Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ło matulu..chudzielcu..to z tymi naszymi córciami sie robi.. chlopcom nie powiem bo sie poryczą ze ich kobiety chore... a tą dyspozytorke z pogotwia t bym zrugala po całej linii... a jakby dziecko umierało.? to co.? np rowerem wiesc? pinzieta słuzba zdrowia..



    Ja mam konto na fb Kasienko..
    Last edited by renatkaa09; 13-08-2010, 19:44.
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć Dziewczynki

      Ostatnio strasznie zalatana jestem a po drugie m na urlopie więc rzadko bywamy w domku... no ale jestem

      Kala śniłam Ci się ? no proszę, to miło tylko mam nadzieje, że nic niegrzecznego nie robiłyśmy ;P hi hi hi

      Chuda współczuje choroby dziewczynek. A apropo pogotowia to 3 miesiące temu byłam sama z babcią i z Weroniką w domu i widzę, że z babcią coś się dzieje. Zaczęła bełkotać, nie mogła się w ogóle wysłowić, i jeszcze widzę, że połowa twarzy jej zwiotczała... dzwonię na pogotowie a ta mi mówi że to wcale nie początek udaru ale pogotowie wezwie. Przyjechali za godzinę i stwierdzili zaburzenia krążenia mózgowego. Nie zabrali jej do szpitala, dopiero my ją zawieźliśmy jak jej się pogorszyło. A babcia jest teraz sparaliżowana, nie mówi, jest jakby nieobecna i dodatkowo robi pod siebie... normalnie roślinka... teraz to normalnie tylko samemu wozić na pogotowie albo w ogóle nie chorować...

      Nichol mam ten sam fotelik co Kala jestem zadowolona. A ten fotelik o którym Ty mówisz i o tych testach to jest rzeczywiście chicco ale zupełnie inny model, ja go nawet w sklepie nie widziałam. Trzeba pytać w sklepie co do tych testów bo większość ma tylko te z homologacją a już zderzeniowych nie.

      Ania ja polecam odżywkę z jedwabiem tylko kurcze nie pamiętam jak się nazywa. Jest biała i czerwona - czerwona specjalnie do włosów które się często suszy i prostuje.

      Kasiar Weronika śpi na podusi tylko w łóżeczku, ale z reguły w nocy "wędruje" po całym łóżku więc różnie to bywa. W wózku śpi bez niczego...
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Jamirka sen był grzeczny poprostu byłam w Gdańsku i cię odwiedziłam w domu a ty wykazałaś dużą radość z mojej wizyty
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość

          a może mi polecicie jakiś fajny kosmetyk tzn odżywkę do włosów?
          Aniu ja używam maskę mleczną do włosów, kupuje u fryzjerki w takim wieeelkim opakowaniu, jest super, włoski gładziutkie, szybko rozczesuję i starcza mi na rok No i maska więc chyba lepiej działa niż odżywka

          O emotikonki mi same powróciły haha

          Napisane przez renatkaa09;214062

          [COLOR="Red"
          Ja mam konto na fb Kasienko.. [/COLOR]
          Renatko kochana a jak cię tam znaleźć, bo jeszcze się nie obcykałam na tym fb

          Chuda moja Julka też miała niedawno anginę, pisałam wam, a jaki masz antybiotyk? Z tego co piszesz to chyba twoje niunie mają gorszą, bo moja to raczej miała apetyt, tylko ta gorączka i biegunka...

          Współczuję przeżyć, najgorsze to nie wiedzieć jak pomóc swoim dzieciaczkom i ta bezsilność... No ale potem juz jest tylko lepiej




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jestem i ja ale was już nie ma skończyłam właśnie 4 biszkopt i idę lulu bo jutro od 7 zasówam z torcikami
            jutro zajrzę dopiero wieczorkiem bo jadę do mamy jak skończę swoje dzieła

            dobrej nocki kochaniutkie
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czesc dziewuszki ,
              no i dzisiaj weselicho wiecie tak sie denerwuje jakby to moje było, zaraz jade po moje dziewczynki i do fryzjera i pewnie odezwe sie dopiero w poniedzialek,
              Chuda niech dziewczynki szybko wracaja do zdrowia ja to bym pewnie panikowala jak zwykle a ta dyspozytorke trzeba byla zje..ać mój tesciutak zawsze robi jak nie chca przyjechac mowi poprosze pani nazwisko zebym mial kogo w sadzie skarzyc jak cos sie stanie i karetka sie znajduje. i tak jak Majorka pisala ja tez zawsze tydzien po antybiotyku daje malemu acidolac na odbudowanie flory.
              co do fotelika tez mam czerwony i ten film tez widzialam ale to tylko jeden model chicco i juz go chyba wycofali, tylko ze te espiro maja taka wkladke dla noworodkow i zeby ja wyjac trzeba rozbierac z tylu pasy ale to szybko idzie
              A ja mam odzywke z gliskura rozowa chyba do suchych wlosow i tez niezla ale wczesniej mialam pantene bez splukiwania ale za ciezka jak na moje liche wloski

              Dobra spadam bo maly usnal , zostaje z tesciowa bo mezus na gieldzie, oj cos czuje ze wroce na boso
              Buziaki i do poniedzia lku
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc dziewczyny

