Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć mordki

    aaale upał dziś niemiłosierny! pot mi się po cyckach leje normalnie a Renatka i Megi moich mini B - dużych A nikt nie przebije więc się nie przejmujcie

    Chuda chyba dzieciaki tak się poznają wiesz bo jak Filipowi się ściągnie pampka to też od razu się za siurka ciągnie i to ostro aż się Damian krzywi ciakawe czy on jeszcze nie czuje że go bolą jajeczka bo czasem to aż zgniata klejnotki albo stoi ogląda bajki i sobie gmera ale co mam go po rączkach bić to nie zakuma o co chodzi...

    Katrienna nieźle masz z tym prasowaniem ja jestem kompletną odwrotnością NIC nie prasuję chyba że przed wyjściem szybko mykne ale np Filipa ciuchów wcale nie prasuję nienawidzę prasować he

    A ja mam dziś inwentaryzację w sklepie po zamknięciu aż się boję bo wszystkie straty pokrywam z własnej kieszeni

    chce mi się coli z lodówki bardzo bardzo!
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Może faktycznie dzieci tak mają.Jak są w pampku to nie maja możliwości pomacania się Mam nadzieję że Izulce szybko się znudzi to macanko bo aż mi głupio na TO patrzeć....Aniu pomyślnego liczenia Ach,ja mam colę ale nie z lodówki,chcesz łyczka..?

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ja też mam taką nadzieję bo głupio tak przy ludziach np na plaży chociaż Fifi zawsze w kąpielówkach ale i tak :P a w ogóle przypomniało mi się że mały ostatnio u babci na kolanach siedział i na cały głos "ci-pa ci-pa" ale wstyyyd
        Chuda już wyskoczyłam po cole z lodóweczki zimniutka i do piekarni po rogalika mniam
        jeny że ludziom się chce po tym upale ganiać po mieście..
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej w upalny dzionek
          bolerioza jest bezbolesna i bezobjawowa niby mogą troszkę boleć bardziej stawy ale przeważnie dowiadujesz sie przez przypadek chyba że zrobisz specjalnie badania

          co do grzebania w C to tak jest u dzieci i to mija nie trzeba zwracać na to uwagi chyba że bardzo sobie drapie i robi krzywdę moje ma uczulenie na pleckach tam gdzie sie kończą pampersy i jak tylko zdejmę to robi sobie charakiri

          idę sie szykować i zmykam z domu na pogaduchy z kumpelą a dzieci z M niech teraz on sie troszke pozajmuje
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            czesc...: Oskarowy też lubi sie swoim ptasiorem sie zabawiac,jak go czasami zacznie ciągac to mam wrazenie ze go kiedys urwie. Filip zreszta tez ciaga sie za jajka...prosze, tłumacze,ze.a on nic..jak oglada bajke to normalnie szal..reka w gaciach szaleje mam nadzieje zemu to w koncu minie bo czasami z mnie tresie jak widze ze n np w kolejce do sklepu zaczyna sie dłubac tam!
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czesc dziewuszki,
              u nas dzisiaj straszny skwar,
              nasz mały jeszcze sie nie ciagnie za siusiaka ale czytalam ze to normalne. ide wykapac moje dziecie bo cale spocone wpadne pozniej
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej Dziewczyny,

                ale dziś był skwar... o Matko! Ja z Matim pojechaliśmy do synowej na działeczkę. Było niewiele lepiej, ale młody się pokąpał w baseniku 2 razy. Noc mieliśmy marną. Mati wstał już o 12.30 i marudził resztę nocy. Ostatecznie spaliśmy razem w drugim pokoju, żeby tata odpoczął. Wziął go nad ranem, więc się godzinkę zdrzemnęłam... Chyba nowe zębole, bo cały czas sobie grzebie.
                Padałam na twarz. Ale na szczęście dzień już sie kończy.
                Mati też sobie 'targa' siusiaka. M nie może na to patrzeć , jak twierdzi 'od razu jego boli' hahhahaha I też czytałam, że to normalne

                Renatkaa ale masz szczęście, że Twój Skarb tyle śpi

                Dziewczyny, nie wiem jak Wam wysłać namiary na nk. Pomóżcie któraś?

                Załączam Wam fotkę Matiego w baseniku.

                Dobrej nocki
                Attached Files
                Mateuszek 30.04.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hejka
                  skwar niemiłosierny...nic się nie chce, najlepiej bym spała cały dzień.

