Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nichol już wysłałam na priv
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dobry Ale skwar dzisiaj.....A jak będzie w przyszłym tyg ,w te upały a mnie przypada druga zmiana Złożyłam ostatnio aplikację do nowej pracy,dzisiaj dzwonili,żebym we wtorek przyjechała na rozmowę.

      Nichol gratki wielkie za zaliczenieNo ,to teraz nie pogadasz,prawdziwa nauczycielka z Ciebie.

      Kala piesio fajniutki,Pola przy nim taka malutka Moja mama miała kiedyś bernardyna,kawał psiska było a nawet piłkę przynosił do wózka jak mój Maciuś był mały.Kacperos też uwielbia psiaki,najchętniej wszystkie by przytulał

      Jamirka a co to za kurs?

      Lecę pranko powiesić ,do wieczorka
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no to jestem i ja
        skwar u nas taki że nawet się nie chce na dwór wychodzić,mieliśmy jechać nad jezioro dla ochłody ale M wziął samochod i pojechał do warsztatu robić no i kisimy się w domu Mały śpi, więc mam chwilkę dla siebie.

        nichol gratuluję awansu!

        ania u nas też tydzięn temu otworzyli ten sklep. no i widziałam właśnie ze tam teraz promocje, min.kup jeden a drugi za pół ceny. A ty go masz na zasadzie "franchizingu"? czy jak to się tam nazywa...

        madzik a długo czekałaś na odpowiedź w sprawie tej pracy? bo ja ostatnio wysyłałam podania w poniedziałek i tak się zastanawiam jak długo moeć nadzieję że się w ogóle odezwą i na rozmowe jakąś zaproszą a kiedy już dać sobie spokój?


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dzięki Kala, no nieźle to wyglada
          I rozumiem że przy Polce możesz miec kłopot ze zrobieniem czegokolwiek
          Ja z Krisem mam to samo. Myślałam ze jak zamieszkamy u rodziców, to każdy sie nim zajmie po trochu i bede miała w końcu choć troche luzu, ale doopa Młody jak tylko znikne mu z oczu to zaraz mnie woła, a jak jesteśmy sami i cos robie (np. sprzatam)| to skórnik trzyma mnie za nogawke cały czas... Mam tego dosć normalnie, ale licze na to, że w końcu wyrośnie z tego....

          Dzisiaj mój panicz odleciał o 19, więc wreszcie odpoczne od pisków i wrzasków. jak już jestem wolna, to normalnie nie wiem w co ręce włożyć...


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            czesc laseczki. U nas taki skwar ze zajoba powoli dostaje o ile juz nie dostalam.. dzieci non stop ryczą na dwor.. a jak nie na dwor tro ryczą w domu bo niewiedzą czego chcą a mnie normalnie kur*****a strzela.non stop głowa boli, jakieś mam zawroty ( dzis przez jeden zawrót spadlam ze schoka w autobusie i noge skrecilam.Dobrze ze Oskara nie upuscilam na ziemie bo by sie chyba polamał..).wszystko mnie drazni, niemam czasu nawet zjesc bo jak nie ryk któregoś w domu to posprzatac trzeba, albo dzieci nakarmic.. albo coś jeszcze i tak siedze wsciekla na wszystko i na wszystkich. Chyba musze do lekarza po jakieś uspokajacze bo komus krzywde zrobie..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
              Dzięki Kala, no nieźle to wyglada
              I rozumiem że przy Polce możesz miec kłopot ze zrobieniem czegokolwiek
              Ja z Krisem mam to samo. Myślałam ze jak zamieszkamy u rodziców, to każdy sie nim zajmie po trochu i bede miała w końcu choć troche luzu, ale doopa Młody jak tylko znikne mu z oczu to zaraz mnie woła, a jak jesteśmy sami i cos robie (np. sprzatam)| to skórnik trzyma mnie za nogawke cały czas... Mam tego dosć normalnie, ale licze na to, że w końcu wyrośnie z tego....

              Dzisiaj mój panicz odleciał o 19, więc wreszcie odpoczne od pisków i wrzasków. jak już jestem wolna, to normalnie nie wiem w co ręce włożyć...
              no właśnie u nas podobnie, niby ja od rana jestem w pracy więc Pola jest z mamą, ale jak tylko wrócę (czyli ok 12 -13 tej obecnie ) to łazi za mną ,a u nas w domu t już masakra, nic sie zrobić nie da

