Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no to masz fajnie ja zawsze marzyłam o takim przyjacielskim psie i tylko podwórkowy był taki ale jak go sie wypuściło z kojca to dziecko by stratował z tej radosci a ten w domu boi się dzieci i warczy jak tylko się do niego zbliżą ona tylko na podwórku w miare sie pobawi z Mają i Markiem bo Hanie to już kilka razy za palec chwyciła moze kiedyś będziemy jeszcze mieli jakiegoś przyjacielskiego pieska

    ja sama dzis dzieci śpią a M na rybkach z bratem
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Heja

      Kala masz super psa i to naprawdę fajnie, że jest taka przyjacielska. Wychowywała się od małego z Gabrysią ?
      Moi rodzice mają psa ale ona nie lubi a raczej boi się dzieci... i czasem ze strachu potrafiła ugryźć. Teraz w miarę toleruje Weronikę ale i tak mam stracha jak się zbliża do niej. Nie wychowywała się z dziećmi dlatego teraz są takie problemy...

      Kiedyś też na pewno kupię Weronice psa, bo ona strasznie uwielbia zwierzątka

      W przyszłym tygodniu mnie niestety nie będzie bo wyjeżdżam do stolicy.... na kurs.... już na samą myśl tęsknie za moją niunią kochaną...
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        współczuję rozłąki ja chyba bym swojej nie zostawiła na dłużej niż jedną noc

        właśnie wygrałam aukcje z sukienką dla Mai mam nadzieję ze się ucieszy ostatnio cos ja wzieło i tylko sukienki chce nosić
        http://www.allegro.pl/item1100346005...ta_104_cm.html
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Jeste nareszcie, ale padam na mordziaka normalnie

          Kris usnął mi o 21:30 pierwszy raz w życiu, ale to dlatego że bylismy z dziadkami u rodzinki i kimał w samochodzie dość długo.
          Mam nadzieje że za to rano da pospać

          Dzięki zakciukersy dziewuchy, egzamin zaliczony- jestem w końcu nauczycielem kontraktowym, czyli mam ciut więcej kaski i moge w końcu dostać umowe na stałe

          Syrwunia, dobry pomysł z wyprowadzką na swoje- "dotrzecie" sie z Adamem, będziecie mieć duuuuuuużo prywatności w końcu no i z doświadczenia Ci powiem, że na pewno poprawią sie Twoje stosunki z rodzicami...

          Nie wiem co jeszcze miałam pisać....

          O, Majorka, może ty coś poradzisz- kilka tyg. temu u Krisa nad okiem pojawiła sie mała fioletowa krosteczka. Wczoraj zaczerwieniało mu to cholerstwo w koło i podeszła ta krostka odrobiną ropy- wygląda teraz jak syfek u nastolatki przed okresem. Smaruje mu Tribiotykiem i jest mniej czerwone po nim, a bardziej podchodzi ropą. Co to może byc?
          Moja mama twierdzi że coś mu sie wbiło (np. igiełka z krzaka czy cos) i to zabrudził
          Nasza pediatra jest na urlopie i nie mam gdzie z tym iść, poza tym Młodego to da sie zbadać tylko pod narkozą teraz, bo taki ma uraz do lekarzy, więc itak specjalista gówno by zobaczył jak ten sie będzie rzucać....


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nichol nie za bardxzo ci pomoge może wstaw fotke jak dasz rade zrobić ale to mi też wygląda na to ze coś mu tam siedzi
            bo z kąd ta ropa by mu sie tam zbierała a do tego ten fiolet ja bym poszła do lekarza mimo wszystko bo nie wiadomo co za cholerstwo a niech sie zacznie babrać i cos dziać wtedy będzie gorzej leć kochana do jakiegoś lekarza
            Hania też w sobote na imprezce latała na raka po trawie i w nadgarstku od wewnątrz sie niby skaleczyła (rozcieła tak to wygladało )ale teraz jest strupek i bordowe dookoła a to już tydzień jutro jej sprawdze co to może też cos siedzi a ja to przeoczyłam

            dobranoc laseczki lece do wyrka pa pa
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
              Heja

              Kala masz super psa i to naprawdę fajnie, że jest taka przyjacielska. Wychowywała się od małego z Gabrysią ?
              Moi rodzice mają psa ale ona nie lubi a raczej boi się dzieci... i czasem ze strachu potrafiła ugryźć. Teraz w miarę toleruje Weronikę ale i tak mam stracha jak się zbliża do niej. Nie wychowywała się z dziećmi dlatego teraz są takie problemy...

              Kiedyś też na pewno kupię Weronice psa, bo ona strasznie uwielbia zwierzątka

              W przyszłym tygodniu mnie niestety nie będzie bo wyjeżdżam do stolicy.... na kurs.... już na samą myśl tęsknie za moją niunią kochaną...
              Jamirka kupiliśmy Melę jak Gabi miała 5 lat a Poli jeeszcze nie było (nawet w brzuchu ), więc od początku wychowywała sie przy dziecku, ale to jest taka rasa przyjacielska i pozbawiona totalnie agresji w stosunku do ludzi i zwierząt i wybierając psa własnie te cechy braliśmy pod uwagę
              pomijając fakt ,że berneńczyki bardzo nam sie podobały z wyglądu

              Nichol gratulacje , ja wiedziałam że to tylko formalność

              a kaski będzie jeszcze więcej bo od września nauczycile mają podwyżke zasdniczej, jest już nowa tabela
              Last edited by kala8; 09-07-2010, 07:27.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kala to ile Mela ma ? bo strasznie duuża ale tak ze zdjęcia wygląda.
                My też się zastanawiamy nad kupnem psa... tylko zastanawiam się nad jaką rasą, bo myśleliśmy o husky albo o labradorze.

