Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czesc dziewczyny,


    CHUDA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI URODZINEK!!!


    My dzisiaj koczujemy u mamy bo meżuś znów w Niemczech .
    Jamirka ja tam kocham jak jest ciepło i może tak być całe lato , to fakt trochę się umęczy,m y bo mój mały to w takie upały w dzień bez bujania nie uśnie będzie sie denerwował i płakał ale nie uśnie
    Majorka Bartek też mi nie je a pluje strasznie , wczoraj byliśmy na małych zakupach i dałam mu ze słoiczka owoce to tak mnie opluł że musiałam isc do samochodu i poczekac az sami zrobia zakupy a on zawsze uwilbiał te słoiczki a o obiedzie juz nie wspomne jak poczuje ze ciepłe to feeee dobrze chociaz ze mleko je
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka a co do bidonów to mój mały nie chce pić ze słomki ale ja bym wziełam ten drugio bo niekapek i ajkas minimalistka jestem wolę proste butelki
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJ!!!

        Z okazji urodzin życzę Wam:
        - Aby każdy dzień miał kształt Waszych marzeń,
        - Aby Waszą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia,
        - Abyście przeszły życie w pełni, lecz zawsze pozostały sobą.
        Życzę Wam jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłybyście powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!


        http://ekartka.boo.pl/kartki/2/25.jpg
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
          A co tu taka cisza ??
          Helloł jest tu ktoś ?

          Renatka a u Ciebie wygrał Kaczor ?
          na podlasiu wygrał niestety Kaczor.. ;/ az wstyd...
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Chuda 101 lat

            Majorka fajne kubeczki.. u mnie Oskar umie pić ze słomki.. ale ja sie przymierzam zeby mu kupic kubek z Lovi360. moja ciotka ma taki dla swojej córeczki i jest rewelacyjny.. ani smoka..ani dziubka.pie sie tak jak ze szklaneczki z tym ze dziecko sie nie obleje bo uszczelka nie pozwala..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cześć dziewczyny
              jestem wam winna przeprosiny myślałam że będę miała więcej czasu w sklepie ale jest zupełnie na odwrót mam kupe roboty i masę klientek oczywiście bardzo się cieszę ale jestem padnięta. Z utargów też jestem bardzo zadowolona co chwila jakieś przeceny albo akcje -50% także w biegu cały czas ostatni raz kawę piłam w niedzielę myślę już i jakiejś dziewczynie do pomocy jakiejś stażystce bo ciężko mi samej w dodatku sklep ma ściankę obok kasy i nie widać co się dzieję w drugiej części a ludzie lubią kraść... mam cały czas wam wstawić zdjęcia ale wracam o 18 do domu zaraz Fifi się przykleja i nie ma przebacz przytula się do 21, kąpie się razem ze mną a potem lulu zwykle o 21-22 już zasypia razem ze mną w łóżku także widzicie jestem 24h/7 w pracy Dziewczyny przyjeżdzajcie na wakację na mazury mam fajne promocje
              póki co spadam bo znów mam tłum.
              Buziaki!
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                No witam się Cholercia ,jakoś nie mogę się teraz przestawić na to wczesne wstawanie ranoDzisiaj u nas popadało nawet i burza była więc zrobiło się ciut chłodniej....
                Majorka,mnie się bardziej podoba ten drugi bidon.Mój Kacper jeszcze nie próbował pić przez słomkę ale jak bym miała wybierać to kupiłabym ten lovi 360( podobno rewelacyjny).

                Ania2288 no to gratki dla Ciebie przedsiębiorcza dziewczyno! Jak będziemy jechać do teściów to może wpadnę na zakupki,może jeszcze zdążę na jakąś promocję

                Wiecie co,wczoraj mój M odebrał akt ślubu a ja nawet nie umiem się jeszcze podpisywać nowym nazwiskiem.Pewnie będzie mi się myliło na początku


