Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    chuda a może to nie pomidorek tylko fasolka w brzuchu

    a na serio ja zawsze obieram pomidory ze skórki bo tak jest bezpieczniej, nigdy nikomu nic nie dolega
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
      Jamirka w tym rzecz że ja nigdy dużo nie jadłam, jak jeździliśmy kiedyś ze znajomymi na wakacje to zawsze faceci po mnie dojadali , bo ja całego dania nie zjadałam i mam tak do dzisiaj

      więc u mnie nie w tym rzecz że jem za dużo

      przy wzroście 164 cm waże 60kg i dla mnie to stanowczo za dużo

      chciałabym ważyć 55 kg, a po za ty po urodzeniu Polki brzuch mi bardzo sflaczał i to mnie najbardziej wkurza

      AMSW ciekawa jestem czy coś takiego jest w Polsce dostępne, tzn taka dieta
      Kala..ja mam 163 cm wzrzostu i waże ok 60 kg.. przed ciążą ważyłam 52 kg.. i było mi z tym dobrze.. a teraz?? też posiadam flaczorka na brzuchu i mam dopiero 25 lat ( al e co sie dziwic przytylam w ciązy najpierw 27 kg a w drugiej 40.. ) ubrania nosze z przed ciązy..ale co z teg o jak mam boczyska ten przeklety brzuch..;/;/ jak sie najjem albo parew dni przed okresem to wyglądam jak w zaawansowanej ciązy... dieta by sie przydala i mi..ale kto o ma czas pilnowac co siew je..i ile sie je.. l. jak ja w biegu i po cichu jem zeby Oskar mi nie zabrał..
      Last edited by renatkaa09; 12-07-2010, 21:35.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ja już po pracy Hmm a moja dieta to taka,że nie jadłam kolacji,czyli jeden posiłek mniej.Ważę 56kg przy wzroście 164cm Ale brzuszek został....A przed pierwszą ciążą ważyłam 50kg i jakoś już nie udało mi się schudnąć.Z drugiej strony to przy 3 dzieci jest co robić więc cały czas w ruchu.
        Kala a mnie się wydawało patrząc na Twoje zdjęcia,że jesteś duuużo wyższa
        Nie smęcę już.Dobranoc
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dzień dobry
          W ciąży nie jestem kochane,wczoraj dostałam @ a i tabletki anty biorę.Mam po mamie taki wrażliwy brzuszek Izunia jeszcze lula,Emilka wstała o 5:50,układałyśmy sobie w spokoju puzle z Kubusiem Puchatkiem.Majorka kochana jak ty wykroilaś z biszkopta ŚwinkęPeppę?Miałaś jakiś szablon czy jak?Bo chcę spróbować....W cukierni chcą około 100zł za takiego torta,po domowemu napewno taniej.No i czy w sklepach są barwniki czy tylko na alegro zamawiasz??????Megi dostałaś w końcu @ ??? Spadam potem się odezwe jak moja mlodsza pani utnie sobie drzemke(pewnie troszkę pózniej niż zawsze bo teraz jeszcze śpi).Pa.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Czesc dziewczynki
            u nas dzisiaj dzien pakowania w całej kuchni mam walizki i torby porozwalane bo bo w pokoju sie mały bawi ( a nie mamy juz druhiego). Na dodatek mezus w niedziele sprzedała auto a dzisiaj jedziemy i musiał wczoraj jechac do Niemiec cos kupic bo nie mamy czym jechac i zostawił mnie z tym pakowaniem samą ale wymyslilam ze nie bede nic prasowała tylko wezme żelazko i jak cos to na miejscu bede prasowac
            A i namówiłam moja chrzestna zeby z nami jechali , ona i jej syn ( ma 14lat jak moja bratowa ale jest jej przeciwienstwem zawsze sie pyta kiedy przyjade z małym a mieszkają z moja babcia) oni wprost uwielbiaja Bartusia jak u nich jestem to nic przy nim nie robir tzn oni go karmia przewujaja usypiaja a o zabawie i noszeniu nie wspomne wiec mam cicha nadzieje ze troche odpoczne
            Chuda dostałam wczoraj i chodze jak bomba zegarowa jak mnie ktos zdenerwuje to wybuchne tylko jestesmy sami w domu i nie ma kto podpalic lontu
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Megi witaj w klubie ja też wczoraj dostałam i to jak ubierałam stój na basen no ale na szczęście miałam tampony w torebce i cały dzionek leżalam w błogiej wodzie mama położyła mi Hanie siora zajmowała się Mają a ja och jak było cudnie potem pojechałam do kumpeli której już dawno nie widziałam no i dostałam od niej w spadku 4 wielkie welony (rybki) jakos je dowiozłam do domu oni trzymali je w 25 litrowym akwarium i jedna już im zdechła z braku tlenu a u mnie pływają w 100 litrowym i sie cieszą tylko przez ten upał też jest im ciężko mimo że pompka chodzi nawet w nocy

              no a teraz Hej hej laseczki
              Chuda tort peepa to zwykły prostokat z namalowaną pepą także po wysmarowaniu kremem lub śmietaną bierzesz jakiś patyczek i rysujesz potem poprawiasz szprycą a barwniki zamawiam tylko na allegro bo nigdzie indziej nie ma i w zelu lub proszku

              a to moje ostatnie dzieła w czwartek robie znowu
              Attached Files
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                WitamDostałam tą pracę!!!!!! Może nic szczególnego ale zawsze coś
                Przynajmniej stała,na dwie zmiany i blisko.Jeszcze tylko badania i szkolenie.A będę pracowała w ...Tesco

                Majorka torciki cudne!Jak zawsze zresztą.

