Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Chuda Ala dość dawno przestała przybierac pewnie taka natura.
    a to moja Pani kitka
    Last edited by Paulinchen23; 20-04-2011, 16:40.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Paulinchen ale Alunia bosko wyglada moja się chyba już odzwyczaiła od gumek bo dawno już nie nosiła kitajców

      Kasieńko tak to to z bitą śmietaną no i doczekalam się koleżanki przyszła o 19,30 i siedziała do 21,20 myślalam ze wyjde z siebie bo dziewczyny już się same domagały do łóżek Maja poszła sama a Hanie położyłam jak tylko ona poszła no i śpią jutro biorę sie za torciki muszę napiec biszkoptów wstawię zdjecia jak nie zapomnę ich zrobić
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dzien dobry
        troche mnie nie było
        teraz tylko na sekunde pochwalic sie ze juz wiem dlaczego lena byla ostatnio taka cholera nie do zniesienia dzis zauwazylam ze jej sie obie dwojki na raz przebily na dole

        bede wieczorkiem

        buziole
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej

          no to tylko pogratulować Lence a ja myślałam że to tylko moja ma 8 zębów a wszystkie dzieciaczki to już prawie cala buzie a tu widze ze nie jestem sama ciekawe jak z ząbkami u Hani Yoennebo ona też w tych dniach co nasze rodzona

          ja od rana mam jakiegoś doła i chyba sama siebie nakrecam ale jakos mnie znowu naszło i jest mi źle nawet do M się nie odzywam wszystko mnie drażni nie wiem czy to hormony tarczycy tak mieszają czy ja sama już wariuje

          Hania nie lubi chodzić w skarpetach i ciągle je zdejmuje a jak jej pajaca ze stopami założyłam bo u nas jakos sie zimno zrobiło z rana tylko 9 st na dworze a moja sypialnia niczym podwórko chłodem zawiewa no i był wielki problem i krzyki bo stopy zakryte a zdjać sie nie da z samego rana jak tylko wstała rozpatroszyła się z pajaca i była zadowolona ciekawe jak to będzie z rajstopami jak przyjdzie zimno
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Jamirka a jak u was z ząbkami też ma tak mało ? bo ona też urodzona tak jak nasze (w tej samej dacie prawie)
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              Jamirka a jak u was z ząbkami też ma tak mało ? bo ona też urodzona tak jak nasze (w tej samej dacie prawie)
              Majorka Weronika ma 12 ząbków czyli dodatkowo doszły nam 4. Zostały nam tylko 3 i 5, także już na półmetku
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                U nas to różnie bywa, z reguły chodzi na bosaka. Ale jak ma skarpetki to póki się czymś zajmuje to ich nie ściąga a jak szuka sobie nowego zajęcia to zaraz ściąga.
                Z rajstopami nie było problemu - nie ściągała ale wtedy była mniejsza więc zobaczymy jak będzie tym razem.
                Kupiłam jej już w zeszłym roku kombinezony 2 na zimę bo akurat przecena była i w jednym wygląda jak astronauta potem może jej założe i cyknę zdjęcie to Wam pokaże pamiętacie taki serial Pi i Sigma ? to tak podobnie wygląda
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Siemka
                  Dziołchy moja Izula dzisiaj usnęła bez SMOKA Sobie zaplanowałam że od dzisiaj zrobię jej odwyk... Nawet nie płakała,troszkę pojęczała,pomlaskała usteczkami jakby ssała smoka i usnęła.Zobaczymy co dzień pokaże no i pierwsza nocka...Ale i tak się nie poddam,jestem upartaIza ma 14 ząbków,czekamy na piąteczki i górne trójeczki.Czy Wasze pociechy łączą już wyrazy,tzn Izunia np: mówi tak "Mama cho aa"(jak chce siku to mnie tak woła ostatnio-mama choć aa) albo "mama papa","mama nara".Jak to jest u Was???Co macie na obiadek?Ja dzisiaj karkóweczkę w sosie+ziemniaczki+pomidorek ze śmietaną i z cebulką(ja oczywiście suróweczki nie zjem bo znowu zanocuję w kibelku),dla Izy zamiast ziemniaczków ugotowałam kaszę jęczmienną.No i zrobiłam sernik na zimno-ale to na jutrzejsze przyjęcie Emilki.Majorka ja też ostatnio mam humorki,wydaje mi się że ta codzienność mnie dołuje,jestem wiecznie sama z dziećmi.Za tydzień się odstresuję,mamy wesele w rodzinie

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kuuuurna, wszystko mi sie skasowało

                    No to w skrócie...

