Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nichol jestem w szoku moja jeszcze nawet sama nie siedzi , a Krystian już stoi no niewiarygodne przecież on nie ma 7 mcy jeszcze , geniusz jakiś
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      nichol to nie wiarygodne !!! gratulacje!!!szok jak on to robi??
      ja lece dalej ogarniac zaraz spac bo rano na uczelnie
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no no widzę ze tu troszkę nas przybyło fajnie dziewczynki że wracacie po woli,Kala wcale o tobie nie zapomniałyśmy my po prostu wiemy jak to jest jak brakuje czasu

        a u nas ok tylko troszkę mi się humorek popsuł ale jakoś to będzie
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kala ściemniarko mała a ja wiem że byłaś kilka razy i że w innych wątkach się udzielałaś i myślałam że ot tak nie masz ochoty nic napisać ale mam nadzieję że będziesz zaglądać częściej
          Jakoś nikt chyba dziś nie ma weny na skrobanie...
          mi się okrutnie chce spać więc lecę się kąpać a mężek robi kolacje kochany

          do jutra moje ;*
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dobry!

            Wszystkiego naj dla naszych Nauczycielek, przedszkolanek i pracowników oświaty (hi hi Kala-pamiętam o Tobie)

            Fajnie, że znów się pojawiły kobitki nasze!
            Gratulujemy Nikosiowi zębolków i że tak powtórze - SZOK! Jak on stoi ślicznie
            U nas dziś tak wiało, że jak wróciliśmy od moich rodziców to w ogrodzi styropian latał i śmieci i wogóle rozpierducha totalna!
            A ja dziś poświęce wieczorek mężkowi, bo winko otworzył, więc widzimy się rano.
            Buziaki
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Niom, cwaniaczek z naszego KRISA (Nator, czyżby znów kacór? )
              Zawsze jak coś wykombinuje to sie troszke schizujemy że to może za wcześnie ale przecież sam do wszystkiego dochodzi, nikt go do tego nie popycha ani nawet nie zachęca, więc....

              Natorku, zazdroszcze wina ja to chyba sie napije za jakieś 3 lata, jak Krystian stwierdzi wreszcie że to obciach na cycu wisieć

              Majorka, a cio to znowu śmie psuć humor naszej optymistce?

              Ja właśnie skończyłam babranie ze słoiczkami- zrobiłam troche kompotu i zmiksowanych jabłek. Mam nadzieje że książe nie będzie wybrzydzał

              Ania2288, ty jesteś obyta w sprawach ząbkowych i na świeżo- Fifiego też tak męczył pierwszy skórnik jak już sie wyciął? Bo naszego już widać, o czuciu pod palcem nie wspomne, a tak jakby sie ciągle wycinał, bo młody sie żali okropnie

              i uciekam pod prysznic nbo ledwo zipie


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                Kala ściemniarko mała a ja wiem że byłaś kilka razy i że w innych wątkach się udzielałaś i myślałam że ot tak nie masz ochoty nic napisać ale mam nadzieję że będziesz zaglądać częściej
                Jakoś nikt chyba dziś nie ma weny na skrobanie...
                mi się okrutnie chce spać więc lecę się kąpać a mężek robi kolacje kochany

                do jutra moje ;*
                ale ania ja tu jestem codziennie i staram sie czytać co piszecie na bierząco ale nie zawsze mam czas coś napisać albo weny mi brak albo nie bardzo mam o czym , a w watku starających sie coś tam skrobnęłam ze dwa razy bo ja mam podobne doświadczenia do tamtych dziewczyn tylko naszczeście już za sobą i czasmi mnie coś ruszy i czuje że musze coś tam napisać, ale i tak najbardziej czuje przynależność do was i prosze mnie tu nie podejrzewać o brak ochoty w korespondowaniu z wami
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejo hej

                  Jestem kochane dopiero teraz, bo wyobraźcie sobie moja wiocha zabita dechami dopiero odzyskała prąd!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie jak w sredniowieczu się czułam caluteńki dzień! Od 7.30 rano do 20.00 bez prądu!!!!!!!!! to było straszne, dobrze, że laptop na baterii chodził chwilę to Julkę uspiłam przy jej ulubionych kołysankach. A no właśnie Muzyka Bobasa jest cudna!!! Macie??? Jak nie to podeslę

                  Nichol Cudnie Kris wygląda przy tych szczebelkach!!! Moja też jak dorwie się oparcia krzesła to się łapie i stoi. A jaką ma radochę!

                  Natorku w imieniu swoim i Nichol dziękuję za życzonka

                  Napisane przez sylka76 Pokaż wiadomość
                  Moja mama robi zdjęcia RTG. Wczoraj był u niej 7-mczny chłopczyk. Wyszło, że ma pękniętą czaszkę, bo przewrócił się biegając koło łóżeczka. Jego matka mówi, że gdy siadł,zaraz potem zaczął chodzić Waży 12 kg!
                  Smutne, ale powiem wam, że ja też jak tylko siadłam ale tak sama bez podpierania od razu zabrałam sie za chodzenie Tak przynajmniej mówi moja mama.

