Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez magica13 Pokaż wiadomość
    wysłałam jeszcze raz. ja się do niczego nie nadaje w takie upały
    teraz mam tylko jak ty sie teraz zorientujesz która z nas jest która
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      magica ja już ci wysłałam zaproszenie na nk

      i widzę że wy też w tym roku byliście w Grecji z małym taki podpis pod zdjęciem na nk widnieje
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej

        Julka ma anginę Złapała pewnie po tatusiu, bo tydzień temu on miał. W przedszkolu też niektóre dzieci dopadła angina i lekarz mówił, że dużo osób właśnie teraz w lecie choruje.

        Wlewam w nią picie na siłę, żeby się nie odwodniła... antybiotyk, tona innych lekarstw, także nieciekawie u nas...

        Magika też poproszę o namiary na NK.

        Trzymajcie się dziewczyny i nie łapcie anginy - ale mi się zrymowało




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kala, no właśnie. Jak Was podczytywałam, to pamiętam, że sie szykowaliście. Ja byłam w długi majowy weekend, więc chyba przed Wami. A gdzie dokładnie byliście? My na Krecie i było super. Tylko podróż długa

          Jakoś dojdę, która, to która hahahhaha

          Katarzynar, bardzo Wam współczuje tego choróbska. Niestety angina uwielbia upały...
          Mateuszek 30.04.2009

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Melduje sie posłusznie

            Magika, ja też fcem namiary na NK!

            Krystian też majstruje przy klejnotach jak tylko mu pampka sciągne, ale wiem że to norma. Ostatnio stanał sobie w wannie poczas kapieli i zaczą sikać- tak śmiesznie zgiąl sie w pół i patrzył co sie dzieje ;P

            Chuda, tort naprawde ok! Mysle że gdybys miała takie bajery jak majorka- np. barwniki do mas, to mogłabys ja postraszyć konkurencja

            Ja też już mam dośc upałów, ale jutro podobno ma sie ochłodzić. Oby, bo przez ten skawar nawet nie ma jak wyjśc na zewnątrz. Jesteśmy uwiezieni w domu

            Czekam na połączenie z M na skype, ale nie wiem czy wcześniej nie padne. Wczoraj w nocy Kris obudził sie koło24 i szalał do 2 myślałam że go udusze normalnie. Popołudniu położyłam sie obok niego jak kimał i spałam od 13 do 16, a mama wzięła go do drugiego pokoju. Szczerze- potem czułam sie jeszcze gorzej...


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witajcie.
              Normalnie u nas wiecznie coś Oli znowu miał gorączke ale tym razem obyło się beż szpitala.Z Ali mała niedobrota się robi gada jak najętawstawie parę fotek MAGICA witaj,bo my się chyba nie znamy
              Last edited by Paulinchen23; 20-04-2011, 16:40.




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                I jeszcze pare
                Last edited by Paulinchen23; 20-04-2011, 16:40.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Grygorku kofany wracaj bo mi ciebie tu brakuje i twoich zdjęć z pazurkami i malych rozrabiaków czekam z niecierpliwością

                  u nas leje cały czas z mała przerwą po obiadku wtedy do kumpeli szłam przy okazji zrobiłam zakupki i tak wracałam w ulewie z 4 kg w ręku i 3 na ramieniu w torebce masakra myślałam ze nie dojdę a najśmieszniejsze to to że jak dzwoniłam do M to Haniulka odebrała i tak się naśmiałam bo normalnie gadała do mnie jak nakręcona

                  Magica ja nie dostałam twojej wiadomości ale wyśle ci swoje namiary

                  Chuda torcik świetny tylko okna by się przydały w tym autobusie a kremik to chyba przez upał co ja w takie upały to do śmietany dodaję o jeden fix więcej bo też pływa na szczęście już u nas 18 st i jest fajnie choć tęskno mi już za słonkiem
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Probuje nadrobic ale cięzko bedzie teaz jestem sama mąż w Anglii,więc same wiecie jak to jest.Ale obiecuje się poprawicdobrze,ze mam urlop




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Paulinchen witamy z powrotem zdjęcia super i na tym w koszulkach bardzo mi Hanie przypomina mają takie same oczka Alunia jest po prostu boska śliczniutka księżniczka

                      Megidzięki za zaproszenie

                      właśnie kończę piec biszkopt i lecę pobaraszkować z M do juterka kochaniutkie
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dziewczyny sorki ze ostatnio nie pisze ale jakos czasu brak


                        ale teraz mam poważne pytanie: potrzebuję porady prawnej bardzi pilne i mało czasu mam czy któraś ma może jakieś znajomosci????????
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej
                          Magica ja Cię odnalazłam i zaproszenie wysłałam.
                          MAJORKA miały być okna i cała reszta ale ja mądra barwnik dodałam do śmietany 30% a podobno barwniki dodaje sie tylko do kremów.Niewiem,nie znam się.
                          Nichol barwniki będę miała na początku sierpnia więc zacznę cosik tworzyć.Majorka nadchodzi konkurencja hihihi.Oczywiście żartuję,no ale pomarzyć można... Jak Izuch uśnie to zajrzę,teraz muszę spadać bo niuńki rozwalają zabawki gdzie się da... Pa.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            magica my byliśmy na początku czerwca na Kos, hotel super, pogoda, morze też ale sama wyspa lekko mnie rozczarowała

                            ankasos ale w jakiej sprawie ten prawnik potrzebny , jeśli możesz napisać, ja mam dwóch kolegów po prawie ale jeden nie pracuje w zawodzie, a drugi owszem ma kancelarie tylko nie wiem za bardzo w czym sie specjalizuje
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześc dziewczyny
                              U nas nocka mineła super dizeciaki śpia caaałą noc więc się wyspałam fakt,że odkąd tata wyjechał maluchy upodobały sobie moje łóżkoPogoda u nas taka sobie padało całą noc a teraz jest też pochmurno więc pewnie na spacerek pójdziemy ale później.


                              WSZYSTKIE ZDJĘCIA DZIECIACZKÓW ŚLICZNE




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Czesc dziewczynki
                                u nas cięzka noc , mały caly czas sie rzucał i płakała nawet jak wziełam go do siebie ale mam nadzieje ze to przez upały ,nad ranem troche popadalo a nawet była burza, ale teraz znów duchota.
                                Magica zaproszenie wyslalam
                                Paulinchen dzieciaczki slodkie a Ala po prostu urocza ja chyba naprawde musze sobie córeczke sprawic:P
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X