                  Szymon też sobie drze sisionka, i M też zastanawia się czy go to nie boli no ale widocznie nie, skoro nie zaniechał procederu.
                  mi toosobiście nie przeszkadza, tylko czasem utudnia robotę przy zmienianiu pieluchy.

                  co so spania: Młody śpi mi jeszcze 2 razy dziennie- pierwszy raz kładę go jeszcze przed południem ok.11 i śpi zazwayczaj 2-2.5 godzinki. Po południu to już różnie, ale zazwyczaj około 16 juz jest strasznie marudny więc kolejna drzemka trwa ok.1.5godzinki. Noc przesypia całą( ale z tym to mam dobrze od samego początku praktycznie, tzn.zacząl przesypiać noce około 3 miesiąca), zasypia ok.20-21 zależy o której się obudzi z drzemki popołudniowej. I wstaje ok.7.30-8.00. jak jest chłodniej to potrafiliśmy nawet do 9-9.30 kimać

                  poza tym to u nas nic nowego, tak więc dobrej nocy. Mam nadzieję że się wyspicie mimo upału


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Megica Mati Fajniusi

                    moja Hania w dzień śpi 2x po 2 godziny a na noc idzie około 20 teraz przez ten wyjazd troszke sobie przesuneła ale wracamy na swój tor i będziemy dalej kłaść się o naszej porze, flaszke pije do spania potem koło 23/24 zależy o której idę spać a potem dopiero 4/5 ale ona nie wstaje zaczyna tylko się kręcić i mocno ssa smoczka dostaje butle i zazwyczaj śpi do 7 tylko nieraz wstaje o 6 no ale napisałam

                    co do wiadomości to kliknij na login np.Megi wyświetli ci sie zobacz profil itd i tam jest też wyślij prywatną wiadomosć klikasz i masz

                    idę M zrobić przedkolacje bo głodny

                    do potem
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Was nie ma wiec i ja mówie dobranoc dziś znów śpie sama w wielkim łożu bo M wstaje o 4 i nie chce nas budzić no cóż wiecej miejsca dla mnie

                      pa buziolki na dobranoc
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ania ja to lubię prasować i lubię mieć w szafie wszystko równiutko poukładane w kosteczki lub na wieszakach ale ja to trochę taka pedantyczna jestem. mam nadzieje że będzie jak najmniej strat a najlepiej wcale
                        Kuba też się ciągnie za siusiaka i myrda nim nieraz jak stoi i jajeczka też gniecie i chyba go to nie boli, ale dobrze wiedzieć że nie tylko on tak ma bo już zaczynałam się martwić.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez magica13 Pokaż wiadomość
                          hej Dziewczyny,

                          ale dziś był skwar... o Matko! Ja z Matim pojechaliśmy do synowej na działeczkę.
                          Dobrej nocki
                          magica to ty masz synową czy ja dobrze zrozumiałam to taki żart tak ??

                          cześć tak wogóle,
                          czytam was na bierząco , tylko z pisaniem gorzej, nie mam weny a w pracy troszkę roboty więc nie mam czasu

                          Pola narazie nigdzie sobie nie grzebie ale ona chodzi w pieluszce , więc nie bardzo ma okazję

                          a ze spaniem znowu u nas gorzej, dzisiaj od 23 spała z nami, i rzuca sie , kręci , jęczy i tak do rana , masakra
                          już sama nie wiem o co chodzi zęby, upał czy nie wiem co jeszcze, może taki typ
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka

                            u nas od rana leje deszcz a w chacie dalej upał wszystkie okna szeroko otwarte ale na razie nie pomaga,fajnie że popada bo mam już dosyć latania z konewką i wężem żeby kwiatki i drzewka nie uschły

                            nocka super wstaliśmy o 7 zaraz śniadanko zrobimy i chyba do sąsiadki na kawkę smyrniemy

                            Kala ja swoich zieciów też juz mam

                            jutro robię teletubisia zobaczymy czy wyjdzie znowu mam jakiegoś strach a najgorzej że blaszki mam małe takie zwykłe a chciałabym mieć duże muszę gdzieś poszukać bo wszędzie są tylko standardowe
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a zapomniałam wam się pochwalić moimi nowymi pazurkami
                              oto one z tymi zakupionymi na allegro kwiatkami
                              Attached Files
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej

                                U nas też Weronika czasem sobie pogrzebie ;P ale tylko wtedy kiedy jest bez pieluszki. Też czytałam że to normalne, bo dzieci poznają swoje ciało, grunt zeby uwagi nie zwracać... a tłumaczenie chyba jak na razie na niewiele się zda.
                                W ogóle są dwie fajne książki dla chłopców i dla dziewczynek - wielka księga siusiaków i wielka księga cipek. Koszt około 25zł, myślę że warto.

                                U nas dzisiaj zbiera się na deszcz. Cudownie... bo tak szczerze mam już dość tych upałów... wczoraj to już totalna masakra była...
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X