                  No i tyle chyba miałam napisać idę wywiesić pranie, bo koniecznie potrzebuję czystych rzeczy a ten cholerny brak prądu pokrzyżował wszystkie moje plany!

                  I stwierdzam, że kocham XXI wiek! Internety, komórki, czajniczki elektryczne, żelazeczka, telewizorki, mikrofalówki czyli to wszystko czego dziś nie miałam!!!!!! ale marudzę hehe ale byłam dzis bardzo zła


                  A no i zapomniałam napisać najwazniejszego - a to wszystko przez ten śnieg, połamały się drzewa, pourywały druty na słupach....

                  Ale fakttycznie święta coraz bliżej Już się nie mogę doczekać ....




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Mi też sie wydaje że Krystianek za jakieś 2 miesiące może zacząć chodzić, bo wszystko pruje w takim tempie
                    Narazie jak powiemy "hopa hopa" to tak bosko ugina nózki i podskakuje do góry z bananem od ucha do ucha

                    A, i też dziękuje za życzonka :*

                    Faktycznie ten śnieg dzisiaj jakoś narobił świątecznej atmosferki i zaraz przypomniało mi sie jak w zeszłym roku spędzaliśmy Wigilie u moich rodziców- była cała rodzinka, same pyszności, ja z wielkim brzucholem i Kris wtracający sie do rozmów kopniakami
                    Zleeeeci migiem i już niedługo nasze maluchy będą szaleć na -pierwszy w życiu- widok kolorowej choinki nie moge sie doczekać!


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ja co roku czekam na święta z utęsknieniem u nas zawsze kupa ludzi bo robimy u mamy a tam i moje siostry i mamy siostry i kuzyn a nieraz teściowie siory z szwagra bratem i rodzinką więc jest bardzo wesoło i kupa prezentów,och tylko za kieszeń się trzymać przez te prezenty ale to tylko raz w roku takie duże wydatki,już się doczekać nie mogę

                      a wszystkich świętych lubicie? bo ja tak ,lubię sobie wieczorkiem po cmentarzu połazić pooglądać jak znicze sie palą ale święta same w sobie to takie smutnawe tym bardziej że w tym roku trochę bliskich mi umarło no cóż na smuty mnie bierze

                      Nicholto tylko mężek mnie do mojego humorku doprowadził ale to już norma my to tak jakbyśmy żyli obok i w dodatku na przekór sobie,albo robi mi na złość albo po prostu olewa czemu nie można się od tak odkochać było by łatwiej

                      u nas śniegu raczej nie będzie bo deszcz zapowiadali i 7 stopni

                      a i kurteczka z kozaczkami przyszła super za tą cene normalnie udało mi się jak nie wiem,no i sprzedałam nosidełko i buciki a drugie są w trakcie licytacji no i troszku zarobię
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czarownice
                        Krzysiaczek mój prosi o głosik


                        http://www.wodamamaija.pl/konkurs/in...hoto/show/3397

                        Dziekujemy
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnęłam Cię...
                        Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Minęła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobrej nocki kochane lecę do wyrka

                          Do juterka
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            http://fotoona.pl/d_oli_radze-sobie-jak-umiem_faag.html
                            prosimy o glosiki dla oliwki
                            dziekujemy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witajcie moje wirtualne psiapsióły
                              U Nas oki wieje jak na Uralu.Grrrr...
                              Ala marudzi ostatnio troszke dopiero zasnęła przez tą okropna pogode wszystko jej się poprzestawiało drzemie tak od 18-20 i pózniej wariuje do 22-23 masakra.A co do stania to Alka w ogóle nie chce siedziec tylko od razu na nogi trochę się martwię o jej kręgosłup.
                              GRATULUJEMY NOWYCH ZĄBKÓW U NAS O
                              zajrze jutro idę spaćpapapa




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala No to wiesz co robić, i o bzdurach pisz do nas codziennie! my i tak czekamy na cokolwiek

                                Nichol wisz ten pierwszy ząbek jest taką traumą dla dziecka i napewno go boli jeszcze ponadto nie potrafi jeszcze się z nim obyć i rani się w górne dziąsełko. U mnie było tak że wyrzynały się dwa na raz także w ogóle miałam jazde... nie martw się niedługo drugi wyjdzie i na jakiś miesiąc będziesz miała spokój (ale niestety ślinić się będzie równie mocno) A no i górne chyba były gorsze dla Filipa bo one są generalnie dużo szersze niż te dolne i ciężej im się przebić... ale mówie wam jak tylko pokazał się 4 cały to od tej pory mam suche body i wreszcie rączkę na zabawce a nie w buźce
                                Fajnie że Krystianek taki szybki mój mąż był taki podobno, jak miał 10 m-cy to już biegał po pokojach

                                Dziś nie wiem o której będę bo z moim drugim dzieckiem muszę połazić po sklepach kupić spodnie i bluzę bo sam nie potrafi i zaprowadzić za rączkę do fryzjera bo Beatels się już zrobił
                                do zobaczonka!
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X