Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć Dziewczęta,

    wpadłam się przywitać, bo lecę za chwilę do kardiologa się mawiać na kontrolę.

    A co do tycia w ciąży, to uważam, że najważniejsze jest zdrowe bobo bobo. Wiadomo 30-40kg na plusie może być ogromnym problemem, zarówno dla mamy, jak i dziecka (większe ryzyko cukrzycy, nadciśnienia, stanów przedrzucawkowych), ale czasem nie da się tego uniknąć... więc nie ma co się łamać. A w ogóle to gdybym ja przytyła teraz 30 kg, to by nawet nie ważyła 80kg... gorzej gdy przytyje tyle mamusia, która startuje od ponad 80 tak mi się zdaje. Moja ginekolog jak byłam w ciąży z Kacprem policzyła mi, że powinnam przytyć 18 kg, a przytyłam 1/3 tego i też było źle...

    A jestem ciekawa jak teraz będzie u mnie z porodem???

    A dziś mi się śniło, że byłam u lekarza tydzień po terminie i mówię, że chyba czas podjąć decyzję, a on mi na to, że jeszcze 3 miesiące mam poczekać. To mu zaczęłam tłumaczyć, że to będzie rok ciąży a ja mam ogromny brzuch... bo miałam taki na metr do przodu... jejku, co za głupi sen
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Bry

      Majorka.mi z F tez nie chceili cesarki zrobić. Lekarz badal mnie kilka razy w karcie ciązy jak wol pisalo ze mam skrzywioną macice, jak juz rodzilam to tracilam przytomnosc, F ponad s godziny co wystaił ciut głowke to sie schowa ale stwierdzili ze skoro mloda jestem,silna to w koncu urodze i jeszcze lekarz mi na brzuch sie kladł,tzn probował ale jak mu zaje...m w bok to sie w mig wyprostował, nie bedzie mi sie palant jakis na moim dziecku wykladał !

      Z O akcja byla, ze on prawie do konca ciązy był pupką w dół odwrocony, ale to mnie w zaden sposob nie kwalifikowało do cesarki, bo grugi porod

      na szczescie O sie 3 tyg przed terminem obrocił, oj co to byl za bol

      co do wagi -z F 27 kg przybralam.puchlam strasznie i zarlam strasznie.

      z O nie jadlam prawie nic, do 4-5 m-ca wymiotowalam wszystkim. zywilam sie ogorkiem i wodą bo tylko to tolerowalam. zdaje sie powinnam byc laska po takiej diecie. a tu psikus przez pierwsze 3 m-ce 12 kg przytylam.Jak moj kregoslup to wytrzymal to ja niewiem w 3 ciązy ponad 50 kg przytyje ł drzwi wejsciowe takie jak w supermarketacvh zrobi u nas i mnie na przyczepce bedzie woził albo w bagazniku kombi, bo niewejde normalnie na fotel buahahahahahaha



      chcialam sie jeszcze pochwalić ze od zeszlego poniedzialku jestem na diecie. MŻ i cwicze.i nie jem chleba i ziemniaków i ograniczylam kawy ( z 7 na 2) i wczoraj bylo 2,5 kg mniej niz tydzien temu. jak zaczelam wiszczec z radosci u mamy to ona myslala ze ja z balkony wyskoczylam. a ja sie tylko cieszylam
      do wiosny to ja lacha musze być. z przyjaciolką razem sie odchudzamy. Inne mamy z klas naszych synów muszą sie poprzewracac na nasz widok
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        renatka 7 kaw dziennie o matko!!!!!!!!!!!!! juz wiem skąd te Twoje dolegliwości żołądkowe

        u mnie znów teściowie, na razie mama przyjechała a po pracy teść, nie wiem do kiedy, ale zaczyna mnie to pomału męczyć, choć z drugiej strony coś się dzieje i Amelka jest szczęśliwa..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          he Czacza.. z tym ze ja tyle od zawsze pilam.. no oprocz ciaz.. a te dolegliwosci mam poł roku..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Może Renatka teraz dopiero organizm mówi "przeholowałaś"???

            Fajnie, że dodałas w podpisie 1% dla Filipka, napewno skorzystam




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
              Może Renatka teraz dopiero organizm mówi "przeholowałaś"???