                Piję sobie kawkę,bo dopiero co wróciłam.Zaraz pod prysznic i niedługo do pracy.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  madzik GRATULACJE! Z TEGO co słyszałam to w tesco wcale nie jest taka ciężka praca, przynajmniej u nas jka otworzyli to prawie wszystkie dziewczyny uciekały z Biedronki, bo tam niby lepsze warunki mają. no i własnie-dobrze że na zmiany. zawsze możesz sobie cos zaplanować np.bieganie po urzędach.
                  no a mnie zaprosili na rozmowę, czy raczej test kwalifikacyjny, w czwartek. no i muszę się uczyć: konstytucji,prawa pracy i ustawy o policji. no bo własnie do policji podanie składałam, ale jako pracownik cywilny-żeby nie było wielkich nadzieji nie mam bo pewnie ludzi będzie dużo a poza tym, jak znam życie to wynik już i tak pewnie ustawiony-wiadomo jak to w takich instytucjach...

                  kala no mi własnie też brzuch troszkę sflaczały dostał, i j=, tak samo jak renatka jak mam @ albo sie porządnie najem to wyglądam jakbym w ciąży była z tym, że u mnie po ciąży to cycki jeszcze zostały jakieś 1.5 rozmiaru większe więc też swoje waża, no ale o tym już pisałam.

                  dobra, siadam na neta i szukam tych diabelskich ustaw policyjnych...do potem


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a, majorka torciki superowe jak zawsze! a zwłaszcza ten strażacki! chyba się do ciebie ładnie uśmiechnę po taki na urodziny dla małżonka mego


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      WitamDostałam tą pracę!!!!!! Może nic szczególnego ale zawsze coś
                      Przynajmniej stała,na dwie zmiany i blisko.Jeszcze tylko badania i szkolenie.A będę pracowała w ...Tesco

                      Majorka torciki cudne!Jak zawsze zresztą.

                      Piję sobie kawkę,bo dopiero co wróciłam.Zaraz pod prysznic i niedługo do pracy.
                      madzik w Tesco na bałutach ?? na pojezierskiej ??? jeśli tak to ja tam często robię zakupy
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czesc dziewczynki ,
                        ja wpadlam sie pożegnać bo o 2 jedziemy, jakos udało mi się wszytsko naszykować, mężuś jeszce jedzie ale nie kupił kombi i nie wiem jak sie zmieścimy.
                        Nie wiem jak ja wytrzymam bez netu tydzień, i będę za Wami tęsknić
                        Madzik fajnie że dostałaś ta pracę ja chyba też zacznę czegos szukać ale najpierw sie porwe na Aflofarm , Emo i Polfa zobaczymy a może chociaż mnie na rozmowe zaproszą:P
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej kochane
                          my juz wczoraj sie wprowadzilismy
                          pierwsza noc za nami najgorsze pakowanie i rozpakowywanie nikola marydna byla to moja mama zabierala ja na spacery w nocy nawet dobrze spi.
                          dzisiaj dopeiro laptopa z pudla wyciagnelam i dalej porzadkowanie jutro i jeszcze doklejanie tapet

                          n to tyle co u nas

                          jeszcze jutro po lodowke i pralke jedziemy bo sa promocje
                          amica lodowka 185 cm za 999zl
                          i pralka nie pamietam nazwy cos na b za 699 co w innych sklepach kosztuje lodowka o 400 zl wiecej a pralka o 300 to sie chyba oplaca

                          papa lece spac
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej hej jestem i ja ale już idę spać
                            dzieki laski za pochlebstwa ale ten wóz to TIR tylko jakoś wyglada jak strażacki i każdy tak myśli

                            Madzik WIELKIE GRATULACJE w końcu będziesz miała jakąś porządną pracę i mam nadzieje nie ciężką

                            Syrwunia super ze jesteś zadowolona i już czuje jak sie cieszysz z zakupów aż się krew w żylach gotuje ja zawsze jestem cała happy

                            dobra lece bo mój czeka na kołdre aż mu przyniosę bo dzis śpi na kanapie jutro wstaje o 3 do pracy więc nie będzie mi tam tarabanił
                            pa buziolki
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witam,chyba ja pierwsza dzisiaj

                              Majorka praca może nie ciężka,na początek 1422 brutto,po roku więcej.Poza tym pakiet socjalny,paczki na święta,talony,dofinansowania do wczasów,koloni dla dzieci.Pierwsza umowa na 7 miesięcy.Może nie zarobię kokosów ale przynajmniej jakaś konkretna praca i na dłużej.A tutaj,już wiadomo,tylko do końca tyg bo zamówień brak i o,znów by człowiek czekał na telefon.

                              Kala ta praca to w Zgierzu,na szkolenie będę jeżdziła na Radogoszcz.

                              Mój też pojechał dziś w sprawie pracy,zobaczymy ,co i jak.A jak oboje będziemy pracować to moja mama będzie musiała zrezygnować,mam nadzieję ,że się zgodzi siedzieć z dzieciakami.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                madzik no to super jak tak ! kaska jak kaska, ale i tak powyżej najnizszej więc to już coś + realna zapowiedz podwyższki. no i wszystkie te dodatki o których piszesz to też już coś dają.
                                a ja dziś zawożę Małego do mamy a sama zasiadam do zakuwania. normalnie mówię wam, oszaleli chyba z tym testem-co najmniej jakbym do ministerstwa się starała. całe postępowanie administracyjne muszę wkuć! a dla mnie to czarna magia bo nigdy tego się nie uczyłam. ale już się śmiałam do M że jak się tego nauczę( a pracay nie dostanę) to trochę poćwiczę fizycznie i chyba normalnie wystartuję do szkoły policyjnej


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X