu "bek taki ze hej, z takim poglosem i jeden taki odruch wymiotny..... to to jest mistrzowski zmysl smaku

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka laseczki
                      właśnie zajadam śliwki i oglądam tv.
                      Grygorku jak tam z twoim bieganiem
                      Kala mi też sie wydaje że kaszki to takie syte i treściwe są, no ale codziennie takie ilości to może troche ja "przymulają" i dlatego nie chce nic jeść
                      Chuda ma chyba rację.

                      My też cały czas na modyfikowanym, ale serki je, jogurty, zupe na smietanie tez i nic mu nie jest, budyń ale kakao na modyfikowanym i nie jest takie złe
                      a jak dajecie te płatki to na jakim mleku, krowim czy modyfikowanym?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kalaja Hani jak dawałam butle z kaszka do każdego spania nawet w dzień to mi nic nie chciała a dzis zauważylam ze jak od 2 tygodni pije tylko do spania i rano to zaczęła jeść obiady nawet wczoraj placki ziemniaczane z wielkim apetytem zjadła wiec może zrezygnuj z 2 śniadania daj jej najwyżej danonka bo ona po prostu po tych kaszkach nie jest głodna
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobra lece lulu jutro mnie nie ma bo latam po lekarzach jade z Hanią do neurologa prawie 100km w jedną stronę a co gorsza spędzę tam cały dzień aż do 19 bo jadę na 12 a mój tata na 16 ma komisje co do renty i muszę na niego czekać bo jedziemy jednym samochodem masakra co ja tam będe robiła z Hania tak długo,dobra jak wrócę zdam relacje pa
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej dziewczyny

                            No z bieganiem dobrze narazie, chociaz wczoraj jak bieglam, to szybciej dopadl mnie kryzys, no ale utrzymalam tempo i po jakichs 100- 200 metrach wyrownalam "oddech" NO A W EFEKCIE przebieglam z 200 metrow wiecej...nogi jeszcze nie bola tak typowo jakby sie kwas rozlal, ale czuje uda, ze cos sie ruszylo no i od wczoraj pada u nas, takze wstrzelilam sie w przerwe od deszczu, dzisiaj juz chyba bedzie gorzej z ta pogoda.

                            Nie zrobilam wczoraj obiadu, mialam w sumie nic nie robic, ale jak tak mozna? No to poszlam do ogrodka i przez cala 3-godzinna drzemke Maika kosilam trawe, przycinalam krzaki, grabilam, zmiatalam....pot po tylku lecial, ale efekt jest.

                            A z Pawlem, taka rozmowa z serii pytanie - odpowiedz, a na obiad zrobil sobie tosty

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              Kalaja Hani jak dawałam butle z kaszka do każdego spania nawet w dzień to mi nic nie chciała a dzis zauważylam ze jak od 2 tygodni pije tylko do spania i rano to zaczęła jeść obiady nawet wczoraj placki ziemniaczane z wielkim apetytem zjadła wiec może zrezygnuj z 2 śniadania daj jej najwyżej danonka bo ona po prostu po tych kaszkach nie jest głodna
                              Majorka właśnie tak myślałam wczoraj żeby jej nie dawać na 2 śniadanie tej kaszki tylko danonka, albo parówkę i zobaczyć co będzie w porze obiadu

                              bo wczoraj np. zjadła rano kaszkę na I śniadanie a potem ze mną i z Gabi zjadła plaster szynki i pół parowki (tzn berlinki one są długie) i jeszcze je dałam na II śniadanie kaszke z połówką banana, to chyba jednak sporo

                              sama nie wiem, wiecie ja myśle że to taki typ co za jedzeniem nie przepada mi sie trafił
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Bry
                                Ja też daję płatki na mleku modyfikowanym-nestle junior,niby do 3 roku życia trzeba dawać to mleko...Ale wczoraj tak tylko spróbowałam czy nic jej nie będzie.Kolejna nieprzespana nocka za mną,idzie druga trójeczka...Jajecznice robię z dwóch jaj na masełku,bez chlebka.A ja znowu wcinam pizzę...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X