                    Gratki dla maluchów za nowe ząbki!
                    U nas jeszcze dwie trójki w drodze, potem piątki i spokój nareszcie

                    A co do mówienia- Kris też próbuje łączyć wyrazy w zdania, np:
                    Papaj już nie jedzie,
                    Tata leci placy,
                    Dziadzia jedzie autem,

                    Piesek ( Kici, mama czy ktośtam) wstań, albo chodź,
                    Nie bój sie,
                    Ciiiii, mama śpi

                    W sumie to codziennie dochodzą nowe słowa i ich zlepki do repertuaru

                    A, pochwale sie jeszcze- dostałam sie na studia magisterskie na Wszechnicy Świętokrzyskiej drobny szczegół, że razem z pismem dostałam druk z terminami opłat czesnego, i pierwsza ma wpłynąć już w ciągu najbliższych 2 tygodni
                    No nic, jak trza, to trza... Teraz już nie ma odwrotu- lenia do kieszeni i Asia bierze sie do roboty w końcu


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      zazdroszcze Wam tych weselisk
                      Nam już któreś z kolei przepadlo przez te wyjazdy mojego M. Ale ciul- nie będe przecież sama chodzić. Co innego, gdyby to było z bliskiej rodziny, a tak- dalekie kuzynki, koledzy Dominika, to co tam będe sama robic

                      Majorka, my to podobnie mamy z tym złym samopoczuciem fizycznym i psychicznym jakoś nam sie to zbiega w czasie
                      Ja w środe byłam wnerwiona na mojego M, bo coś popiepszył z rachunkami blokowymi i ja to musiałam jak zwykle odkręcać. Jak pogadali z Krisem na skype, to powiedziałam że mi sie z nim w sumie gadac nie chce, no i sie biedny obraził. Od tamtej pory zero smsa, dopiero teraz pisze z pytaniem co tam u Krisa. Wiem, że niepotrzebnie taka wredna byłam, ale nieraz tak mam, że to, co innych poprostu denerwuje- mnie doprowadza do szału... A to jego zawalanie różnych spraw totalnie wytrąca mnie z równowagi


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nichol no to Twój synus sporo mówi,Iza prawie wogóle.Mama,tata,baba,papa,dada,cho,aa,jaja(tak mówi na Emilkę),dadźu(gazu),nara,lala.To te najprostrze słowa.Kurczę ale z niej leniuch

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No hejka,ja dzisiaj wolne mam,już zrobiłam zakupki,posprzątałam i pranko wywiesiłam.Mały właśnie wstał po drzemce ale jakiś marudnyChyba zabiorę dzieciaki do mamy trochę bo ciepło to poszaleją na dworze.Mój M w pracy do 22.00 no i też ostatnio wszystkiego się czepiam,nawet wczoraj się popłakałam,z bezsilności chyba,ale może dlatego bo mam kiepskie dni.....O sprawach finansowych to nawet nie wspomnę,po zrobieniu opłat,zakupów i wyprawek do szkoły mam 50zł w porfelu do....10 wrześniaI jak tu żyć??

                          Spóżnione ale szczere życzonka dla Emilki!!! I Nator oczywiście, ale ona chyba sobie już odpuściła forum....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej

                            Chuda no to życzę wytrwałości w odstawce od smoka! U nas 2 tygodnie żyjemy bez niego i jest superrrrrr. Już chyba zapomniała o nim, a ja nie muszę pamiętać, żeby go zabierać jak gdzieś wychodzimy.

                            Chuda
                            co to za serniczek na zimno? Właśnie miałam poszukiwać na necie przepis, bo mam ser i nie mam pomysłu co z nim zrobić. Jak możesz to wstaw przepis.

                            Nichol no faktycznie Kris dużo mówi, ale pocieszam się, że on trochę starszy

                            Julka ostatnio mnie osłabia z mówieniem, ciągle coś nowego dochodzi, a niektóre słowa nie wiem skąd ona bierze np stolik to "adin" no co to ma wspólnego???
                            Poza tym:
                            cici - ciocia
                            bamam - banan
                            ninia - niunia
                            pam- pan

                            Ale ten "adin" powalił mnie na kolana .........

                            Miłego dzionka kobitki, Majorka a Tobie życzę lepszego nastroju!




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                              Nichol no to Twój synus sporo mówi,Iza prawie wogóle.Mama,tata,baba,papa,dada,cho,aa,jaja(tak mówi na Emilkę),dadźu(gazu),nara,lala.To te najprostrze słowa.Kurczę ale z niej leniuch
                              no Pola podobnie tylko proste słowa typu :
                              mama, tata, baba, dziadzia, gaga (to Gabi), papa, me (Mela),ama (nie ma)
                              no i wyrazy dźwiękonaśladowcze oraz odgłosy zwierząt i tyle

                              ja jestem w szoku że Kris już mówi całe zdania to moja jakoś guła straszna jest

                              a my jutro idziemy na imprezkę - grila, duża na 30 osób, dziewczynki zostają u nas w mieszkaniu z teściową
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kuuuurde, no! Ja też chce na jakąś imprezeeee!
                                Rodzice byli niedawno na kilkudniowym wypadzie z okazji rocznicy ślubu, za tydzień moja młodsza siostra wyjeżdża na weekend w góry ze swoim chłopakiem. Do mojej starszej siostry dziś przyjeżdża jej facet (mieszka dość daleko od niej) i też pewnie poszaleją przez weekend. A ja- siedze w domu i jedyna atrakcja to nudne spacery z Krisem. Żyć nie umierać


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X