                Nichol gratulacje !! wiedziałam że dasz radę! a skoro wasz pediatra jest na urlopie to nie możecie iść do innego ? u nas tak można jeśli akurat Twojego nie ma... i jeśli tam ten drugi ma wolne miejsce. Ale tak jak mówi Majorka leć do lekarza bo nie wiadomo co to za cholerstwo

                Majorka śliczna sukieneczka
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Jamirka , Melka ma 2 lata z hakiem ale to jest taki łagodny olbrzym , waży chyba z 50 kg, taka rasa

                  oj muszę spadać do pracy pa pa
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala no nieźle to Mela to takie duże dziecko
                    Miłej pracki
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej hej
                      Nichol WIELKIE GRATKI!!!!

                      u nas upały znowu aż mi pot po cycach cieknie a przecież nic nie robie tylko stukam w klawiature

                      moja Hania od rana jakaś histeryczna ciągle krzyczy i nic jej nie pasi chyba się nie wyspała zaraz idziemy na dwór może to cos pomoze
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej dziewczyny,
                        Nichol gratulacje, dobrze trzymałysmy kciuki
                        Ania ja myślałam o sklepie dla dzieci typu odziez zabawki tylko ze w urzedzie pracy mi powiedzieli ze moge tylko 18 tys dostac ale na razie kasy nie ma i lipa a ile ty dostałaś???
                        Kala piesej super my tez chcemy kupic małemu pieska ale dopiero jak przeprowadzimy sie na swoje a chcemy west white terriera czyli za jakies uuuuuu... nie wiem ile, tesciowe maja terierka i Bartek ja uwielbia i sie z nia po podworku gania ale za szybko ja łapie i czasami sie boimy zeby go nie chapnęła ale jak ona go tylko usłyszy na podwórku to piszczy w domu zeby ja wypuscic tak jest za małym.
                        U nas dzisiaj upałaale moje dziecko jakies grzeczne chodzi sobie z taka szczoteczka do zebów z rossmana bo od rana wszystko do buzi wkłada pewnie zęby ida. noo zmykamy jesc paróweczki bo własnie sie nam ugzraly.
                        Last edited by megi84; 09-07-2010, 10:18.
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
                          Hej dziewczyny,

                          Ania ja myślałam o sklepie dla dzieci typu odziez zabawki tylko ze w urzedzie pracy mi powiedzieli ze moge tylko 18 tys dostac ale na razie kasy nie ma i lipa a ile ty dostałaś???
                          .
                          hejka
                          ale mam ludzi jest nowa promocja - wszystko przecenione o 20, 30, 40 i 50% i szał jakiś dopiero usiadłam od rana Megi u mnie było maksymalnie 20 tys a ja wnioskowałam o 19200 i tyle mi dali, chyba nie można więcej z tego co wiem..

                          Nichol gratuluję zdolna bestia z ciebie
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej hej hej.
                            Ja dopiero teraz do Was wpadłam bo Izuńce sie dzisiaj troszke pomylilo,wstała o 5:00,poszła lulu o 8:45 i wstała o 10:10,teraz też śpi od około 30 minut.a wiadomo jak to bywa,od rana sprzątanie itd i czasu nie miałam a jak juz wsio porobilam to i tak nie mogłam do Was zajrzeć bo Iza nie spała.Nichol ja również gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wczoraj obcięłam Izę,a raczej obskubałam Od jej urodzin to juz drugi raz,jakos tak szybko jej wloski rosną.Niewiem co mam pisaćSpadam,może jutro coś wydumam,pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry

                              No i w nocy faktycznie pękło to ciulostwo nad okiem młodego i teraz został tylko maleńki strupek. Dalej smarujemy maściąą z antybiotykiem, więc mysle że będzie ok...

                              Kaluś, mogłabyś mi wysłać link do tych tabeli na priva, bo sama jestem ciekawa jak to wygląda, a nie wiem gdzie szukać
                              A pies genialny znajomi mają golden retievera i jest boski poprostu, i też- dzieci mogą z nim cuda wyprawiać, a on cierpliwie to znosi, szkoda tylko że Kris sie boi psów

                              Majorka, a jak raczka Hani?

                              uciekam narazie, bo słysze że młody zauważył moje zniknięcie i nic tylko "mama, mama i mama"...


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                                Dobry



                                Kaluś, mogłabyś mi wysłać link do tych tabeli na priva, bo sama jestem ciekawa jak to wygląda, a nie wiem gdzie szukać
                                A pies genialny znajomi mają golden retievera i jest boski poprostu, i też- dzieci mogą z nim cuda wyprawiać, a on cierpliwie to znosi, szkoda tylko że Kris sie boi psów

                                ..
                                nichol wyślę ci wieczorem , bo teraz ta mała maruda nie daje mi żyć
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X