              Fajnie, że dodałas w podpisie 1% dla Filipka, napewno skorzystam
              dzieki


              co do kaw..i dolegliwosci.. biegunki mam co drugi dzien. czasami boli brzuch, czasami nie. ot tak niespodziewanie. d..a mnie juz boli na samą mysl ze moze dziś mnie znów coś zaskoczyc. Wegiel nie pomaga, inne wstrzymujące biegunke tez nie. moze lekarz podpowie cos madrego
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                cześć

                a ja byłam dzisiaj u lekarza z tym moich cholernym cholesterolem i nie dał mi tabletek tylko kazał najpierw spróbować z dietą

                mimo że powiedział że mam bardzoooooooooo przekroczony "zły" i "całkowity" to też mam bardzo wyskoki poziom tego "dobrego" cholesterolu a to bardzo ważne

                no i że jak zaczne brać tabletki to już do końca życia trzeba je brać więc najpierw dieta !!!!!!!!!! no nie podoba mi sie to bo mam zakaz słodyczy wszelkich, masła , mięsa smażonego itp i wogóle minimu tłuszczów zwierzęcych

                no nie ja bez słodyczy , oj cieżkoto widzę

                dwa miesiące tej diety i badanie , jak sie nic nie obniży to dopiero tabletki
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bylam u lekarza. No i slabsze leki na astme, bo od nich moge miec te silne ostatnio bole głowy, mam sie inhalowac inhalowac i inhalowac... i badania kału.


                  te ostatnie bedzie dla mnie wyzwaniem.. chyba nocnik od Oskara pozycze. buahahahahahahahahaha
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka,

                    ja wczoraj się wściekłam. Chciałam umówić się do kardiologa, tak normalnie w rejestracji na NFZ i mówię, że dr mnie leczy i że jestem po zabiegu i że jestem w ciąży i miałam się umówić na marzec- kwiecień, ale że z racji na ciąże chciałabym szybciej, a ta mi na to, że ani marzec, ani kwiecień, ani teraz... tylko grudzień!!! To jej mówię, że wtedy to w ciąży nie będę!
                    A ona, że prywatnie mogę na 30 stycznia.
                    Cholera mnie trafiła i dziś dzwonię do doktorka, niech mnie wkręci na termin jakiś logiczny.

                    Renatka, ale 7 kaw A kawa działa przeczyszczająco, choć podobno kofeina pomaga w astmie??? A co teraz bierzesz na astmę???
                    A co do brzusia, to węgiel nie pomoże, jeżeli masz jakąś nadwrażliwość lub jakieś nadżerki na śluzówce. Lepiej to przebadać.
                    I gratuluję dietki, ale widzę, że się zawzięłaś jak 2,5kg, WOW!!!

                    Czacza współczuję teściów, bo rzeczywiście dzieciaczki się cieszą na dziadków w przeciwieństwie do nas!!! Ale takich kontaktów nie można ograniczać.

                    Mam do Was pytanko: jakie wózki miałyście z dzieciakami, bo ja wariuję już nad wyborem
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc gwiazdy

                      nator ja cie rozumiem z tymi lekarzami, ja teraz caly czas choruje co 2 tydzoien biore antybiotyk mam anginy zapalenia oskrzeli i wczoraj dostalam skierowanie do laryngologa dzwonie sie zapisac a termin jeszcze nie taki zly bo na 23 luty ale ja padne chyba do tego czasu i umowilam sie prywatnie an poniedzialek
                      co do wozka ja mialam x landera xv ale teraz wyszedl nowy model x move i jak dla mnie jest idealny ale jakbym miala wybierac to jeszcze bym sie zastanowila nad maxi cosi mura 4

                      Renatka ja tu widze u ciebie zespol jelita drazliwego no objawy pasuja a kawa tylko napedza

                      Madzik pisz co tam w pracy ja juz dzwonilam pislaam ale cisza

                      Kala dieta dieta ale batoniki musli tez sa slodkie i zdrowe wiec calkowicie nie musisz rezygnowac

                      Pisalyscie o wadze w ciazy ja przytylam 30 kg ale bardzo o siebie dbalam zdrowa dieta duzo ruchu itp ale od ok 4 miesiaca moj organizm zaczal puchnac doslownie zatrzymywac wode głownie w udach bo brzucha wielkkiego nie mailaam, w dniu porodu wazylam 80kg, a w pierwszych tygodnaich ciazy schudlam ok4 kg a do domu z malym przyjechalam bez 20 kg balstu a nastepne 15 samo spadlo w ciagu 3 miesiecy i nie mam zadnego rozstepu o dziwo wiec to nie zlaezy od diety ale od organizmu