                Jutro wyjezdzamy, a ja jak zwykle w tyle, nic nie spakowane, ale za to wszystko poprane i poskladane, to juz tylko do walizek spakowac.
                Wczoraj depilowalam sobie caaaaaaaaaaaale nogi, m-a-s-a-k-r-a troche bolalo, ale spokoj na caly wyjazd, nooo i zrobilam na wieczor paznokcie, najdluzsze jakie mialam do tej pory, taki podkladzik narazie, zawsze moge cos domalowac

                Aaaa i obcielam chlopakow maszynka, troche darcia bylo, nie powiem

                Ja uzywam Fruktis(czy jak to sie pisze )

                Pawel ma juz urlop, i dzisiaj od rana juz 3 razy mielismy "glosniejsze rozmowy" co to bedzie dalej to niewiem.

                Ide na razie dziewczyny, pozniej sie jeszcze napewno odezwe i pozegnam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć dziewczynki
                  Byłam wczoraj u fryzjerki czesała mnie 3 godziny a raczej bawiła się włosami ale dla mnie to sama przyjemność koniec końców ściełam się na krótko z grzywą dziwnie mi jakoś bo nie miałam nigdy takich krótkich włosków ale przyzwyczaję się grunt że Damianowi się podoba no i mnie też ale chodziło mi głównie żeby było mało roboty przy nich, tylko wysuszyć i w drogę. Za pomalowanie, rozświetlające pasemka, maskę i ścięcie wzięła 60zł więc spoko. Postaram się wstawić później zdjęcia jak mi się uda.
                  Kasiar ja widziałam maski mleczne na allegro którą ty masz?
                  Grygorek fajnie ci! miłej zabawy życzę i czekamy na pocztówkę

                  my dziś robimy grilka u mamy może sobie w końcu jakiegoś browarka strzelę bo mi się chce strasznie w te upały piwa hehe
                  do usłyszenia
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dzień dobry

                    Kaluś to chyba jakiś znak, że musisz w końcu tu przyjechać przy okazji wypadu do Jastranii więc czekam z niecierpliwością.

                    Ania czekamy na zdjęcia. Sama niedługo się wybieram do fryzjera. A ja to mam zawsze problem bo mam dość grube i ciężkie włosy i nie każda fryzurka mi pasuje, zwłaszcza taka jak mi się podoba

                    U nas dzisiaj pochmurno, ale ma być z 30stopni także pewnie duchota będzie...

                    Ale mnie dzisiaj ojciec zdenerwował... przyszedł i powiedział, że u mnie w domu to jak na wsi bo susze pranie na balkonie.... no wiecie co...
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Jamirka tatuś dobry haha a jaka ty fryzke bys chciala?
                      ja też mam mega grube włosy ale fryzjerka mi je tak pocieniowała że się super układają
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej.
                        no z niunkami lepiej,dziś juz biegają ,gorączka minęła,nadal prawie nic nie jedzą,tzn zjedzą 2-3 łyżeczki zupki...Mało piją.Mało siusiają.A maja AGUMENTIL.Emilka po nim ma buźkę wokół ust w krostach,byłam u lekarza wczoraj to kazał nie przerywać leczenia,dziś ma rączki i nóżki w dziwnych plamkach,też byłam z nią u lekarza(dzisiaj) to baba stwierdziła że to od białka...Co za lekarze!!1 Jak to od białka skoro Emilka od tygodnia NIC nie je...A tym bardziej nabiału...Wstawiam Wam foty mojej odżywki,Emilki z jak miała 40 gorączki i te jej krostki... aj i mam się nie przejmować tymi krostami...(słowa lekarza)
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Boziu jakie biedactwa aż mi się płakać zachciało
                          Chuda jedźcie może do jakiegoś znajomego lekarza albo na pogotowie męczą się kruszynki pewnie. Tak to jest ********a co lekarz to opinia
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            o matko chuda ty to się masz z tymi choróbskami dziewczynek zamartwić sie można , kurcze dziwnie te krosty-plamy wyglądają

                            a nie masz jakiegoś dobrego pediatry prywatnie ?? wiesz taki co by do domu przyjechał ? jak im się płaci to sie inaczej zachowują ! niestety
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzien doberekposprzatalam dzisiaj caly dom włacznie z oknami praniem wozkow i ukladaniem maluchom w ciuszkach
                              CHUDA jedz do jeszcze jednego lekarza jak moja niunia miala cos takiego dostala antybiotyk i masci bo ja to swedziala niech zobaczy ja jeszcze jakis lekarz a smoczek ciagnie jeszcze ?




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                O matko.... chuda.... może to uczulenie na antybiotyk? Ci lekarze to g... wiedzą.... nie też wciskał lekarz że moja jest uczulona na mleko... od małego ale się nie dałam i miałam rację.
                                Może pojedź na pogotowie, na oddział dziecięcy albo zamów lekarza do domu... biedactwa...

                                Aniu ja mam grube włosy tak jak pisałam i czasem są niesforne :/ chyba sobie mocno wycieniuje... najlepiej jakbyś pokazała swoją to może mi też wpadnie w oko

                                Jaka u nas parówa.... normalnie nie ma czym oddychać... istna sauna...
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X