Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Syrwunia gratulacje!!!!
    Chuda ja tez bym poszla do pracy tylko nie mam tak obrze bo nie mam malego z kim zostawic
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej moje panny dzis spały super

      Chuda współczuję tego zabiegu masz przerąbane i szczepionek też ci nie zazdroszczę a ty jeszcze dodatkowo na coś szczepisz że trzy kłucia?

      Renatka cieżki orzech do zgryzienia bo rzeczywiście niby tam wszystko ma ale jest z dziećmi chorymi no i tak jak piszesz może ich naśladować a ze zdrowymi będzie się rozwijał tak jak one moja kumpela ma małego (6 lat) z autyzmem ale chyba cięższym niż u Filipa bo on jest nawet agresywny ciężko mu chodzić i mało mówi nie można z nim stanąć w miejscu bo zaraz sie niecierpliwi i ona chodzi z nim do zwykłego przedszkola tylko ze z nim tam siedzi cały dzień ale chyba masz racje i dawaj go do normalnego on też nie będzie się czuł inny

      ja też nie mam z kim zostawić a żłobek i przedszkole odpadają

      Megi to pewnie brzuszek moja też nie chce by ja dotykać jak w nocy ja boli podaj albo lakcid albo acidolak baby przez pare dni i powinno wrócić wszystko do normy

      lecę sprzątać bo jutro imprezka a mniesie nic nie chce a tu ciasto trzeba zrobić mieso pomarynować na szaszłyki oj jest troszke tego a mój M ma dzis inwentaryzacje i nie wiem czy przyjedzie trzeźwy
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        oh...praca..co ja bym dala aby nawet na poł etatu isc..ode rwać sie od dzieciów..prania sprzatania..itd... no ale niemoge..tzn moge na czarno... bo jakby sie wydalo na wsi ze ja pracuje..i dodatkowe pieniądze mam to kaplica..zabiora mi 800 zł...
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          WITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie w wirtualnym świecie!Ale się za Wami stęskniłam Wstawiłam parę fotek na nk,wieczorkiem napiszę co tam u nas słychać.Do Póżniej.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            renatka mojego męża bratanek ma autyzm ale ciężki i on do przedszkola "normalnego " sie nie nadaje, chodzi do przedszkola specjalnego w którym jest grupa dla dzieci autystycznych, tam są specjaliści i sprzęt odpowiedni dla takich dzieci

            po za tym ma prawie codziennie jakieś zajęcia dodatkowe np integracja sensoryczna, hipoterapia, logopeda, psycholog, ale tylko część z nich jest za darmo

            o madzik sie pojawił

            megi a nie powinniście iść do lekarza z małym
            no ja to panikara jestem zaraz lekarza bym wzywała , oby przeszło małemu jak najszybciej , biduś malutki
            Last edited by kala8; 02-07-2010, 21:20.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
              renatka mojego męża bratanek ma autyzm ale ciężki i on do przedszkola "normalnego " sie nie nadaje, chodzi do przedszkola specjalnego w którym jest grupa dla dzieci autystycznych, tam są specjaliści i sprzęt odpowiedni dla takich dzieci
              Filip naszczescie ma lekki autyzm i jak nie posle go do przedszkola integracyjnego to gmina musi zalatwic mu specjalistow w jego przedszkolu.ma w orzeczeniu napisane ze moze chodzić do ogolnego przedszkola wiec i tak bedzie mial logopedow i innych .jak nie to rozszarpie ich... wygonia drzwiami to wejde oknem. a dodatkowo już posalam wczesniej ze Filip trafił do osrodka dla autystycznych dzieci.narazie bedzie jezdził 2 razy w tygodniu na zajecia indywidualne..
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                No i jestem Ehh co ja miałam z tym netem,normalnie szkoda słów,wkońcu ich wzięłam na ku******** mać to naprawili.Inaczej się nie dało......