                      a porod mialam szybki z oksytocynka tylko konczy;a sie zmiana i mimo ze mialam swoja polozna ktora przyujechala dla mnie z urlopu to pod koniec staly nademna 4 i tylko podkrecaly kroplowke mialam takie bole ze prawie stawalam na gflowie na lozku nie pozwolily mi wstawac nie mialam sily juz urodzic to mi go wypchnely ale i tak szybko poszlo bo o 16 dostalam kroplowke a o 18.50 bartek sie urodzil

                      ale szycia nie zapomne do konca zycia nie siaedzialam 2 miesiace krew mi sie zatryzmlaa w macicy ropniak itp po prostu koszmar awszytsko dlatego ze pani doktor sie spieszylo do domu
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nator na astme biorte a raczej bralam Symbicort, teraz mi lekarka przepisała Seretide, ze wzgledu na bole głowy. Jesli nadal mi czaszke bedzie rozsadzac to znaczy ze to nie od leku..


                        Kawa. KAwa mnie przeczyszczala ale ta pierwsza..poranna. Nastepne pilam bo lubila i bo mnie budziły. tzn wydawało mi sie, bo jak radykalnie odstawilam..( a tak naprawde zabraklo jej w sklepie i nigdzie dostac nie moglam..a inne są niedobre mi ) to funkcjonowalam po 2 kawach.

                        I wątroba mi tak nie boli nawet
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej dziewczynki
                          czytam ale brak mi weny na pisanie,,Dominik chory grypa zoladkowa plus zapalenie krtani..mam dosc
                          z Matim problemow ciag dalszy..najnowszy pomysl?wyprowadza sie bo ma nas dosc natluke temu dzieciokowi bo mnie krew zalewa doslownie
                          cos o tyciu w ciazy doczytalam...hm ja z Matim przytylam 11kg i porod byl expresowy dojechalam do szpitala i bylo 9cm rozwarcia wiec kilka minut i byl na swiecieskurcze po prostu przespalam
                          z Dominikiem przytylam26kgi porod troche dluzszy ale tez skurcze w domu przechodzilam-prasowalam w trakcie to chyba nienajgorzej he he i obu urodzilam bez znieczulenia
                          nator o wozek pytalas ja chcialam x-landera ale mamy nietypowe drzwi i bym musiala kola sciagac wiec wzielam baby design z glebokim pakowanym do srodka spacerowki,taka zabudowa.jak urosl wyjelam i bez zbednych gratow w domu bo gdzes trzeba pozniej ten gleboki trzymac
                          ale teraz tyle nowosci i cudow w sklepach ze trudno o decyzje
                          Renatka-gratulacje diety i samozaparcia ja sie do diet nie nadaje wiec ciesze sie ze zrzucilam sama,,tak jakos bez wysilku sie udalo
                          Kasia -brzusio cudny







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka
                            Renatka 7 kaw No to zamuliłaś sobie żołądek kobieto!!!
                            A jaka tą kawe pijasz..?
                            Kasiar śliczny brzusio.Ja z Emilką przytyłam 23kg,z Izulką 18kg,no i po ciążach zostało mi 8kg,na szczęście nie chudnę,nadal mam niedowagę.Emilkę rodziłam prawie 12godzin,dostałam znieczulenie w kręgosłup i jak juz miałam ją przec to nie umiałam,cos tam było nie tak i mi ją wyjęli próżnociągiem.Izunie rodzilam 5,5 godziny,jak juz miałam rozwarcie na 10 palców,położyli mnie na wznak,ledwo zdążyli mnie przygotować no i swój sprzęt,zero parcia z mojej strony,sama wylazła.Lekarze zdziwieni.Minus tego porodu to ze obnizyły mi sie flaki dobrze wspominam oba porody,z Emilka miałam męska obstawe lekarzy,z Izunia babską,męska lepsza
                            Itka współczuję problemów,pewnie ten tekst syna że się wyprowadza to jakby się w morde dostało co...?Chyba by mi serce pękło gdybym coś takiego usłyszała.....
                            W niedziele byłam w szpitalu z dziewczynkami,tzn lekarze przyjmują w wekendy w szpitalu,Iza znowu zaczeła mi kaszlec.Na szczęście nic poważnego,przepisali Clemastinum.
                            U mnie nic ciekawego,nudy nudy nudy....

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Chuda.. teraz pije kawe Carlos. To jedyna ktora nie wywołuje u mnie odruchu wymiotnego.
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Renatka nie znam tej kawy.... Ja pije prime 1 dziennie
                                Jagody wstrzymują....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X