                Aaaaaa no i bym zapomniała

                Wszystkiego najlepszego dla Kali i Chudej z okazji urodzinek,sto buziaków dla Was!
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no i my też mamy niezłą burzę także chwila dla siebie i czas na śniadanie
                  Ja też składam życzonka i 100 buziaków dla Kali i Chudziutkiej
                  (Kala mój mężul też miał wczoraj urodziny )
                  Madzik zapraszam serdecznie u mnie dziewczyno masz zawsze promocję
                  Chuda ty też wpadaj masz z 20 min drogi do Biskupca

                  dziewczyny na tej stronce jest kawałek mojego sklepu i mnie musicie kliknąć AKTUALNOŚCI i powiększyć zdjęcie z otwarcia
                  http://www.yups.pl/intro
                  Last edited by ania_2288; 06-07-2010, 16:22.
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    czesc

                    No..nawet burze mieliśmy i chwala bogu bo było tak duszno ze masakra... pocilam sie jak szczur w blaszanym sklepie.. A przed ulewą zdązyłam dosłownie w ułamku sekundy..
                    Madzik.. ja przez ok rok sie przyzwyczajałam do nowego nazwiska. ludzie jak mnie wolali na ulicy na p.Truszkowska nie reagowałam.. a zaznacze ze my jedyni o takim nazwisku w tykocinie ( i gminie chyba też ). małz to sie obazał za to bo myslal ze ja sie wstydze albo coś.. noo biedny nie rozumial ze jak sie przez 20 lat nosiło inne nazwisko to nie tak łatwo w ciagu chwili sie przestawić..
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ania..ja jestem nawet dosyć czesto na mazurch..ale do Biskupca mamy chyba daleko ( nawet sama niewiem ile )
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        chuda wszystkiego naj z okazji urodzin i sto lat

                        ania2288 ale twój mąż to troszke mniej latek wczoraj skończył niż "ciocia Kala" prawda ??
                        i fajnie że ci sie biznesik kręci
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej dziołchy
                          Dziękuję za życzeniaPadam na twarz,połaziłam dzisiaj po Olsztynie i nogi w d***** mi wchodzą.Byłam na szczepieniu przeciw żółtaczce i myślałam że się zesram na miętowo jak mi ją dawałaWstawiam fotki torta,odrazu się tłumaczę że nie miałam czym go ozdobićIde lulu,do następnego posta jutro,pa.
                          Kala specjalnie dla Ciebie wzięłam łyczek wina,za Twoje zdrówko.
                          Attached Files
                          Last edited by chudagleba; 06-07-2010, 20:41.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniusklepik suuupeeerrr i fajnie że ci się marzonka spełniły

                            a ciocia Kala niech sobie nie pochlebia bo nie taka stara mój M ma 38 w sierpniu i proszę mi tu go nie postarzać młoda dupka z niego

                            Chuda torcik fajowy a o przystrojenia sie nie martw im prostrzy tym ładniejszy a jaką masz końcówkę od szprycy że ci takie fajowe dekoracje wychodza
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              witam dziewczyny
                              my już w domku. u nas rano upał a popołudniu burza i zimno się zrobiło
                              Kala i Chuda wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek


                              co do mleka to my jemy na noc 220 a i tak nie zawsze zje i martwię się że właśnie mało je mleka ale widze że u was podobnie, tylko u Majorki Hania pije dużo mleczka
                              Majorka co do kubeczka to mi się podoba pierwszy, my mamy z rurką i Kuba juz dawno umie z niego pić i pije raz z niego a raz z bidonu, ze szklanki czy zwykłego kubka też sie napije i umie też pić prosto z butelki. Mi też się podoba ten lovi ale właśnie słyszałam różne opinie jedni zachwalają inni nie.

                              Ania gratuluję sklepiku

                              i nie wiem co tam jeszcze miałam pisać

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                zdecydowałam się na taki a kupuje je tylko dla tego ze Hania kocha słomki i zabiera Mai więc wziełam 2 i nie będzie kłutni
                                ona też pije ze wszystkiego nawet z gwinta wode ciagnie ale jakos jej ta słomka bardzo przypadła do gustu

                                kupiłam sobie silikonowe kwiatki na pazurki mam nadzieje ze szybko dotrą bo moja kuzynka jedzie na wczasy i nie będzie mi miał kto zrobić pazurki

                                u nas też padało i chłodniej ale zaraz wróci słonko i będa upały i jakie one by nie były to ja też je kocham

                                dobra spadam lulu bo M juz dawno w wyrku i potem krzyczy ze narzekam że sie nie wysypiam a przy kompie siedzę póki nie padnę

                                pa pa pa
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X