                U nas już po imprezce,wszystko wyszło super,choć niektórzy goście się nie stawili(no np.moja kuzyneczka bo stwierdziła,że ją za mało uroczyście poprosiłam) Ale co tam,nie można nikogo na siłę uszczęsliwiać.Nie przyjechał też mojego M najstarszy brat ,w sumie było nas 14 osób.Bawiliśmy się prawie do północy,pewnie byłoby dłużej ale dzieciaczki były już zmęczone.Pogodę mieliśmy śliczną,co widać na zdjęciach,które robiliśmy w parku.W kościele oczywiście moja mama biegała za Kacperosem bo urwipołć chciał koniecznie do nas Przy chrzcie był baaardzo zainteresowany mikrofonem i moją biżuterią ale jakoś wytrzymał.Na sali nie mogliśmy z M zatańczyć razem bo pierun mały uwiesił się mojej nogi,a jak go wzięłam na ręce to odpychał tatusia Zazdrośnyy....
                A w tyg przed całą imprezką mały się pochorował,gorączkował,nie chciał jeść ale byliśmy u lekarza i jakoś z pomocą antybiotyku mu przeszło.No dobra to wstawię kilka zdjęć.
                Attached Files
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  To już prawie tydzień jestem mężatką
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    madzik gratulacje

                    a gdzie był ten wasz ślub ??
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Madziku WIELKIE GRATULACJE

                      1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom;
                      2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły;
                      3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach;
                      4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć, tylko po co?
                      5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora;
                      6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa, rozpalajcie;
                      7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta;
                      8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie;
                      9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek;
                      10. A gdy siwe będą głowy - damy Wam poradnik nowy.
                      Attached Files
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hejka laseczki
                        ie było mnie bo byliśmy u mojej mamy i trochę nam sie pobyt przedłużył. tyle co wróciliśmy o22 a o 7 jutro jedziemy do zakopanego. szybko się przepakować, wyspać i w drogę.
                        Kala gratuluję zmiany pracy
                        Renatka ja bym posłała do normalnego przedszkola a nad wyjazdem to nawet się nie zastanawiaj tylko walizki pakuj
                        Syrwunia gratulacje za egzaminy
                        Madzik gratuluje i oby wszystko wam się układało

                        idę spać bo ledwo na oczy widzę, pa dobrej nocy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej dziewczynki,

                          Madzik wielkie gratulacje!!!!


                          a u nas juz dzisiaj nocka ok , wczoraj to był na pewno brzuszek bo ma ły zrobił az trzy kupki od najtwardszej po srake
                          Kala ja tez myslalam o lekarzu ale rano juz było lepiej wiec stwierdzilismy ze zaczekamy noo i sie poprawiło na szczescie
                          My zaraz jedziemy z moja siostra szukac sukni na poprawiny bo juz za miesiac slub i mały jedzie z nami ale moja mama tez bedzie wiec jakos damy rade
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hewj
                            noo mam metlik w głowie.jak sie nic nie dzialo to źle by ło a teraz? tez zle bo niewiem na co sie zdecydować.a jeszcze M wkurza bo zachwuje sie jakby mial 13 lat i przechodził jakieś silne uniesienie miłosne.
                            Wczoraj ogladalam film "ciacho" .o matko jedyna jak ja wylam ze smiechu.... ubaw po nery,..
                            Oskarowy wczoraj pierwszy raz jadł jagódki.wcinał z przejeciem i posmakowały mu.Truskawki też juz probował i najpierw były ble... a przedwczoraj sam chcial..i jadł..zjadł taką sporą miske ich...
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć dziewczynki,ja się tylko przywitam bo zaraz zmykamy z dzieciaczkami nad wodę.Miłego dnia ,do póżniej.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzień dobry Wszystkim !!

                                Madzik jeszcze raz gratulacje i wszystkiego najlepszego!!

                                Renatka co do wyjazdu to bym się nie zastanawiała a apropo Filipka to chyba lepiej jeśli będzie ze zdrowymi dziećmi niż z tymi troszkę opóźnionymi bo wiadomo, że dla niego lepiej.

                                Katrienna ale masz fajnie z tym Zakopanem... z Krakowa to już rzut beretem... ja ostatnio byłam w 2007 roku ale strasznie mi tęskno za górami. A z Gdańska do Zakopanego to przecież niezła wyprawa... ehh... tylko pozazdrościć

                                Dziewczyny, czy Wasze Maluchy jeszcze piją mleko ? bo moja Weronika od tygodnia się buntuje i prawie wogóle go nie pije... wypije z 50ml i tyle... kaszek też jeść nie chce już od dawna... i teraz nie wiem co mam robić... czy zmienić mleko na inne ?? ( pijemy Bebilon 3) czy dać sobie spokój i zastąpić to nabiałem w stylu twarożki, serki itp ? doradźcie!!
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X