              ratują mnie tylko Teletubisie, bo jak jej włącze to ok 20 min mam spokój

              jeszcze jakaś marudna, wrzeszczy, w płacz uderza jak coś nie po jej myśli

              nie wiem chyba nowe zęby jej wychodzą, albo taki wiek
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                jestem i ja maly juz usnał ale były wrzaski bo był tak zmęczony ze nie wiedzial co ze soba zrobic , bo od 12 nie spał a jeszcze na dworze w basenie sie wymeczył .
                Wiecie moj mąż wpadł na pomysł ze moze w niedziele albo we wtorek nad morze pojedziemy bo z ta zagranica to chyba nie wypali bo znajomi sie nie garna a my sami nie chcemy jechac , macie moze jakies fajne miejsce na wakacje z dzieckiem bo nie wiemy gdzie jechac???
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
                  jestem i ja maly juz usnał ale były wrzaski bo był tak zmęczony ze nie wiedzial co ze soba zrobic , bo od 12 nie spał a jeszcze na dworze w basenie sie wymeczył .
                  Wiecie moj mąż wpadł na pomysł ze moze w niedziele albo we wtorek nad morze pojedziemy bo z ta zagranica to chyba nie wypali bo znajomi sie nie garna a my sami nie chcemy jechac , macie moze jakies fajne miejsce na wakacje z dzieckiem bo nie wiemy gdzie jechac???
                  megi ja polecam Jastarnie, to moje ulubione miejsce nad naszym morzem
                  i nie ma tam dużo młodzieży więc nie ma ryczących aut , dyskotek i opitych małolatów, co dla mnie jest ważne

                  za to dużo rodzin z dziećmi , blisko Jurata, Hel no i trójmiasto, jak sie komuś nudzi siedzenie w jednym miejscu

                  no ale teraz to raczej trudno o wolny pokój , chociaż moaj teściowa jest tam z Gabi i znalazły cały dom wolny , wczoraj oddany do użytku
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam się z wieczora

                    Widzę że upały pełną parą w całej Polsce i pocieszam Was, że jutro będzie jeszcze gorzej

                    Megi ja zapraszam nad morze do Gdańska

                    Madzik z racji tego, że jestem magistrem rehabilitacji, chcę się podszkolić i robię sobie co jakiś czas specjalistyczne kursy. Akurat wypadło na 5 dni i to jeszcze w lipcu... także mam nadzieję, że jakoś przeżyje ten czas bez Weroniki, ale póki co wątpie...
                    A tak swoją drogą to kiedy się wybierasz nad morze do Gdańska ?

                    Renatka może po prostu jesteś przemęczona? cały dzień z dwójką dzieci, m nie ma więc praktycznie sama jesteś, no chyba, że mama Tobie pomaga ?

                    Znalazłam dzisiaj ofertę pracy... tylko nie wiem czy się zdecydować, bo musiałabym prosić teściową o pomoc żeby się zajęła Weroniką w razie gdyby mnie zechcieli... a nie żyję z nią w najlepszych stosunkach...

                    Inka jak będą zainteresowani to zadzwonią. Do mnie z reguły odzywają się w przeciągu tygodnia... także trzymam kciuki
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Jamirka napisałyśmy posta w tej samej minucie
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                        Jamirka napisałyśmy posta w tej samej minucie
                        Kaluś, trzeba to uczcić :P
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                          Kaluś, trzeba to uczcić :P
                          bardzo proszę tylko czym ja w domu nic nie posiadam oprócz coli , słabo
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                            bardzo proszę tylko czym ja w domu nic nie posiadam oprócz coli , słabo
                            Ja mam winko, białe, półsłodkie - zainteresowana ??
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wiecie co, musimy się kiedyś umówić na jakiegoś czata zamiast pisać tyle tych postów :P
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                U nas też marudzenie było,Kacper sam nie wiedział co chce,więc wykąpałam go i poszedł spać.Starszych chłopaków zabrała moja mama,więc mam luz,ciszę w domu a jak mnie ktoś obudzi jutro przed 8 to pozabijam

                                Inka ja złożyłam podanie w środę a dzisiaj zadzwonili,więc myślę,że w przeciągu tyg powinni się odezwać(tak jak Jamirka pisała).Chyba tak do miesiąca można poczekać.Ja bardzo często korzystam z serwisu infopraca.pl i składam podanie jak mi coś odpowiada.

                                Jamirka chciałabym już pojechać ale brak kasy no i praca z drugiej strony.Pewnie w sierpniu,choć na weekend a pojedziemy.
                                A co do pracy to ja bym spróbowała,a co,! Niech teściowa też się wykaże a jak już naprawdę nie chcesz by się zajmowałaWeroniką to może masz jakąś znajomą albo zaufaną sąsiadkę,która na te parę godzin podjęła by się opieki nad dzieckiem.

                                Kala a u nas też jest ten sklep "yups!"? Bo jakoś nie kojarzę

                                Renatka może poproś mamę,niech weżmie dzieci na weekend a Ty sobie odpoczniesz?Poprostu masz za dużo obowiązków,cały dom na Twojej głowie,więc masz prawo być zmęczona i rozdrażniona.Znajdż chwilę dla siebie,robota w domu zaczeka
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X